Produkt archiwalny
Odtwarzacz multimedialny 4K THOMSON Android TV Box
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Odtwarzacz multimedialny 4K AMAZON Fire TV Cube 3. gen Czarny
Produkt archiwalny
Odtwarzacz multimedialny 4K THOMSON Android TV Box
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneFunkcje Smart na wyciągnięcie ręki
Przenieś obraz z telefonu na ekran telewizora
Zamień swój zwykły telewizor w domowe centrum rozrywki z dostępem do funkcji Smart TV, za pomocą kompaktowego odtwarzacza multimedialnego THOMSON THA100. Urządzenie posiada wbudowaną technologię Chromecast, za pomocą której w łatwy sposób możesz udostępniać treści ze swojego smartfona na dużym ekranie.
Płynność działania
Szybkie i niezawodne działanie urządzenia jest możliwe dzięki zastosowaniu systemu operacyjnego Android 10. Co więcej, THOMSON THA100 wyposażony został w pamięć wewnętrzną ROM 8 GB oraz pamięć operacyjną RAM 2 GB, oraz wydajny 4-rdzeniowy procesor Amlogic S905X2 ARM Cortex-A53 1,83 GHz.
Szeroki dostęp do multimediów
Ciesz się łatwym dostępem do popularnych serwisów multimedialnych takich jak: Netflix, YouTube, Prime Video lub Disney+. Urządzenie posiada dostęp do sklepu Google Play, w którym znajdziesz ogromną ilość różnych aplikacji.
Łączność
Odtwarzacz multimedialny THOMSON THA100 pozwala na również odtwarzanie treści ze źródeł zewnętrznych za pomocą łączności bezprzewodowej Wi-Fi lub Bluetooth. Możesz skorzystać również, z dostępnych złącz: LAN, 2 porty USB, czytnik kart pamięci microSD, port HDMI oraz optyczne wyjście cyfrowe.
Zawartość zestawu
Wraz z urządzeniem THOMSON 4K Android TV Box kupujący otrzyma zasilacz, kabel HDMI, baterie, instrukcję obsługi i kartę gwarancyjną.
Dane techniczne
| System operacyjny: | Android |
|---|---|
| Maksymalna rozdzielczość: | 4096 x 2160 |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 8 |
| RAM pamięć: | 2 GB |
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth, Chromecast, DLNA, Google Assistant, Miracast |
| Czytnik kart pamięci: | microSD |
| USB: | Tak |
| Kolor: | Biały |
Charakterystyka | |
| Maksymalna rozdzielczość: | 4096 x 2160 |
|---|---|
| Pamięć wbudowana [GB]: | 8 |
| Pozostałe wejścia/wyjścia: | port IR, SPDIF, Złącze A/V |
| RAM pamięć: | 2 GB |
| System operacyjny: | Android |
| RAM pamieć: | 2 GB |
Funkcje | |
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth, Chromecast, DLNA, Google Assistant, Miracast |
| Wi-Fi: | Tak |
Techniczne | |
| Mikrofon: | Nie |
| Obsługiwane formaty audio: | AAC, APE, FLAC, MP3, OGG, WAV, WMA |
| Obsługiwane formaty wideo: | H.264, H.265, MPEG4 |
| Zasilanie: | 12 V, 1 A, Sieciowe |
Złącza | |
| Czytnik kart pamięci: | microSD |
| HDMI: | Tak |
| USB: | Tak |
| Złącze Ethernet (LAN): | Tak |
Fizyczne | |
| Waga [g]: | 170 |
| Wymiary [mm]: | 110 x 22 x 110 |
Parametry | |
| Kolor: | Biały |
| Menu w języku polskim: | Tak |
| Wyposażenie: | 2 x baterie AAA, Kabel HDMI, Zasilacz |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | FAXIM Jan Ziółkowski |
| Ulica i numer budynku: | Jagiellońska |
| Kod pocztowy: | 03-301 |
| Miasto: | WARSZAWA |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.