Głośnik mobilny TRACER Warp Bluetooth z racji na swoje wymiary i wagę jest bardzo łatwy w transporcie i jednocześnie odporny na niesprzyjające warunki. Mimo kompaktowego rozmiaru głośniki o mocy 10 W RMS zapewniają wysoką jakośc dźwięku stereo, a wbudowany akumulator pozwala na pracę urzadzenia nawet do 10 godzin.
Zapomnij o poplątanych kablach. Z głośnikiem TRACER Warp Bluetooth możesz połączyć swojego smartfona, tableta czy laptop za pomoca technologii Bluetooth. Zasięg łączności wynosi 10 metrów, a przesyłana muzyka nie traci nic ze swojej jakości. Słuchaj swojej ulubionej muzyki gdzie chcesz bez zbędnych przewodów.
Model TRACER Warp posiada wbudowany slot na kartę pamięci, dzięki czemu można rozbudowac urządzenie o swoją własną pamięc na której możesz przechowywać swoją ulubioną muzykę. To bardzo przydatna funkcja, dzięki której możesz odtwarzać ulubione utwory nawet wtedy gdy Twój telefon się rozładuje lub nie obsługuje łączności bluetooth.
Głośnik TRACER Warp Bluetooth posiada certyfikat IPX5 który zapewnia poprawne działanie urzadzenia nawet gdy zostanie zachlapany wodą. Impreza przy basenie lub na plazy w gronie przyjaciół bedzie jeszcze bardziej udana z towarzystwem dobrej muzyki.
Moc [W]: | 10 |
---|---|
Czas pracy na akumulatorze [h]: | 10 |
Odporność na zachlapanie: | Tak |
Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
Zasilanie: | Bateryjne |
Złącza: | AUX, Czytnik kart pamięci, USB |
Wyposażenie: | Kabel USB |
Kolor: | Szary |
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.