Produkt archiwalny
Radio FERGUSON Digital Dab+150
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Radio FERGUSON Digital Dab+150
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneRadio FERGUSON Digital Dab+150
Radio o mocy 5 W posiada 1 przedni głośnik. Poprzez USB można odtwarzać muzykę w formacie MP3 i WAV. Zakres fal radiowych to DAB+ i UKF. Radio posiada wyświetlacz LCD z systemem RDS - wyświetlanie dodatkowych informacji od nadawcy na ekranie wyświetlacza.
Dane techniczne
| Radio: | |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | DAB+, UKF |
| Rodzaj: | |
| Dźwięk: | Mono |
| Zasilanie: | |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Kolor obudowy: | Stalowo-brązowy |
Funkcje | |
| Alarm (budzik): | Tak |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Czytnik kart pamięci, Odtwarzanie MP3, Radio z funkcją RDS, USB |
| Sygnał alarmu: | Radio |
| Wbudowany zegar: | Tak |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
Radio | |
| Częstotliwości fal radiowych DAB, DAB+: | 174.9 - 239.2 MHz |
| Częstotliwości fal radiowych FM: | 87.5 - 108 MHz |
| Liczba stacji radiowych do zaprogramowania: | 10 |
| Radio: | |
| Zakresy fal radiowych: | DAB+, UKF |
| Rodzaj: | |
Techniczne | |
| Dźwięk: | Mono |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Zasilanie: | |
Fizyczne | |
| Waga [g]: | 170 |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.): | 235 x 145 x 140 mm |
Parametry | |
| Kolor obudowy: | Stalowo-brązowy |
| Wyposażenie: | Antena |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | FERGUSON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Ulica i numer budynku: | ul. Dworska 1 |
| Kod pocztowy: | 61-619 |
| Miasto: | Poznań |
| Adres elektroniczny: | biuro@ferguson.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.