Polecane produkty podobne

Opis i dane

Więcej kanałów, cyfrowa jakość
Cyfrowe radio DAB oferuje szeroką gamę atrakcyjnych materiałów w bardzo szczegółowej cyfrowej jakości, które są dostępne w większości tylko za pośrednictwem cyfrowego radia. Radia cyfrowe wyszukują automatycznie wszystkie dostępne stacje i umożliwiają wybór według nazwy. Dodatkowo urządzenie zapewnia odbiór stacji FM, które jeszcze nie oferują transmisji w technologii cyfrowej. Siesta S2 posiada również znak Digital-Tick. Dzięki temu jesteś doskonale przygotowany do przejścia w przyszłości z radia FM na radio cyfrowe.

Wyświetlacz CrystalVue
Siesta S2 jest wyposażony w przejrzysty i w bez ramkowy wyświetlacz w dużym formacie. Przeczytaj godzinę lub informacje o radiu w wygodny sposób, z dowolnego miejsca w pomieszczeniu. Jasność wyświetlacza może być ręcznie lub automatycznie dopasowywana. Nie musisz się już więcej obawiać uciążliwego światła i możesz spać spokojnie.

Alarm, funkcja drzemki i snu
Możesz ustawić alarm dla każdego dnia, dni roboczych i weekendu. Za pomocą wyłącznika czasowego możesz stopniowo zasypiać, bez obaw, że radio będzie działać całą noc. Funkcja drzemki umożliwia rano na spędzenie jeszcze kilku minut w łóżku.

Łatwa obsługa
Dzięki przyjaznym w obsłudze przyciskom i dużemu przyciskowi drzemki, Siesta S2 może być sterowana łatwo i bez wysiłku - nawet jeśli masz tylko jedno oko otwarte.

Doskonały dźwięk
Siesta S2 jest wyposażone w 2,5-calowe głośniki szerokopasmowe w połączeniu z cyfrowym wzmacniaczem i i zapewnia zdumiewającą jakość dźwięku, pomimo niewielkich rozmiarów.

Automatyczne ustawianie zegara i pamięć
Zegar z Siesta S2 wykorzystuje sygnał radiowy do ustawienia zegara, dzięki czemu jest zawsze precyzyjny. Siesta S2 zapisuje wszystkie ustawienia alarmu i radia, bez konieczności posiadania baterii zapasowej.

Wyjście słuchawkowe
Siesta S2 posiada także wyjście słuchawkowe. Służy idealnie do nieprzeszkadzania innym podczas słuchania muzyki.

Dane techniczne

Dane podstawowe

Radio Cyfrowe
Zakresy fal radiowych DAB, DAB+, FM
Dźwięk Mono, Stereo w słuchawkach
Złącze USB Nie
Zasilanie Sieciowe
Funkcja ładowania telefonu Brak
Funkcje dodatkowe Funkcja drzemki
Kolor obudowy Grafitowy

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Produkt archiwalny

  Radiobudzik PURE Siesta S2 Grafitowy

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
   Brak podobnych produktów
   Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756