Produkt archiwalny
Głośnik mobilny REBELTEC Soundtube 220 Moro
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Głośnik mobilny INNOVAGOODS Souwis
Głośnik mobilny XMUSIC BTS650P Bluetooth 5.3, 20W, IPX6, Przenośny z TWS, Radio FM, AUX, microSD, Różowy
Sugerowana cena producenta:
299,99 zł
Głośnik mobilny XMUSIC BTS650K Bluetooth 5.3, 20W, IPX6, Przenośny z TWS, Radio FM, AUX, microSD, Czarny
Sugerowana cena producenta:
299,99 zł
Produkt archiwalny
Głośnik mobilny REBELTEC Soundtube 220 Moro
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneOpis produktu
![]() |
Przenośny odtwarzacz bluetooth
sterowany za pomocą smartphona lub przycisków. Urządzenie o średnicy
220 mm, o długości 310 mm. Kształt tuby. Kompatybilny z Bluetooth 2,1
JL. Moc głośnika na wysokości 20 W RMS. Czas pracy na baterii wynosi
3-5 h. Posiada wbudowane głośniki o średnicy 6 cali oraz 2 cali.
|
| |
|
Dzięki podświetleniu LED
świecącemu w rytm muzyki rozkręcisz każdą imprezę. Wyposażony w
korektor dźwięku o trybach bluetooth, radio, pen drive, karta microSD,
AUX, Karaoke.Posiada wbudowany akumulator 1500mAh (ładowany z micro
USB), wyłącznik, wyświetlacz LED. Pasmo przenoszenia wynosi 22Hz-18kHz.
|
![]() |
| |
|
![]() |
Wyposażony w 5 przycisków
multimedialnych oraz wygodny chowany uchwyt do przenoszenia głośnika.
Dzięki gniazdu na kartę microSD oraz USB można odtwarzać pliki MP3. Zaś
dzięki złączu AUX można przesyłać muzykę z zewnętrznego źródła poprzez
kabel 3.5 mm. Posiada gniazdo na mikrofon MONO 6.3 mm. W zestawie kabel
USB oraz kabel mini jack 3,5mm .
|
Dane techniczne
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 5 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Zasilanie: | |
| Złącza: | AUX, Czytnik kart pamięci, USB |
| Wyposażenie: | Kabel audio 3.5 mm, Kabel USB - micro USB |
| Kolor: | Moro |
Techniczne | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 5 |
|---|---|
| Informacje dodatkowe: | Diody LED, Wyświetlacz |
| Moc [W]: | |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zasilanie: | |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Wodoszczelność: | Nie |
Fizyczne | |
| Głębokość [mm]: | 310 |
| Szerokość [mm]: | 220 |
| Wysokość [mm]: | 220 |
Dźwięk | |
| Mikrofon: | Nie |
| Radio FM: | Tak |
| System dźwięku: | |
Komunikacja | |
| AirPlay: | Nie |
| Bluetooth: | Tak |
| NFC: | Nie |
| Wi-Fi: | Nie |
| Asystent głosowy: | Nie |
| Złącza: | AUX, Czytnik kart pamięci, USB |
| Google Assistant: | Nie |
Parametry | |
| Kolor: | Moro |
| Wyposażenie: | Kabel audio 3.5 mm, Kabel USB - micro USB |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Rebeltec Olszewski, Nowak, Węgrzyn sp.k |
| Ulica i numer budynku: | Rot. W. Pileckiego 130A/8 |
| Kod pocztowy: | 02-781 |
| Miasto: | WARSZAWA |
| Adres elektroniczny: | r.wegrzyn@rebeltec.eu |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.


