Produkt archiwalny
Telewizor METZ 50MUB7000 50" LED 4K Android TV
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor SAMSUNG QE32LS03C 32" QLED Tizen TV Frame
Sugerowana cena producenta:
1 999 zł
Telewizor SONY KD-32W800P1 32" LED Android TV
Produkt archiwalny
Telewizor METZ 50MUB7000 50" LED 4K Android TV
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneOpis produktu
TELEWIZOR METZ LED 50MUB7000 UHD
Telewizor Metz 50MUB7000 umożliwia stosowanie wielu dodatkowych funkcji, które pozwolą na połączenie kilku urządzeń w kompatybilny zestaw multimedialny w Twoim domu. Najnowszy system Android umożliwia dostęp do bogatej oferty aplikacji dostosowanych do potrzeb użytkownika.
Łączność urządzenia z Internetem to nieograniczone możliwości, które przenoszą się z Twojego komputera i smartfonu do kompatybilnego z nimi telewizora. Możesz swobodnie przesyłać multimedia bezprzewodowo np. za pośrednictwem Bluetooth lub Wi-Fi. Dostęp do Asystenta Google oraz Alexa pozwala na komfortowe wyszukiwanie informacji bez potrzeby wykorzystania dłoni do pisania na klawiaturze lub pilocie.
Telewizor Metz 50MUB7000 został wyposażony w znakomitą technologię LED. Dzięki temu barwy są nasycone i realistyczne. System Dolby Digital oraz DTS w inteligentny sposób sterują dźwiękiem, aby współgrać ze znakomitą jakością obrazu.
Przejrzysty 50 calowy ekran o znakomitej rozdzielczości 4K
Urządzenie zostało wyposażone w obszerny 50 calowy ekran, UHD/4K o znakomitej rozdzielczości obrazu 3840 x 2160 pikseli. Sprzęt posiada 4 – rdzeniowy procesor. Telewizor Metz 50MUB7000 umożliwia stosowanie wielu dodatkowych funkcji, które pozwolą na połączenie kilku urządzeń w kompatybilny zestaw multimedialny w Twoim domu.
Nieograniczona ilość możliwości SMART
Telewizor Metz 50MUB7000 z systemem Android umożliwia dostęp do bogatej oferty aplikacji dostosowanych do potrzeb użytkownika. System operacyjny Android 9.0 Pie z obsługą sterowania głosowego zapewnia stały dostęp do szerszych aplikacji i treści online. Dzięki temu możesz przeglądać zdjęcia, słuchać muzyki oraz grać w najnowsze gry na swoim urządzeniu.
Telewizor Metz 50MUB7000 połączony z Internetem pozwala na instalowanie dodatkowych aplikacji umożliwiających wypożyczenie filmów na żądanie, korzystanie z serwisów społecznościowych, słuchanie muzyki, granie w gry, czy też korzystanie z przeglądarki internetowej na Twoim telewizorze. Łączność urządzenia z Internetem to nieograniczone możliwości, które przenoszą się z Twojego komputera i smartfonu do kompatybilnego z nimi telewizora. Dzięki temu możesz swobodnie łączyć funkcje powyższych urządzeń.
Łącz się swobodnie z urządzeniami zewnętrznymi
Urządzenie pozwala na łączność z urządzeniami zewnętrznymi takimi jak aparat, konsola, mikrofon, klawiatura i wiele innych urządzeń, dzięki czemu możesz stworzyć kompatybilny system multimedialny w swoim domu.
Możesz swobodnie przesyłać multimedia w sieci domowej pomiędzy urządzeniami np. za pośrednictwem Bluetooth lub Wi-Fi.
Współpraca z Asystentem Google i nieograniczone możliwości
Dostęp do asystenta głosowego zapewnia błyskawiczny dostęp do informacji i dodatkowych funkcji. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii korzystanie z funkcji Asystenta jest jeszcze prostsze i w pełni intuicyjne. Asystent Google pozwala na wyszukiwanie informacji bez potrzeby wykorzystania dłoni do pisania na klawiaturze lub pilocie.
Nasycone kolory LED
Telewizor Metz 50MUB7000 został wyposażony w znakomitą technologię LED. Dzięki temu barwy są nasycone i realistyczne. LED zapewnia szeroki kąt widzenia, wysoki kontrast czerni, bieli oraz pozostałych kolorów. Technologia LED jest doskonałym wyborem dla miłośników transmisji sportowych, gier konsolowych czy telewizji w formacie HD, ponieważ doskonale odzwierciedla ruch.
Jeszcze lepszy kontrast
Technologia Dolby Vision HDR zapewnia wyjątkowe kolory, kontrast i jasność na ekranie telewizora. Poszerzona paleta kolorów oraz nowy, jeszcze lepszy odbiór wizualny wyznaczają zupełnie nowy standard jakości obrazu.
Automatyczna regulacja współczynnika kontrastu na podstawie światła i cienia treści wideo umożliwia oglądanie filmów i wideo w jak najwyższej jakości. Dzięki zoptymalizowanym parametrom inteligentny system Contrast Booster zadba, aby obraz był jeszcze bardziej wyrazisty i dynamiczny.
Inteligentne systemy korygujące dźwięk. System Dolby Digital oraz DTS
Głośniki o mocy 10 W każdy, zadbają o wysoką jakość brzmień w Twoim telewizorze. System Dolby Digital oraz DTS w inteligentny sposób steruje dźwiękiem, aby współgrać ze znakomitą jakością obrazu.
Złącza
Telewizor Metz 50MUB7000 posiada 3 złącza HDMI, 2 złącza USB wejście Ethernet (LAN) oraz cyfrowe wejście optyczne, dzięki czemu możesz przeglądać multimedia z nośników zewnętrznych oraz poszerzać funkcjonalność telewizora.
Zadbaj o swoją wygodę
W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.
Nasi specjaliści zamontują podstawę, ustawią urządzenie we wskazanym miejscu i podłączą do istniejącej i sprawnej instalacji.
Dodatkowo uruchomimy telewizor po raz pierwszy i zaprogramujemy dostępne kanały telewizji naziemnej. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.
Dane techniczne
| Ekran: | 50" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px |
|---|---|
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Tak |
| Dla graczy: | Nie |
| Tuner: | Analogowy, , , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | Tak |
| Złącza: | HDMI x3, USB x2 |
| Funkcje: | Wi-Fi, Bluetooth, Nagrywanie na USB |
| Kolor obudowy: | Czarno-srebrny |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 127 |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Format HD: | |
| Jasność ekranu: | 280 cd/m² |
| Podwójny tuner HD: | Nie |
| Tuner: | Analogowy, , , |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | Tak |
| Technologia odświeżania: | Refresh Rate 50 Hz |
| NanoCell: | Nie |
| Ambilight: | Nie |
| Funkcje poprawy obrazu: | HDR10, HLG |
| Kąt widzenia pionowy: | 178 |
| Czas reakcji matrycy: | 9.5 ms |
| Kąt widzenia poziomy: | 178 |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Telewizor turystyczny: | Nie |
| Rodzaj podświetlenia: | Direct LED |
| TV jak obraz: | Nie |
Dźwięk | |
| System dźwięku przestrzennego: | |
| System dźwięku: | |
| Wbudowane głośniki: | 2 |
| Moc głośników [W]: | 20 |
| Subwoofer: | Tak |
| Funkcje dodatkowe dźwięku: | |
| Korektor dźwięku: | Nie |
Funkcje multimedialne i sieciowe | |
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Tak |
| webOS TV: | Nie |
| Tizen TV: | Nie |
| VIDAA: | Nie |
| Ambilight TV: | Nie |
| Full Array: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| DLNA: | Nie |
| HbbTV: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Nagrywanie na USB: | Tak |
| Komunikacja dodatkowa: | |
| Aplikacje Smart TV: | Amazon Prime Video, Google Assistant, Google Play Store, Netflix, YouTube |
| Akcesoria opcjonalne: | Uchwyt ścienny |
| Dla graczy: | Nie |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 3 |
| Złącze HDMI 2.1: | Nie |
| Liczba złączy USB: | 2 |
| Złącze Ethernet (LAN): | Tak |
| Cyfrowe wyjście optyczne: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne: | Nie |
| Wejście kompozytowe: | Tak |
| Wejście komponentowe: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Nie |
| Złącze DisplayPort: | Nie |
| Pozostałe wejścia/wyjścia: | Wyjście RF |
| Złącze 12V: | Nie |
Fizyczne | |
| Kolor obudowy: | Czarno-srebrny |
| Szerokość z podstawą [cm]: | 111.3 |
| Wysokość z podstawą [cm]: | 69.6 |
| Głębokość z podstawą [cm]: | 26.3 |
| Szerokość bez podstawy [cm]: | 111.3 |
| Wysokość bez podstawy [cm]: | 64.2 |
| Głębokość bez podstawy [cm]: | 9.2 |
| Waga z podstawą / bez podstawy [kg]: | 9.7 / 9.3 |
| Standard VESA: | 200 x 200 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 12.60 |
Informacje dodatkowe | |
| Menu w języku polskim: | Tak |
| Telegazeta: | Tak |
| Seria telewizora: | |
Efektywność energetyczna | |
| Nowa klasa energetyczna: | G |
| Pobór mocy (tryb włączenia) [W]: | 93 |
| Pobór mocy (tryb czuwania) [W]: | 0.5 |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 93 |
| Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: | 103 |
| Zużycie prądu w trybie SDR: | 93 kWh = 119.97 zł |
| Zasilanie: | 110-240V; 50-60Hz |
| Roczne zużycie prądu: | 136 kWh = 82.96 zł |
| Roczne zużycie energii [kWh]: | 136 |
Wyposażenie i gwarancja | |
| Wyposażenie: | Baterie, Kabel zasilający, Pilot |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Komunikacja | |
| Eurozłącze (Scart): | Nie |
| Wejście PC VGA: | Tak |
| Liczba złączy EURO: | 0 |
Techniczne | |
| Baterie na wyposażeniu: | Tak |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Union Distribution s.r.o. |
| Ulica i numer budynku: | Strzi 1702/65 |
| Kod pocztowy: | 140 00 |
| Miasto: | Prague 4 |