Produkt archiwalny
Kolumna CANTON GLE 426 Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Kolumny głośnikowe SAMSUNG SWA-9500S Czarny (2 szt.)
Sugerowana cena producenta:
999 zł
Produkt archiwalny
Kolumna CANTON GLE 426 Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneKolumna CANTON GLE 426 Czarny
Nowa seria GLE jest kompletnie przerobiona pozostając jednocześnie wierną dotychczas obranemu kursowi. Jako jedna z najczęściej sprzedawanych serii głośników w Europie osiąga w ten sposób następny stopień perfekcji. Możliwe jest to między innymi dzięki nowej zwrotnicy częstotliwości, która harmonijnie dopasowana została do wylotu bassreflexu skierowanego w tył. Głośniki niskotonowe o dużych mocach i sprawne głośniki średniotonowe z aluminiowymi membranami zapewniają maksymalny skok, duże ciśnienie akustyczne i wyważone, typowe dla serii GLE brzmienie. Precyzyjnie pracujące kopułki Soft-Dome z cewkami aluminiowymi osadzone są w przednich płytach transmisyjnych (Transmission Front-Plates).
Dane techniczne
| Moc znamionowa RMS [W]: | 130 |
|---|---|
| Impedancja [Ω]: | 4-8 |
| Pasmo przenoszenia [Hz]: | 42 - 30000 |
| Skuteczność [dB]: | 86 |
| Liczba kolumn w zestawie: | |
| Kolor: | Czarny |
Fizyczne | |
| Głębokość [cm]: | 27 |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 17 |
| Waga [kg]: | 4.6 |
| Wysokość [cm]: | 29.5 |
| Waga kolumny przedniej: | 4.6 kg |
| Wymiary kolumny przedniej (szer. x wys. x głęb.) [mm]: | 170 x 295 x 270 |
| Głębokość [mm]: | 270 |
| Szerokość [mm]: | 170 |
| Wysokość [mm]: | 295 |
| Waga jednostkowa [kg]: | 4.6 |
| Rodzaj obudowy: | Podstawkowa, Półkowe |
| Typ obudowy: | Bass reflex |
Techniczne | |
| Kolor: | Czarny |
| Liczba kolumn w zestawie: | |
| Pasmo przenoszenia [Hz]: | 42 - 30000 |
| Skuteczność [dB]: | 86 |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 130 |
| Impedancja znamionowa kolumn przednich [Ohm]: | 8 |
| Moc muzyczna [W]: | 70 |
| Moc muzyczna kolumn przednich: | 70 W |
| Moc znamionowa RMS kolumn przednich [W]: | 130 |
| Pasmo przenoszenia kolumn przednich [Hz]: | 42 - 30000 |
| Skuteczność kolumn przednich [dB]: | 86.5 |
| Typ kolumn przednich: | 2-drożne Bass-reflex |
| Rodzaj: | Pasywny |
| System: | Dwudrożny |
| Głośnik niskotonowy: | 160mm, Aluminium |
| Głośnik wysokotonowy: | 25mm, Materiał |
| Impedancja [Ω]: | 4-8 |
| Skuteczność [dB/W/m]: | 86.5 |
| Inne: | Częstotliwość odcięcia [Hz]: 3200, Moc muzyczna: 130 W |
Parametry | |
| Wyposażenie: | Brak |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Linia: | GLE |
| Cena dotyczy: | 1 sztuki |
| Załączone wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
Charakterystyka | |
| Moc maksymalna [W]: | 130 |
Głośniki satelitarne | |
| Moc nominalna [W]: | 70 |
| Max. pasmo przenoszenia [kHz]: | 30 |
Subwoofer | |
| Min. pasmo przenoszenia [Hz]: | 42 |