Polecane produkty podobne

Opis produktu

Prawdziwie kinowa projekcja

Automatyczna korekcja zniekształceń trapezowych i automatyczne ustawianie ostrości

XGIMI Mogo Pro+ to najnowocześniejszy ultramobilny projektor na świecie w klasie do 1 kg. Wbudowany laser (tzw. LIDAR) mierzy odległość do ekranu i w ciągu kilku sekund automatycznie koryguje ostrość oraz Keystone. Wbudowany akumulator 12400 mAh. Bardzo cichy, poniżej 30 dB. Nagrodzony za innowacyjność i wzornictwo XGIMI jest oddane dostarczaniu innowacyjnych produktów o wyjątkowej jakości i zdobyło 31 międzynarodowych nagród w ciągu ostatnich 6 lat. Wysiłki marki są wysoko cenione przez branżę i miliony użytkowników. Rozdzielczość podstawowa 1080 p Full HD z tak małego produktu oznacza, że nie musisz już wybierać między przenośnym projektorem a wysoką rozdzielczością.

Projektor XGIMI Mogo Pro plus Prawdziwie kinowa projekcja z ponad 100-calowym wyświetlaczem Automatyczna korekcja zniekształceń trapezowych i automatyczne ustawianie ostrości

Mały i inteligentny

XGIMI Mogo Pro+ jest wyposażony w najnowszą funkcję automatycznej korekcji geometrii obrazu firmy XGIMI, która w ciągu kilku sekund zapewnia prostokątny obraz przy projekcji bocznej. Wbudowany akumulator o większej pojemności zapewnia dłuższy czas odtwarzania (2-4 godzin odtwarzania wideo).

Projektor XGIMI Mogo Pro plus Mały i inteligentny

Mały sprzęt wielka moc

Android TV sprawia, że łatwiej jest uzyskać więcej ze swojego telewizora. Wybieraj spośród 700 000+ filmów i programów z różnych serwisów streamingowych. Poproś Google o sterowanie telewizorem, otrzymuj rekomendacje, przyciemniaj światła i steruj urządzeniami za pomocą głosu. Wbudowany Chromecast umożliwia strumieniowe przesyłanie zdjęć, filmów i muzyki z urządzeń inteligentnych do telewizora.

Projektor XGIMI Mogo Pro plus Mały sprzęt wielka moc

Zintegrowana podstawa

Zintegrowana podstawa jest ukryta w dolnej części MoGo Pro+. Umożliwia ona regulację wysokości w zakresie 0-30°. Nierzucający się w oczy autofokus MoGo Pro+ szybko ustawia autofokus po włączeniu lub przesunięciu projektora i zapewnia wyraźny obraz przez cały czas.

Projektor XGIMI Mogo Pro plus Zintegrowana podstawa

Duża pamięć

Nie masz internetu w podróży? Nie martw się! W pamięci MoGo Pro+ o pojemności 2 GB + 16 GB można zapisać do 10 filmów i 1000 piosenek, dzięki czemu zawsze masz przy sobie swoje ulubione treści.

Projektor XGIMI Mogo Pro plus Duża pamięć

Duży ekran 3D

Duży ekran o przekątnej 150 cali i rozdzielczości Full HD odpowiada rozmiarom czterech 50-calowych telewizorów i zamieni Twój dom w kino. Żywy obraz jest uzyskiwany dzięki technologii aktywnej migawki 3D, która zapewnia doskonałe wrażenia podczas oglądania i grania (do 300 cali). Dodatkowo technologia ta jest przyjazna dla oczu użytkownika.

Projektor XGIMI Mogo Pro plus Duży ekran 3D

Wyjątkowo długa żywotność

XGIMI Mogo Pro+ wykorzystuje wysoce wydajne źródło światła LED, dzięki czemu projekcje pozostają idealnie ostre, wyraźne i jasne przez cały okres żywotności LED wynoszący 30 000 godzin. Możesz oglądać 4 filmy z MoGo Pro+ każdego dnia przez następne 10 lat bez konieczności wymiany lampy.

Projektor XGIMI Mogo Pro plus Wyjątkowo długa żywotność

Autofocus

Zaawansowana technologia autofocus zapewnia, że wyświetlany obraz jest zawsze wyraźny i jasny. Obudowa ma wysokość zaledwie 14,7, a waga wynosi TYLKO 0,9 kg, co oznacza, że urządzenie wielkości niewielkiej butelki z wodą zmieści się bez problemu w Twojej torbie.

Projektor XGIMI Mogo Pro plus Autofocus

Krystaliczny dźwięk

Dzięki podwójnym głośnikom Harman-Kardon, dźwięk jest profesjonalnie dostrojony przez Gold Ear Lab, co oznacza, że jest dobrze zrównoważony i idealny dla każdego rodzaju muzyki. XGIMI MoGo Pro+ można również używać jako głośnik zewnętrzny za pośrednictwem Bluetooth lub kabla audio 3,5 mm.

Projektor XGIMI Mogo Pro plus Krystaliczny dźwięk

Możliwość podłączenia

Producent do dyspozycji oferuje: wejście HDMI, złącze USB 2.0 i wyjście liniowe audio. Zapomnij o kablach i podłącz jeszcze więcej urządzeń peryferyjnych dzięki dwuzakresowej łączności Wi-Fi Dual-band 2.4/5 GHz, 802.11a/b/g/n i Bluetooth 4.2 / 5.0.

Projektor XGIMI Mogo Pro plus Możliwość podłączenia

A w środku

Do projektora został dołączony: pilot, zasilacz, kabel zasilający, instrukcja obsługi w języku polskim oraz karta gwarancyjna.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ matrycy: DLP
Jasność [ANSI lumen]: 300
Współczynnik kontrastu: 20000:1
Rozdzielczość podstawowa: Full HD (1920 x 1080)
3D ready: Tak
Prezentacja bez komputera: Tak
Głośniki: Tak

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Projektor XGIMI MoGo Pro+

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756