Kabel HDMI - HDMI IN-AKUSTIK 10 m

Kod: 376073
IN-AKUSTIK
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
  Porównaj
  Rodzaj Kabel
  Obsługiwany format 8K
  Typ kabla HDMI - HDMI
  Długość [m] 10
  Zobacz cały opis
  Kabel HDMI - HDMI IN-AKUSTIK 10 m
  Kabel HDMI - HDMI IN-AKUSTIK 10 m
  1 599
  99
  157,08 zł x 11 rat
  Sprawdź leasing dla firm
  U Ciebie
  W sklepie jutro
  Sprawdź leasing dla firm
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Opis i dane

  kabel HDMI 8K

  Większość kupujących przyzwyczaja się do faktu, że najlepszy sprzęt można nabyć tylko u sprawdzonych producentów. Kabel HDMI-HDMI IN-AKUSTIK 8K to przykład, który potwierdza tą tezę. Miedziany rdzeń, przepustowość 48 Gbit/s i wysokiej klasy ekranowanie, to cechy, dzięki którym sprzęt ten z pewnością "wybija się" przed szereg. Może zatem warto go wypróbować?

  Kabel HDMI-HDMI IN-AKUSTIK 8K

  Złoto dla zuchwałych

  Tytuł tego skądinąd dobrego filmu, jest idealnym odzwierciedleniem zastosowania w przewodzie specjalnych, złotych końcówek. IN-AKUSTIK - jako uznany producent akcesoriów do kin domowych, konsol i komputerów - postanowiła wprowadzić je do swych przewodów. Dzięki temu tłumienie na stykach jest jeszcze mniejsze. Owocem tychże starań są doskonałe parametry kabla HDMI-HDMI IN-AKUSTIK 8K. Dzięki nim użytkownik może doświadczyć zupełnie nowego standardu obrazu i dźwięku. Standardu, z jakim jeszcze nie miał nigdy do czynienia.


  Miedź, to nie tylko metal...

  To również budulec rdzeni przewodów HDMI. Dzięki niej jakość sygnału jest praktycznie bezstratna, co przekłada się na doskonałe parametry wyjściowe przebiegów audio i wideo. Wykonany z miedzi rdzeń, zapewnia też optymalną wytrzymałość i elastyczność kabla HDMI-HDMI IN-AKUSTIK 8K. Dzięki temu można za jego pomocą podłączyć ze sobą nawet trudno dostępne urządzenia. Zastosowanie czystej miedzi przełożyło się również na mniejsze tłumienie sygnału wysokiej częstotliwości. W ten sposób możliwe jest przetworzenie danych, zawierających w jednym przedziale czasu jeszcze większą liczbę klatek.


  Ekranowanie

  Dobry kabel HDMI musi być ekranowany. Dzięki temu pole elektromagnetyczne generowane przez inne przewody, nie powoduje powstawania dodatkowych zakłóceń. Zastosowanie ekranowania pozwala również zredukować wartość zakłóceń w sąsiedztwie przewodu. Dzięki temu kabel HDMI-HDMI IN-AKUSTIK 8K o długości 10 metrów, w żaden sposób nie wpływa na jakość połączeń sąsiednich sieci bezprzewodowych. W kablu marki IN-AKUSTIK, ekranowanie ma postać wielowarstwowego "płaszcza ochronnego", dzięki czemu jego skuteczność jest jeszcze wyższa. Każda z jego warstw jest zoptymalizowana pod kątem usytuowania i grubości.


  Obsługa kanału audio

  Dzięki nowatorskiej, zaimplementowanej technologii, kabel HDMI-HDMI IN-AKUSTIK 8K może - oprócz sygnału wideo - przesłać również sygnał audio. Co więcej, sygnał ten ma postać przestrzenną (3D), dzięki czemu użytkownik ma wrażenie, jakby otaczał go on ze wszystkich stron. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że w celu uzyskania optymalnych standardów audio, kabel ten powinien być podłączony do złącza HDMI EARC.


  Dane techniczne

  Fizyczne

  Techniczne

  Parametry

  Rodzaj Kabel
  Typ kabla HDMI - HDMI
  Długość [m] 10
  Typ HDMI - HDMI
  Obsługiwany format 8K
  Interfejs HDMI
  Transfer danych 48 Gbit/s
  Inne Częstotliwość odświeżania do 120 Hz, HDMI 2.1, Kompatybilny z HDCP, Zwrotny kanał audio ARC
  Przekazywany sygnał Audio - wideo
  Gwarancja 24 miesiące

  Producent

 • Nazwa producenta/importera IN-AKUSTIK
 • Opinie

  0/5
  0 opinii
  Jakość obrazu
  0 /5
  Jakość dźwięku
  0 /5
  Wygląd
  0 /5
  Jakość użytkowania
  0 /5
  Ilość złączy
  0 /5
  Różnorodność funkcji
  0 /5
  Podziel się swoją opinią
  /5
  Jakość obrazu
  /5
  Jakość dźwięku
  /5
  Wygląd
  /5
  Jakość użytkowania
  /5
  Ilość złączy
  /5
  Różnorodność funkcji
  Zaznacz wszystkie
  Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Kabel HDMI - HDMI IN-AKUSTIK 10 m
   Kabel HDMI - HDMI IN-AKUSTIK 10 m
   1 599
   99
   157,08 zł x 11 rat
   Sprawdź leasing dla firm
   U Ciebie
   W sklepie jutro
   Sprawdź leasing dla firm
   lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756