Produkt archiwalny
Transmiter SENCOR SWM 151 RDS
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Transmiter FM GÖTZE & JENSEN GoldenLine FT900
Cena z kodem
139 75 zł
159,99 zł
Cena przed kodem
139,76 zł
Najniższa cena
Porównaj
Transmiter FM NAVITEL BHF05 MAX
Cena z kodem
149 97 zł
169,99 zł
Cena przed kodem
149,98 zł
Najniższa cena
Porównaj
Transmiter FM GÖTZE & JENSEN Golden Line FT800
Cena z kodem
129 58 zł
149,99 zł
Cena przed kodem
129,59 zł
Najniższa cena
Porównaj
Produkt archiwalny
Transmiter SENCOR SWM 151 RDS
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Dane techniczne
| Zakres częstotliwości: | 87.5 - 108.0 MHz |
|---|---|
| Bluetooth: | Nie |
| Złącze USB: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Wejście AUX: | Tak |
| Pilot: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
Charakterystyka | |
| Bluetooth: | Nie |
|---|---|
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Informacje dodatkowe: | Regulacja głośności |
| Złącze USB: | Tak |
Techniczne | |
| Korektor dźwięku: | Nie |
| Obsługiwane formaty: | MP3 |
| Pilot: | Tak |
| Wejście Audio: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Zakres częstotliwości: | 87.5 - 108.0 MHz |
| Zasilanie: | 12 V, 24 V |
| Wejście AUX: | Tak |
Parametry | |
| Kolor: | Czarny |
| Wyposażenie: | Kabel USB |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | "FAST POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Ulica i numer budynku: | Ul.Sokołowska 10 |
| Kod pocztowy: | 05-090 |
| Miasto: | Puchały_k. Warszawy |
| Adres elektroniczny: | produkty@fastpoland.pl |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.