Transmiter FM GOGEN CTR348BTC
| Zakres częstotliwości: | 87.5 - 108 MHz |
|---|---|
| Tak | |
| Złącze USB: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Wejście AUX: | Nie |
| Pilot: | Nie |
Złącze USB-C i 2x USB-A
Zestaw głośnomówiący
Produkt chwilowo niedostępny
Przewidywana dostępność: 03.06.2026
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Sprzedawca: Media Expert
Media Expert
Dane techniczne
| Zakres częstotliwości: | 87.5 - 108 MHz |
|---|---|
| Bluetooth: | Tak |
| Złącze USB: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Wejście AUX: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
Charakterystyka | |
| Bluetooth: | Tak |
|---|---|
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Informacje dodatkowe: | Możliwość ładowania urządzeń, Możliwość odbierania/odrzucania połączeń, Wbudowany mikrofon |
| Złącze USB: | Tak |
Techniczne | |
| Korektor dźwięku: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Wejście Audio: | Nie |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Zakres częstotliwości: | 87.5 - 108 MHz |
| Zasilanie: | 12 V, 24 V |
| Wejście AUX: | Nie |
| Możliwość odbioru połączeń: | Tak |
Parametry | |
| Kolor: | Czarny |
| Wyposażenie: | Brak |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Model producenta: | CTR348BTC |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | "DIGISON POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" |
| Ulica i numer budynku: | ul. Aleksandra Ostrowskiego 7 |
| Kod pocztowy: | 53-238 |
| Miasto: | Wrocław |
| Adres elektroniczny: | kontakt@digison.pl |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Opinie
5/5
Jakość dźwięku
5 /5
Wygląd
5 /5
Jakość wykonania
5 /5
Wyświetlacz
5 /5
Prosta obsługa
5 /5
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Potwierdzony zakup 1 opinia
Potwierdzony zakup
(1)
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Potwierdzony zakup
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Wioletta 23 maja 2026
Potwierdzony zakup
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Transmiter FM GOGEN CTR348BTC
Bardzo dobry transmiter. Wykonany z solidnego materiału, ma sporo różnych, przydatnych funkcji. Działa tak jak powinien.
Czy ta opinia była pomocna?
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.
Produkt chwilowo niedostępny
Przewidywana dostępność: 03.06.2026
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Sprzedawca: Media Expert
Media Expert