Produkt archiwalny
Transmiter FM SAVIO TR-01
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Transmiter FM GÖTZE & JENSEN GoldenLine FT900
Cena z kodem
139 75 zł
159,99 zł
Cena przed kodem
139,76 zł
Najniższa cena
Porównaj
Transmiter FM NAVITEL BHF05 MAX
Cena z kodem
149 97 zł
169,99 zł
Cena przed kodem
149,98 zł
Najniższa cena
Porównaj
Transmiter FM GÖTZE & JENSEN Golden Line FT800
Cena z kodem
129 58 zł
149,99 zł
Cena przed kodem
129,59 zł
Najniższa cena
Porównaj
Produkt archiwalny
Transmiter FM SAVIO TR-01
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Dane techniczne
| Zakres częstotliwości: | 87.5 - 108.0 MHz |
|---|---|
| Bluetooth: | Nie |
| Złącze USB: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Wejście AUX: | Nie |
| Pilot: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
Charakterystyka | |
| Bluetooth: | Nie |
|---|---|
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Informacje dodatkowe: | Obsługa folderów |
| Złącze USB: | Tak |
Techniczne | |
| Korektor dźwięku: | Nie |
| Obsługiwane formaty: | MP3 |
| Pilot: | Tak |
| Wejście Audio: | Nie |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Zakres częstotliwości: | 87.5 - 108.0 MHz |
| Zasilanie: | 12 V, 24 V |
| Wejście AUX: | Nie |
Parametry | |
| Kolor: | Czarny |
| Wyposażenie: | Bezpiecznik |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | ELMAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Ulica i numer budynku: | ul. Morgowa 81 |
| Kod pocztowy: | 35-323 |
| Miasto: | Rzeszów |
| Adres elektroniczny: | zapytania@elmak.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Opinie
4.7/5
Jakość dźwięku
4.7 /5
Wygląd
4.7 /5
Jakość wykonania
4.7 /5
Wyświetlacz
4.7 /5
Prosta obsługa
4.7 /5
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Potwierdzony zakup 0 opinii
Potwierdzony zakup
(0)
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Piotr 31 sierpnia 2015
Dobry produkt w niskiej cenie
Za taką cenę nie oczekiwałem wiele a jednak miło mnie zaskoczył. Ogólny wygląd i jakość wykonania oceniam na dobry ponieważ obudowa urządzenia jest łatwa do rozebrania. Obsługa łatwa, chociaż posiada dołączony pilot to jednak lepiej używać przycisków na transmiterze ponieważ pilot nie zawsze łapie połączenie z urządzeniem. Jakość odtwarzania dźwięku oceniam na 4+ ponieważ nawet przy dokładnym ustawieniu pasma FM słychać delikatne szumy przy przełączaniu muzyki które są prawie nie słyszalne podczas słuchania ulubionej muzyki. Za ogół daje 4+ lecz dodatkowym atutem jest CENA która jest bardzo niska a całość spełnia swoje wymagania. Dlatego zostawiam 5 gwiazdek
Czy ta opinia była pomocna?
tomasz 4 września 2015
bardzo polecam!
Zamówiłem na stronie. Po dwóch dniach był do odbioru w punkcie sprzedaży. Wybierając go myślałem, że pewnie jak cała reszta będzie strasznie szumiał i w ogóle, jednak bardzo miło mnie zaskoczył czystym dźwiękiem, szybkością działania i bardzo łatwą obsługą. Za tak niską cenę jest na prawdę warty polecenia :-)
Czy ta opinia była pomocna?
Klient 24 września 2015
Fajny sprzęcik
Transmiter jest bardzo fajny, do tej pory nic się z nim nie dzieje. Cena jest dosyć niska w porównaniu do jakości. Jak na taką cenę spodziewałem się czegoś co po kilku dniach padnie, a tu zaskoczenie. Jakość dzwięku jest naprawdę fajna jak na taką cenę. Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony i polecam :)
Czy ta opinia była pomocna?