Produkt archiwalny
Radioodtwarzacz SENCOR SPT 4700 Bluetooth Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Radioodtwarzacz SENCOR SPT 4700 Bluetooth Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneWszechstronne
Proste w obsłudze
Radioodtwarzacz SENCOR SPT 4700 oferuje moc 12 W RMS (2 x 6 W) oraz equalizer z trybami Rock, Pop, Jazz i Classic. Obsługuje CD-R/RW, Bluetooth V4.0, MP3, SD i USB. Programowalne odtwarzanie obejmuje do 20 utworów na CD i do 99 na MP3. Posiada wejścia AUX-IN i USB oraz wyjście AUX-OUT (jack 3,5 mm). Radio FM (87,5-108 MHz) z cyfrowym strojeniem pozwala zapisać 40 stacji. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w zegar, sleep timer i funkcję budzenia.
Zestaw
W zestawie znajduje się: radioodtwarzacz SENCOR SPT 4700, kabel sieciowy, pilot oraz dokumentacja.
Dane techniczne
| Magnetofon: | Nie |
|---|---|
| Radio: | |
| Pilot: | Tak |
| Standardy odtwarzania: | CD-Audio, CD-R/RW, MP3 |
| Wejścia/wyjścia: | Czytnik kart pamięci SD, USB, Wejście liniowe audio AUX, Wyjście słuchawkowe |
| Zasilanie: | , |
| Moc wyjściowa RMS: | 12 W |
| Kolor: | Czarny |
Funkcje | |
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth, Budzik, Funkcja pamięci, Odtwarzanie plików MP3 przez złącze USB, Odtwarzanie plików MP3 z czytnika kart pamięci SD |
|---|---|
| Korektor dźwięku: | Tak |
| Pilot: | Tak |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Nie |
| Włącznik czasowy (budzik): | Tak |
| Wyłącznik czasowy (sleeptimer): | Tak |
| Zegar: | Tak |
| Streamer: | Nie |
| Komunikacja Bluetooth: | Tak |
| Mikrofon: | Nie |
| Automatyczne strojenie: | Tak |
| Alarm: | Nie |
Nagłośnienie | |
| Dźwięk: | Stereo |
| Moc wyjściowa RMS: | 12 W |
| Podbicie basów: | Nie |
| Typ głośników: | Szerokopasmowe |
Odtwarzacz | |
| Magnetofon: | Nie |
| Odtwarzacz CD: | Tak |
| Sposób umieszczania płyty CD: | Od góry |
Radio | |
| Liczba stacji radiowych do zaprogramowania: | 40 |
| Radio: | |
| Zakres fal radiowych: | 87.5-108 MHz |
| Dla dzieci: | Nie |
Techniczne | |
| Standardy odtwarzania: | CD-Audio, CD-R/RW, MP3 |
| Uchwyt do przenoszenia: | Tak |
| Wejścia/wyjścia: | Czytnik kart pamięci SD, USB, Wejście liniowe audio AUX, Wyjście słuchawkowe |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Zasilanie: | , |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Czytnik USB: | Tak |
Fizyczne | |
| Waga (bez baterii) [kg]: | 2 |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.) [mm]: | 389 x 142 x 227 |
Parametry | |
| Kolor: | Czarny |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający, Pilot zdalnego sterowania |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Zasilanie | |
| Zawiera akumulator/baterię: | Nie |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Fast Poland |
| Ulica i numer budynku: | Kwietniowa 36 |
| Kod pocztowy: | 05-090 |
| Miasto: | Wypędy |
| Adres elektroniczny: | info@fastpoland.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.