Radioodtwarzacze

133
Filtruj/Sortuj
z 7
Kod: 835534
Odtwarzacz CD
Tak
Magnetofon
Nie
Radio
Analogowe
Pilot
Nie

Dostępne warianty


    Radioodtwarzacz SONY ZSPS50CPB Czarny

    Radioodtwarzacz SONY ZSPS50CPW Biały
Kod: 854438
Odtwarzacz CD
Tak
Magnetofon
Nie
Radio
Cyfrowe
Pilot
Nie

Dostępne warianty


    Radioodtwarzacz GRUNDIG RCD 1445 Różowo-srebrny

    Radioodtwarzacz GRUNDIG RCD 1445 Srebrno-czarny

    Radioodtwarzacz GRUNDIG RCD 1445 Czarno-srebrny
Kod: 885517
Odtwarzacz CD
Tak
Magnetofon
Nie
Radio
Cyfrowe
Pilot
Tak
Taniej o
80
299,00
219,00
Cena obowiązuje 24.01.2020 - 02.02.2020
Sprawdź dostępność w sklepie

lub zamów telefonicznie

756 756 756
Kod: 852766
Odtwarzacz CD
Tak
Magnetofon
Nie
Radio
Analogowe
Pilot
Nie

Cena z kodem: ME-24-29-01

125,33

Finał Wielkiej wyprzedaży! Cena do 29.01.2020

Cena z kodem: ME-24-29-01

125,33

Finał Wielkiej wyprzedaży! Cena do 29.01.2020

139,00
Sprawdź dostępność w sklepie

lub zamów telefonicznie

756 756 756
Kod: 894586
Odtwarzacz CD
Tak
Magnetofon
Nie
Radio
Cyfrowe
Pilot
Nie
Taniej o
76,54
245,54
169,00
Cena obowiązuje 24.01.2020 - 02.02.2020
Sprawdź dostępność w sklepie

lub zamów telefonicznie

756 756 756
z 7
Radio samochodowe
 
Radio samochodowe może znacznie umilić podróż. Wiedzą o tym zwłaszcza ci kierowcy, który jeżdżą dużo lub zawodowo. Dlatego przed zakupem radioodbiornika, warto wybrać sprzęt zapewniający dobrą jakość dźwięku. W ofercie Media Expert znajdują się zarówno transmitery FM, radia CB, podstawowe radia samochodowe, jaki i wysokiej klasy odbiorniki multifunkcyjne z ekranem dotykowym. 
 
Radia samochodowe - funkcje

Przed zakupem radia do samochodu, warto odpowiednio wcześniej zastanowić się, jakie mamy oczekiwania. Jeśli chcemy przede wszystkim słuchać radia, a niekiedy także muzyki z MP3 i nie zależy nam na dużym, bajeranckim panelu, wystarczający będzie podstawowy sprzęt w bardzo przystępnej cenie, np. radia samochodowe Pioneer, które oferują dobrej jakości dźwięk i  możliwość zapisu kilku stacji radiowych, a przy tym mają wbudowane złącze USB. Jeżeli natomiast potrzebujemy bardziej profesjonalnego urządzenia, postawmy na radioodbiorniki rozbudowane, które cechują się: 
 • 6 czy 7-calowym, dotykowym wyświetlaczem, ułatwiającym obsługę radia i dającym możliwość wyświetlania zdjęć i plików wideo, 
 • automatycznym wyszukiwaniem stacji radiowych, 
 • dużą liczbą stacji do zapisania, 
 • bardzo wysoką jakością dźwięku, 
 • technologią Bluetooth, pozwalającą na bezprzewodowe uruchomienie radia, np. za pomocą smartfona, 
 • opcją współpracy z systemem iOS, 
 • odtwarzaczem CD/DVD;
 • możliwością podłączenia kamery cofania.

Radio samochodowe - na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Przy zakupie radia samochodowego w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę, czy wybrany model jest kompatybilny z naszym samochodem. Radio do samochodu musi pasować zarówno pod względem stylistyki, jak i technologii. Obecnie większość samochodów ma wbudowane tzw. kości ISO, które ułatwiają podłączenie radia do instalacji elektrycznej.
 
Ważny jest także rozmiar radia samochodowego. Standardowo to 1 DIN. Przy czym niektóre samochody mają większy otwór na radio w desce rozdzielczej. Wówczas można posiłkować się specjalnymi ramkami lub większym odbiornikiem. Te w rozmiarze 2 DIN, jak radia samochodowe KENWOOD DDX 4019BT czy DMX 110BT to odtwarzacze multimedialne z dużym wyświetlaczem. 
 
Nie można pominąć również samego typu radia samochodowego. Obecnie najchętniej wybierane są radia samochodowe z USB, ale producenci z myślą o miłośnikach muzyki kolekcjonujących płyty CD, tworzą coraz nowocześniejsze urządzenia, obsługujące również nośniki tego typu. Ponadto dobrym rozwiązaniem jest Radio Data System (RDS), który w Europie stanowi standardowe wyposażenie. To technologia wykorzystująca sygnał FM do wysyłania ważnych komunikatów. Ponadto bardzo pomocne jest radio samochodowe z Bluetooth, jakie zastępuje dodatkowy zestaw głośnomówiący, radioodbiornik z wbudowaną nawigacją GPS, czy wspomnianą już kamerą cofania. 
 
Radio samochodowe - przyjemny dodatek podczas długiej podróży
 
Radio samochodowe to podstawowy sprzęt, bez jakiego trudno wyobrazić sobie podróż. Słuchanie ulubionej muzyki czy ciekawych audycji sprawia, że czas mija szybciej i znacznie przyjemniej. Trzeba jednak pamiętać, że wysokiej jakości fonię zapewnia nie tylko dobry radioodbiornik samochodowy, ale również głośniki. A ponieważ całe wyposażenie car audio wraz z montażem to w sumie niemały wydatek, warto zabezpieczyć się przed kradzieżą. Optymalną ochronę zapewni oczywiście ubezpieczenie sprzętu, aczkolwiek warto rozważyć także inne opcje - instalację radia na stałe, zastosowanie autoalarmu czy na przykład zakodowanie odbiornika.
 

Rekomendacje klientów

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną