Wieża PANASONIC SC-PMX802E-S Srebrny

Kod: 448051
Porównaj
Odtwarzacz płyt: CD Audio, CD-R/RW
Magnetofon: Nie
Bluetooth: Tak
Moc znamionowa RMS: 120 W
Standardy odtwarzania dźwięku: AAC, AIFF, DSD, FLAC, MP3, WAV
Radio: DAB+, FM, Tuner z RDS
Wyłącznik czasowy (sleep timer): Tak
Wzmacniacz Technics JENO Engine Hi-Res
Wbudowany asystent głosowy Google, Chromecast
Zobacz opis produktu
Wieża PANASONIC SC-PMX802E-S Srebrny
Wieża PANASONIC SC-PMX802E-S Srebrny
2 999 99
Odbierz

Opis produktu

Wieża PANASONIC PMX802, to system klasy premium obejmujący wzmacniacz Technics JENO Engine Hi-Res, który pozwala na odtwarzanie muzyki o wysokiej rozdzielczości za pomocą połączenia USB, technologii Chromecast built-in lub AirPlay2. Starannie dobrane komponenty zapewniają pełne wykorzystanie potencjału źródeł o wysokiej rozdzielczości. PANASONIC PMX802 obsługuje też formaty CD i DAB.

 

Wykorzystuje niepowtarzalną technologię firmy Technics na potrzeby doskonałego dźwięku
Wieża PANASONIC PMX802 wykorzystuje uznany wzmacniacz JENO Engine firmy Technics – specjalistów z branży Hi-Fi. Dzięki temu system ten plasuje się w zdecydowanej czołówce swojej kategorii ze względu na wyjątkową jakość dźwięku oraz obsługę dźwięku o wysokiej rozdzielczości. Muzyka brzmi tak, jak powinna – zgodnie z zamysłem twórców.

 

Wysokiej jakości komponenty audio
Aby w pełni oddać jakość dźwięku zapisanego we współczesnych formatach audio wysokiej rozdzielczości, niezbędne jest wykorzystanie komponentów najwyższej jakości. PMX802 wykonano z zaawansowanych materiałów i wyposażono w wysokiej jakości komponenty audio, co pozwala na odtwarzanie muzyki o wysokiej rozdzielczości w doskonałej jakości.

 

Wszechstronny odtwarzacz sieciowy z obsługą wysokiej rozdzielczości
Dzięki obsłudze Chromecast, AirPlay 2 oraz Bluetooth, PANASONIC PMX802 jest idealny do słuchania wszelkich treści - muzyki na spotify, podcastów oraz radia internetowego. Wbudowany Chromecast jest zgodny z wieloma usługami audio o wysokiej rozdzielczości np. Tidal.

 

Wyraźny i dynamiczny dźwięk – doskonałej jakości
Urządzenie PANASONIC PMX802 zapewnia pełny ekspresji i dynamiki dźwięk, dzięki czemu doskonałe nadaje się do odtwarzania muzyki o wysokiej rozdzielczości. Trójdrożne głośniki tego zestawu wyposażono w wysokotonowe głośniki z jedwabną kopułką, które są w stanie odtwarzać dźwięk o częstotliwości do 50 kHz. Drewniana obudowa głośników ma z przodu piękne drewniane wykończenie w czarnym kolorze, dzięki czemu wyglądają one równie dobrze, jak brzmią.

 

Na nowo zakochaj się w swojej kolekcji płyt CD
PANASONIC PMX802 został wyposażony w technologię Re-master. Sprawia ona, że odtwarzana z płyt CD muzyka brzmi jeszcze lepiej! Funkcja ta jest też bardzo przydatna podczas odtwarzania muzyki w formacie MP3.

Dane techniczne

Dane podstawowe

Odtwarzacz płyt: CD Audio, CD-R/RW
Magnetofon: Nie
Bluetooth: Tak
Wi-Fi: Tak
Radio: DAB+, FM, Tuner z RDS
Moc znamionowa RMS: 120 W
Standardy odtwarzania dźwięku: AAC, AIFF, DSD, FLAC, MP3, WAV
Typ kolumn: 3-drożny, Bass Reflex
Funkcje dodatkowe: Aplikacja Panasonic MAX Control, Asystent Google, Chromecast, DLNA, Funkcja Spotify Connect, Multipair, Odtwarzanie plików MP3 z pamięci USB, Sterowanie głosowe Amazon Alexa
Kolor: Srebrny

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Wieża PANASONIC SC-PMX802E-S Srebrny
Wieża PANASONIC SC-PMX802E-S Srebrny
2 999 99
Odbierz

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 2999,99 zł
2 999 99