Polecane produkty podobne

Opis i dane

kabel HDMI 8K

Większość kupujących przyzwyczaja się do faktu, że najlepszy sprzęt można nabyć tylko u sprawdzonych producentów. Kabel HDMI-HDMI IN-AKUSTIK 8K to przykład, który potwierdza tą tezę. Miedziany rdzeń, przepustowość 48 Gbit/s i wysokiej klasy ekranowanie, to cechy, dzięki którym sprzęt ten z pewnością "wybija się" przed szereg. Może zatem warto go wypróbować?

Kabel HDMI-HDMI IN-AKUSTIK 8K

Złoto dla zuchwałych

Tytuł tego skądinąd dobrego filmu, jest idealnym odzwierciedleniem zastosowania w przewodzie specjalnych, złotych końcówek. IN-AKUSTIK - jako uznany producent akcesoriów do kin domowych, konsol i komputerów - postanowiła wprowadzić je do swych przewodów. Dzięki temu tłumienie na stykach jest jeszcze mniejsze. Owocem tychże starań są doskonałe parametry kabla HDMI-HDMI IN-AKUSTIK 8K. Dzięki nim użytkownik może doświadczyć zupełnie nowego standardu obrazu i dźwięku. Standardu, z jakim jeszcze nie miał nigdy do czynienia.


Miedź, to nie tylko metal...

To również budulec rdzeni przewodów HDMI. Dzięki niej jakość sygnału jest praktycznie bezstratna, co przekłada się na doskonałe parametry wyjściowe przebiegów audio i wideo. Wykonany z miedzi rdzeń, zapewnia też optymalną wytrzymałość i elastyczność kabla HDMI-HDMI IN-AKUSTIK 8K. Dzięki temu można za jego pomocą podłączyć ze sobą nawet trudno dostępne urządzenia. Zastosowanie czystej miedzi przełożyło się również na mniejsze tłumienie sygnału wysokiej częstotliwości. W ten sposób możliwe jest przetworzenie danych, zawierających w jednym przedziale czasu jeszcze większą liczbę klatek.


Ekranowanie

Dobry kabel HDMI musi być ekranowany. Dzięki temu pole elektromagnetyczne generowane przez inne przewody, nie powoduje powstawania dodatkowych zakłóceń. Zastosowanie ekranowania pozwala również zredukować wartość zakłóceń w sąsiedztwie przewodu. Dzięki temu kabel HDMI-HDMI IN-AKUSTIK 8K o długości 10 metrów, w żaden sposób nie wpływa na jakość połączeń sąsiednich sieci bezprzewodowych. W kablu marki IN-AKUSTIK, ekranowanie ma postać wielowarstwowego "płaszcza ochronnego", dzięki czemu jego skuteczność jest jeszcze wyższa. Każda z jego warstw jest zoptymalizowana pod kątem usytuowania i grubości.


Obsługa kanału audio

Dzięki nowatorskiej, zaimplementowanej technologii, kabel HDMI-HDMI IN-AKUSTIK 8K może - oprócz sygnału wideo - przesłać również sygnał audio. Co więcej, sygnał ten ma postać przestrzenną (3D), dzięki czemu użytkownik ma wrażenie, jakby otaczał go on ze wszystkich stron. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że w celu uzyskania optymalnych standardów audio, kabel ten powinien być podłączony do złącza HDMI EARC.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Rodzaj Kabel
Typ kabla HDMI - HDMI
Długość [m] 10
Typ HDMI - HDMI
Obsługiwany format 8K
Transfer danych 48 Gbit/s
Standard 2.1
Wtyk kątowy Nie

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Produkt archiwalny

  Kabel HDMI - HDMI IN-AKUSTIK 10 m

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
   Brak podobnych produktów
   Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756