Produkt archiwalny
Głośnik mobilny X-ZERO X-S1835BK Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Głośnik mobilny BANG & OLUFSEN Beosound A5 Brązowy
6 499 00 zł
Sugerowana cena producenta:
7 429 zł
Porównaj
Produkt archiwalny
Głośnik mobilny X-ZERO X-S1835BK Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Opis produktu
Głośnik mobilny X-ZERO X-S1835BK Czarny
![]() |
Bezprzewodowa
łączność
Połącz się bezprzewodowo ze swoim smartfonem lub tabletem i zanurz się w krystaliczny m brzmieniu. |
| |
|
Barwne
diody
Zorganizuj dla przyjaciół mini party w świetle migających kolorowych diód. |
![]() |
| |
|
Wydajny
akumukator
Słuchaj muzyki do 6 godzin bez przerwy dzięki nowoczesnemu akumulatorowi bez efektu pamięci. |
Dane techniczne
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 6 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Zasilanie: | |
| Złącza: | AUX, USB |
| Wyposażenie: | Kabel audio 3.5 mm, Kabel USB |
| Kolor: | Czarny |
Techniczne | |
| Czas ładowania [h]: | 4 |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 6 |
| Informacje dodatkowe: | Funkcja głośnomówiąca, Funkcja odtwarzania/wstrzymania/zamiany utworu, Regulacja głośności |
| Moc [W]: | |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zasilanie: | |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
Fizyczne | |
| Głębokość [mm]: | 67 |
| Szerokość [mm]: | 103 |
| Waga [g]: | 200 |
| Wysokość [mm]: | 67 |
Dźwięk | |
| Mikrofon: | Tak |
| Radio FM: | Nie |
| System dźwięku: | |
Komunikacja | |
| AirPlay: | Nie |
| Bluetooth: | Tak |
| NFC: | Nie |
| Wi-Fi: | Nie |
| Asystent głosowy: | Nie |
| Złącza: | AUX, USB |
| Google Assistant: | Nie |
Parametry | |
| Kolor: | Czarny |
| Wyposażenie: | Kabel audio 3.5 mm, Kabel USB |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | INCOM GROUP SPÓŁKA AKCYJNA |
| Ulica i numer budynku: | ul. Mokronoska 6 |
| Kod pocztowy: | 52-407 |
| Miasto: | Wrocław |
| Adres elektroniczny: | sekretariat@incomgroup.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

