Telewizor SAMSUNG LED UE65F9000 + 2 pary okularów 3D
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor TCL 85C8K 85" QD-Mini LED 4K 144 Hz Google TV Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1
Telewizor SONY BRAVIA 8 K-77XR80PAEP 77" OLED 4K 120Hz Google TV Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1
Produkt archiwalny
Najbardziej zaawansowany sposób sterowania telewizorem
* W modelach serii 6 funkcja Sterowanie Głosem wymaga użycia pilota Smart Touch Control.
One Connect - Otwarty na przyszłość
Eleganckie i dopracowane wzornictwo Slim Metal
S Recommendation: rekomendacja filmów i programów telewizyjnych
Pilot Smart Touch Control
Szybka i intuicyjna nawigacja
Sieci społecznościowe
Jeszcze prostsze użycie
Skalowanie obrazu do jakości 4K UHD
Aplikacje
Łatwość obsługi
Moje pliki
Łatwy dostęp do Twoich archiwów
Warto obejrzeć
Wybór najpopularniejszych programów
Furtka do świata rewolucyjnych doznań
* Niektóre usługi w aplikacjach muszą być zakupione.
* Obraz przedstawiony na ekranie jest poglądowy i może nie oddawać rzeczywistego wyglądu interfejsu.
Dane techniczne
| Ekran: | 65" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px |
|---|---|
| Android TV: | Nie |
| Tuner: | Analogowy, , , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Złącza: | HDMI x4, USB x3 |
| Funkcje: | Wi-Fi, Bluetooth |
| Kolor obudowy: | Czarno-srebrny, Srebrno-czarny |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 164.22 |
| Format HD: | |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Tuner: | Analogowy, , , |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia odświeżania: | Clear Motion Rate 1000 Hz |