Produkt archiwalny
Radiobudzik MUSE M-17 CPK Różowy
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Radiobudzik GÖTZE&JENSEN Golden Line RCL700 Czarny, Tuner FM, Projekcja czasu na ścianie, Gniazdo USB, Alarm, Zasilanie sieciowe
Produkt archiwalny
Radiobudzik MUSE M-17 CPK Różowy
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneOpis produktu
Radiobudzik Muse M-17CPK
Obudź się za pomocą sygnału radiowego lub brzęczyka. Stylowy radiobudzik ma 6 zaprogramowanych stacji, więc możesz ustawić swoją ulubioną stację radiową przez naciśnięcie jednego przycisku. Wyposażony w podwójny budzik oraz złącze AUX które ułatwia podłaczenie uzrądzenia zewnętzrnego. Działa na zasilaczu sieciowym ale jest też wyposażony w baterię, dzięki czemu w przypadku awarii zasilania ustawienia zostaną zachowane.
Dane techniczne
| Radio: | |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | FM, MW |
| Dźwięk: | Mono |
| Złącze USB: | Nie |
| Zasilanie: | , |
| Funkcja ładowania telefonu: | Brak |
| Funkcje dodatkowe: | Budzenie za pomocą radia lub sygnału dźwiękowego, Funkcja drzemki, Podwójny alarm |
| Kolor obudowy: | Różowy |
Funkcje | |
| Alarm (budzik): | Tak |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Budzenie za pomocą radia lub sygnału dźwiękowego, Funkcja drzemki, Podwójny alarm |
| Regulacja barwy dźwięku: | Nie |
| Sygnał alarmu: | Dźwiękowy, Radio |
| Wbudowany zegar: | Tak |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Projektor: | Nie |
| Termometr: | Nie |
| Funkcja ładowania telefonu: | Brak |
Radio | |
| Częstotliwości fal radiowych AM MW: | 522 - 1620 kHz |
| Częstotliwości fal radiowych FM: | 87.5 - 108 MHz |
| Liczba stacji radiowych do zaprogramowania: | 6 |
| Radio: | |
| Zakresy fal radiowych: | FM, MW |
Techniczne | |
| Dźwięk: | Mono |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Zasilanie: | , |
| Złącze USB: | Nie |
Fizyczne | |
| Waga [g]: | 370 |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.): | 129 x 65 x 110 mm |
Parametry | |
| Kolor obudowy: | Różowy |
| Wyposażenie: | Zasilacz |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | New One Sas |
| Ulica i numer budynku: | 10, rue de la mission |
| Kod pocztowy: | 25480 |
| Miasto: | Ecole Valentin |
| Adres elektroniczny: | carole.veuriot@new-one.eu |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.