Megarabaty! Piąty wybrany produkt 99% taniej!

Pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w lipcu!

Telewizor SAMSUNG QE55LS03A 55" QLED 4K Tizen TV Frame DVB-T2/HEVC/H.265

(114)
Kod: 397095

Megarabaty! Piąty wybrany produkt 99% taniej!

Pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w lipcu!

Ekran: 55", UHD/4K, 3840 x 2160px
Smart TV: Tak
Android TV: Nie
Dla graczy: Tak
Tuner: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (gotowy na sygnał cyfrowy 2022)
Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz
Technologia HDR (High Dynamic Range): Tak
Złącza: HDMI x4, USB x2
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Nagrywanie na USB, Samsung Frame
Kolor obudowy: Czarny
Przylegający uchwyt w zestawie !
Dopasowany do ściany niczym obraz
Zobacz cały opis
Dostępne warianty
Przekątna ekranu [cal]: 55
43
50
55
65
75
Przekątna ekranu [cal]: 55
Karta informacyjna produktu Zakres od A do G
Telewizor SAMSUNG QE55LS03A 55" QLED 4K Tizen TV Frame DVB-T2/HEVC/H.265
Telewizor SAMSUNG QE55LS03A 55" QLED 4K Tizen TV Frame DVB-T2/HEVC/H.265
Taniej o 200
4 699 , 00
4 499
00
149,96 zł x 30 rat 0%
Pół roku nie płacisz! I raty 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie w poniedziałek
Pół roku nie płacisz! I raty 0%
Sprawdź leasing dla firm
lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

Opis i dane

Telewizor w Twoim stylu.

* Obrazy są symulacjami stworzonymi wyłącznie na potrzeby ilustracyjne i mają charakter poglądowy. 

Wygląd, design i specyfikacje Graficznego Interfejsu Użytkownika poszczególnych modeli mogą się różnić, a także mogą ulec zmianie. Nie wpływa to jednak na działanie produktu.

Najważniejsze cechy

Design Obrazu

Wymienna Ramka

Tryb Sztuka

100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)

Personalizacja dopasowana do potrzeb

Design Obrazu

Zapomnij o tradycyjnych telewizorach, które nie wpasowują się w Twoją przestrzeń. The Frame oferuje elegancki i nowoczesny design, który podkreśli Twoje wnętrze niczym prawdziwy obraz. Wymienne ramki pozwolą Ci na zmianę aranżacji w łatwy sposób.

Więcej kolorów, więcej stylów, więcej Ciebie

Wymienna Ramka

Klasyka lub nowoczesny design - dopasuj kolor i styl do swojego wnętrza. Dzięki magnetycznym mocowaniom możesz w łatwy i wygodny sposób zmieniać aranżacje kiedy tylko chcesz.

* Wymienne ramki są sprzedawane osobno. Dostępność stylów i kolorów ramek może się różnić w zależności od rozmiaru telewizora. * Kompatybilność z Wymienną Ramką zależy od typu ramki. Typ Nowoczesny jest kompatybilny z serią telewizorów The Frame od 43" do 75", dostępne kolory to: Biel, Jasne Drewno oraz Ciemne Drewno. Typ Klasyczny jest kompatybilny z modelami 65” i 55”, występuje w dwóch kolorach: Ceglany oraz Biel.


Niedostrzegalny uchwyt dopasowany równolegle do ściany

Dopasowany Uchwyt

Dopasowany Uchwyt sprawia, że The Frame przylega do ściany niczym prawdziwy obraz. Po zamontowaniu obrotowy wspornik daje możliwość regulacji kąta nachylenia telewizora lub skorzystania z opcji trybu portretowego i ustawienia The Frame w pionie.

* Dopasowany Uchwyt dołączony jest do zakupu The Frame. * Odstęp mierzony od tyłu telewizora może się różnić w zależności od instalacji i typu ściany. * Pomiędzy ścianą a telewizorem może wystąpić niewielka szczelina, jeśli ściana nie jest w 100% płaska, jest skonstruowana pod kątem do podłogi lub jeśli instalacja została wykonana nieprawidłowo. * Rzeczywisty kąt pochylenia może się różnić w zależności od rozmiaru produktu. * Tryb portretowy jest kompatybilny tylko z The Frame z 32" lub 43" z Dopasowanym Uchwytem. Tryb portretowy dla 43'' nie jest możliwy w wersji stojącej.


Potęga minimalizmu


Połączenie Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem

Z Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem oraz Modulem One Connect pozbędziesz się plątaniny kabli i zadbasz o estetyczny i schludny wygląd wokół Twojego telewizora. Dzięki tym rozwiązaniom połączysz swoje urządzenia z telewizorem, a wszystkie kable zostaną ukryte. W zestawie występuje wersja o długości 5m, natomiast 15-metrowy Jeden Prawie Niewidoczny Przewód można zakupić oddzielnie.

* „Połączenie Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem” odnosi się do pojedynczego, półprzezroczystego kabla podłączanego do Modułu One Connect, który integruje kable urządzeń zewnętrznych, ale nie dotyczy kabli podłączonych do innych urządzeń, takich jak soundbar. 

* Urządzenia zewn. muszą być podłączone do Modułu One Connect. * Tylko kompatybilne urządzenia. * Moduł One Connect dołączony jest do zakupu The Frame.


Przewody pod kontrolą w jednej skrzynce

Moduł One Connect

Moduł One Connect pozwala na połączenie wszystkich kabli i ukrycie ich w zgrabnej skrzynce obok telewizora. Bałagan i plątanina przewodów to już przeszłość.

* Moduł One Connect dołączony jest do zakupu The Frame.

Regulacja wysokości telewizora

Regulowana Podstawa

Dzięki regulacji wysokości oraz odstępu między podstawą, a ramą telewizora możesz idealnie dopasować The Frame do swoich potrzeb oraz wkomponować soundbar lub inne urządzenia znajdujące się w jego najbliższym otoczeniu.

* Regulowana Podstawa nie jest kompatybilna ze wszystkimi rozmiarami soundbarów. Szczegóły sprawdź w specyfikacji soundbarów. * Soundbar sprzedawany jest oddzielnie. * Zakres ruchu pionowego jest szacowany na podstawie wewnętrznych pomiarów i w rzeczywistości może się różnić.


Elegancja i styl 

Stojak Studio

Ustaw swój telewizor w dowolnym miejscu w salonie, wykorzystując do tego Stojak Studio. Możesz eksperymentować z aranżacją Twojego wnętrza, a wyjątkowo elegancki i nowoczesny design podkreśli stylowy wygląd Twojego pomieszczenia. Jeden Prawie Niewidocznego Przewód, który ukryjesz w nóżce Stojaka, oraz moduł One Connect pozwolą Ci uporządkować plątaninę kabli oraz przestrzeń wokół telewizora.

* Stojak Studio sprzedawany jest oddzielnie. * Modele LS03A są kompatybilne ze Stojakiem Studio VG-SESA11K. * Stojak Studio jest kompatybilny z modelami The Frame o rozmiarach 50"/55"/65".

Wyświetlanie dzieł sztuki, gdy telewizor jest wyłączony

Tryb Sztuka

Ciesz się swoją prywatną galerią obrazów w salonie. The Frame to prawdopodobnie jedyny telewizor, który będziesz chciał oglądać nawet wtedy, gdy jest wyłączony. Wszystko za sprawą Trybu Sztuka, który daje możliwość wyświetlania reprodukcji spośród zbioru wyselekcjonowanych dzieł sztuki.

* Tryb Sztuka (Usługa Smart) i Graficzny Interfejs Użytkownika mogą się różnić w zależności od modelu i regionu. * Telewizor działający w Trybie Sztuka wciąż pobiera prąd.

Bogata kolekcja dzieł sztuki

Art Store

Ponad 1400 światowej sławy dzieł sztuki czeka na Ciebie, abyś stworzył spersonalizowaną kolekcję we własnym salonie. Art Store daje Ci nielimitowany dostęp do obrazów największych mistrzów - znajdziesz tam malarstwo klasyczne, współczesne, a także niezwykłe dzieła fotografów. Wybierz swoje ulubione reprodukcje i zapisz je jako spersonalizowaną kolekcję.

* Dzieła sztuki w Art Store mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. * Aby uzyskać dostęp do pełnej oferty, wymagana jest subskrypcja Art Store. Subskrypcja wiąże się z opłatami.

Aktywna reakcja na ruch i światło w otoczeniu telewizora

Czujnik Trybu Sztuka

The Frame zapewnia najbardziej optymalne warunki wyświetlania obrazów dzięki 2 czujnikom. Czujnik ruchu wykrywa Twoją obecność i włącza ekran gdy jesteś w pomieszczeniu, a gdy je opuszczasz - wyłącza go dla oszczędności energii. Czujnik światła automatycznie dostosowuje kolory oraz jasność ekranu do warunków oświetleniowych panujących we wnętrzu po to, aby Twój The Frame zawsze wyglądał jak prawdziwy obraz.

* Czujnik ruchu można aktywować w menu ustawień Trybu Sztuka. * Czułość czujnika ruchu może się różnić w zależności od warunków oświetlenia. * Efekt może się różnić w zależności od warunków oświetleniowych.

Najlepsze wspomnienia oprawione w ramkę

Moja Kolekcja

Za pomocą telefonu lub kabla USB możesz przesyłać swoje ulubione zdjęcia na telewizor, aby celebrować najlepsze wspomnienia na  The Frame. Przechowywanie zdjęć oraz wybranych dzieł sztuki w wysokiej rozdzielczości możliwe jest dzięki 16 GB pamięci wewnętrznej w Trybie Moja Kolekcja.

* Własne zdjęcia przesyłane na The Frame będą wyświetlane w oryginalnej rozdzielczości. * Pamięć mieszcząca 1200 obrazów jest oparta na wyliczeniu uwzględniającym 5 MB na jedno zapisane zdjęcie. * Aby uzyskać najlepsze rezultaty podczas wyświetlania własnych zdjęć, zalecamy rozdzielczość obrazu 4K (3840 * 2160) lub wyższą. * Połączenie telefonu z The Frame wymaga podłączenia telewizora i telefonu do tej samej sieci Wi-Fi. * Tylko kompatybilne urządzenia.

Dopasowanie wyświetlanych obrazów do własnego stylu


Passe-partout


Wyświetlane dzieła sztuki mogą wyglądać jeszcze bardziej realistycznie dzięki personalizacji passe-partout. Możesz wybierać spośród 5 wzorów i 16 opcji kolorystycznych, aby obraz idealnie wkomponowywał się w Twoją przestrzeń.

Filtry


Dopasuj swoje fotografie, używając jednego z sześciu dostępnych filtrów (Oryginał, Sztuka, Atrament, Pastele, Akwarela, Fauve). To łatwy i szybki sposób na zmianę zdjęcia w prawdziwe dzieło sztuki.

Ulubione


Znalazłeś obraz, który wyjątkowo Ci się podoba? Możesz zbudować swoją własną kolekcję dzieł, wybierając i oznaczając je jako swoje ulubione. Dzięki temu rozwiązaniu zyskasz łatwy dostęp do ulubionych obrazów zgromadzonych w jednym miejscu.

Miliard perfekcyjnych kolorów

100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)

Niesamowite wrażenia z miliardem kolorów wypełniających Twój obraz dzięki technologii Quantum Dot. Odkryj perfekcyjne barwy, które zapierają dech w piersiach, niezależnie od jasności.

*100% Natężenie Kolorów zmierzone w Trybie Filmowym według standardu DCI-P3, certyfikowane przez VDE.

Skalowanie do 4K dzięki sztucznej inteligencji

Procesor AI Quantum 4K

Okryj niezwykle realistyczny obraz dzięki Procesorowi AI z technologią głębokiego uczenia. Ulepsza on oglądane treści i niezwykle precyzyjnie je optymalizuje, dostarczając Ci niesamowitych wrażeń. Inteligentne skalowanie zapewnia zachwycającą rozdzielczość zbliżoną do 4K.*

* Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu. Skalowanie AI (dzięki sztucznej inteligencji) do jakości zbliżonej do 4K może nie mieć zastosowania do połączenia z komputerem oraz Trybu Gry.

Perfekcyjny obraz w zmieniających się warunkach

Funkcja Adaptacji Obrazu

Teraz możesz cały czas cieszyć się perfekcyjnym obrazem bez względu na porę dnia lub warunki oświetlenia w pomieszczeniu. Funkcja Adaptacji Obrazu automatycznie reguluje jasność oraz kontrast wyświetlacza dla maksymalnie realistycznego efektu i odwzorowania kolorów.

Dźwięk dopasowany do treści

Funkcja Adaptacji Dźwięku

Funkcja Adaptacji Dźwięku z inteligentną analizą scen oraz optymalizacją dźwięku w czasie rzeczywistym idealnie dopasowuje jakość brzmienia do tego, co aktualnie oglądasz.

Optymalizacja dźwięku do rodzaju pomieszczenia

Dźwięk Dopasowany do Przestrzeni

Na podstawie analizy otoczenia, telewizor sam wygeneruje dźwięk perfekcyjnie dopasowany do Twojego pomieszczenia. Niezależnie od tego, gdzie go umieścisz, możesz cieszyć się perfekcyjnie zoptymalizowanym dzwiękiem w swoim mieszkaniu.

Głębia kolorów obrazu

Dual LED

Jeszcze lepszy kontrast i żywe, nasycone kolory z innowacyjną technologią podświetlenia Dual LED, która dopasowuje temperaturę barwy podświetlenia do oglądanej treści, wykorzystując ciepłą i chłodną tonację.

Z The Frame w domu możesz jeszcze więcej

Zdalna praca i nauka dzięki wykorzystaniu telewizora jako monitora komputera

PC na Ekranie TV

Praca zdalna może być jeszcze wygodniejsza na dużym ekranie The Frame, dzięki bezprzewodowemu połączeniu z komputerem, laptopem lub telefonem. Funkcja obsługuje Office 365 oraz tryb Samsung DeX.

* Zdalne połączenie z komputerem jest obsługiwane tylko w przypadku systemu Windows 10 Professional lub nowszego oraz Mac OS 10.5 lub nowszego. * Automatyczne rozpoznawanie komputera biurowego wymaga instalacji aplikacji Easy Connection na komputerze PC (nieobsługiwana w systemie Mac OS). * Obsługa funkcji aplikacji Easy Connection może się różnić w zależności od typu modelu i daty. * Połączenie smartfona z Samsung DeX wymaga kompatybilnego urządzenia mobilnego. * Dostępność usług może ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. * Wymagane jest połączenie internetowe na telewizorze i komputerze.

Więcej sposobów na natychmiastowe połączenie

Udostępnianie Ekranu

Dzięki aplikacji SmartThings możesz odbywać swoje wideo rozmowy na większym ekranie. Posiadając urządzenie z Androidem lub Apple AirPlay na IPhone masz możliwość udostępnienia ekranu ze swojego smartfona na The Frame i korzystania z jeszcze lepszych wrażeń podczas połączeń.

* Ta usługa działa tylko wtedy, gdy telewizor i smartfon są włączone. * Apple i AirPlay 2 są znakami towarowymi firmy Apple Inc. zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. AirPlay 2 wymaga systemu iOS 12.3 lub nowszego albo macOS 10.14.5 lub nowszego. * Funkcja AirPlay 2 jest dostępna we wszystkich telewizorach Smart TV firmy Samsung z roku 2020 i nowszych.

Oglądanie treści z kilku urządzeń na jednym ekranie

Multi View

Łącząc swój telefon z telewizorem możesz oglądać na jednym ekranie wszystko, na co masz ochotę. Nieważne, czy są to statystyki sportowe lub tutorial do gry - nie musisz już wybierać pomiędzy telefonem, a telewizorem. Teraz masz możliwość korzystania z kilku urządzeń jednocześnie.

*Wymagane urządzenie z systemem Android (4.2 lub nowszym) lub systemem iOS wspierającym AirPlay2 oraz pobranie i instalacja aplikacji SmartThings. Szczegółowe informacje na temat kompatybilnych urządzeń mobilnych można znaleźć na stronie pomocy technicznej.

Domowe centrum rozrywki

Smart TV oparty na systemie TIZEN

Za pomocą inteligentnie połączonych ze sobą urządzeń Samsung Smart TV z systemem TIZEN oferuje Ci Twoje prywatne centrum rozrywki. Planuj, nagrywaj programy, korzystaj z aplikacji VOD, wyszukuj nowe treści i graj w swoje ulubione gry, kiedy tylko zechcesz.

* Inteligentne usługi i Graficzny Interfejs Użytkownika mogą się różnić w zależności od modelu, regionu, języka, urządzeń mobilnych lub telewizora. * Do skonfigurowania telewizora wymagane jest konto Samsung. * Rzeczywiste wrażenia użytkownika mogą się różnić. * Niektóre funkcje oferowane przez podłączone urządzenia mogą nie być obsługiwane lub ograniczone w użyciu. * Obsługa funkcji włączania telewizora może się różnić w zależności od modelu.

Połącz smartfon z dużym ekranem za pomocą jednego dotknięcia

Dotknij i Wyświetl

Funkcja Dotknij i Wyświetl pozwoli Ci na jeszcze łatwiejsze i szybsze przesyłanie filmów lub muzyki z telefonu na telewizor. Wystarczy, że dotkniesz telefonem The Frame, a ten automatycznie wykryje urządzenie i wyświetli wskazane materiały.

* Ta usługa działa tylko wtedy, gdy telewizor i smartfon są włączone. * Funkcja Dotknij i Wyświetl jest dostępna na urządzeniach Samsung Galaxy z systemem Android 8.1 lub nowszym.

Zasilany energią świetlną

Pilot SolarCell

Zadbaj o środowisko z Pilotem SolarCell. Pilot zasilany jest energią słoneczną oraz pochodzącą ze sztucznego oświetlenia. Dodatkowo urządzenie wykonane zostało w 24% z materiałów pochodzących z recyklingu.

Design

*Rzeczywiste produkty mogą się różnić od tych zaprezentowanych na zdjęciu. Zapraszamy do odwiedzenia galerii naszych produktów.

*Model 32” LS03T różni się od pozostałych modeli: 1. Posiada w zestawie Uchwyt Przylegający zamiast Dopasowanego Uchwytu 2. Nie posiada czujnika ruchu 3. Posiada procesor Hyper Real zamiast Procesora AI Quantum 4K 4. Nie posiada Funkcji Adaptacji Obrazu, Funkcji Adaptacji Dźwięku, Dual LED, Multi View, Dotknij i Wyświetl oraz Dźwięku Dopasowanego do Przestrzeni 5. Posiada funkcję Remote Access zamiast PC na Ekranie TV 6. Wyposażony jest w Jeden Pilot zamiast Pilota SolarCell.

Specyfikacja

The Frame QLED 4K LS03A 2021

Przekątna ekranu

43", 50", 55", 65", 75"

Rozdzielczość

4K (3840 x 2160)

Procesor

Procesor AI Quantum 4K

HDR

Quantum HDR

Kąt widzenia

Szeroki Kąt Widzenia*

Kontrast

Mega Contrast

Kolor

100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)

Funkcja Adaptacji Dźwięku

Tak

Funkcja Adaptacji Obrazu

Tak

Tryb Ambient

Tryb Ambient+

Czujnik ruchu

Tak

Inteligentne Skalowanie

Tak

Dopasowany Uchwyt

W zestawie

*Modele 43" i 50" z serii LS03A nie posiadają Szerokiego Kąta Widzenia.Filmy:

Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.
Nasi specjaliści zamontują podstawę, ustawią urządzenie we wskazanym miejscu i podłączą do istniejącej i sprawnej instalacji.
Dodatkowo uruchomimy telewizor po raz pierwszy i zaprogramujemy dostępne kanały telewizji naziemnej. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.


Dane techniczne

Obraz

Dźwięk

Funkcje multimedialne i sieciowe

Złącza

Fizyczne

Informacje dodatkowe

Efektywność energetyczna

Wyposażenie i gwarancja

Przekątna ekranu [cal] 55
Przekątna ekranu [cm] 140
Format ekranu 16:9
Format HD UHD/4K
Podwójny tuner HD Nie
Tuner Analogowy, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2/HEVC/H.265
Rodzaj telewizora QLED
Technologia HDR (High Dynamic Range) Tak
Technologia odświeżania Picture Quality Index 3400
Technologia producenta Samsung Frame
Procesor Quantum 4K
NanoCell Nie
Ambilight Nie
Funkcje poprawy obrazu Auto Motion Plus, HDR10+, HLG, Supreme UHD Dimming
Kąt widzenia pionowy 178
Kontrast (dynamiczny) Mega
Kąt widzenia poziomy 178
Częstotliwość odświeżania ekranu 120 Hz
Telewizor turystyczny Nie
Rodzaj podświetlenia Direct LED
TV jak obraz Tak
System dźwięku przestrzennego Tak
System dźwięku 2.0, Dolby Digital Plus
Wbudowane głośniki 2
Moc głośników [W] 10
Regulacja tonów wysokich / niskich Tak
Subwoofer Nie
Funkcje dodatkowe dźwięku Bass Enhancement, Clear Dialogue, Multiroom Link, Q-Symphony
Korektor dźwięku Tak
Smart TV Tak
Android TV Nie
webOS TV Nie
Full Array Nie
Wi-Fi Tak
DLNA Tak
HbbTV Nie
Bluetooth Tak
Przeglądarka internetowa Tak
Nagrywanie na USB Tak
Komunikacja dodatkowa Wi-Fi Direct, Złącze Anynet+
Aplikacje Smart TV Amazon Prime Video, HBO Go, Netflix, YouTube
Akcesoria opcjonalne Nie
Dla graczy Tak
Tizen TV Tak
Liczba złączy HDMI 4
Liczba złączy USB 2
Eurozłącze (Scart) Nie
Liczba złączy EURO 0
Złącze Ethernet (LAN) Tak
Wejście komponentowe Nie
Wejście kompozytowe Nie
Cyfrowe wyjście optyczne Tak
Cyfrowe wyjście koaksjalne Nie
Złącze CI (Common Interface) Tak
Wyjście słuchawkowe Nie
Czytnik kart pamięci Nie
Złącze DisplayPort Nie
Wejście PC VGA Nie
Pozostałe wejścia/wyjścia złącze antenowe
Złącze HDMI 2.1 Nie
Złącze 12V Nie
Kolor obudowy Czarny
Szerokość z podstawą [cm] 123.79
Wysokość z podstawą [cm] 74.34
Głębokość z podstawą [cm] 22.78
Szerokość bez podstawy [cm] 123.79
Wysokość bez podstawy [cm] 70.88
Głębokość bez podstawy [cm] 2.47
Waga z podstawą / bez podstawy [kg] 17 / 16.6
Standard VESA 200 x 200
Menu w języku polskim Tak
Telegazeta Tak
Funkcje dodatkowe Amazon Alexa, Asystent głosowy, Automatyczne wyłączanie zasilania, Automatyczny szukanie kanałów, ConnectShare™ (USB 2.0), Czujnik eko, Elektroniczny informator programowy (EPG), Mirroring, Multi View, SmartThings, Tryb sztuka, Wbudowana pamięć : 16 GB, Wsparcie IPv6
Seria telewizora LS03
Nowa klasa energetyczna G
Pobór mocy (tryb włączenia) [W] 88
Pobór mocy (max) [W] 170
Pobór mocy (tryb czuwania) [W] 0.5
Zużycie energii HDR [kWh/1000h] 174
Zużycie prądu w trybie SDR 103 kWh = 62.83 zł
Zasilanie 110-240V; 50-60Hz
Wyposażenie Baterie, Kabel zasilający, Pilot, Uchwyt
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące

Dokumenty do pobrania

Producent

 • Nazwa producenta/importera Samsung Electronics Polska sp. z o.o.
 • Dodaj przydatne akcesoria

  Opinie

  5/5
  114 opinii
  114 użytkowników poleca ten produkt
  Jakość obrazu
  5 /5
  Jakość dźwięku
  4.9 /5
  Wygląd
  5 /5
  Jakość użytkowania
  5 /5
  Ilość złączy
  5 /5
  Różnorodność funkcji
  5 /5
  Sortuj wg:
  Najbardziej przydatne
  5/5
  Mariusz 1 stycznia 2022
  Samsung Frame – ŚWIETNY TV – POLECAM
  Po wielu tygodniach poszukiwań Tv został wybrany. Szukałem TV do pokoju córki z bardzo dobrej jakości obrazem i smart TV (YouTube i Netflix, HBO, Player i inne) i fajnym designem. Opcją obowiązkową była również biała ramka, aby TV był wyglądem podobny do obrazów które powieszone są obok. Wcześniej oczywiście analizowałem kilka innych opcji i czytałem sporo opinii i fachowych artykułów. Wybór padł na Samsung Frame i córka oraz ja jesteśmy zachwyceni. Wszystko tak jak oczekiwaliśmy a jakość obrazu, dźwięk jest SUPER. TV jest bardzo cienki i wygląda bardzo estetycznie. Przylega do ściany jak zwykły obraz. Możliwość wyświetlania obrazów światowych artystów lub własnych fotek w super jakości jest bardzo fajna. Przeglądanie zdjęć rodzinnych w takiej jakości to miło spędzony czas. Dużym plusem jest intuicyjność w codziennym użytkowaniu. Po całym menu bardzo prosto się porusza. Moja córka już przy pierwszej obsłudze poruszała się po całym menu bez najmniejszych problemów. Pilot mały i zgrabny – mało guzików, ale ma wszystko czego potrzeba. Kolejnym bardzo praktycznym dodatkiem jest One Connect, który ogranicza do minimum ilość grubych kabli, które są standardowo zgromadzone za innymi modelami TV. W tym przypadku mamy tylko jeden cieniutki kabelek od TV na zgrabnej skrzyneczki OneConnect i pozostałe kabelki w tym zasilania mamy już z OneConnect. Sam montaż TV na ścianie jest również bardzo prosty i szybki. Zakup oceniam na bardzo udany. TV naprawdę wyróżnia się swoim designem, jakością, zastosowaną technologią i bajerami. Do pokoju córki kupiłem 32”, ale teraz do salonu planuję zakup min. 55”. Cena nie jest najniższa, ale za taki sprzęt na 100% warto. Polecam Samsung Frame wszystkim, którzy oczekują zdecydowanie ponad standardowej jakości obrazu i fajnego designu samego TV. #OpinieTheFrame
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  UX designer 5 stycznia 2022
  Zdobycie darmowej ramki jest niemożliwe
  #OpinieTheFrame TV jest świetny, ale proces odbioru darmowej ramki jest nie do przejścia i aż prosi się o opisanie. Po pierwsze, trzeba zdjąć TV ze ściany, bo tam jest numer seryjny telewizora XD Jeżeli nie dasz rady - jak ja - ramka przepada. Ale załóżmy, że się dało. Teraz trzeba stworzyć nikomu niepotrzebne konto na stronie Samsunga i podać wszystkie wrażliwe dane. W serwisie nie ma informacji o procesie odbioru ramki; trzeba pamiętać, że taka promocja była i sobie to wygooglać. Ok, podajemy dane. Numer seryjny mamy, bo zdjęliśmy tv ze ściany, teraz trzeba dodać zdjęcie tabliczki znamionowej - ona też jest z tyłu telewizora XD Szukamy dowodu zakupu - jego zdjęcie też będzie potrzebne. I jeszcze zdjęcie pozostawionej przez nas opinii, uprzednio zweryfikowanej i zaakceptowanej przez sklep. I teraz HIT - trzeba podać numer NIP sprzedawcy, u którego kupiło się sprzęt XD i pozostałe dane sprzedawcy. To w końcu Samsung, więc z UXem zawsze był tu problem, ale że tak po całości zepsuli user experience, to naprawdę szacun. Telewizora nie zdejmę, nie dam rady, z tego też powodu zamówiłam z montażem. Brawo, Samsung, brawo.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Piotr 3 stycznia 2022
  Fajny dizajnerski telewizor
  Samsung Frame to bardzo fajny dizajnerski produkt. Właściwie spadł nam z nieba bo zamierzaliśmy kupić telewizor ale nie przekonywały nas te stojące na szafce pod telewizor. A te zwykłe podwieszane nadal były po prostu telewizorem. Frame jest elegancki i super wkomponowuje się w pomieszczenie dzięki temu że jest płaski a z puszką sterującą połączony jedynym prawie niewidocznym kablem. Do tego pełna współpraca z Netflixem i Spotify, no i Airplay też fajnie wygląda. Trochę namęczyłem się przy wkręcaniu śrub w ścianę, ale nie wiem czy to coś ze ścianą czy może dostarczone śruby były za krótkie. Jakość obrazu i dźwięku bez zarzutu. #OpinieTheFrame.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Slawek 1 stycznia 2022
  Samsung Frame – świetny TV – POLECAM
  Szukałem TV do pokoju córki z bardzo dobrej jakości obrazem i smart TV (YouTube i Netflix, HBO, Player i inne) i fajnym designem. Opcją obowiązkową była również biała ramka, aby TV był wyglądem podobny do obrazów które powieszone są obok. Wybór padł na Samsung Frame i córka oraz ja jesteśmy zachwyceni. Wszystko tak jak oczekiwaliśmy a jakość obrazu, dźwięk jest SUPER. Polecam Samsung Frame. #OpinieTheFrame
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Piotr 5 stycznia 2022
  Bardzo dobry, polecam
  #OpinieTheFrame Kupiłem Samsung The Frame zachęcony opiniami, obraz i kolory dla mnie na wysokim poziomie, przyleganie TV do ściany sprawia świetne wrażenie, pilot ładowany solarnie również na duży +. Ogólnie polecam, jeśli miałbym kupić ponownie z pewnością bym, to zrobił. Brakuje mi jedynie matowego ekranu, który sprawiłby, iż obraz wyglądałby jak obraz.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Piotr 5 stycznia 2022
  Bardzo dobry !
  #OpinieTheFrame Kupiłem Samsung The Frame zachęcony opiniami, obraz i kolory dla mnie na wysokim poziomie, przyleganie TV do ściany sprawia świetne wrażenie, pilot ładowany solarnie również na duży +. Ogólnie polecam, jeśli miałbym kupić ponownie z pewnością bym to zrobił. Brakuje mi jedynie matowego ekranu, który sprawiłby, iż obraz wyglądałby jak obraz.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  omegapiotr 15 stycznia 2022
  The Frame55.
  Świetny telewizor: bardzo dobrze prezentuje się na ścianie. Dzięki Connect Box nie ma plątaniny kabli, setup telewizora banalnie prosty. Nie byłem pewny co do Tizen OS, ale to także okazał się świetny system – bez problemu łączę się z poziomu telefonu, nie tylko z systemem Android. Bardzo udany zakup. Polecam. #OpinieTheFrame
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Star 5 stycznia 2022
  Świetny
  #OpinieTheFrame Telewizor naprawdę idealnie przylega do ściany, wygląda świetnie. Dodatkowy atut to transparentny kabel. W czarnej ramie prezentuje się jak każdy inny telewizor, dlatego czekam na wymienną; bardzo trudno o białą ramę dla 50 cali.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Macin 28 grudnia 2021
  Emocjonujące wrażenia, racjonalny wybór
  Telewizor kupiłem zupełnie nie dawno, więc mogę podzielić się pierwszymi wrażeniami i jestem mile zaskoczony. Choć nie jestem zwolennikiem telewizji i w ostatnim czasie nie jestem szczególnie odosobnionym przypadkiem to jednak ten model wyjątkowo trafia w moje potrzeby. Samsung „the Frame” poznałem u kolegi w domu. Gdyby mi nie powiedział, że to telewizor to pomyślałbym, że zaprosił mnie na coś innego niż na oglądanie meczu. Dzięki wymiennym ramkom obudowy ekranu na ścianie prezentuje się jak obraz to juz wszyscy wiemy, kamufluje się w salonie i dzięki funkcji sztuka cieszy oczy i wprawia w zdumienie gości. Jestem minimalistą estetycznym, fotografem i szczególnie doceniam fakt, że mogę na nim wyświetlać fotografie i obrazy, które do złudzenia przypominają te w galeriach sztuki. Posiadam model w rozmiarze 55 cali tj. format 125x75 cm i gdybym chciał oprawić wydruk fotograficzny w tym rozmiarze i powiesić w ramce w salonie to koszt wyniósłby mniej więcej tyle co wymienne ramki do tego telewizora. Ale miałbym wtedy tylko jeden obraz. Zakładając konto na stronie producenta mam dostęp to ogromnej ilości dzieł sztuki. To jest super! Jakość obrazu jest bardzo zadowalająca. Jakość 4 K i bardzo żywe kolory, głęboki punkt czerni QLED’a Porównując produkty konkurencji wyróżnia się zdecydowanie na plus. Cena też była bardzo dobra. Oprócz wszystkich zachwytów związanych z wyglądem to posiada jeszcze funkcje, które są użyteczne i też mógłbym się nad nimi pozachwycać. Funkcja sterowania głosem- super, nie zdawałem sobie jakie to ułatwienie. Pilot, który oprócz tego, że jest Mega prosty w użytkowaniu to jeszcze ładuje się z energii słonecznej. Także, nigdy już Wasz ojciec nie będzie walił w niego ręką klnąc przy tym siarczyście, zadając retorycznie pytanie „dlaczego nie działa?” tak było, nie kłamie. Może tylko jego rozmiar może być uciążliwy jeśli ktoś gubi małe przedmioty a np. ma dużą sofę. Funkcja udostępniania ekranu i łączenia się z komputerem lub telefonem przez AiR Play lub po prostu przez dotyk, telefonu do obudowy TV też mnie uszczęśliwiła, ale TV ma dużo aplikacji, które pozwalają w ogóle nie włączać komputera i korzystać z Netflixa i jemu podobnych YouTube, Spotify. A no właśnie! Do słuchania muzyki zalecałbym dokupienie głośnika soundbar, który teraz zdaje się jest jeszcze w ofercie świątecznej. Za to dodatkowo dziękuję dystrybutorowi. Prosty montaż na ścianie zawieszenie w komplecie i NAJLEPSZE jeden idealnie maskujący się kabel do podłączenia telewizora ONE CONECT. Nie ma już wiązki plączących się kabli co nie tylko cieszy moje pedantyczne oko, ale też ułatwia poszukiwanie wtyczek, które znajdują się w pudełku, do którego podłączamy konsolę Głośnik lub co tam chcecie, ilości wtyczek HDMI i Cyfrowego dźwięku jest wystarczająco. Jeśli chcecie mieć schludny salon czy po prostu porządek w biurze i bardzo dobrej jakości obraz 100 hz o wysokiej rozdzielczości. Obraz, dosłownie i w przenośni, a przy tym bardzo funkcjonalne narzędzie to mogę polecić Samsung The Frame. To mój racjonalny wybór. #OpinieTheFrame
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Marcin 28 grudnia 2021
  Doskonały wybór
  Telewizor kupiłem zupełnie niedawno, więc mogę podzielić się pierwszymi wrażeniami i jestem mile zaskoczony. Choć nie jestem zwolennikiem telewizji i w ostatnim czasie nie jestem szczególnie odosobnionym przypadkiem to jednak ten model wyjątkowo trafia w moje potrzeby. Samsung „the Frame” poznałem u kolegi w domu. Gdyby mi nie powiedział, że to telewizor to pomyślałbym, że zaprosił mnie na coś innego niż na oglądanie meczu. Dzięki wymiennym ramkom obudowy ekranu na ścianie prezentuje się jak obraz to juz wszyscy wiemy, kamufluje się w salonie i dzięki funkcji sztuka cieszy oczy i wprawia w zdumienie gości. Jestem minimalistą estetycznym, fotografem i szczególnie doceniam fakt, że mogę na nim wyświetlać fotografie i obrazy, które do złudzenia przypominają te w galeriach sztuki. Posiadam model w rozmiarze 55 cali tj. format 125x75 cm i gdybym chciał oprawić wydruk fotograficzny w tym rozmiarze i powiesić w ramce w salonie to koszt wyniósłby mniej więcej tyle co wymienne ramki do tego telewizora. Ale miałbym wtedy tylko jeden obraz. Zakładając konto na stronie producenta mam dostęp to ogromnej ilości dzieł sztuki. To jest super! Jakość obrazu jest bardzo zadowalająca. Jakość 4 K i bardzo żywe kolory, głęboki punkt czerni QLED’a Porównując produkty konkurencji wyróżnia się zdecydowanie na plus. Cena też była bardzo dobra. Oprócz wszystkich zachwytów związanych z wyglądem to posiada jeszcze funkcje, które są użyteczne i też mógłbym się nad nimi pozachwycać. Funkcja sterowania głosem- super, nie zdawałem sobie jakie to ułatwienie. Pilot, który oprócz tego, że jest Mega prosty w użytkowaniu to jeszcze ładuje się z energii słonecznej. Także, nigdy już Wasz ojciec nie będzie walił w niego ręką kląc przy tym siarczyście, zadając retorycznie pytanie „dlaczego nie działa?” tak było, nie kłamie.może tylko jego rozmiar może być uciążliwy jeśli ktoś gubi małe przedmioty a np ma dużą sofę. Funkcja udostępniania ekranu i łączenia się z komputerem lub telefonem przez AiR Play lub po prostu przez dotyk, telefonu do obudowy TV. też mnie uszczęśliwiła ale TV ma dużo aplikacji, które pozwalają w ogóle nie włączać komputera i korzystać z Netflixa i jemu podobnych You Tube, spotify. A no właśnie! do słuchania muzyki zalecałbym dokupienie głośnika sound Bar, który teraz zdaje się jest jeszcze w ofercie świątecznej. Za to dodatkowo dziękuję dystrybutorowi. Prosty montaż na ścianie zawieszenie w komplecie i NAJLEPSZE jeden idealnie maskujący się kabel do podłączenia telewizora ONE CONECT. Nie ma juz wiązki plączących się kabli co nie tylko cieszy moje pedantyczne oko ale też ułatwia poszukiwanie wtyczek, które znajdują się w pudełku, do którego podłączamy konsolę Głośnik lub co tam chcecie, ilości wtyczek HDMI i Cyfrowego dźwięku jest wystarczająco. Jeśli chcecie mieć schludny salon czy po prostu porządek w biurze i bardzo dobrej jakości obraz 100 hz o wysokiej rozdzielczości. Obraz, dosłownie i w przenośni, a przy tym bardzo funkcjonalne narzędzie to mogę polecić Samsung The Frame. To mój racjonalny wybór. #OpinieTheFrame
  Czy ta opinia była pomocna?

  Ubezpieczenie Gwarancja Plus

  Gwarancja Plus
  Pełna Ochrona
  TV nie włącza się, a skończyła się gwarancja producenta? Naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
  Naprawa TV okazała się niemożliwa? Wymienimy go na nowy!
  Gwarancja Plus
  Podstawowa Ochrona
  TV nie włącza się, a skończyła się gwarancja producenta? Naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
  Naprawa TV okazała się niemożliwa? Wymienimy go na nowy!
  Bez dodatkowej ochrony
  Gwarancja Plus
  Pełna Ochrona
  Gwarancja Plus
  Podstawowa Ochrona
  Bez dodatkowej ochrony
  TV nie włącza się, a skończyła się gwarancja producenta? Naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
  Naprawa TV okazała się niemożliwa? Wymienimy go na nowy!
  TV przestał działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy!
  Zalanie pilota w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Naprawimy lub wymienimy!
  Pęknięta matryca w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Wymienimy ekran.
  Otrzymasz nowy sprzęt jeśli padłeś ofiarą kradzieży z włamaniem.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Usługi

   Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

   Usługi realizowane przy odbiorze w sklepie

   Pakiet STANDARD (Telewizor)


   • Konfiguracja ustawień podstawowych - pierwsze uruchomienie TV
   • Zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej
   • Sparowanie TV ze smartfonem Klienta (na życzenie)

   Usługa zostanie zrealizowana po opłaceniu i odbiorze sprzętu w sklepie.

   Konfiguracja ustawień, sparowanie TV ze smartfonem, zaprogramowanie dostępnych kanałów

   Więcej

   Pakiet SMART (Telewizor)

   • Konfiguracja ustawień podstawowych - pierwsze uruchomienie TV
   • Zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej
   • Sortowanie dostępnych kanałów telewizji naziemnej w kolejności wskazanej przez Klienta ( do 15 kanałów)
   • Sparowanie TV ze smartfonem Klienta (na życzenie)
   • Sparowanie i konfiguracja z  zakupionym soundbarem
   • Podłączenie do Internetu i aktualizacja oprogramowania TV
   • Parowanie i konfiguracja SMART TV z klawiaturą, słuchawkami, padem
   • Parowanie i konfiguracja SMART TV ze smartfonem klienta- funkcja pilota
   • Aktywacja funkcji udostępniania plików (DLNA) i udostępniania/współdzielenia obrazu (screen mirroring)
   • Założenie konta (na życzenie), aktywacja i prezentacja usługi VOD ( np. NETFLIX)
   • Instruktaż z zakresu łączenia się z sieciami bezprzewodowymi (Wi-Fi, bluetooth, NFC)
   • Instruktaż z zakresu wykorzystania HDD/Flash do nagrywania materiału

   Usługa zostanie zrealizowana po opłaceniu i odbiorze sprzętu w sklepie.

   Konfiguracja ustawień, sparowanie TV ze smartfonem, zaprogramowanie dostępnych kanałów, podłączenie do Internetu, konfiguracja SMART TV .

   Więcej

   Profesjonalna optymalizacja obrazu


   • Konfiguracja ustawień podstawowych - pierwsze uruchomienie TV
   • Zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej
   • Konfiguracja parametrów wyświetlanego obrazu z wykorzystaniem dedykowanej karty optymalizacji

   Usługa zostanie zrealizowana po opłaceniu i odbiorze sprzętu w sklepie.


   Zobacz więcej >>

   Więcej

   Usługi realizowane przy dostawie kurierem

   Pakiet Pełen Komfort (Telewizor)


   • Wniesienie
   • Rozpakowanie urządzenia
   • Montaż podstawy
   • Ustawienie we wskazanym miejscu
   • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji elektrycznej i antenowej
   • Konfiguracja ustawień podstawowych
   • Zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej
   • Zabranie opakowania (na życzenie)

   Montaż telewizora lub soundbara na ścianie


   • Wniesienie
   • Rozpakowanie urządzenia
   • Doradztwo w zakresie wyboru miejsca montażu
   • Wywiercenie otworów i osadzenie kołków rozporowych, we wskazanym miejscu
   • Przymocowanie uchwytu ściennego
   • Osadzenie TV/soundbara i kontrola stabilności
   • Zabranie pozostałości opakowania (na życzenie)
   Telewizor SAMSUNG QE55LS03A 55" QLED 4K Tizen TV Frame DVB-T2/HEVC/H.265
   Telewizor SAMSUNG QE55LS03A 55" QLED 4K Tizen TV Frame DVB-T2/HEVC/H.265
   Taniej o 200
   4 699 , 00
   4 499
   00
   149,96 zł x 30 rat 0%
   Pół roku nie płacisz! I raty 0%
   Sprawdź leasing dla firm
   U Ciebie
   W sklepie w poniedziałek
   Pół roku nie płacisz! I raty 0%
   Sprawdź leasing dla firm
   lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756