Produkt archiwalny
Telewizor LG 55UM7400PLB 55" LED 4K WebOS
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor HAIER H55M90EUX 55" MiniLED 4K 144Hz VRR Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor SAMSUNG QE55QN77F 55" QD-Mini LED 4K Mini LED 144Hz Tizen TV HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
4 899 zł
Telewizor TCL 55C69K 55" QD-Mini LED 4K 144 Hz Google TV Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
3 299 zł
Produkt archiwalny
Telewizor LG 55UM7400PLB 55" LED 4K WebOS
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneDomowe centrum rozrywki
Prawdziwa rozdzielczość 4K
Telewizor LG LED UM7400PLB wprowadzi Cię do całkiem nowego świata rozrywki. Zapewni doskonale szczegółowy obraz w jakości 4K i żywe kolory podczas oglądania filmów, wydarzeń sportowych oraz grania w gry. Delektuj się realistycznym obrazem w rozdzielczości cztery razy większej niż Full HD.
Wyraźny obraz pod każdym kątem
Badania wykazały, że blisko 96% widzów ogląda tv, patrząc pod kątem, a nie siedząc dokładnie na wprost ekranu. Dzięki szerokim kątom widzenia, kolory są zawsze wiernie odwzorowane, niezależnie od punktu siedzenia.
Źródło obrazu
4 rdzeniowy procesor zapewnia płynność obrazu i żywe kolory. Wszystkie szumy zostają wygładzone, a materiały gorszej jakości są konwertowane, aby zbliżyć je do standardu jakości 4K dynamicznie w czasie rzeczywistym. Wysoki kontrast pozwoli lepiej wczuć się w atmosferę sceny i dostrzec więcej detali.
Delektuj się treścią w doskonałej rozdzielczości
Innowacyjna technologia Active HDR 4K optymalizuje każdą scenę, dzięki czemu możesz ujrzeć nawet najdrobniejsze szczegóły w bogactwie kolorów i detali. Telewizor obsługuje wiele standardów HDR jak między innymi HDR10, dzięki któremu możesz cieszyć się filmami w najwyższej jakości obrazu.
Wyszukiwanie głosowe
Wydawaj polecenia za pomocą głosu dzięki technologii AI ThinQ. Im dłużej korzystasz z urządzenia, tym więcej Twój asystent się uczy. Będzie w stanie na przykład polecić filmy na podstawie historii obejrzanych przez Ciebie produkcji lub wyszukać w Internecie przepis na pyszną sałatkę.
Dźwięk przestrzenny
Ultra Surround otwiera nowe krajobrazy dźwiękowe. Dźwięk pochodzący z wielu wirtualnych kanałów audio zapewnia intensywne doznania rozrywkowe. Dzięki tej technologii poczujesz się tak, jakbyś brał udział w wydarzeniach, które są wyświetlane na ekranie.
Prosty, a jednocześnie wyszukany design
Wąskie ramki i smukłe linie sprawiają, że wnętrze Twojego pokoju wygląda luksusowo i zwiększa przyjemność z oglądania telewizji.
Zawartość zestawu
Zakupując telewizor LG LED UM7400PLB, otrzymujesz urządzenie podstawowe, podstawę stołową, pilota oraz baterie.
Zadbaj o swoją wygodę
W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.
Nasi specjaliści zamontują podstawę, ustawią urządzenie we wskazanym miejscu i podłączą do istniejącej i sprawnej instalacji.
Dodatkowo uruchomimy telewizor po raz pierwszy i zaprogramujemy dostępne kanały telewizji naziemnej. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.
Dane techniczne
| Ekran: | 55" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px |
|---|---|
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| Dla graczy: | Nie |
| Tuner: | , , , , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | Tak |
| Złącza: | HDMI x3, USB x2 |
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Nagrywanie na USB |
| Kolor obudowy: | Ciemnoszary |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 139 |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Format HD: | |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Podwójny tuner HD: | Nie |
| Tuner: | , , , , |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | Tak |
| Technologia odświeżania: | TruMotion 100 Hz |
| Procesor: | Czterordzeniowy |
| NanoCell: | Nie |
| Ambilight: | Nie |
| Funkcje poprawy obrazu: | True Colour Accuracy |
| Kąt widzenia pionowy: | 178 |
| Kąt widzenia poziomy: | 178 |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| TV jak obraz: | Nie |
Dźwięk | |
| System dźwięku przestrzennego: | DTS Virtual:X, |
| System dźwięku: | 2.0 |
| Wbudowane głośniki: | 2 |
| Moc głośników [W]: | 20 |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Własne ustawienia parametrów dźwięku |
| Subwoofer: | Nie |
| Funkcje dodatkowe dźwięku: | Sound Sync |
| Korektor dźwięku: | Tak |
Funkcje multimedialne i sieciowe | |
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| webOS TV: | Tak |
| VIDAA: | Nie |
| Ambilight TV: | Nie |
| Full Array: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| DLNA: | Tak |
| HbbTV: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Nagrywanie na USB: | Tak |
| Komunikacja dodatkowa: | AirPlay 2 |
| Aplikacje Smart TV: | Amazon Alexa, DashBoard, Netflix, YouTube |
| Akcesoria opcjonalne: | Pilot Magic Motion |
| Dla graczy: | Nie |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 3 |
| Złącze HDMI 2.1: | Nie |
| Liczba złączy USB: | 2 |
| Złącze Ethernet (LAN): | Tak |
| Cyfrowe wyjście optyczne: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne: | Nie |
| Wejście kompozytowe: | Tak |
| Wejście komponentowe: | Tak |
| Wyjście słuchawkowe: | Nie |
| Złącze DisplayPort: | Nie |
| Pozostałe wejścia/wyjścia: | S/PIDF, złącze antenowe |
Fizyczne | |
| Kolor obudowy: | Ciemnoszary |
| Szerokość z podstawą [cm]: | 124.4 |
| Wysokość z podstawą [cm]: | 79.1 |
| Głębokość z podstawą [cm]: | 26 |
| Szerokość bez podstawy [cm]: | 124.4 |
| Wysokość bez podstawy [cm]: | 72.6 |
| Głębokość bez podstawy [cm]: | 8.71 |
| Waga z podstawą / bez podstawy [kg]: | 15.6 / 14.6 |
| Standard VESA: | 300 x 300 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 20.70 |
Informacje dodatkowe | |
| Menu w języku polskim: | Tak |
| Telegazeta: | Tak |
Efektywność energetyczna | |
| Pobór mocy (tryb włączenia) [W]: | 114 |
| Pobór mocy (tryb czuwania) [W]: | 0.5 |
| Zasilanie: | 100-240V; 50-60Hz |
| Roczne zużycie prądu: | 158 kWh = 96.38 zł |
| Roczne zużycie energii [kWh]: | 158 |
Wyposażenie i gwarancja | |
| Wyposażenie: | Pilot |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Komunikacja | |
| Eurozłącze (Scart): | Nie |
| Wejście PC VGA: | Nie |
| Liczba złączy EURO: | 0 |
Parametry | |
| Rodzaj matrycy: | |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | LG ELECTRONICS POLSKA SP. Z O.O. |
| Ulica i numer budynku: | ul. Wołoska 22 |
| Kod pocztowy: | 02-675 |
| Miasto: | Warszawa |
| Adres elektroniczny: | kontakt@strefalg.pl |