Polecane produkty podobne

Opis i dane

Zgodność z DAB i FM zapewnia najlepszy odbiór stacji radiowych

Cyfrowe radio DAB (Digital Audio Broadcasting) to, poza transmisją analogową FM, nowy sposób nadawania programu radiowego przy użyciu sieci nadajników naziemnych. To radio zapewnia odbiorcom większy wybór informacji i czystą jakość dźwięku pozbawionego trzasków. Technologia umożliwia odbiornikowi wybranie najsilniejszego dostępnego sygnału. W przypadku stacji cyfrowych DAB nie trzeba zapamiętywać częstotliwości, a wystarczy podać nazwę stacji — nie trzeba zatem dostrajać radia w czasie jazdy.

Czujnik światła automatycznego przyciemniania umożliwiający wygodne odczytywanie

Będziesz mieć zawsze pewność, że odczytasz wyświetlacz niezależnie od pory dnia. Wbudowany czujnik światła mierzy intensywność światła otoczenia, a następnie określa jasność wyświetlacza konieczną do zapewnienia jego czytelności. W trakcie dnia lub przy silnym oświetleniu jasność automatycznie się zwiększa, więc możesz łatwo odczytać wyświetlacz wobec otaczającego, intensywnego światła. W nocy lub przy bardzo słabym oświetleniu wyświetlacz blednie, umożliwiając swobodne patrzenie na niego i niezakłócony oślepiającym światłem sen.

Dynamiczne wzmocnienie basów zapewnia głębsze brzmienie niskich tonów

Dynamiczne wzmocnienie tonów niskich (DBB) to robiące duże wrażenie uwydatnienie basów w nagraniu muzycznym w całym zakresie ustawień głośności — od niskiego do wysokiego — za jednym naciśnięciem przycisku! Ustawienie głośności na niskim poziomie powoduje zazwyczaj utratę dolnych niskotonowych częstotliwości dźwięku. Aby do tego nie dopuścić, można włączyć dynamiczne wzmocnienie basów, które pozwala słuchać pełnego dźwięku nawet po ściszeniu.

Funkcja automatycznej synchronizacji zegara zapewnia wyświetlanie dokładnej godziny bez problemów

Dzięki funkcji automatycznego ustawiania zegara w radiobudziku nie trzeba samodzielnie wprowadzać godziny. Zegar jest zsynchronizowany z sygnałami radiowymi, nawet kiedy urządzenie jest wyłączone. W razie pilnej potrzeby radiobudzik jest aktualizowany samoczynnie w ciągu minuty, a standardowa synchronizacja z sygnałami radiowymi gwarantuje wyświetlanie zawsze dokładnej godziny. Od wyjęcia urządzenia z pudełka aż do ewentualnej awarii prądu to urządzeniu firmy Philips zawsze podaje dokładną godzinę — niezawodnie i bez żadnych problemów.
Łagodne budzenie bez stresu

Zacznij dobrze dzień. Obudź się łagodnie przy stopniowo zwiększającej się głośności budzika. Zwykle budziki mają stałą głośność, która albo jest za słaba, żeby Cię obudzić, albo tak okropnie mocna, że brutalnie wyrywa Cię ze snu. My oferujemy możliwość budzenia się przy dźwiękach ulubionej muzyki, stacji radiowej lub brzęczyka. Przy łagodnym budzeniu głośność budzika stopniowo wzrasta, zaczynając od subtelnych, cichych dźwięków i przechodząc do dość głośnych. Dzięki temu możesz się łagodnie rozbudzić.

Duży wyświetlacz LCD z podświetleniem zapewnia łatwy odczyt informacji przy słabym świetle

Podświetlany wyświetlacz LCD zapewnia łatwy odczyt informacji i umożliwia obsługę urządzenia przy słabym świetle.
Cyfrowe strojenie z pamięcią stacji zapewnia dodatkową wygodę

Wystarczy, że znajdziesz żądaną stację radiową oraz naciśniesz i przytrzymasz przycisk programowania, aby zapisać częstotliwość. Dzięki możliwości zapisania ustawień stacji radiowych można do nich uzyskać szybki dostęp bez konieczności ręcznego strojenia.

Do budzenia wybierz ulubioną stację radiową lub brzęczyk

Obudź się po włączeniu ulubionej stacji radiowej lub po usłyszeniu brzęczyka. Wystarczy skorzystać z funkcji budzika w radiobudziku firmy Philips i ustawić opcję budzenia z użyciem ostatnio odsłuchiwanej stacji radiowej lub za pomocą brzęczyka. Gdy nadejdzie godzina budzenia radiobudzik firmy Philips automatycznie włączy stację radiową lub włączy brzęczyk.
Radio cyfrowe zapewnia wyraźny i pozbawiony zakłóceń odbiór sygnału radiowego

Radio cyfrowe to, poza transmisją analogową FM, nowy sposób nadawania programu radiowego przy użyciu sieci nadajników naziemnych. Zapewnia ono odbiorcom większy wybór informacji i czystą jakość dźwięku pozbawionego trzasków. Technologia ta umożliwia odbiornikowi wybranie najsilniejszego dostępnego sygnału. W przypadku stacji cyfrowych DAB nie trzeba zapamiętywać częstotliwości, a wystarczy podać nazwę stacji — nie trzeba zatem dostrajać radia w czasie jazdy.

Dane techniczne

Dane podstawowe

Radio Cyfrowe DAB+
Zakresy fal radiowych DAB+, FM
Dźwięk Mono
Złącze USB Nie
Zasilanie Sieciowe
Funkcja ładowania telefonu Brak
Funkcje dodatkowe Automatyczne dostrajanie cyfrowe, Budzenie za pomocą radia lub sygnału dźwiękowego, Format czasu: 12/24 godziny, Funkcja drzemki, Podświetlenie LED
Kolor obudowy Czarny

Opinie

5/5
7 opinii
7 użytkowników poleca ten produkt
Jakość dźwięku
5 /5
Wygląd
5 /5
Jakość wykonania
5 /5
Prosta obsługa
5 /5
Głośność dzwonka
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Sortuj wg:
5/5
Hell 20 maja 2021
OK
Fajny, stylowy radiobudzik. Wszystkie funkcje działają poprawnie, mega dodatkiem jest automatyczne przyciemnianie się ekranu, dzięki temu jest on zawsze czytelny i jednocześnie nie razi w nocy. Radio zaskakująco dobrze wyłapuje stacje.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Norbit 8 grudnia 2020
Fajny
Lubię taki bardziej "retro" styl, dlatego ten budzik od razu rzucił mi się w oczy i się spodobał. Na żywo prezentuje się jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Świetnie działa funkcja automatycznego przyciemniania obrazu, dzięki której budzik jest czytelny w każdych warunkach.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Diego 26 sierpnia 2020
DAB
Kupując kierowałem się dwoma kierunkami, głośnym budzikiem i radiem, którego nie trzeba dostrajać. Z tym modelem przemówiła funkcja DAB , która jest ułatwieniem podczas słuchania radia.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Marek 29 września 2020
Polecony przez kolegę
Radio zobaczyłem u kolegi, który bardzo zachwalał sobie funkcję DAB, dzięki temu dźwięk jest bardziej wyraźny niż w zwykłym radiu i nie słychać żadnych szumów.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Kacper 30 lipca 2020
Kacperr
Budzik jest bardzo głośny. Mam go już od 1,5 roku i jak do tej pory mnie nie zawiódł ani razu, co niestety z budzikiem w telefonie się zdarzało wielokrotnie.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Medara 18 czerwca 2020
Czytelny i praktyczny
Radiobudzik świetnie sprawdził się w praktyce. Spełnia doskonale funkcję budzenia, jednocześnie jestem zaskoczony tym jak dobrą jakość audio oferuje ten mały sprzęt. Nie dość, że wyłapuje świetnie stacje radiowe, to jeszcze oferuje bardzo przyjemny dla ucha dźwięk. Duży plus za wyświetlacz - jest czytelny w każdych warunkach.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Fiolka 29 października 2019
Piękny i funkcjonalny
Piękny i funkcjonalny. Super się prezentuje w mojej sypialni. No i najważniejsze spełnia swoją podstawową funkcję.
Czy ta opinia była pomocna?

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Produkt archiwalny

  Radiobudzik PHILIPS AJB3552 Czarny

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
   Brak podobnych produktów
   Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756