Produkt archiwalny
Głośnik mobilny LENCO BMC-090 Różowy
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Głośnik mobilny XMUSIC BTS650P Bluetooth 5.3, 20W, IPX6, Przenośny z TWS, Radio FM, AUX, microSD, Różowy
Sugerowana cena producenta:
299,99 zł
Głośnik mobilny XMUSIC BTS650K Bluetooth 5.3, 20W, IPX6, Przenośny z TWS, Radio FM, AUX, microSD, Czarny
Sugerowana cena producenta:
299,99 zł
Produkt archiwalny
Głośnik mobilny LENCO BMC-090 Różowy
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneMikrofon i głośnik w jednym
Modulacja głosu
Model LENCO BMC-090 posiada możliwość łączności bezprzewodowej za pomocą bluetooth, dzięki temu możesz zapomnieć o wiecznie splątanych przewodach, które ograniczają swobodę ruchów.
Kompaktowy i lekki
Bezprzewodowa i wytrzymała obudowa sprawiają, że możesz zabrać mikrofon BMC-090 gdziekolwiek chcesz. Z łatwością zmiećsi się do torebki i plecaka.
Wydajna bateria
LENCO BMC-090 jest wyposażony w akumulator, który wystarcza do 8 godzin, dzięki czemu Ty, Twoi przyjaciele i rodzina lub znajomi będziecie mogli bawić się przez wiele godzin.
Efekty świetlne
Twoje występy będą jeszcze lepsze dzięki efektom świetlnym. Poczuj się jak prawdziwa gwiazda podczas imprezy z przyjaciółmi.
Zawartość zestawu
Zakupując LENCO BMC-090, otrzymujesz urządzenie podstawowe oraz kadapter USB.
Dane techniczne
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 8 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Zasilanie: | |
| Złącza: | Czytnik kart pamięci, Jack 3.5. mm, USB |
| Wyposażenie: | Adapter USB, Kabel audio 3.5 mm, Kabel USB |
| Kolor: | Różowy |
Techniczne | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 8 |
|---|---|
| Informacje dodatkowe: | Efekt Echo, Karaoke, Wbudowane podświetlenie, Zasięg: 10m |
| Moc [W]: | |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zasilanie: | |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Wodoszczelność: | Nie |
Fizyczne | |
| Głębokość [mm]: | 75 |
| Szerokość [mm]: | 80 |
| Waga [g]: | 69 |
| Wysokość [mm]: | 275 |
Dźwięk | |
| Mikrofon: | Tak |
| Radio FM: | Nie |
| System dźwięku: | |
Komunikacja | |
| AirPlay: | Nie |
| Bluetooth: | Tak |
| NFC: | Nie |
| Wi-Fi: | Nie |
| Asystent głosowy: | Nie |
| Złącza: | Czytnik kart pamięci, Jack 3.5. mm, USB |
| Google Assistant: | Nie |
Parametry | |
| Kolor: | Różowy |
| Wyposażenie: | Adapter USB, Kabel audio 3.5 mm, Kabel USB |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | DSV Bokuniewicz Jankowski sp.j. |
| Ulica i numer budynku: | Plac Kaszubski 8 |
| Kod pocztowy: | 81-350 |
| Miasto: | Gdynia |
| Adres elektroniczny: | SEKRETARIAT@DSV.COM.PL |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.