Stacja multimedialna ALPINE X903D-DU

Kod: 451623
Typ odtwarzacza: USB
Maksymalna moc wyjściowa [W]: 4 x 50
Standardy odtwarzania dźwięku: AAC, FLAC, MP3, WMA
Podświetlanie przycisków: Różne kolory
Bluetooth: Tak
Rozmiar: 1 DIN
Zobacz cały opis
Stacja multimedialna ALPINE X903D-DU
Stacja multimedialna ALPINE X903D-DU
8 499
00
463,58 zł x 22 rat
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro
Sprawdź leasing dla firm
lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

Opis i dane

Alpine wprowadza system Alpine Style trzeciej generacji do kamperów dla Fiata Ducato III , Citroëna Jumpera II i Peugeota Boxera II . X903D-DU jest wyposażony w ogromny 9-calowy ekran dotykowy, który jest zainstalowany z dala od deski rozdzielczej, aby był doskonale dostępny z fotela kierowcy. Ułatwia to przeglądanie i sterowanie mapami nawigacyjnymi i innymi funkcjami. Trzecia generacja zawiera nowe enkodery obrotowe do łatwej regulacji głośności i wyszukiwania stacji radiowych, a także przycisk bezpośredniego dostępu do kamery. Poprawiono również wiązkę przewodów, aby instalacja była łatwiejsza i znacznie szybsza. X903D-DU jest wyposażony w system nawigacji iGo Primo NextGen z fabrycznie zainstalowanymi mapami TomTom dla 48 krajów z 3 latami bezpłatnych aktualizacji map. Możesz teraz wybrać spośród 3 różnych profili kamperów (rozmiary: S / M / L) lub ręcznie wprowadzić wymiary i wagę kampera. Oznacza to, że zostaną zaproponowane tylko trasy odpowiednie dla Twojego samochodu kempingowego . Możesz również łatwo zainstalować dodatkowe bazy danych kamperów dla swoich potrzeb kempingowych. X903D-DU obsługuje również Apple CarPlay i Android Auto.

Zaprojektowany dla Fiata Ducato III i powiązanych przyczep kempingowych
X903D-DU jest przeznaczony wyłącznie do Fiata Ducato III (typ 250/251 rok modelowy 2006 i nowszy, w tym faceliftingu 2011 i 2014), Citroëna Jumpera II i Peugeota Boxera II. Jest kompatybilny z pojazdami z radiem 1DIN lub przygotowaniem radiowym. Samochody kempingowe z radiem lub nawigacją 2DIN (VP1 lub VP2) wymagają dodatkowego wspornika montażowego Alpine (KIT-903DU-OEM).

Łatwy dostęp z fotela kierowcy
Dostępność jest ważnym czynnikiem, zwłaszcza podczas długich podróży, kiedy często zmieniasz stacje radiowe lub zmieniasz ustawienia nawigacji. System Alpine Style został zaprojektowany w konfiguracji przesuniętej od deski rozdzielczej - zbliżając go do kierowcy, aby można go było łatwo dosięgnąć bez pochylania się do przodu.

Przyciski pilota na kierownicy
Jeśli Twój Ducato jest wyposażony w przyciski sterujące na kierownicy, możesz ich używać również z X903D-DU. System Alpine Style jest w pełni połączony z elektroniką pojazdu i obsługuje wszystkie elementy sterujące, takie jak regulacja głośności, telefon, sterowanie głosowe i wyciszanie dźwięku.

Wyświetlacz z jednym spojrzeniem
Innowacyjna technologia dzielonego ekranu "One Look" firmy Alpine umożliwia przeglądanie mapy nawigacyjnej i informacji o odtwarzaniu dźwięku jednym spojrzeniem. Eliminuje to konieczność przełączania się między różnymi aplikacjami.

Mapy 3D i informacje o prędkości
Przeglądaj mapy w 3D ze szczegółowymi budynkami i punktami orientacyjnymi. Ta funkcja pomaga lepiej orientować się w dużych miastach. Wyświetlanie ograniczeń prędkości i ostrzeżenia o fotoradarach (niedostępne we wszystkich krajach UE) zapewniają dodatkową pomoc w prowadzeniu pojazdu.

Rozrywka w drodze
Dzięki systemowi Alpine do samochodu kempingowego możesz cieszyć się filmami, cyfrowym radiem DAB+, programami telewizyjnymi i muzyką. Dzięki temu podróż do miejsca docelowego jest tak relaksująca i przyjemna, jak to tylko możliwe, i nie przegapisz swoich ulubionych programów telewizyjnych lub wykonawców. Ważną nową funkcją jest tryb oszczędzania energii: wyłączając system Alpine z części mieszkalnej lub sypialnej za pomocą pilota, zużycie energii jest zredukowane do minimum i nie wyczerpuje baterii w kamperze.

DAB/DAB+ radio cyfrowe
Wbudowany tuner DAB/DAB+ wykorzystuje najbardziej zaawansowaną technologię cyfrową, aby zapewnić odbiór radiowy o wyjątkowej, pozbawionej szumów jakości dźwięku. DAB oferuje również wiele innych zalet w porównaniu z tradycyjnym radiem FM: wybieraj spośród znacznie szerszej gamy stacji radiowych, a po wstępnym wyszukiwaniu stacji łatwo wybierz żądane kanały z alfabetycznej lub gatunkowej listy dostępnych stacji.

Wbudowana technologia Bluetooth
Wbudowany moduł Bluetooth umożliwia bezprzewodowe połączenie telefonu komórkowego w celu komunikacji bez użycia rąk. Bardzo intuicyjny interfejs użytkownika sprawia, że ​​obsługa jest niezwykle łatwa. Bluetooth umożliwia również strumieniowe przesyłanie dźwięku z telefonu: zawartość audio, a nawet radio internetowe można bezprzewodowo odtwarzać w systemie Alpine.

Podłącz swój smartfon
X903D-DU jest kompatybilny z Apple CarPlay i Android Auto. Daje to użytkownikom smartfonów niezwykle intuicyjny sposób na wykonywanie połączeń, korzystanie z nawigacji, słuchanie muzyki i dostęp do wiadomości za pomocą jednego słowa lub dotyku. Możesz nawet słuchać Spotify, radia internetowego lub podcastów podczas podróży, aby zapewnić prawdziwie połączone wrażenia

Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ odtwarzacza USB
Maksymalna moc wyjściowa [W] 4 x 50
Standardy odtwarzania dźwięku AAC, FLAC, MP3, WMA
Podświetlenie wyświetlacza Różne kolory
Bluetooth Tak
Rozmiar 1 DIN
Dotykowy ekran Tak
Wyjście do subwoofera Tak

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna ochrona
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Stacja multimedialna ALPINE X903D-DU
  Stacja multimedialna ALPINE X903D-DU
  8 499
  00
  463,58 zł x 22 rat
  Sprawdź leasing dla firm
  U Ciebie
  W sklepie jutro
  Sprawdź leasing dla firm
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756