Telewizor LG 49SJ810V 49" LED 4K 100Hz WebOS
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Polecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Opis produktu
Niezapomniane wrażenia podczas grania i oglądania
Pełna paleta kolorów
Telewizor LG SJ810V - nano
Wysoka rozdzielczość 4K
Telewizor LG SJ810V - 4k
Zachwycający obraz pod każdym kątem
Telewizor LG SJ810V - kąt widzenia
System dźwięku od Harman Kardon
Telewizor LG SJ810V  - harman/kardon
Dostrzeż każdy szczegół
Telewizor LG SJ810V  - hdr
Ożyw każdą scenę
Telewizor LG SJ810V  - dźwięk
Elegancja i prostota
Telewizor LG SJ810V  - ramki
Złącze CI – co to takiego?
Zawartość zestawu
Zadbaj o swoją wygodę
Telewizor PHILIPS PUS9206  - usługa
Dane techniczne
Dane podstawowe
Ekran: 49" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px
Smart TV: Tak
Android TV: Nie
Dla graczy: Nie
Tuner:
Częstotliwość odświeżania ekranu:
Technologia HDR (High Dynamic Range): Tak
Złącza: HDMI x4, USB x2
Funkcje: Wi-Fi, Bluetooth, Nagrywanie na USB
Kolor obudowy: Srebrny
Obraz
Przekątna ekranu [cal]:
Przekątna ekranu [cm]: 123
Format ekranu: 16:9
Format HD:
Zakrzywiony ekran: Nie
Podwójny tuner HD: Nie
Tuner:
Rodzaj telewizora:
Technologia odświeżania: TruMotion 200 Hz