Użyj kodu rabatowego P-11504.

Multirabaty! Piąty wybrany produkt za 1 zł!

Telewizor SAMSUNG QE55LS03A 55" QLED 4K Tizen TV Frame

(42)
Kod: 397095

Użyj kodu rabatowego P-11504.

Multirabaty! Piąty wybrany produkt za 1 zł!

Przylegający uchwyt w zestawie !
Dopasowany do ściany niczym obraz
Zobacz cały opis
Dostępne warianty
Ekran [cal]: 55
43
50
55
65
75
Ekran [cal]: 55
Telewizor SAMSUNG QE55LS03A 55" QLED 4K Tizen TV Frame
Telewizor SAMSUNG QE55LS03A 55" QLED 4K Tizen TV Frame
4 699
00
93,98 zł x 50 rat 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro
Sprawdź leasing dla firm
lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

Opis i dane

Telewizor w Twoim stylu.

* Obrazy są symulacjami stworzonymi wyłącznie na potrzeby ilustracyjne i mają charakter poglądowy. 

Wygląd, design i specyfikacje Graficznego Interfejsu Użytkownika poszczególnych modeli mogą się różnić, a także mogą ulec zmianie. Nie wpływa to jednak na działanie produktu.

Najważniejsze cechy

Design Obrazu

Wymienna Ramka

Tryb Sztuka

100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)

Personalizacja dopasowana do potrzeb

Design Obrazu

Zapomnij o tradycyjnych telewizorach, które nie wpasowują się w Twoją przestrzeń. The Frame oferuje elegancki i nowoczesny design, który podkreśli Twoje wnętrze niczym prawdziwy obraz. Wymienne ramki pozwolą Ci na zmianę aranżacji w łatwy sposób.

Więcej kolorów, więcej stylów, więcej Ciebie

Wymienna Ramka

Klasyka lub nowoczesny design - dopasuj kolor i styl do swojego wnętrza. Dzięki magnetycznym mocowaniom możesz w łatwy i wygodny sposób zmieniać aranżacje kiedy tylko chcesz.

* Wymienne ramki są sprzedawane osobno. Dostępność stylów i kolorów ramek może się różnić w zależności od rozmiaru telewizora. * Kompatybilność z Wymienną Ramką zależy od typu ramki. Typ Nowoczesny jest kompatybilny z serią telewizorów The Frame od 43" do 75", dostępne kolory to: Biel, Jasne Drewno oraz Ciemne Drewno. Typ Klasyczny jest kompatybilny z modelami 65” i 55”, występuje w dwóch kolorach: Ceglany oraz Biel.


Niedostrzegalny uchwyt dopasowany równolegle do ściany

Dopasowany Uchwyt

Dopasowany Uchwyt sprawia, że The Frame przylega do ściany niczym prawdziwy obraz. Po zamontowaniu obrotowy wspornik daje możliwość regulacji kąta nachylenia telewizora lub skorzystania z opcji trybu portretowego i ustawienia The Frame w pionie.

* Dopasowany Uchwyt dołączony jest do zakupu The Frame. * Odstęp mierzony od tyłu telewizora może się różnić w zależności od instalacji i typu ściany. * Pomiędzy ścianą a telewizorem może wystąpić niewielka szczelina, jeśli ściana nie jest w 100% płaska, jest skonstruowana pod kątem do podłogi lub jeśli instalacja została wykonana nieprawidłowo. * Rzeczywisty kąt pochylenia może się różnić w zależności od rozmiaru produktu. * Tryb portretowy jest kompatybilny tylko z The Frame z 32" lub 43" z Dopasowanym Uchwytem. Tryb portretowy dla 43'' nie jest możliwy w wersji stojącej.


Potęga minimalizmu


Połączenie Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem

Z Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem oraz Modulem One Connect pozbędziesz się plątaniny kabli i zadbasz o estetyczny i schludny wygląd wokół Twojego telewizora. Dzięki tym rozwiązaniom połączysz swoje urządzenia z telewizorem, a wszystkie kable zostaną ukryte. W zestawie występuje wersja o długości 5m, natomiast 15-metrowy Jeden Prawie Niewidoczny Przewód można zakupić oddzielnie.

* „Połączenie Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem” odnosi się do pojedynczego, półprzezroczystego kabla podłączanego do Modułu One Connect, który integruje kable urządzeń zewnętrznych, ale nie dotyczy kabli podłączonych do innych urządzeń, takich jak soundbar. 

* Urządzenia zewn. muszą być podłączone do Modułu One Connect. * Tylko kompatybilne urządzenia. * Moduł One Connect dołączony jest do zakupu The Frame.


Przewody pod kontrolą w jednej skrzynce

Moduł One Connect

Moduł One Connect pozwala na połączenie wszystkich kabli i ukrycie ich w zgrabnej skrzynce obok telewizora. Bałagan i plątanina przewodów to już przeszłość.

* Moduł One Connect dołączony jest do zakupu The Frame.

Regulacja wysokości telewizora

Regulowana Podstawa

Dzięki regulacji wysokości oraz odstępu między podstawą, a ramą telewizora możesz idealnie dopasować The Frame do swoich potrzeb oraz wkomponować soundbar lub inne urządzenia znajdujące się w jego najbliższym otoczeniu.

* Regulowana Podstawa nie jest kompatybilna ze wszystkimi rozmiarami soundbarów. Szczegóły sprawdź w specyfikacji soundbarów. * Soundbar sprzedawany jest oddzielnie. * Zakres ruchu pionowego jest szacowany na podstawie wewnętrznych pomiarów i w rzeczywistości może się różnić.


Elegancja i styl 

Stojak Studio

Ustaw swój telewizor w dowolnym miejscu w salonie, wykorzystując do tego Stojak Studio. Możesz eksperymentować z aranżacją Twojego wnętrza, a wyjątkowo elegancki i nowoczesny design podkreśli stylowy wygląd Twojego pomieszczenia. Jeden Prawie Niewidocznego Przewód, który ukryjesz w nóżce Stojaka, oraz moduł One Connect pozwolą Ci uporządkować plątaninę kabli oraz przestrzeń wokół telewizora.

* Stojak Studio sprzedawany jest oddzielnie. * Modele LS03A są kompatybilne ze Stojakiem Studio VG-SESA11K. * Stojak Studio jest kompatybilny z modelami The Frame o rozmiarach 50"/55"/65".

Wyświetlanie dzieł sztuki, gdy telewizor jest wyłączony

Tryb Sztuka

Ciesz się swoją prywatną galerią obrazów w salonie. The Frame to prawdopodobnie jedyny telewizor, który będziesz chciał oglądać nawet wtedy, gdy jest wyłączony. Wszystko za sprawą Trybu Sztuka, który daje możliwość wyświetlania reprodukcji spośród zbioru wyselekcjonowanych dzieł sztuki.

* Tryb Sztuka (Usługa Smart) i Graficzny Interfejs Użytkownika mogą się różnić w zależności od modelu i regionu. * Telewizor działający w Trybie Sztuka wciąż pobiera prąd.

Bogata kolekcja dzieł sztuki

Art Store

Ponad 1400 światowej sławy dzieł sztuki czeka na Ciebie, abyś stworzył spersonalizowaną kolekcję we własnym salonie. Art Store daje Ci nielimitowany dostęp do obrazów największych mistrzów - znajdziesz tam malarstwo klasyczne, współczesne, a także niezwykłe dzieła fotografów. Wybierz swoje ulubione reprodukcje i zapisz je jako spersonalizowaną kolekcję.

* Dzieła sztuki w Art Store mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. * Aby uzyskać dostęp do pełnej oferty, wymagana jest subskrypcja Art Store. Subskrypcja wiąże się z opłatami.

Aktywna reakcja na ruch i światło w otoczeniu telewizora

Czujnik Trybu Sztuka

The Frame zapewnia najbardziej optymalne warunki wyświetlania obrazów dzięki 2 czujnikom. Czujnik ruchu wykrywa Twoją obecność i włącza ekran gdy jesteś w pomieszczeniu, a gdy je opuszczasz - wyłącza go dla oszczędności energii. Czujnik światła automatycznie dostosowuje kolory oraz jasność ekranu do warunków oświetleniowych panujących we wnętrzu po to, aby Twój The Frame zawsze wyglądał jak prawdziwy obraz.

* Czujnik ruchu można aktywować w menu ustawień Trybu Sztuka. * Czułość czujnika ruchu może się różnić w zależności od warunków oświetlenia. * Efekt może się różnić w zależności od warunków oświetleniowych.

Najlepsze wspomnienia oprawione w ramkę

Moja Kolekcja

Za pomocą telefonu lub kabla USB możesz przesyłać swoje ulubione zdjęcia na telewizor, aby celebrować najlepsze wspomnienia na  The Frame. Przechowywanie zdjęć oraz wybranych dzieł sztuki w wysokiej rozdzielczości możliwe jest dzięki 16 GB pamięci wewnętrznej w Trybie Moja Kolekcja.

* Własne zdjęcia przesyłane na The Frame będą wyświetlane w oryginalnej rozdzielczości. * Pamięć mieszcząca 1200 obrazów jest oparta na wyliczeniu uwzględniającym 5 MB na jedno zapisane zdjęcie. * Aby uzyskać najlepsze rezultaty podczas wyświetlania własnych zdjęć, zalecamy rozdzielczość obrazu 4K (3840 * 2160) lub wyższą. * Połączenie telefonu z The Frame wymaga podłączenia telewizora i telefonu do tej samej sieci Wi-Fi. * Tylko kompatybilne urządzenia.

Dopasowanie wyświetlanych obrazów do własnego stylu


Passe-partout


Wyświetlane dzieła sztuki mogą wyglądać jeszcze bardziej realistycznie dzięki personalizacji passe-partout. Możesz wybierać spośród 5 wzorów i 16 opcji kolorystycznych, aby obraz idealnie wkomponowywał się w Twoją przestrzeń.

Filtry


Dopasuj swoje fotografie, używając jednego z sześciu dostępnych filtrów (Oryginał, Sztuka, Atrament, Pastele, Akwarela, Fauve). To łatwy i szybki sposób na zmianę zdjęcia w prawdziwe dzieło sztuki.

Ulubione


Znalazłeś obraz, który wyjątkowo Ci się podoba? Możesz zbudować swoją własną kolekcję dzieł, wybierając i oznaczając je jako swoje ulubione. Dzięki temu rozwiązaniu zyskasz łatwy dostęp do ulubionych obrazów zgromadzonych w jednym miejscu.

Miliard perfekcyjnych kolorów

100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)

Niesamowite wrażenia z miliardem kolorów wypełniających Twój obraz dzięki technologii Quantum Dot. Odkryj perfekcyjne barwy, które zapierają dech w piersiach, niezależnie od jasności.

*100% Natężenie Kolorów zmierzone w Trybie Filmowym według standardu DCI-P3, certyfikowane przez VDE.

Skalowanie do 4K dzięki sztucznej inteligencji

Procesor AI Quantum 4K

Okryj niezwykle realistyczny obraz dzięki Procesorowi AI z technologią głębokiego uczenia. Ulepsza on oglądane treści i niezwykle precyzyjnie je optymalizuje, dostarczając Ci niesamowitych wrażeń. Inteligentne skalowanie zapewnia zachwycającą rozdzielczość zbliżoną do 4K.*

* Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu. Skalowanie AI (dzięki sztucznej inteligencji) do jakości zbliżonej do 4K może nie mieć zastosowania do połączenia z komputerem oraz Trybu Gry.

Perfekcyjny obraz w zmieniających się warunkach

Funkcja Adaptacji Obrazu

Teraz możesz cały czas cieszyć się perfekcyjnym obrazem bez względu na porę dnia lub warunki oświetlenia w pomieszczeniu. Funkcja Adaptacji Obrazu automatycznie reguluje jasność oraz kontrast wyświetlacza dla maksymalnie realistycznego efektu i odwzorowania kolorów.

Dźwięk dopasowany do treści

Funkcja Adaptacji Dźwięku

Funkcja Adaptacji Dźwięku z inteligentną analizą scen oraz optymalizacją dźwięku w czasie rzeczywistym idealnie dopasowuje jakość brzmienia do tego, co aktualnie oglądasz.

Optymalizacja dźwięku do rodzaju pomieszczenia

Dźwięk Dopasowany do Przestrzeni

Na podstawie analizy otoczenia, telewizor sam wygeneruje dźwięk perfekcyjnie dopasowany do Twojego pomieszczenia. Niezależnie od tego, gdzie go umieścisz, możesz cieszyć się perfekcyjnie zoptymalizowanym dzwiękiem w swoim mieszkaniu.

Głębia kolorów obrazu

Dual LED

Jeszcze lepszy kontrast i żywe, nasycone kolory z innowacyjną technologią podświetlenia Dual LED, która dopasowuje temperaturę barwy podświetlenia do oglądanej treści, wykorzystując ciepłą i chłodną tonację.

Z The Frame w domu możesz jeszcze więcej

Zdalna praca i nauka dzięki wykorzystaniu telewizora jako monitora komputera

PC na Ekranie TV

Praca zdalna może być jeszcze wygodniejsza na dużym ekranie The Frame, dzięki bezprzewodowemu połączeniu z komputerem, laptopem lub telefonem. Funkcja obsługuje Office 365 oraz tryb Samsung DeX.

* Zdalne połączenie z komputerem jest obsługiwane tylko w przypadku systemu Windows 10 Professional lub nowszego oraz Mac OS 10.5 lub nowszego. * Automatyczne rozpoznawanie komputera biurowego wymaga instalacji aplikacji Easy Connection na komputerze PC (nieobsługiwana w systemie Mac OS). * Obsługa funkcji aplikacji Easy Connection może się różnić w zależności od typu modelu i daty. * Połączenie smartfona z Samsung DeX wymaga kompatybilnego urządzenia mobilnego. * Dostępność usług może ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. * Wymagane jest połączenie internetowe na telewizorze i komputerze.

Więcej sposobów na natychmiastowe połączenie

Udostępnianie Ekranu

Dzięki aplikacji SmartThings możesz odbywać swoje wideo rozmowy na większym ekranie. Posiadając urządzenie z Androidem lub Apple AirPlay na IPhone masz możliwość udostępnienia ekranu ze swojego smartfona na The Frame i korzystania z jeszcze lepszych wrażeń podczas połączeń.

* Ta usługa działa tylko wtedy, gdy telewizor i smartfon są włączone. * Apple i AirPlay 2 są znakami towarowymi firmy Apple Inc. zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. AirPlay 2 wymaga systemu iOS 12.3 lub nowszego albo macOS 10.14.5 lub nowszego. * Funkcja AirPlay 2 jest dostępna we wszystkich telewizorach Smart TV firmy Samsung z roku 2020 i nowszych.

Oglądanie treści z kilku urządzeń na jednym ekranie

Multi View

Łącząc swój telefon z telewizorem możesz oglądać na jednym ekranie wszystko, na co masz ochotę. Nieważne, czy są to statystyki sportowe lub tutorial do gry - nie musisz już wybierać pomiędzy telefonem, a telewizorem. Teraz masz możliwość korzystania z kilku urządzeń jednocześnie.

*Wymagane urządzenie z systemem Android (4.2 lub nowszym) lub systemem iOS wspierającym AirPlay2 oraz pobranie i instalacja aplikacji SmartThings. Szczegółowe informacje na temat kompatybilnych urządzeń mobilnych można znaleźć na stronie pomocy technicznej.

Domowe centrum rozrywki

Smart TV oparty na systemie TIZEN

Za pomocą inteligentnie połączonych ze sobą urządzeń Samsung Smart TV z systemem TIZEN oferuje Ci Twoje prywatne centrum rozrywki. Planuj, nagrywaj programy, korzystaj z aplikacji VOD, wyszukuj nowe treści i graj w swoje ulubione gry, kiedy tylko zechcesz.

* Inteligentne usługi i Graficzny Interfejs Użytkownika mogą się różnić w zależności od modelu, regionu, języka, urządzeń mobilnych lub telewizora. * Do skonfigurowania telewizora wymagane jest konto Samsung. * Rzeczywiste wrażenia użytkownika mogą się różnić. * Niektóre funkcje oferowane przez podłączone urządzenia mogą nie być obsługiwane lub ograniczone w użyciu. * Obsługa funkcji włączania telewizora może się różnić w zależności od modelu.

Połącz smartfon z dużym ekranem za pomocą jednego dotknięcia

Dotknij i Wyświetl

Funkcja Dotknij i Wyświetl pozwoli Ci na jeszcze łatwiejsze i szybsze przesyłanie filmów lub muzyki z telefonu na telewizor. Wystarczy, że dotkniesz telefonem The Frame, a ten automatycznie wykryje urządzenie i wyświetli wskazane materiały.

* Ta usługa działa tylko wtedy, gdy telewizor i smartfon są włączone. * Funkcja Dotknij i Wyświetl jest dostępna na urządzeniach Samsung Galaxy z systemem Android 8.1 lub nowszym.

Zasilany energią świetlną

Pilot SolarCell

Zadbaj o środowisko z Pilotem SolarCell. Pilot zasilany jest energią słoneczną oraz pochodzącą ze sztucznego oświetlenia. Dodatkowo urządzenie wykonane zostało w 24% z materiałów pochodzących z recyklingu.

Design

*Rzeczywiste produkty mogą się różnić od tych zaprezentowanych na zdjęciu. Zapraszamy do odwiedzenia galerii naszych produktów.

*Model 32” LS03T różni się od pozostałych modeli: 1. Posiada w zestawie Uchwyt Przylegający zamiast Dopasowanego Uchwytu 2. Nie posiada czujnika ruchu 3. Posiada procesor Hyper Real zamiast Procesora AI Quantum 4K 4. Nie posiada Funkcji Adaptacji Obrazu, Funkcji Adaptacji Dźwięku, Dual LED, Multi View, Dotknij i Wyświetl oraz Dźwięku Dopasowanego do Przestrzeni 5. Posiada funkcję Remote Access zamiast PC na Ekranie TV 6. Wyposażony jest w Jeden Pilot zamiast Pilota SolarCell.

Specyfikacja

The Frame QLED 4K LS03A 2021

Przekątna ekranu

43", 50", 55", 65", 75"

Rozdzielczość

4K (3840 x 2160)

Procesor

Procesor AI Quantum 4K

HDR

Quantum HDR

Kąt widzenia

Szeroki Kąt Widzenia*

Kontrast

Mega Contrast

Kolor

100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)

Funkcja Adaptacji Dźwięku

Tak

Funkcja Adaptacji Obrazu

Tak

Tryb Ambient

Tryb Ambient+

Czujnik ruchu

Tak

Inteligentne Skalowanie

Tak

Dopasowany Uchwyt

W zestawie

*Modele 43" i 50" z serii LS03A nie posiadają Szerokiego Kąta Widzenia.
Filmy:Dane techniczne

Obraz

 • 55
 • Przekątna ekranu [cm]
  140
 • 16:9
 • UHD/4K
 • Nie
 • Tuner
  Analogowy, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
 • Rodzaj telewizora
  QLED
 • Tak
 • Picture Quality Index 3400
 • Technologia producenta
  Samsung Frame
 • Quantum 4K
 • Nie
 • Nie
 • Funkcje poprawy obrazu
  Auto Motion Plus, HDR10+, HLG, Supreme UHD Dimming
 • Kąt widzenia pionowy
  178
 • Mega
 • Kąt widzenia poziomy
  178
 • Częstotliwość odświeżania ekranu
  120 Hz
 • Telewizor turystyczny
  Nie
 • Rodzaj podświetlenia
  Direct LED
 • TV jak obraz
  Tak
 • Dźwięk

 • System dźwięku przestrzennego
  Tak
 • System dźwięku
  2.0, Dolby Digital Plus
 • Wbudowane głośniki
  2
 • Moc głośników [W]
  20
 • Regulacja tonów wysokich / niskich
  Tak
 • Subwoofer
  Nie
 • Funkcje dodatkowe dźwięku
  Bass Enhancement, Clear Dialogue, Multiroom Link, Q-Symphony
 • Tak
 • Funkcje multimedialne i sieciowe

 • Tak
 • Nie
 • Nie
 • Full Array
  Nie
 • Tak
 • Tak
 • Nie
 • Tak
 • Tak
 • Tak
 • Komunikacja dodatkowa
  Wi-Fi Direct, Złącze Anynet+
 • Amazon Prime Video, HBO Go, Netflix, YouTube
 • Akcesoria opcjonalne
  Nie
 • Dla graczy
  Tak
 • Tizen TV
  Tak
 • Informacje dodatkowe

 • Menu w języku polskim
  Tak
 • Tak
 • Funkcje dodatkowe
  Amazon Alexa, Asystent głosowy, Automatyczne wyłączanie zasilania, Automatyczny szukanie kanałów, ConnectShare™ (USB 2.0), Czujnik eko, Elektroniczny informator programowy (EPG), Mirroring, Multi View, SmartThings, Tryb sztuka, Wsparcie IPv6
 • Obsługiwane formaty
  HEVC
 • Seria telewizora
  LS03
 • Fizyczne

 • Kolor obudowy
  Czarny
 • Szerokość z podstawą [cm]
  123.79
 • Wysokość z podstawą [cm]
  74.34
 • Głębokość z podstawą [cm]
  22.78
 • Szerokość bez podstawy [cm]
  123.79
 • Wysokość bez podstawy [cm]
  70.88
 • Głębokość bez podstawy [cm]
  2.47
 • Waga z podstawą / bez podstawy [kg]
  17 / 16.6
 • 200 x 200
 • Efektywność energetyczna

 • G
 • 88
 • Pobór mocy (max) [W]
  170
 • Pobór mocy (tryb czuwania) [W]
  0.5
 • 174
 • 103 kWh = 62.83 zł
 • Zasilanie
  110-240V; 50-60Hz
 • Wyposażenie i gwarancja

 • Wyposażenie
  Baterie, Kabel zasilający, Pilot
 • Załączona dokumentacja
  Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
 • Gwarancja
  24 miesiące
 • Dokumenty do pobrania

 • Szczegółowe warunki gwarancji Pobierz
 • Karta produktu Pobierz
 • Producent

 • Nazwa producenta/importera Samsung Electronics Polska sp. z o.o.
 • Opinie

  5/5
  42 opinii
  42 użytkowników poleca ten produkt
  Jakość obrazu
  5 /5
  Jakość dźwięku
  4.9 /5
  Wygląd
  5 /5
  Jakość użytkowania
  5 /5
  Ilość złączy
  4.9 /5
  Różnorodność funkcji
  5 /5
  Sortuj wg:
  Najbardziej przydatne
  4.7/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Mariusz 11 lipca 2021
  Telewizor dla mnie szyty na miarę
  Zacznę od najważniejszej dla mnie rzeczy, czyli jakości obrazu. Jest ona jak najbardziej w porządku, natomiast zalecam pozmieniać ustawiania programowe, bo czasami można odnieść wrażenie, że tryb inteligentny zabija niektóre kolory (blakną). Nie mam żadnych uwag co do palet barw, kątów widzenia, czy dynamiki obrazu za tą cenę da się znaleźć coś lepszego, ale mi to zupełności wystarcza. Mój wzrok jest również za to wdzięczny, bo się nie męczy. Filmy w 4K i tak wyglądają świetnie. Dźwięk na wystarczającym poziomie jak na tą półkę cenową, ale na pewno będę planował zakup dodatkowych głośników, na wielki plus programowe wzmocnienie dialogów. Możliwość montażu telewizora przy samej ścianie przy jednakowej grubości ramki to po prostu genialne i dodatkowo ten connectbox, który można schować, gdzie się chce, niekoniecznie na widoku. Żona chwili sobie ten tryb Art i to, że jest tyle opcji przy wygaszaczu ekranu (style, ramki, jasności itp.), ale dla mnie zaskoczeniem była kwota ile trzeba za nią zapłacić (ale można też darmowo wklejać swoje zdjęcia). Nie wiem, czy w innych telewizorach jest multiscreen, ale ta funkcja również jest dla mnie bardzo przydatna. Telewizor polecam z czystym sumieniem, ze względu na naprawdę świetny wygląd i możliwość wykorzystania go do uzupełnienia wnętrza, a nie urozmaicenia jakąś kosmiczną blachą z wystającymi kablami. Na ten moment nie mogę nic powiedzieć na temat dołączanych ramek magnetycznych. #OpinieTheFrame
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Jonasz 16 lipca 2021
  Luwr w czterech ścianach
  Na rynku istnieje wiele różnorodnych Smart TV, prześcigających się na funkcje i przekątną. Sztuką jest jednak stworzyć TV nie z wielką przekątną, ale z wielkim charakterem - i to właśnie The Frame. Świetne odświeżanie ekranu, dobra responsywność, autodostosowywanie dźwięku i obrazu do otoczenia, szerokie multifunkcje, intuicyjny pilot i OneConnect Box. To, co robi, robi bardzo dobrze, ale robi to także niebywale ciesząc użytkownika. I tu jest klucz. Dla każdego w naszym domu The Frame to uciecha. Do pracy / zabawy / wystroju. Żona - malarka - jest zachwycona idealnym wkomponowaniem TV jako obrazu w Trybie Sztuka. Nie odstaje, nie tłamsi przestrzeni - ale wtapia się w nią i nadaje wspaniały wystrój. Autentyczny obraz to kunszt, ale możliwość 365 dzieł w 4K - inny na każdy dzień / nastrój / wystrój - to niemniejszy top. W naszym „muzealnym” wystroju idealny. Jak do tej pory żaden (!) gość nie „wyłapał” na pierwszy rzut oka TV na ścianie między obrazami Żony. Must have dla estetów i ludzi ceniących jednoczesną (i wcale nieoczywistą) mieszankę nowoczesności z klasą. To pierwszy TV, na który patrzę częściej, kiedy jest wyłączony i z obrazem (Tryb Sztuka), niż kiedy oglądam film. Niebywałe. Luwr w czterech ścianach. Dosłownie. Jeszcze nigdy nie byłem tak pewny słuszności wyboru. Polecam zupełnie! J. #OpinieTheFrame
  Czy ta opinia była pomocna?
  4.8/5
  Jonasz 16 lipca 2021
  Luwr w czterech ścianach
  Na rynku istnieje wiele różnorodnych Smart TV, prześcigających się na funkcje i przekątną. Sztuką jest jednak stworzyć TV nie z wielką przekątną, ale z wielkim charakterem - i to właśnie The Frame. Świetne odświeżanie ekranu, dobra responsywność, autodostosowywanie dźwięku i obrazu do otoczenia, szerokie multifunkcje, intuicyjny pilot i OneConnect Box. To, co robi, robi bardzo dobrze, ale robi to także niebywale ciesząc użytkownika. I tu jest klucz. Dla każdego w naszym domu The Frame to uciecha. Do pracy / zabawy / wystroju. Żona - malarka - jest zachwycona idealnym wkomponowaniem TV jako obrazu w Trybie Sztuka. Nie odstaje, nie tłamsi przestrzeni - ale wtapia się w nią i nadaje wspaniały wystrój. Autentyczny obraz to kunszt, ale możliwość 365 dzieł w 4K - inny na każdy dzień / nastrój / wystrój - to niemniejszy top. W naszym „muzealnym” wystroju idealny. Jak do tej pory żaden (!) gość nie „wyłapał” na pierwszy rzut oka TV na ścianie między obrazami Żony. Must have dla estetów i ludzi ceniących jednoczesną (i wcale nieoczywistą) mieszankę nowoczesności z klasą. To pierwszy TV, na który patrzę częściej, kiedy jest wyłączony i z obrazem (Tryb Sztuka), niż kiedy oglądam film. Niebywałe. Luwr w czterech ścianach. Dosłownie. Jeszcze nigdy nie byłem tak pewny słuszności wyboru. Polecam zupełnie! J.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  koralgol 17 lipca 2021
  Rewelacyjny the Frame
  Długo zastanawiałem się nad zakupem nowego telewizora, chciałem kupić coś powyżej 50 cali. Miałem tylko jeden problem - żona nie chciała mieć na ścianie wielkiego czarnego, agresywnego placka, woli mieć na ścianie zdjęcia i obrazy. Na szczęście trafiłem na model The Frame, który jest świetnym kompromisem. Cieniutka obudowa i bardzo prosty system montażu na ścianie sprawił, że telewizor wtopił się we wnętrze naszego mieszkania. Przy remoncie zapomniałem zrobić korytko na przewody w ścianie, w drodze pomiędzy TV a szafką RTV. Na szczęście Samsung uratował mnie z opresji i na ścianie znalazł się praktycznie niewidoczny, cienki przewód. Co do samego telewizora - rewelacja! Żywe kolory, świetny system dostosowywania jasności do oświetlenia w mieszkaniu. Pilot jest drobny i posiada wszystkie najważniejsze funkcje. Żona zadowolona, bo w końcu ktoś zrobił minimalistyczny pilot, który nie rzuca się w oczy. Śmiała się, że w końcu ma pilot bez wypadających baterii (pilot ładowany jest światłem naturalnym oraz sztucznym, ale ma też możliwość ładowania przez USB). Gorąco polecam! #OpinieTheFrame
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Damian 23 lipca 2021
  Klasa w dobrej cenie
  Nie jestem specem w TV... Przesiadka ze zwykłego TV od LG z 2015 roku... Różnica ogromna jeżeli chodzi o obraz. Zakupiłem telewizor, przede wszystkim pod PS5. Na stronie jest błąd - TV posiada jeden port Hdmi 2.1 (HDMI4). Dalej patrząc na użytkowanie... Obraz na bdb poziomie, dźwięk powiedziałbym, że również - nie jest głośny, natomiast jest czysty... Mimo wszystko mi to nie przeszkadza ze względu na leciwe już kino domowe :) Konsola dostała mega kopa jeżeli chodzi o wyświetlanie obrazu, wręcz żałuję że przeszedłem na starym TV niektóre tytuły... Wszystkie aspekty techniczne jestem w stanie ocenić 5/5. Natomiast jedna rzecz mnie boli - sklep art... Cena jak dla mnie zbyt wysoka, więc sam sobie przygotuje kilka rzeczy i wrzucę na TV :) Podsumowując jest to najbardziej designerski TV, który obsługuje standard Hdmi 2.1 (4k@120Hz) w niezbyt wygórowanej cenie. Na uwagę zasługuje również pilot, do którego nie wsadzamy toksycznych baterii oraz OneConnect, który można ukryć z głową oszczędzając sobie plątaninę kabli... Teraz tylko pozostaje czekać na piękną białą ramkę :) #OpinieTheFrame
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Paweł 21 lipca 2021
  Innowacyjny
  Zakupiłem telewizor Samsung The Frame 55 cali z ciekawości, dobrymi opiniami oraz testami. Telewizor jak wiele innych na rynku, 4K, dobry dźwięk, smart tv itp. Na tle innych telewizorów wyróżnia go smukły i cienki ekran oraz dodatkowe wyposażenie - dedykowany uchwyt na ścianę , moduł one connect (chowamy pudełko w szafce i brak plątaniny przewodów przy telewizorze) i nowy zgrabny pilot do którego można się szybko przyzwyczaić. Jednym taki zestaw będzie pasował innym nie , kwestia gustu, ja jestem zdania, że tak powinien być wyposażony każdy telewizor. Ostania rzecz to Tryb Sztuka, to co wyróżnia ten telewizor i tu mam małe ale... Super , że mamy wybór wielu zdjęć i dzieł sztuki z całego świata, tylko ta cena za miesiąc... Praktycznie brak darmowych zdjęć , powoduje, że trzeba się wspomagać własnymi zdjęciami i za to daję mały minus. Ogólnie polecam ten telewizor jako jeden z najlepszych wyborów w tym roku. #OpinieTheFrame
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Artur 11 lipca 2021
  Absolutnie bezkonkurencyjny
  Wśród telewizorów wybór jest ogromny, a przy okazji jest niewiele czynników, które potrafią wyróżnić konkretną serię czy model. Nie mogę jednak znaleźć alternatywy dla telewizora Samsung The Frame, gdyż po skończonym seansie zamienia się (i to dosłownie) w przepiękne dzieło sztuki. Moje obawy dotyczące jakości obrazu były absolutnie niezasadne – posiada wszystko, czego oczekuje wymagający użytkownik. Jego głównym atutem jest tryb sztuki, w którym wyświetlany obraz jest dostosowywany do warunków oświetleniowych pomieszczenia i przez to nie posiada w swojej kategorii żadnej konkurencji. Powieszony na ścianie nie odstaje od niej, uchwyt do zawieszenia jest w komplecie. Od dzisiaj można już zapomnieć o „czarnej plamie na ścianie”, która jest nudna i bezduszna. Coś czuję, że niedługo odechce mi się włączać telewizor i zacznę go podziwiać tylko w trybie sztuki! #OpinieTheFrame
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Paweł 19 lipca 2021
  Wyjątkowy tv z funkcją dekoracyjną - polecam!
  Nowoczesny design i bardzo dobre parametry obrazu przekonały mnie do wyboru Samsung the Frame 2021! Bardzo polecam zakup tego modelu, szczególnie jak ktoś ma dosyć czarnej plamy na ścianie i chce żeby nawet wyłączony tv spełniał funkcje dekoracyjną. Szczególnie zwracam uwagę na: - OneConnect - tylko jeden kabelek wychodzący z telewizora, podłączony do osobnego boxa gdzie podpina się wszystkie urządzenia - dekoder, konsolę, usb etc - super dla cable managment freakow ;) - dobre odwzorowanie kolorów - zestaw do montażu na ścianie w zestawie - pilot z ładowaniem solarnym + usb C Podsumowując - jestem bardzo zadowolony z zakupu i polecam ten model. #OpinieTheFrame
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Adriana 13 lipca 2021
  Samsung Frame 55'
  Telewizor wybrałam ze względu na to, że dzięki wymiennym ramkom i możliwości wyświetlania różnorodnych grafik może on wyglądać jak obraz zdobiąc pomieszczenie. Wizyta w Samsung store upewniła mnie, że to jest to czego chciałam. Po uruchomieniu okazało się, że to nie jedyne zalety sprzętu. Bardzo podobał mi się pilot bardzo intuicyjny z totalnie zminimalizowaną ilością przycisków, do tego na baterie słoneczne. Super opcja to dostępność takich aplikacji streamiongowych jak Netflix czy Apple TV, z których korzystam nagminnie. Nowością dla mnie jest telewizja Amazona, nie znałam wcześniej i już lubię. Jakość obrazu i dźwięku bez zastrzeżeń. Polecam. #OpinieTheFrame
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Paweł 19 lipca 2021
  Nowoczesny design i bardzo dobre parametry obrazu! Polecam
  Nowoczesny design i bardzo dobre parametry obrazu przekonały mnie do wyboru Samsung the Frame 2021! Bardzo polecam zakup tego modelu, szczególnie jak ktoś ma dosyć czarnej plamy na ścianie i chce żeby nawet wyłączony tv spełniał funkcje dekoracyjną. Szczególnie zwracam uwagę na: - OneConnect - tylko jeden kabelek wychodzący z telewizora, podłączony do osobnego boxa gdzie podpina się wszystkie urządzenia - dekoder, konsolę, usb etc - super dla cable managment freakow ;) - dobre odwzorowanie kolorów - zestaw do montażu na ścianie w zestawie - pilot z ładowaniem solarnym + usb C Podsumowując - jestem bardzo zadowolony z zakupu i polecam ten model. #OpinieTheFrame
  Czy ta opinia była pomocna?
  Podziel się swoją opinią
  /5
  Jakość obrazu
  /5
  Jakość dźwięku
  /5
  Wygląd
  /5
  Jakość użytkowania
  /5
  Ilość złączy
  /5
  Różnorodność funkcji
  Zaznacz wszystkie
  Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.

  Akcesoria

  Ubezpieczenie Gwarancja Plus

  Gwarancja Plus
  Pełna Ochrona
  Telewizor nie włącza się, a skończyła się gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
  Naprawa Telewizora okaże się niemożliwa? Wymienimy go na nowy!
  Gwarancja Plus
  Podstawowa Ochrona
  Telewizor nie włącza się, a skończyła się gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
  Naprawa Telewizora okaże się niemożliwa? Wymienimy go na nowy!
  Bez dodatkowej ochrony
  Gwarancja Plus
  Pełna Ochrona
  Gwarancja Plus
  Podstawowa Ochrona
  Bez dodatkowej ochrony
  Telewizor nie włącza się, a skończyła się gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
  Naprawa Telewizora okaże się niemożliwa? Wymienimy go na nowy!
  Telewizor przestał działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy jeśli naprawa okaże się niemożliwa.
  Pęknięta matryca w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Bez obaw, wymienimy ekran.
  Padłeś ofiarą kradzieży z włamaniem lub rozbojem? Nie martw się, otrzymasz nowy sprzęt.

   Wypełniasz wniosek na stronie, potwierdzasz tożsamość wysyłając przelew 1 zł i podpisujesz

   umowę - wszystko przez Internet

        

   • Do 20 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Usługi

   Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

   Usługi realizowane przy odbiorze w sklepie

   Pakiet STANDARD (Telewizor)


   • Konfiguracja ustawień podstawowych - pierwsze uruchomienie TV
   • Zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej
   • Sparowanie TV ze smartfonem Klienta (na życzenie)

   Usługa zostanie zrealizowana po opłaceniu i odbiorze sprzętu w sklepie.


   Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

   Konfiguracja ustawień, sparowanie TV ze smartfonem, zaprogramowanie dostępnych kanałów

   Więcej

   Pakiet SMART (Telewizor)

   • Konfiguracja ustawień podstawowych - pierwsze uruchomienie TV
   • Zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej
   • Sortowanie dostępnych kanałów telewizji naziemnej w kolejności wskazanej przez Klienta ( do 15 kanałów)
   • Sparowanie TV ze smartfonem Klienta (na życzenie)
   • Sparowanie i konfiguracja z  zakupionym soundbarem
   • Podłączenie do Internetu i aktualizacja oprogramowania TV
   • Parowanie i konfiguracja SMART TV z klawiaturą, słuchawkami, padem
   • Parowanie i konfiguracja SMART TV ze smartfonem klienta- funkcja pilota
   • Aktywacja funkcji udostępniania plików (DLNA) i udostępniania/współdzielenia obrazu (screen mirroring)
   • Założenie konta (na życzenie), aktywacja i prezentacja usługi VOD ( np. NETFLIX)
   • Instruktaż z zakresu łączenia się z sieciami bezprzewodowymi (Wi-Fi, bluetooth, NFC)
   • Instruktaż z zakresu wykorzystania HDD/Flash do nagrywania materiału

   Usługa zostanie zrealizowana po opłaceniu i odbiorze sprzętu w sklepie.

   Konfiguracja ustawień, sparowanie TV ze smartfonem, zaprogramowanie dostępnych kanałów, podłączenie do Internetu, konfiguracja SMART TV .

   Więcej

   Usługi realizowane przy dostawie kurierem

   Pakiet Pełen Komfort (Telewizor)


   • Wniesienie
   • Rozpakowanie urządzenia
   • Montaż podstawy
   • Ustawienie we wskazanym miejscu
   • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji elektrycznej i antenowej
   • Konfiguracja ustawień podstawowych
   • Zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej
   • Zabranie opakowania (na życzenie)

   Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

   Montaż telewizora lub soundbara na ścianie


   • Wniesienie
   • Rozpakowanie urządzenia
   • Doradztwo w zakresie wyboru miejsca montażu
   • Wywiercenie otworów i osadzenie kołków rozporowych, we wskazanym miejscu
   • Przymocowanie uchwytu ściennego
   • Osadzenie TV/soundbara i kontrola stabilności
   • Zabranie pozostałości opakowania (na życzenie)

   Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert
   Telewizor SAMSUNG QE55LS03A 55" QLED 4K Tizen TV Frame
   Telewizor SAMSUNG QE55LS03A 55" QLED 4K Tizen TV Frame
   4 699
   00
   93,98 zł x 50 rat 0%
   Sprawdź leasing dla firm
   U Ciebie
   W sklepie jutro
   Sprawdź leasing dla firm
   lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756