Telewizor SAMSUNG QE65Q67B 65" QLED 4K Tizen TV

(193)
Kod: 465940
Porównaj
Ekran: 65" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px
Częstotliwość odświeżania ekranu: 50 Hz
Smart TV: Tak
System: Tizen TV
Dla graczy: Tak
Tuner: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Technologia HDR (High Dynamic Range): HDR10, HLG
Złącza: HDMI x3, USB x2
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Samsung QLED
Kolor obudowy: Czarny
Graj bez użycia konsoli z XBOX GAME PASS
Pilot SolarCell zasilany energią świetlną
Zobacz opis produktu
Dostępne warianty
Seria telewizora: Q67B
Przekątna ekranu [cal]: 65
Telewizor SAMSUNG QE65Q67B 65" QLED 4K Tizen TV
Telewizor SAMSUNG QE65Q67B 65" QLED 4K Tizen TV
3 199 99
Odbierz
NOWSZY MODEL
Telewizor SAMSUNG QE65Q67C 65" QLED 4K Tizen TV
Telewizor SAMSUNG QE65Q67C 65" QLED 4K Tizen TV
Ekran: 65" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px
Częstotliwość odświeżania ekranu: 60 Hz
Smart TV: Tak
System: Tizen TV
Dla graczy: Tak
Tuner: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Technologia HDR (High Dynamic Range): HDR10, HLG
Złącza: HDMI x3, USB x2
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Samsung QLED
Kolor obudowy: Czarny
3 689 00
122,96 zł x 30 rat 0%

Opis produktu

Perfekcyjne kolory, które nigdy nie bledną dzięki Technologii Quantum Dot

Q67B wyświetla szczegółową, rozblendowaną grafikę, która prezentuje trwałość kolorów w technologii Quantum Dot. Q67BAUXXH

Najważniejsze cechy

100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot). Q67BAUXXH

100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)  

Quantum HDR. Q67BAUXXH

Quantum HDR  

Dual LED. Q67BAUXXH

Dual LED  

Smukły Design. Q67BAUXXH

Smukły Design  

Miliard perfekcyjnych kolorów

100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)  


Daj się oczarować miliardowi intensywnych kolorów, które wyświetla model Q67B. Dzięki technologii Quantum Dot możesz się nimi cieszyć nawet przy bardzo wysokiej jasności obrazu.  

* 100% Natężenie Kolorów zmierzone według standardu DCI-P3, certyfikowane przez VDE.  

Telewizor QLED wyświetla stado flamingów w wodzie, by zademonstrować perfekcyjne cieniowanie kolorów w technologii Quantum Dot. Q67BAUXXH

Kinowa jakość głębi kontrastu

Quantum HDR  


Doświadczaj zachwycających braw i pogłębionego kontrastu podczas oglądania każdej sceny. Odkryj każdy detal obrazu i daj się pozytywnie zaskoczyć możliwościom Quantum HDR. 

* Zakres funkcji luminancji Quantum HDR odnosi się do jasności mierzonej według własnych standardów i testów Samsung. Działanie Neo Quantum HDR zależy od warunków, w jakich odtwarzany jest obraz. 

Słońce zachodzące nad prerią pokazujące pogłębiony kontrast technologii Quantum HDR. Na wyświetlaczu jest logo HDR10+. Q67BAUXXH

Smukły i elegancki design

Smukły Design 


Minimalistyczna, smukła sylwetka telewizora harmonijnie wkomponuje się w każdą aranżację. Został zaprojektowany tak, by ponadczasowo kojarzył się z elegancją, ale i prostotą.     

* Rzeczywisty produkt może różnić się od przedstawionego na zdjęciu. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii produktów.  

Zdjęcie profilowe telewizora AirSlim pokazujące jego ultrasmukły design. Q67BAUXXH

Intuicyjne centrum zarządzania

Nowy Smart Hub 


Nowy Smart Hub zapewni Ci jeszcze wygodniejszy dostęp do Twoich ulubionych treści. System analizuje poprzednie wyszukiwania i prezentuje wyniki zoptymalizowane pod ich kątem. Dzięki temu możesz korzystać z niego zupełnie intuicyjnie! 

* Usługi i rekomendacje mogą różnić się w zależności od regionu. Przed rozpoczęciem korzystania wymagane jest zaakceptowanie Regulaminu Smart Hub oraz Polityki prywatności. Wybrane usługi mogą wymagać rejestracji lub aktywowania subskrypcji. 

Nowy Smart Hub wyświetla wiele różnych aplikacji i rodzajów treści. Q67BAUXXH
Chip procesora telewizora QLED. Na jego wierzchu widać logo Samsung oraz logo procesora Quantum Lite 4K. Q67BAUXXH

Udoskonalony Procesor 4K

Procesor AI Quantum 4K Lite  


Doświadczaj pełni możliwości nowego procesora Quantum 4K Lite! Procesor zadba o to, abyś delektował się dźwiękiem dopasowanym do warunków oglądania oraz obrazem o jakości zbliżonej do 4K.* 

* Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu. Skalowanie obrazu do jakości zbliżonej do 4K może nie mieć zastosowania do połączenia z komputerem oraz Trybu Gry.  

Głębia kolorów obrazu

Dual LED 


Twój telewizor sam dobierze ciepłą lub chłodną tonację podświetlenia, analizując oglądane przez Ciebie treści. Innowacyjna technologia podświetlania Dual LED pozwoli Ci cieszyć się jeszcze lepszym kontrastem i głębszymi kolorami. 

QLED wyświetla zachód słońca i wodospad, używając technologii DUAL LED. Q67BAUXXH
Ścigający się motocyklista wygląda o wiele wyraźniej na ekranie dzięki Upłynniaczowi Ruchu. Q67BAUXXH

Większa dynamika ruchu

Upłynniacz Ruchu 


Oglądaj swój ulubiony sport tak, jakbyś właśnie kibicował na trybunach. Upłynniacz Ruchu udoskonala dynamikę sportowych wydarzeń, aby zapewnić Ci ostry obraz, bez opóźnień czy rozmyć. 

Lepsza widoczność w grach

Ultra Szeroki Widok w Grach  


W szerokich monitorach dla gamerów stosuje się proporcje obrazu 21:9 lub 32:9. Dokładnie tymi samymi parametrami możesz cieszyć się, korzystając z Ultra Szerokiego Widoku w Grach. Ruszaj po zwycięstwo jak profesjonalista!  

Osoba grająca na telewizorze QLED. Na ekranie ma otwarty pasek gry, umożliwiający zmianę proporcji obrazu pomiędzy 32:9 i 16:9. Q67BAUXXH
Symulacja graficzna fal dźwiękowych demonstrująca technologię Dźwięku Podążającego za Obiektem, na przykładzie surfera poruszającego się na ekranie. Q67BAUXXH

Kinowa jakość brzmienia

Dźwięk Podążający za Obiektem Lite  


Daj się zaskoczyć technologii Dźwięku Podążającego za Obiektem Lite i wirtualnym głośnikom skierowanym ku górze. Przekonaj się, że kinowe doznania audio mogą towarzyszyć Ci we własnym salonie! 

Harmonijne brzmienie

Q-Symphony 


Masz soundbar i chciałbyś, aby synchronizował się on z nowym telewizorem? Daj się zaskoczyć technologii Q-Symphony, która odpowiada za harmonijne współbrzmienie głośników soundbara i telewizora. Rozkoszuj się kinową jakością dźwięku we własnym domu!  

* Kompatybilność z funkcją Q-Symphony możesz sprawdzić w specyfikacji soundbara. 

Symulacja rozchodzenia się fal dźwiękowych z telewizora i soundbara grających równomiernie dzięki technologii Q Symphony. Q67BAUXXH
Symulacja graficzna fal dźwiękowych ukazująca działanie Funkcji Adaptacji Dźwięku. Q67BAUXXH

Dźwięk dopasowany do treści

Funkcja Adaptacji Dźwięku  


Funkcja Adaptacji Dźwięku wykorzystuje inteligentną analizę scen dźwiękowych, aby jeszcze lepiej dopasować generowane brzmienia do oglądanych treści. Technologia optymalizuje dźwięk w czasie rzeczywistym, podkreślając charakter każdej sceny precyzyjnie dobraną barwą tonów. Dzięki temu możesz czerpać jeszcze więcej przyjemności z oglądania dowolnych treści na swoim telewizorze. 

Zasilany energią świetlną

Pilot SolarCell 


Wyczerpujące się w pilocie baterie już nigdy więcej Cię nie zaskoczą. Poznaj pilota SolarCell z wbudowanymi panelami słonecznymi. Pilot zasilany jest energią ze słońca, oświetlenia sztucznego lub pochodzącą z fal radiowych.

* Aby ładować pilota, należy ustawić go panelem słonecznym skierowanym ku górze. Pilot może zostać umieszczony w pomieszczeniu, podczas gdy sztuczne źródło światła jest włączone lub w pobliżu okna, by zaczerpnąć naturalnego światła słonecznego. 

Pilot SolarCell. Q67BAUXXH
Telewizor umieszczony na Regulowanej Podstawie. Q67BAUXXH

Regulacja wysokości telewizora

Regulowana Podstawa  


Zyskaj więcej swobody w aranżacji przestrzeni dzięki Regulowanej Podstawie. Wygodnie dostosuj odległość pomiędzy ramą a podstawą telewizora tak, aby zmieściły się tam niezbędne urządzenia. Płynna regulacja umożliwi Ci ustawienie pod TV soundbara lub dekodera, abyś wszystko miał w jednym miejscu. 

Wygodne zarządzanie urządzeniami

SmartThings 


Chciałbyś, by zarządzanie innymi sprzętami w Twoim domu było równie wygodne, jak obsługa telewizora? Poznaj funkcję SmartThings, która automatycznie wykryje inne sprzęty w Twoim domu: inteligentne, internetowe, mobilne, smart, a nawet te starszej generacji. Rozsiądź się wygodnie na kanapie i obsługuj je pilotem od telewizora! 

* Dostępna technologia oraz funkcje mogą się różnić w zależności od kraju, usługodawcy, środowiska sieciowego lub produktu. Aktualizacje odbywają się bez powiadomienia. Wymagane jest podłączenie do Internetu oraz zarejestrowania urządzeń w aplikacji SmartThings. Podłączone urządzenia są sprzedawane oddzielnie.

** Usługa dostępna dla protokołu transmisji danych Wi-Fi/BLE (Bluetooth Low Energy). Protokół transmisji danych ZigBee wymaga zakupu IoTdongle. 

Na ekranie telewizora widać menu SmartThings. Ikonki WiFi pokazane nad telewizorem, odkurzaczem samojezdnym i oczyszczaczem powietrza. Q67BAUXXH
Mężczyzna prowadzi wideorozmowę z dwojgiem innych osób przez Google Duo. Q67BAUXXH

Rozmowy na dużym ekranie

Wideorozmowy


Chcesz, by wideorozmowy z bliskimi sprawiały jeszcze więcej radości? Połącz bezprzewodowo model Q67B ze swoim smartfonem, ustaw jego kamerę tak, by rozmówca mógł Cię zobaczyć i włącz aplikację Google Duo. To wszystko! Zamiast kamery smartfona możesz użyć kamery Logitech lub Samsung SlimFit. 

* Wymagana dodatkowa, kompatybilna kamera Samsung SlimFit lub inna kompatybilna kamera podmiotów trzecich. Kamery sprzedawane osobno. 

Wszystko na jednym ekranie

Multi View 


Przekonaj się, jak wygodnie ogląda się mecz i jednocześnie sprawdza statystki sportowe na jednym ekranie. Zapomnij o nerwowym przeskakiwaniu wzrokiem pomiędzy ekranami telewizora i smartfona. Poznaj funkcję Multi View, dzięki której odtworzysz kilka interesujących Cię treści na swoim telewizorze! 

* Obsługuje smartfony z systemem Android (wersja 4.2 i nowsza) oraz urządzenia z systemem iOS, wspierające AirPlay 2. 

Mężczyzna korzysta z funkcji QLED Multi View, by oglądać mecz piłki nożnej i czytać wiadomości na tym samym ekranie, w tym samym czasie. Q67BAUXXH
Home office w salonie. Na ekranie telewizora wyświetlana jest zawartość ekranu komputera. Q67BAUXXH

Wykorzystanie TV jako monitora komputera

PC na Ekranie TV 


Zamień standardowy monitor komputera na znacznie wygodniejszy duży ekran swojego telewizora. Podłącz bezprzewodowo laptopa lub telefon i zyskaj jeszcze więcej możliwości dzięki Office 365 oraz trybowi Samsung DEX. Za sprawą przesyłania obrazu z komputera na telewizor, nauczanie lub praca zdalna staną się przyjemniejsze. 

* Kompatybilny z wybranymi komputerami i urządzeniami mobilnymi. Aplikacja Easy Connection jest dostępna na komputerach z systemem operacyjnym Windows 10. Samsung DeX jest obsługiwany na wybranych urządzeniach Galaxy, Note i Tab. Większość funkcji jest dostępna po podłączeniu klawiatury oraz myszy do telewizora. 

Porównaj modele

q67b
q77b
bu80

Q67B

Q77B

BU80

Przekątna ekranu

75", 65", 55", 50", 43"

75", 65", 55"

85", 75", 65", 55", 50", 43"

Rozdzielczość

4K (3,840 x 2,160)

4K (3,840 x 2,160) 

4K (3,840 x 2,160)

Częstotliwość odświeżania

50Hz

100Hz

50Hz

Tuner

DVB-T2CS2/HEVC 

DVB-T2CS2/HEVC x 2

DVB-T2C/HEVC 

Procesor

Procesor AI Quantum 4K Lite 

Procesor AI Quantum 4K 

Procesor Crystal 4K 

HDR

Quantum HDR

Quantum HDR 

HDR

Głośniki

20W 2CH 

20W 2CH 

20W 2CH 

Rodzaj podświetlenia

Dual LED

Dual LED

LED

Design

Smukły Design 

Smukły Design 

Smukły Design 

Kąt Widzenia

-

Szeroki Kąt Widzenia

-

Smart TV

Tak

Tak

Tak
Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.


Nasi specjaliści zamontują podstawę, ustawią urządzenie we wskazanym miejscu i podłączą do istniejącej i sprawnej instalacji.


Dodatkowo uruchomimy telewizor po raz pierwszy i zaprogramujemy dostępne kanały telewizji naziemnej. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.


Telewizor PHILIPS PUS9206  - usługa

Dane techniczne

Dane podstawowe

Ekran: 65" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px
Smart TV: Tak
Android TV: Nie
Dla graczy: Tak
Tuner: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2/HEVC/H.265
Częstotliwość odświeżania ekranu: 50 Hz
Technologia HDR (High Dynamic Range): HDR10, HLG
Złącza: HDMI x3, USB x2
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Samsung QLED
Kolor obudowy: Czarny

Opinie

5/5
193 opinii
193 użytkowników poleca ten produkt
Jakość obrazu
5 /5
Jakość dźwięku
4.9 /5
Wygląd
5 /5
Jakość użytkowania
5 /5
Ilość złączy
4.9 /5
Różnorodność funkcji
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (96)
3.5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Marcin 17 października 2023
Uszkodzony ekran.
Telewizor po podłączeniu pokazuje ciemny obraz przez środek ekranu. Ogólnie wygląd i obsługa ok, ale nowy TV z uszkodzoną matrycą. Oddany do sklepu...
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Mateusz L. 11 lipca 2023
Stosunek jakości do ceny na plus
Zakupiłem telewizor w sklepie stacjonarnym w media expert. Bardzo długo szukałem telewizora, który będzie odpowiadał moim oczekiwaniom. Zwiedziłem bardzo wiele sklepów elektronicznych, rozmawiałem z wieloma konsultantami, przeglądałem wiele stron internetowych, aż w końcu trafiłem na tego Samsunga. Zakupiłem go niedawno, aczkolwiek uważam, iż pieniądze, które przeznaczyłem na zakup tego telewizora były najlepiej przeznaczonymi środkami na sprzęt elektroniczny, jakie kiedykolwiek wydałem. Myślę, że za tę cenę nie mogłem lepiej trafić. Na początek wspomnę o łatwości konfiguracji tego urządzenia. Mimo iż w elektryce nie jestem zbytnio obcykany, od momentu rozpakowania, do momentu skonfigurowania telewizora i możliwości użytku minęło zaledwie 5 minut. Ale to nie wszystko z plusów tego telewizora. Następnym tematem jaki poruszę, będzie system. Jest on bardzo prosty, łatwy w obsłudze, bardzo szybki i bardzo czytelny. Bez problemu w chwilę przeskakuje się pomiędzy aplikacjami, dodatkowo nie ma przy tym żadnych zawieszeń, wszystko dzieje się w ekspresowym tempie. 132Kolejnym plusem będzie tutaj ekran Qled, który wręcz przepięknie oddaje kolory. Oglądając filmiki i seriale, sam jestem pozytywnie zaskoczony z jakości działania. 4k co prawda jest jeszcze dość mało popularne, aczkolwiek oglądając dość popularny serial „Gra o tron” w tej rozdzielczości, przeżyłem emocje nie do opisania. Wszystko wyglądało tak jak prawdziwe, w połączeniu z dużym, 65 calowym ekranem dawało to efekt 3D, po prostu majstersztyk. Kolejnym z plusów, będzie sam design telewizora, jest on bardzo cienki, dzięki czemu wygląda na bardzo nowoczesny, obramowanie jest cieniutkie, nie ma się do czego przyczepić. Początkowo miał być to mój telewizor do pokoju, taki do pooglądania wieczorami Netflixa czy YouTube, aczkolwiek po kilkudniowym korzystaniu ze sprzętu, stwierdzam, iż posłuży mi on po przeprowadzce jako telewizor codzienny, do salonu. Nie spodziewałem się cudów za taką kwotę, natomiast pozytywnie się zaskoczyłem funkcjonalnością tego sprzętu. Poleciłbym znajomym, uważam, iż na rynku w tej cenie nie kupimy nic lepszego. Oceniam ten telewizor na 4,8/5, ponieważ jedynym minusem jaki mógłbym aktualnie podać, to odświeżanie, 50hz zamiast 60, czy 200. Pozdrawiam ;) #OpiniazPromocjiCashback #PromocjaSamsungCashbackBigTv2
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Hubert 1 września 2023
Super telewizor! #OpiniazPromocjiCashback #PromocjaSamsungCashbackBigTv2
#OpiniazPromocjiCashback #PromocjaSamsungCashbackBigTv2 Wybór nowego telewizora był kierowany tylko i wyłącznie poszukiwaniem produktu firmy SAMSUNG, ponieważ posiadam już dwa telewizory tej firmy, które funkcjonują bez zarzutów przez długie lata nie tracąc na jakości co umocniło moje zaufanie do marki. Zakupiony telewizor daje wrażenie ekranu kinowego, smukły design idealnie wpasowuje się w wystrój salonu. Ma świetny stosunek ceny do jakości i uważam, że ten model nie ma konkurencji na rynku. Obraz jest ostry i wyrazisty, pełny barw, dzięki technologii 4K. Dźwięk natomiast rozchodzi się niczym w kinie i ogarnia całą przestrzeń co wzmacnia wrażenia podczas oglądania. Konfiguracja oraz obsługa telewizora są dziecinnie proste, wszystkie kroki są intuicyjne, nie wymagają skomplikowanych działań. System operacyjny działa bardzo płynnie, używanie dostępnych funkcji i ustawień staję się proste i przyjemne. Połączenie z WiFi również nie wymaga specjalnych umiejętności, ponadto jest bardzo stabilne, a samo wyszukiwanie danych w Internecie czy na różnych platformach jest bardzo szybkie. Ciekawym dodatkiem jest również nowy pilot z ograniczoną liczbą przycisków co początkowo wzbudziło moją nieufność ale po kilku dniach użytkowania uważam to za dobre rozwiązanie. Dodatkowo ładowanie pilota dzięki promieniom słonecznym wyeliminuje konieczność wymiany baterii i wpłynie pozytywnie na środowisko. Możliwość podłączenia dodatkowego urządzenia dzięki funkcji bluetooth zapewnia szybkie i bezprzewodowe korzystanie z urządzeń zewnętrznych podczas oglądania filmów czy słuchania muzyki. Wielkość telewizora, 65 cali a także grubość, która jest fascynująca i wynosi zaledwie 3 cm po zamontowaniu na ścianie sprawia wrażenie monumentalnego i solidnego. Ze względu na łatwość obsługi, sprzęt jest idealny dla osób w każdym wieku - zarówno młodszych, jak i starszych. Polecam ten telewizor osobom, które cenią sobie dobrą jakość, idealny design, prostą i funkcjonalną obsługę i chciałyby czerpać przyjemność z oglądania ulubionych filmów czy seriali przez długi czas. Telewizor spełnił wszystkie moje oczekiwania i śmiało mogę polecić każdemu.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Tomek 1 września 2023
SAMSUNG QE65Q67B 65" QLED 4K Tizen TV, Super wybór !!!
#OpiniazPromocjiCashback i #PromocjaSamsungCashbackBigTv2 Telewizor Samsung QE65Q67B 65" QLED 4K Tizen TV to model, który oferuje wiele zalet, ale także ma kilka ograniczeń. Oto moja opinia na jego temat: Zalety: Jakość obrazu: Jakość obrazu na tym telewizorze jest imponująca. Dzięki technologii QLED oraz rozdzielczości 4K, obraz jest wyjątkowo czysty, ostry i kolorowy. Oglądanie filmów, programów telewizyjnych czy granie w gry na tym telewizorze to czysta przyjemność. Rozmiar ekranu: 65-calowy ekran to naprawdę imponujący rozmiar, który zapewnia kinowe wrażenia i doskonałe przestrzenne doświadczenia. To idealny wybór dla miłośników dużych ekranów. Tizen OS: System operacyjny Tizen jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Zapewnia dostęp do wielu aplikacji i treści, dzięki czemu można łatwo dostosować telewizor do swoich potrzeb. Wsparcie dla HDR: Telewizor obsługuje różne formaty HDR, co sprawia, że obraz jest bardziej dynamiczny i pełen szczegółów, szczególnie w scenach o dużym kontraście. Jakość dźwięku: Dźwięk jest czysty i zrównoważony, co zapewnia przyjemne wrażenia dźwiękowe bez konieczności dodatkowych głośników. Ograniczenia: Cena: Ten model może być dość trochę tańszy. Brak Dolby Vision: W przeciwieństwie do niektórych konkurencyjnych modeli, ten telewizor nie obsługuje formatu Dolby Vision, co może być rozczarowaniem dla miłośników filmów. Brak pełnego matrycowego podświetlenia: Telewizor ten korzysta z podświetlenia LED Edge, co może wpłynąć na nieco mniejszą jakość obrazu w porównaniu do telewizorów z pełnym matrycowym podświetleniem. Podsumowując, Samsung QE65Q67B 65" QLED 4K Tizen TV to imponujący telewizor, który oferuje doskonałą jakość obrazu i funkcje, ale może być nieco kosztowny. Jeśli jesteś gotów zainwestować w jakość obrazu i potrzebujesz dużego ekranu, to jest to model, który warto rozważyć. Jednakże, jeśli masz ograniczony budżet, może warto poszukać innych opcji.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Tomek 1 września 2023
Telewizor Samsung QE65Q67B 65" QLED 4K Tizen
#OpiniazPromocjiCashback i #PromocjaSamsungCashbackBigTv2 Telewizor Samsung QE65Q67B 65" QLED 4K Tizen TV to model, który oferuje wiele zalet, ale także ma kilka ograniczeń. Oto moja opinia na jego temat: Zalety: Jakość obrazu: Jakość obrazu na tym telewizorze jest imponująca. Dzięki technologii QLED oraz rozdzielczości 4K, obraz jest wyjątkowo czysty, ostry i kolorowy. Oglądanie filmów, programów telewizyjnych czy granie w gry na tym telewizorze to czysta przyjemność. Rozmiar ekranu: 65-calowy ekran to naprawdę imponujący rozmiar, który zapewnia kinowe wrażenia i doskonałe przestrzenne doświadczenia. To idealny wybór dla miłośników dużych ekranów. Tizen OS: System operacyjny Tizen jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Zapewnia dostęp do wielu aplikacji i treści, dzięki czemu można łatwo dostosować telewizor do swoich potrzeb. Wsparcie dla HDR: Telewizor obsługuje różne formaty HDR, co sprawia, że obraz jest bardziej dynamiczny i pełen szczegółów, szczególnie w scenach o dużym kontraście. Jakość dźwięku: Dźwięk jest czysty i zrównoważony, co zapewnia przyjemne wrażenia dźwiękowe bez konieczności dodatkowych głośników. Ograniczenia: Brak Dolby Vision: W przeciwieństwie do niektórych konkurencyjnych modeli, ten telewizor nie obsługuje formatu Dolby Vision, co może być rozczarowaniem dla miłośników filmów. Brak pełnego matrycowego podświetlenia: Telewizor ten korzysta z podświetlenia LED Edge, co może wpłynąć na nieco mniejszą jakość obrazu w porównaniu do telewizorów z pełnym matrycowym podświetleniem. Podsumowując, Samsung QE65Q67B 65" QLED 4K Tizen TV to imponujący telewizor, który oferuje doskonałą jakość obrazu i funkcje, ale może być nieco kosztowny. Jeśli jesteś gotów zainwestować w jakość obrazu i potrzebujesz dużego ekranu, to jest to model, który warto rozważyć. Jednakże, jeśli masz ograniczony budżet, może warto poszukać innych opcji.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Agnieszka 9 sierpnia 2023
#OpiniazPromocjiCashback #PromocjaSamsungCashbackBigTv2.
Telewizor SAMSUNG zakupiony w sklepie stacjonarnym Media Expert jako rodzinny TV do salonu wielkości 70 m2. Atrakcyjny i minimalistyczny design dzięki czemu telewizor prezentuje się bardzo ładnie w przestrzeni urządzonej w nowoczesnym stylu. Instalacja leciutkiego TV SAMSUNG na wieszaku na ścianie przebiegła bez problemów. Po długich poszukiwaniach dobrego telewizora w przystępnej cenie, który będzie odpowiadał oczekiwaniom wszystkich członków rodziny nasz wybór padł na Samsunga. Zakupiłam go niedawno, aczkolwiek z firmą SAMSUNG mam już od dawna doczynienia i nigdy się nie zawiodłam. Od telewizorów przez komputery, telefony po sprzęt AGD. Wiem, że pieniądze, które przeznaczyłam na zakup tego telewizora były najlepiej wydanymi środkami na sprzęt TV. Myślę, że za tę cenę nie mogłam kupić nic lepszego. Na wstępie zaznaczę, że z łatwością skonfigurowałam kupione urządzenie, mimo iż robiłam to po raz pierwszy w życiu. Kolejną rzeczą godną uwagi jest system. Jest on bardzo prosty, naprawdę łatwy w obsłudze, bardzo szybki i czytelny. Bez problemu np. zawieszania, dosłownie w chwilę przechodzi się pomiędzy aplikacjami. Kolejnym plusem jest tutaj ekran Qled, który wręcz przepięknie oddaje kolory. Oglądając filmiki i seriale, sama jestem pozytywnie zaskoczona z jakości działania. Wszystko wygląda tak jak prawdziwe, w połączeniu z dużym, 65 calowym ekranem daje to efekt 3D. Platformy streamingowe ( np. Netflix, Amazon TV, Disney +, Viaplay) działają bez zarzutu. Do TV SAMSUNG podłączona jest konsola Sony PS5 dając niesamowite doznania realizmu gier. Zachwyca małych i dorosłych użytkowników. Instalacja telewizji lokalnego dostawcy działającej na światłowodzie również działa bez przeszkód. Obsługa pilota jest intuicyjna, co znacznie ułatwia korzystanie z TV zarówno dzieciom jak i seniorom. Telewizor SAMSUNG mogę polecić wszystkim tym, którzy oczekują bardzo dobrej jakości za rozsądną cenę.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Tomek 1 września 2023
#OpiniazPromocjiCashback i #PromocjaSamsungCashbackBigTv2
Telewizor Samsung QE65Q67B 65" QLED 4K Tizen TV to model, który oferuje wiele zalet, ale także ma kilka ograniczeń. Oto moja opinia na jego temat: Zalety: Jakość obrazu: Jakość obrazu na tym telewizorze jest imponująca. Dzięki technologii QLED oraz rozdzielczości 4K, obraz jest wyjątkowo czysty, ostry i kolorowy. Oglądanie filmów, programów telewizyjnych czy granie w gry na tym telewizorze to czysta przyjemność. Rozmiar ekranu: 65-calowy ekran to naprawdę imponujący rozmiar, który zapewnia kinowe wrażenia i doskonałe przestrzenne doświadczenia. To idealny wybór dla miłośników dużych ekranów. Tizen OS: System operacyjny Tizen jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Zapewnia dostęp do wielu aplikacji i treści, dzięki czemu można łatwo dostosować telewizor do swoich potrzeb. Wsparcie dla HDR: Telewizor obsługuje różne formaty HDR, co sprawia, że obraz jest bardziej dynamiczny i pełen szczegółów, szczególnie w scenach o dużym kontraście. Jakość dźwięku: Dźwięk jest czysty i zrównoważony, co zapewnia przyjemne wrażenia dźwiękowe bez konieczności dodatkowych głośników. Ograniczenia: Brak Dolby Vision: W przeciwieństwie do niektórych konkurencyjnych modeli, ten telewizor nie obsługuje formatu Dolby Vision, co może być rozczarowaniem dla miłośników filmów. Brak pełnego matrycowego podświetlenia: Telewizor ten korzysta z podświetlenia LED Edge, co może wpłynąć na nieco mniejszą jakość obrazu w porównaniu do telewizorów z pełnym matrycowym podświetleniem. Podsumowując, Samsung QE65Q67B 65" QLED 4K Tizen TV to imponujący telewizor, który oferuje doskonałą jakość obrazu i funkcje, ale może być nieco kosztowny. Jeśli jesteś gotów zainwestować w jakość obrazu i potrzebujesz dużego ekranu, to jest to model, który warto rozważyć. Jednakże, jeśli masz ograniczony budżet, może warto poszukać innych opcji.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Mariusz 10 sierpnia 2023
#OpiniazPromocjiCashback #PromocjaSamsungCashbackBigTv2
#OpiniazPromocjiCashback #PromocjaSamsungCashbackBigTv2 Telewizor po prostu daje wrażenie ekranu kinowego, jest genialny. Ma świetny stosunek ceny do jakości, jest doskonały do każdego wnętrza. Smukły design idealnie wpasowuje się w wystrój salonu, wprowadza równowagę. Obraz jest ostry i wyrazisty, pełny barw, dzięki technologii 4K. Dźwięk natomiast rozchodzi się niczym w kinie, ogarnia całą przestrzeń. Dodatkowo możliwość podłączenia dodatkowego urządzenia dzięki funkcji bluetooth zapewnia niezapomniane wrażenia podczas oglądania filmów czy słuchania muzyki. Konfiguracja oraz obsługa telewizora są dziecinnie proste, wszystkie kroki są intuicyjne, nie wymagają skomplikowanych działań. Ogromne wrażenie wywarła również na mnie wielkość telewizora, 65 cali zdecydowanie ożywi nasze mieszkanie i doda mu powagi. Także grubość samego telewizora jest fascynująca, wynosi zaledwie niepełne 3 cm, a mimo to telewizor sprawia wrażenie monumentalnego i postawnego. Poza tym, połączenie z WiFi również nie wymaga specjalnych umiejętności, ponadto jest bardzo stabilne i nie zrywa go przy byle okazji, a samo wyszukiwanie danych w Internecie czy na różnych platformach jest bardzo szybkie. Ze względu na łatwość obsługi, sprzęt jest idealny dla osób w każdym wieku - zarówno młodszych, jak i starszych. Świetnym dodatkiem jest również zgrabny pilot, dodatkowo ładowany dzięki promieniom słonecznych, co jest zdecydowanie na plus dla środowiska poprzez zmniejszenie wykorzystania baterii. Polecam ten telewizor osobom, które cenią sobie dobry sprzęt, idealny design i chciałyby urozmaicić, wydawałoby się, prozaiczne oglądanie seriali na Netflixie. Na pewno sprawi, że salon stanie się przytulniejszy, a nasz czas wolny stanie się czystą przyjemnością. Generalnie mogę śmiało polecić :)
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Oleksandr 18 sierpnia 2023
Telewizor Samsung 65 cali #OpiniazPromocjiCashback #PromocjaSamsungCashbackBigTv2
#OpiniazPromocjiCashback #PromocjaSamsungCashbackBigTv2 Ogólnie to długo z żoną wybieraliśmy telewizor i stwierdziliśmy, że kupimy sobie na urodziny, właśnie przyjechaliśmy do media i zwróciliśmy właśnie na ten telewizor uwagę, był duży, bo 65 cali, jest sporo i swoją jakością obrazu i ceną przy podłączeniu nie sprawiło żadnego problemu System na którym pracuje telewizor (Tizen) dość łatwy w obsłudze, do tego szybki i czytelny. Na razie korzystamy tylko z platformy streamingowej HBO, Netflix, Disney, również liczę, że w przyszłości będzie coraz więcej innych aplikacji na TV. Przeskoki pomiędzy kanałami i aplikacjami idą płynie i szybko, choć zdarzają się jakieś sekundowe zawieszenia (nie wpływa to jednak jakoś specjalnie na obsługę). Design telewizora, jest dobrze przemyślany, jest on dosyć cienki, wygląda to nowocześnie, obramowanie obrazu również jest cienkie, posiada ładny kolor czerni. Nóżki są stabilne. Korzystamy już 2-3 godziny i powiem ze wrażenia w 4K są bardzo przyjemne głośnik ogólnie jest troche cichy, ale na swoją cenę fajnie działa, mam nadzieję, że będzie długo nam chodził i bez żadnego problemu troche byliśmy w szoku jak zobaczyliśmy funkcje podłączenia telefonu, bo w starym czegoś takiego nie mieliśmy, wszystkie podłączenia można zrobić przez telefon co jest mega wygodne i szybkie. Polecam wszystkim kto planuje sobie kupić duży telewizor do pokoju albo przedpokoju, my oczywiście postawialiśmy u siebie w pokoju żeby troche się pocieszyć, a później to syn będzie grał na ps4, ale mówił jak podłączył na 20 minut, że jest bardzo fajny i jakość obrazku jest mega fajna, więc myślę, że teraz będzie więcej czasu spędzał przy telewizorze. Polecam wszystkim Telewizor Samsung 65 cali #OpiniazPromocjiCashback #PromocjaSamsungCashbackBigTv2
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Paulina 20 sierpnia 2023
Świetny telewizor, polecam!
#OpiniazPromocjiCashback #PromocjaSamsungCashbackBigTv2 Zakupiłam telewizor w promocji. Był on w bardzo korzystnej cenie jak na jakość oferowanego produktu. Piękny obraz, żywe kolory, intuicyjny w obsłudze. Już od pierwszych minut użytkowania wiem, że to był dobry wybór. System i możliwości tego modelu są w zupełności wystarczające. System operacyjny bardzo płynnie działa. Konfiguracja zajęła mi dosłownie kilka minut. Ogólnie wszystko bardzo proste. Dodatkowy plus za pilot, który nie wymaga stosowania baterii, jest mały, ładny i ma łatwy dostęp do aplikacji. Telewizor pięknie się prezentuje we wnętrzu. Posiada delikatną smukła ramę, która doskonale komponuje się z moim minimalistycznym wnętrzem. Szybkość działania jest na bardzo dobrym poziomie , wszystko ładuje się szybko, a połączenie bezprzewodowe z internetem działa świetnie. Uważam że zakup kolejnego telewizora firmy Samsung to była świetna decyzja. Bezproblemowy i intuicyjny dostęp do aplikacji takich jak Netflix, YouTube, HBO itp. Myślę, że za tę cenę nie mogłam lepiej trafić. Oglądając filmy i seriale, sam jestem pozytywnie zaskoczona z jakości działania. 4k co prawda jest jeszcze dość mało popularne, aczkolwiek oglądając popularne seriale w tej rozdzielczości, przeżyłam emocje nie do opisania. Wszystko wyglądało tak jak prawdziwe, w połączeniu z dużym, 65 calowym ekranem dawało to efekt 3D, po prostu majstersztyk. Nie spodziewałam się cudów za taką kwotę, natomiast pozytywnie się zaskoczyłam funkcjonalnością tego sprzętu. Następna zaleta to wielkość telewizora i ładne pole widzenia. A to się wiąże z tym, że można oglądać ulubione programy z każdej komfortowej strony swojego domu. Telewizor Samsung polecam każdemu. Wszystko jest takie jakie powinno być. Daje 10/10 !
Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj przydatne usługi

Dodaj do zakupów usługi, które ułatwią Ci życie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Telewizor SAMSUNG QE65Q67B 65" QLED 4K Tizen TV
Telewizor SAMSUNG QE65Q67B 65" QLED 4K Tizen TV
Telewizor SAMSUNG QE65Q67B 65" QLED 4K Tizen TV
3 199 99
Odbierz

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 3199,99 zł
3 199 99