Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Gwarancja dostawy jutro

Jeśli zamówisz przez:

Dostawa jutro jeszcze przez:

Radiobudzik PHILIPS AJ3123/12

Kod: 713282
PHILIPS
Radio
Cyfrowe
Zakresy fal radiowych
UKF
Dźwięk
Mono
Kolor obudowy
Czarno-biały

Gwarancja dostawy jutro

Jeśli zamówisz przez:

Dostawa jutro jeszcze przez:

Opis i dane

Opis i dane


Radiobudzik PHILIPS AJ3123/12


Radiobudzik z cyfrowym strojeniem AJ3123/12

Zacznij dzień jak lubisz


Podwójny alarm

Zestaw audio firmy Philips został wyposażony w możliwość ustawienia podwójnego alarmu. Ustaw jedną godzinę alarmu, aby się obudzić, zaś drugą — aby obudzić partnera lub partnerkę.


Powtarzanie budzenia

Aby zapobiec zaspaniu, radiobudzik Philips został wyposażony w funkcję drzemki. Gdy włączy się sygnał budzenia, a Ty chcesz jeszcze troszkę pospać, wystarczy raz nacisnąć przycisk powtarzania budzenia i skorzystać z dodatkowego czasu. Za dziewięć minut budzenie włączy się ponownie. Możesz naciskać przycisk powtarzania budzenia co dziewięć minut dopóty, dopóki zupełnie nie wyłączysz funkcji budzenia.


Budzenie alarmem lub brzęczykiem

Obudź się po włączeniu ulubionej stacji radiowej lub po usłyszeniu brzęczyka. Wystarczy skorzystać z funkcji budzika w radiobudziku firmy Philips i ustawić opcję budzenia z użyciem ostatnio odsłuchiwanej stacji radiowej lub za pomocą brzęczyka. Gdy nadejdzie godzina budzenia radiobudzik firmy Philips automatycznie włączy stację radiową lub włączy brzęczyk.Łagodne budzenie


Zacznij dobrze dzień. Obudź się łagodnie przy stopniowo zwiększającej się głośności budzika. Zwykle budziki mają stałą głośność, która albo jest za słaba, żeby Cię obudzić, albo tak okropnie moc-na, że brutalnie wyrywa Cię ze snu. My oferujemy możliwość budzenia się przy dźwiękach ulubionej muzyki, stacji radiowej lub brzęczyka. Przy łagodnym budzeniu głośność budzika stopniowo wzrasta, zaczynając od subtelnych, cichych dźwięków i przechodząc do dość głośnych. Dzięki temu możesz się łagodnie rozbudzić.


Cyfrowe strojenie radia z pamięcią

Cyfrowe radio FM to dodatkowa muzyka różnych gatunków, którą możesz cieszyć się w zestawie audio firmy Philips. Wystarczy, że znajdziesz żądaną stację radiową oraz naciśniesz i przytrzymasz przycisk programowania, aby zapisać częstotliwość. Dzięki możliwości zapisania ustawień stacji radiowych można do nich uzyskać szybki dostęp bez konieczności ręcznego strojenia.Wyłącznik czasowy


Wyłącznik czasowy pozwala określić, przez ile czasu chcesz słuchać muzyki lub stacji radiowej przed zaśnięciem. Musisz tylko ustawić limit czasu (maksymalnie 1 godzina) i wybrać płytę CD lub stację radiową, której chcesz słuchać, leżąc w łóżku. Radio firmy Philips będzie grało przez tyle czasu, na ile zostało ustawione, a następnie automatycznie się wyłączy do energooszczędnego, cichego trybu gotowości. Wyłącznik czasowy pozwala zasypiać podczas słuchania ulubionej płyty lub prezentera radiowego — bez liczenia owiec i bez zmartwień o zużycie prądu


Bateryjne podtrzymywanie zasilacza

Bateryjne podtrzymywanie zasilania zapobiega utracie zapamiętanej godziny w razie awarii zasilania

Łatwe ustawienie alarmu/czasu

Łatwe ustawianie alarmu/czasu

Dane techniczne

Waga [g] 530
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 177.1 x 48.1 x 122.8 mm
Alarm (budzik) Tak
Regulacja barwy dźwięku Tak
Sygnał alarmu Radio, Beeper
Wbudowany zegar Tak
Wyłącznik czasowy (sleep timer) Tak
Kolor obudowy Czarno-biały
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Liczba stacji radiowych do zaprogramowania 10
Radio Cyfrowe
Zakresy fal radiowych UKF
Dźwięk Mono
Wyjście słuchawkowe Nie
Wyświetlacz Tak
Zasilanie Bateryjno-sieciowe
Nazwa producenta/importera PHILIPS
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Mehit
kupił/aRadiobudzik PHILIPS AJ3123/12
Szukałem sprzętu, który będzie mnie budził, a do tego pozwoli okazjonalnie słuchać radia. I w obu tych zadaniach spisuje się świetnie. Dużą zaletą jest również prostota obsługi.

Ocena

Fantastyczna
Leszek
kupił/aRadiobudzik PHILIPS AJ3123/12
Budzik prosty w obsłudze, radio gra głośno.

Ocena

Fantastyczna
Agnieszka
kupił/aRadiobudzik PHILIPS AJ3123/12
Jestem bardzo, bardzo zadowolona z dokonanego dobrego zakupu. Radiobudzik PHILIPS super działa.

Ocena

Bardzo dobra
Ferdek
kupił/aRadiobudzik PHILIPS AJ3123/12
Szczegół tkwi w prostocie. Zwyczajny budzik za małe pieniądze, który doskonale spełnia swoją funkcję.

Ocena

Fantastyczna
Frunk
kupił/aRadiobudzik PHILIPS AJ3123/12
To prosty i uniwersalny radiobudzik, czyli taki jaki według mnie powinien być :) Swoje zadanie spełnia idealnie - budzi mnie oraz pozwala słuchać radia (zaskakująco dobrze wyszukuje stacje). Generalnie świetny wybór w tej cenie :).

Ocena

Fantastyczna
Klient
kupił/aRadiobudzik PHILIPS AJ3123/12
Radiobudzik zgrabny, ładny, bez problemów szuka nawet te słabsze stacje. Moc dźwięku co prawda niewielka, ale na warunki, do których jest stworzony (kuchnia, sypialnia) wystarczająca. Wart swojej ceny!

Ocena

Fantastyczna
Klient
kupił/aRadiobudzik PHILIPS AJ3123/12
Szukałem dobrego radioodbiornika z wyświetlaczem czasu i budzikiem. I to jest to. Cena najlepsza na rynku i pozytywna jakość dzwięku.

Ocena

Fantastyczna
Piotr
kupił/aRadiobudzik PHILIPS AJ3123/12
Dobrze odbiera i dobrze się prezentuje!

Ocena

Fantastyczna
Klient
kupił/aRadiobudzik PHILIPS AJ3123/12
Ładnie wygląda, po falach śmiga, I na czerwono cały dzionek miga. Zgrabny bialutki, śle muzy nutki. U mnie on w kuchni stoi ale każde miejsce w domu zadowoli. A gdy on z ranka głośno zadzwoni, od razu na wesoło do roboty mnie goni.

Ocena

Fantastyczna
Klient
kupił/aRadiobudzik PHILIPS AJ3123/12
Radio odbiera świetnie bez względu na to jak wysoko znajduje się antena. Dodatkowo zajmuje bardzo mało miejsca, a przy tym ma bardzo czytelny, duży wyświetlacz godzinowy. Radio gra bez zarzutu, jest proste w obsłudze i ma ciekawy design. Polecam - idealne do łazienki lub kuchni.

Ocena

Fantastyczna
Promocje

Promocje

card
Wygodne zakupy / ponad 210 sklepów
Tanio, szybko i wygodnie! Z dostawą pod drzwi!

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną