Mata SILENT COAT Damping Starter Set

Kod: 531926
Porównaj
Kolor: Szary
Rodzaj: Mata
Przeznaczenie: Do samochodu
Zobacz opis produktu
Mata SILENT COAT Damping Starter Set
Mata SILENT COAT Damping Starter Set

Opis produktu

Zestaw startowy Silent Coat w którego skład wchodzą maty: 4 x Silent Coat Deadening, 1 x Absorber 15, 1 x Isolator 4.

 

Silent Coat Sound Absorber 15 to pianka poliuretanowa o specjalnej formule zapewniającej doskonałe pochłanianie dźwięku i elastyczność. Materiał przeznaczony jest przede wszystkim do pochłaniania niepożądanych wysokich częstotliwości. Unikalne właściwości wrażliwe na nacisk sprawiają, że doskonale nadaje się również do układania warstw między panelami. Po aplikacji materiał wypełnia szczeliny między powierzchniami. Sound Absorber może być również używany za głośnikami lub wewnątrz obudów basowych jako dyfuzor. Forma „skrzynki na jajka” na powierzchni pochłania o 30-40% więcej dźwięku niż zwykły materiał. Mata tłumiąca Silent Coat 2 mm wykorzystuje obciążenie masowe w celu obniżenia rezonansu panelu i pochłaniania drgań strukturalnych, przekształcając je w ciepło o niskim poziomie. Zatrzymaj te paskudne grzechotki, wyeliminuj hałas drogowy i zewnętrzny, zaizoluj swój pojazd i radykalnie popraw dźwięk we wnętrzu samochodu.

 

Silent Coat Damping Mat to materiał tłumiący na bazie polimeru z superdoładowanym klejem. Z aluminiową powierzchnią i unikalnym, wysokiej jakości składem, okazało się, że jest niezwykle wydajny w konwersji wibracji na energię cieplną. Silent Coat jest bardzo elastyczny, co jest bardzo ważne, ponieważ pozwala na odpowiednie przyleganie do wyprofilowanej płyty. Można go zainstalować w dowolnym miejscu w pojeździe, w tym pod maską. Dzięki wysokiej jakości konstrukcji i bardzo skutecznemu tłumieniu Mata tłumiąca Silent Coat jest już wybierana przez wielu profesjonalistów z branży motoryzacyjnej.

 

Silent Coat Noise Isolator 4 to materiał dźwiękochłonny i termoizolacyjny wykonany w specjalnej technologii pianki o zamkniętej strukturze. Łatwy w instalacji ten samoprzylepny produkt poprawi środowisko w kabinie. Temperatura wewnętrzna będzie regulowana, a hałas silnika, drogi i opon itp. zostanie zmniejszony. Idealny do stosowania na podłodze, drzwiach, dachu, masce, zaporze ogniowej, przegrodzie, ścianach furgonetki itp. Silent Coat Isolator najlepiej stosować razem z Silent Coat Deadening Mat jako 2-warstwowe rozwiązanie do redukcji i pochłaniania hałasu unoszącego się w powietrzu. Po nałożeniu na matę dźwiękochłonną ten prosty zabieg radykalnie obniży hałas drogowy w pojeździe, umożliwiając łatwiejszą komunikację z pasażerami, lepszą wydajność radia i mniejsze zmęczenie kierowcy. Ta samoprzylepna, wysokiej jakości warstwa izolująca może zachować kształt pod naciskiem, a jednocześnie jest wystarczająco elastyczna, aby można ją było łatwo przyciąć w wielu obszarach pojazdu. Izolator 4 jest odporny na działanie wody i wysokich temperatur.

 

Wymiary:
4 x Silent Coat Deadening (37cm x 25cm każda)
1 x Absorber 15 (37cm x 25cm)
1 x Isolator 4 (37cm x 25cm)

Dane techniczne

Techniczne

Parametry

Liczba sztuk w opakowaniu: 6
Rodzaj: Mata
Kolor: Szary
Przeznaczenie: Do samochodu
Funkcje dodatkowe: Brak
Gwarancja: 24 miesiące

Producent

 • Nazwa producenta/importera: SILENT COAT
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Inne produkty w kategorii:

  Mata SILENT COAT Damping Starter Set
  Mata SILENT COAT Damping Starter Set

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 89,99 zł
  89 99