Produkt archiwalny
Radio NORDMENDE Transita 320 Czerwony
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Radio NORDMENDE Transita 320 Czerwony
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneNiewielki system stereo
Z muzyką na Ty
Transita 320 to wysokiej wydajności system Stereo klasy Micro, ze zintegrowanym odbiornikiem DAB+ oraz UKF. Możliwe jest też strumieniowanie muzyki przez Bluetooth i odtwarzanie CD. Informacje o stacji i utworach pokazywane są na ekranie LCD, a dźwięk z głośników stereo możemy dostroić za pomocą equalizera.
Sposoby odtwarzania
Sposobów na odtwarzanie muzyki jest tu kilka: odtwarzanie ulubionych przebojów z płyt CD (łącznie z płytami CD MP3), z pamięci USB oraz przez Bluetooth, po połączeniu ze smartfonem lub tabletem. Do tego oczywiście radio odbiera standardowe stacje FM oraz stacje cyfrowe DAB+. Pamięć radia pozwala na zapisanie do 30 ulubionych stacji.
Funkcjonalność i wykonanie
Wysokiej jakości podświetlany wyświetlacz LCD pokazuje czas godzinowy, nazwę stacji radiowej czy tytuł utworu. Pokrywę głośników wykonano ze szlachetnego aluminium, co w połączeniu z retro designem czyni model Transita 320 ozdobą mieszkania.
Timer
Dzięki funkcji programowania czasu wyłączenia radia, nie musisz pamiętać o jego wyłączeniu. Do dyspozycji masz też funkcję radio-budzika, która obudzi Cię ulubioną audycją.
Klasyczne FM
Radio Data System (RDS) wyświetla dodatkowe informacje o audycji i częstotliwość, przesyłane przez nadawcę stacji radiowej FM.
Zalety cyfrowego radia
DAB+ to nowy wymiar radia o doskonałej jakości dźwięku. Można je odbierać stacjonarnie lub mobilnie przez antenę. W Polsce oferta ciekawych stacji radiowych DAB+ stale rośnie i każdy znajdzie w nich coś dla siebie.
Equalizer
Wyreguluj muzykę tak, jak lubisz. Masz do dyspozycji ręczną regulację tonów, ustaw więc dźwięki niskie i wysokie według swoich preferencji.
W zestawie
Radio, zasilacz, pilot i dokumentacja.
Dane techniczne
| Radio: | |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | DAB+, FM |
| Rodzaj: | |
| Dźwięk: | Stereo |
| Zasilanie: | |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czerwony |
Funkcje | |
| Alarm (budzik): | Tak |
|---|---|
| Regulacja barwy dźwięku: | Tak |
| Sygnał alarmu: | Nagranie z USB, Odtwarzacz CD, Radio |
| Wbudowany zegar: | Tak |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Streamer: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth, Equalizer, Możliwość ładowania smartfonów poprzez połączenie USB, Odtwarzacz płyt CD, Odtwarzanie MP3, Odtwarzanie plików z pamięci USB, Pamięć stacji, PLL, Radio z funkcją RDS, Tryb uśpienia (funkcja Sleep), Wbudowana antena, Wejście AUX |
Radio | |
| Liczba stacji radiowych do zaprogramowania: | 60 |
| Radio: | |
| Częstotliwości fal radiowych DAB, DAB+: | 174 - 240 MHz |
| Częstotliwości fal radiowych FM: | 87.5 - 108 MHz |
| Rodzaj: | |
| Zakresy fal radiowych: | DAB+, FM |
Techniczne | |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Dźwięk: | Stereo |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Zasilanie: | |
Fizyczne | |
| Waga [g]: | 3058 |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.): | 350 x 123 x 206 mm |
Parametry | |
| Kolor obudowy: | Czerwony |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Wyposażenie: | Pilot |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | TechniSat Digital Sp. z o.o. |
| Ulica i numer budynku: | Poznańska |
| Kod pocztowy: | 55-120 |
| Miasto: | Oborniki Śląskie |
| Adres elektroniczny: | biuro@technisat.pl |