Transmiter FM AKAI FMT-80BT
| Zakres częstotliwości: | 87.5 - 108 MHz |
|---|---|
| Tak | |
| Złącze USB: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Wejście AUX: | Tak |
| Pilot: | Nie |
Opis produktu
Zabierz go w każdą podróż
Wygodnie rozmawiaj
Transmiter FM Akai FMT-80BT to urządzenie, które zostanie nieodłącznym towarzyszem Twoich podróży samochodem. Świetnie sprawdzi się zarówno do słuchania muzyki (MP3, WAV, APE, FLAC), jak i do prowadzenia rozmów podczas prowadzenia. Dodatkową zaletą jest wbudowany algorytm redukcji szumów, dzięki któremu dźwięk jest czysty a rozmowy wyraźne. Urządzenie współpracuje z asystentami głosowymi Siri oraz Google, więc możesz obsługiwać go bez użycia rąk.
Bezprzewodowa łączność
Dzięki łączności Bluetooth 5.1 transmiter szybko nawiąże połączenie z Twoimi urządzeniami mobilnymi. Akai FMT-80BT ma również funkcję automatycznego skanowania najlepszej dostępnej częstotliwości FM, dzięki czemu możesz słuchać ulubionej stacji, bez włączania radia w samochodzie. Urządzenie ma do tego odtwarzacz MP3 z USB i 2 porty, USB-A i USB-C (transmiter obsługuje pamięć USB do 32 GB).
Bez przegrzewania się
Transmiter FM Akai FMT-80BT po włączeniu automatycznie wykrywa napięcie akumulatora samochodowego i wybiera odpowiednie spomiędzy 12 i 24 V. Jego specjalna konstrukcja sprzyja rozpraszaniu ciepła, dzięki czemu zapobiega przegrzewaniu się urządzenia.
Zawartość opakowania
Transmiter FM AKAI FMT-80BT, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna.
Dane techniczne
| Zakres częstotliwości: | 87.5 - 108 MHz |
|---|---|
| Bluetooth: | Tak |
| Złącze USB: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Wejście AUX: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
Charakterystyka | |
| Bluetooth: | Tak |
|---|---|
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Informacje dodatkowe: | 2 porty USB do ładowania urządzeń, Możliwość odbierania/odrzucania połączeń, Oświetlenie LED, Redukcja szumów, Wbudowany mikrofon, Zestaw głośnomówiący |
| Złącze USB: | Tak |
Techniczne | |
| Korektor dźwięku: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Wejście Audio: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Zakres częstotliwości: | 87.5 - 108 MHz |
| Zasilanie: | 12 V, 24 V |
| Wejście AUX: | Tak |
| Możliwość odbioru połączeń: | Tak |
Parametry | |
| Kolor: | Czarny |
| Wyposażenie: | Brak |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Model producenta: | FMT-80BT |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | INTERVISION TRADING RO SRL |
| Ulica i numer budynku: | I.C Bratianu street, 48-52 |
| Kod pocztowy: | 110112 |
| Miasto: | Pitesti |
| Adres elektroniczny: | office@akai.com.ro |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Raty
Inne produkty w kategorii
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.