Produkt archiwalny
Wieża TECHNISAT Digitradio 750 Czarno-srebrny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Wieża PANASONIC S.C.-UX100E-K Czarna, Odtw.CD, Bluetooth, USB, Tuner FM, aplikacja MAX Juke, Wbudowany Equalizer
Produkt archiwalny
Wieża TECHNISAT Digitradio 750 Czarno-srebrny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneMocny dźwięk
Wieża Hi-Fi
TECHNISAT DIGITRADIO 750 to urządzenie, które zapewni Ci doskonałe doznania podczas słuchania muzyki. Niewielkich rozmiarów odbiornik wkomponuje się idealnie w Twoje wnętrze. Wieża wyposażona w 14-segmentowy wyświetlacz, dwa głośniki o mocy 50 W. Obsługa wieży jest łatwa dzięki wbudowanym przyciskom, pokrętłom oraz pilocie zdalnego sterowania.
DAB+, czyli doskonała jakość dźwięku
Wieża DIGITRADIO 750 z funkcją obsługi w doskonałej jakości odbioru, które można odbierać stacjonarnie i mobilnie przez antenę. Bez zakłóceń i szumów z doskonałą jakością dźwięku. W Polsce możesz słuchać wielu stacji radiowych, a oferta programowa jest coraz większa.
Klasyka przede wszystkim
Odbierzesz za pomocą tego radia stacje radiowe FM. Dodatkowe wyświetlanie informacji o audycji czy częstotliwość zapewni Ci Radio Data System (RDS). Już nie musisz się martwić o brak tytułu piosenek, które wpadną Ci w ucho podczas relaksu.
Dostęp do wielu funkcji
Funkcja Bluetooth pozwoli Ci przesyłać muzykę ze smartfona, tabletu i komputera bez zbędnych kabli. Posłuchasz jej w najlepszej jakości dźwięku w Twoim urządzeniu. Zyskujesz nieograniczony dostęp do utworów MP3 z podłączonego zewnętrznego nośnika pamięci do gniazda USB. Nic prostszego!
Gniazdo USB
Posłuchasz muzyki w najlepszej jakości dźwięku w Twoim urządzeniu. Zyskujesz nieograniczony dostęp do utworów MP3 z podłączonego zewnętrznego nośnika pamięci do gniazda USB. Nic prostszego!
Zegar
Na ekranie wyświetlana jest aktualna godzina. Cyfry są wyjątkowo duże i czytelne.
W skład zestawu wchodzi
DIGITRADIO 750, antena kostkowa DAB/UKF, pilot zdalnego sterowania.
Film:
Dane techniczne
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R, CD-RW, MP3 |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Bluetooth: | Tak |
| Wi-Fi: | Nie |
| Radio: | Cyfrowe, DAB+, FM, Tuner z RDS |
| Moc znamionowa RMS: | 100 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Funkcje dodatkowe: | Odtwarzanie plików MP3 z pamięci USB, Wyświetlacz, Zegar |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
Funkcje | |
| Funkcje dodatkowe: | Odtwarzanie plików MP3 z pamięci USB, Wyświetlacz, Zegar |
|---|---|
| Korektor dźwięku (Equalizer): | Tak |
| Podbicie basu: | Nie |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Nie |
| System dźwięku przestrzennego: | Nie |
| Wi-Fi: | Nie |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
Odtwarzacz | |
| Magnetofon: | Nie |
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R, CD-RW, MP3 |
| Odtwarzanie płyt DVD: | Nie |
| Sposób umieszczania płyty: | Szuflada |
Radio | |
| Radio: | Cyfrowe, DAB+, FM, Tuner z RDS |
Techniczne | |
| Moc znamionowa RMS: | 100 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Zgodność z iPod/iPhone/iPad: | Nie |
Złącza | |
| Cyfrowe złącze koaksjalne: | Nie |
| Cyfrowe złącze optyczne: | Nie |
| Wejście antenowe: | Tak |
| Wejście liniowe audio AUX: | Tak |
| Wyjście AV: | Nie |
| Wyjście do aktywnego subwoofera: | Nie |
| Wyjście komponentowe: | Nie |
| Wyjście liniowe audio: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Złącze Ethernet: | Nie |
| Złącze EURO: | Nie |
| Złącze HDMI: | Nie |
| Złącze USB: | Tak |
Fizyczne | |
| Waga [kg]: | 2.1 |
| Wymiary zestawu (szer. x wys. x głęb.): | 260 x 117 x 245 mm |
Parametry | |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Rodzaj wieży: | |
| Wyposażenie: | Antena, Pilot |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | TechniSat Digital Sp. z o.o. |
| Ulica i numer budynku: | Poznańska |
| Kod pocztowy: | 55-120 |
| Miasto: | Oborniki Śląskie |
| Adres elektroniczny: | biuro@technisat.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.