Opis produktu

Absolutnie jedyny, ponad wszystkimi

Ekran QN900B wyświetla szczegółową, rozblendowaną grafikę, która prezentuje trwałość kolorów w technologii Quantum Dot.

Najważniejsze cechy

Quantum Mini LED

Quantum Mini LED

Neuronowy Procesor AI Quantum 8K

Neuronowy Procesor AI Quantum 8K

Bezgraniczny Ekran

Bezgraniczny Ekran

Dolby Atmos®

Dolby Atmos®

Precyzyjna kontrola podświetlenia ekranu

Quantum Mini LED


Odkryj niezauważone wcześniej szczegóły w ulubionym serialu lub filmie z technologią Quantum Mini LED. Kontrolowane podświetlenie ekranu wykorzystujące 14-bitową skalę luminancji sprawia, że nawet ciemne sceny są wyraźne i da się je komfortowo oglądać.

Prezentacja 3 kroków wyświetlania żywych obiektów na przykładzie nosorożca w technologii Wzmocnienia Głębi Obrazu.

Skalowanie do 8K dzięki sztucznej inteligencji

Neuronowy Procesor AI Quantum 8K


Przeżywaj jeszcze więcej intensywnych wrażeń kinowych dzięki obrazowi o jakości zbliżonej do 8K.* Zapewniają inteligentny procesor Samsung z algorytmem głębokiego uczenia się oraz 20 współpracujących z nim wielomodelowych sieci neuronowych. Sieci dostarczają procesorowi danych wejściowych o poszczególnych obszarach ekranu, a jego algorytm udoskonala kontrast i kolorystykę danej sceny. To sprawia, że wyświetlany obraz naprawdę wzbudza zachwyt.

* Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu. Skalowanie AI (dzięki sztucznej inteligencji) do jakości zbliżonej do 8K może nie mieć zastosowania do połączenia z komputerem oraz Trybu Gry.

Kobieta grająca w tenisa na korcie, którego trybuny są wypełnione kibicami. W lewym dolnym rogu pokazany jest Procesor 8K Lite.

Ekran bez ograniczeń

Bezgraniczny Ekran


Poczuj się jak w prawdziwym kinie! Niewidoczne krawędzie oraz zminimalizowana, cienka ramka pozytywnie wpływają na wrażenia, jakie odczuwasz podczas seansu.

Telewizor QLED ustawiony w jaskini, z góry sypie się piasek. Krawędzie ekranu są tak wąskie, że wydaje się, jakby telewizora tam nie było.

Spektakularny dźwięk przestrzenny

Dolby Atmos®


Wysokiej jakości dźwięk ma ogromny wpływ na odbiór każdego filmu i serialu. Technologia Dolby Atmos® i wbudowane wielokanałowe głośniki dostarczą Ci spektakularnych wrażeń podczas seansu. Dzięki nim poczujesz się jak w kinie.

* Wymagane źródło dźwięku w formacie Dolby Atmos®.

Telewizor QLED wyświetla dziecko bawiące się w deszczu. Fale dźwiękowe z Dolby Atmos rozchodzą się z telewizora, wypełniając pokój.
Zachodzące słońce i bezlistne drzewo stojące na polu. QLED 8K TV ma certyfikat Stowarzyszenia 8K.

Ultra rzeczywisty obraz

Autentyczna Rozdzielczość 8K


Daj się pochłonąć 8K i 33 milionom pikseli, które sprawiają, że obraz wydaje się ultrarzeczywisty. Sprawdź, jak rozdzielczość czterokrotnie wyższa od 4K oszałamia realizmem scen.

*Rozdzielczość 8K oznacza standard 7680x4320 pikseli. Wyjściowy format 8K oparty jest o obecne standardy przesyłania strumieniowego, łączności i dekodowania. Obsługa przyszłych standardów lub standardów podmiotów trzecich nie jest gwarantowana i może wymagać zakupu dodatkowych urządzeń lub adapterów.

Spektakularny kontrast i detale

Neo Quantum HDR 4000


Przekonaj się, jak intensywne emocje można odczuwać podczas oglądania. Linia telewizorów Neo QLED korzysta z funkcji Quantum Mini LED wzmacniającej wrażenia z oglądania. Neo Quantum HDR 4000 pogłębia kolory i poprawia kontrast każdej klatki tak, abyś jeszcze bardziej dał się wciągnąć w fabułę filmu.

* Zakres funkcji luminancji Neo Quantum HDR odnosi się do jasności mierzonej według własnych standardów i testów Samsung. Działanie Neo Quantum HDR zależy od warunków, w jakich odtwarzany jest obraz.
** Model 65'' posiada Neo Quantum HDR 3000.

Stado owiec na słonecznej łące zdaje się wychodzić z ekranu telewizora. Telewizor QLED odzwierciedla rzeczywiste jasne i ciemne kolory w najmniejszych detalach.
Telewizor QLED wyświetla matową, przypominającą fale grafikę, bez refleksów światła.

Eliminacja rozpraszających odblasków

Powłoka Antyrefleksyjna


Poznaj telewizor redukujący odbicia światła! Powłoka Antyrefleksyjna wyeliminuje z Twojego ekranu zbędne, rozpraszające odblaski świetlne, aby swobodnie dało się zatracić w tym, co najbardziej lubisz oglądać. Usiądź wygodnie w dowolnym miejscu salonu i rozkoszuj się doskonałym obrazem nawet w samo południe.

Optymalizacja jasności

Tryb Komfort dla Oczu


Automatyczne dostosowanie jasności obrazu oraz temperatury kolorów do pory dnia i oświetlenia sprawia, że oglądane treści są przyjazne dla oczu. Dzięki temu będziesz mógł jeszcze bardziej zrelaksować się przed ekranem.

*Funkcja używa lokalnego IP, by uzyskać informacje o pogodzie oraz godzinie wschodu/zachodu słońca.

Mężczyzna przed telewizorem QLED w nocy. Ekran wyświetla obraz zoptymalizowany w Trybie Komfortu dla Oczu.
Prezentacja 3 kroków wyświetlania żywych obiektów na przykładzie nosorożca w technologii Wzmocnienia Głębi Obrazu.

Trójwymiarowa głębia obrazu

Wzmocnienie Głębi Obrazu


Fenomenalna głębia obrazu, która odzwierciedla postrzeganie głębi przez ludzkie oko. Dzięki wsparciu sieci neuronowych technologia Wzmocnienie Głębi Obrazu zwiększa kontrast pierwszego planu, utrzymując tło na bazowym poziomie. Z jej pomocą wszystkie bliższe detale stają się jeszcze bardziej realistyczne i żywe.

Większa dynamika ruchu

Zaawansowany Upłynniacz Ruchu+


Sprawdź, jak komfortowo bierze się udział w rozgrywkach przy 120 Hz w 4K. Możesz zapomnieć o opóźnieniach, które do tej pory pogarszały Twoje wyniki w trakcie rywalizacji.

Ścigający się samochód wygląda o wiele wyraźniej na ekranie QLED niż na zwykłym ekranie dzięki poprawie ruchu do 120 Hz w 4K.
Zalety funkcji FreeSync Premium Pro ukazane na przykładzie szarpania obrazu, gdy jest ona wyłączona.

Płynna rozgrywka pozbawiona technicznych przeszkód

Zaawansowane Funkcje Dla Graczy+


Zapomnij o kwestiach technicznych, przez które byłeś pokonywany w rozgrywkach. Funkcja FreeSync Premium Pro zniweluje szarpanie obrazu i zapewni płynność ruchu, Automatyczny Tryb Gry umożliwi błyskawiczną odpowiedź na każdy ruch przeciwnika, a nowy Panel Gracza ułatwi ustawienie idealnych parametrów do gry. Zyskaj przewagę dzięki nowym technologiom i kieruj się prosto na podium!

* Wrażenia z oglądania mogą się różnić w zależności od rodzaju treści i procesora graficznego.

Kinowa jakość brzmienia

Dźwięk Podążający za Obiektem Pro 


Funkcja Dźwięku Podążającego za Obiektem PRO wraz z wbudowanym systemem głośników (6.2.4) sprawi, że udźwiękowienie każdego filmu wbije Cię w fotel. Przekonaj się, jak dźwięk precyzyjnie porusza się wraz z oglądanym na ekranie obiektem. Doznaj realistycznych wrażeń, oglądając i słysząc przejeżdżający pociąg czy galopujące konie. Doświadczaj intensywnych emocji, wybierając telewizor z dobrym dźwiękiem i poczuj się jak bohater fabuły!

Motocykle jadą przez piach, pozostawiając za sobą tumany kurzu. Telewizor QLED wydaje dźwięki brzmiące tak, jakby prawdziwy motocykl przejechał tuż obok.
Moduł One Connect Pro przymocowany do telewizora QLED, wyglądający jak podstawka.

Przewody pod kontrolą

Moduł One Connect Pro


Jak powiesić telewizor, żeby nie było widać kabli? Postaw na estetyczne rozwiązanie z modułem One Connect Pro. Podłącz wszystkie przewody do eleganckiej skrzyneczki i zapomnij o plątaninie kabli na ścianie lub za telewizorem. W zależności od potrzeb i możliwości przestrzennych moduł możesz ustawić obok lub przytwierdzić do podstawy TV.

Piękno minimalizmu

Absolutnie Bezgraniczny Design


Telewizor to nie tylko sprzęt dostarczający rozrywki, ale też ważny element wyposażenia salonu. Nie wybieraj pomiędzy nowoczesną elegancją a wyśmienitym obrazem – możesz mieć to wszystko z Absolutnie Bezgranicznym Designem i niezwykle smukłym profilem.

Zdjęcie profilowe TV QLED pokazujące jego ultrasmukły design.
Nowy SmartHub wyświetla wiele różnych aplikacji i rodzajów treści.

Intuicyjne centrum zarządzania

Nowy Smart Hub


Drażni Cię powolne wyszukiwanie ulubionego kontentu w Twoim smart TV? Ulepszony układ Smart Hub rozwiązuje ten problem – wszystko, czego potrzebujesz, jest pod ręką. Treści posortowano w intuicyjne kategorie, wyświetlane zgodnie z Twoimi wcześniejszymi zainteresowaniami.

* Usługi i rekomendacje mogą różnić się w zależności od regionu. Przed rozpoczęciem korzystania wymagane jest zaakceptowanie Regulaminu Smart Hub oraz Polityki prywatności. Wybrane usługi mogą wymagać rejestracji lub aktywowania subskrypcji.

Wygodne zarządzanie urządzeniami

SmartThings


Sterowanie urządzeniami stało się jeszcze wygodniejsze dzięki funkcji SmartThings. Wygodnie zarządzaj zarówno najnowszym sprzętem internetowym, mobilnym, inteligentnym, jak i urządzeniami starszej generacji. Twój telewizor wykryje je automatycznie i odda do Twojej dyspozycji. Obecny na pokładzie SmartThings Hub umożliwi Ci łatwe podłączenie zgodnego sprzętu bez konieczności użycia dodatkowych urządzeń. Możesz nimi sterować za pomocą pilota, a nawet własnego głosu.

* Dostępna technologia oraz funkcje mogą się różnić w zależności od kraju, usługodawcy, środowiska sieciowego lub produktu. Aktualizacje odbywają się bez powiadomienia. Wymagane jest podłączenie do Internetu oraz zarejestrowania urządzeń w aplikacji SmartThings. Podłączone urządzenia są sprzedawane oddzielnie.
** Usługa dostępna dla protokołu transmisji danych Wi-Fi/BLE (Bluetooth Low Energy). Protokół transmisji danych ZigBee wymaga zakupu IoTdongle.

Na ekranie telewizora widać menu SmartThings. Ikonki WiFi pokazane nad telewizorem, odkurzaczem samojezdnym i oczyszczaczem powietrza.
Mężczyzna prowadzi wideorozmowę z dwojgiem innych osób przez Google Duo.

Rozmowy na dużym ekranie

Wideorozmowy


Połącz bezprzewodowo swój telewizor z aplikacją do wideorozmowy i spędzaj czas z bliskimi na większym ekranie. Ciesz się łatwym i wygodnym dostępem do wideorozmów: wybierz aplikację Google Duo i ustaw kamerę - Samsung SlimFit, Logitech lub kamerę swojego urządzenia mobilnego.

* Wymagana dodatkowa, kompatybilna kamera Samsung SlimFit lub inna kompatybilna kamera podmiotów trzecich. Kamery sprzedawane osobno.
Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.


Nasi specjaliści zamontują podstawę, ustawią urządzenie we wskazanym miejscu i podłączą do istniejącej i sprawnej instalacji.


Dodatkowo uruchomimy telewizor po raz pierwszy i zaprogramujemy dostępne kanały telewizji naziemnej. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.


Telewizor PHILIPS PUS9206  - usługa

Dane techniczne

Dane podstawowe

Ekran: 65" MINILED, 8K Ultra HD, 7680 x 4320px
Smart TV: Tak
Android TV: Nie
Dla graczy: Tak
Tuner: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2/HEVC/H.265
Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz
Technologia HDR (High Dynamic Range): HLG
Złącza: HDMI x4, USB x3
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Samsung NEO QLED
Kolor obudowy: Srebrny

Opinie

5/5
17 opinii
17 użytkowników poleca ten produkt
Jakość obrazu
5 /5
Jakość dźwięku
4.8 /5
Wygląd
5 /5
Jakość użytkowania
5 /5
Ilość złączy
5 /5
Różnorodność funkcji
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (7)
4.5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Damian 22 lipca 2023
Opinia
Po kilku tygodniach użytkowania, można napisać, że obraz jest mega. Jest wiele trybów ustawienia obrazu. Filmy wyglądają oszałamiająco, starsze filmy również, telewizor poprawia obraz w starszych produkcjach. Dzięki temu, czułem się jakbym oglądał je na nowo. Sport również ogląda się świetnie. Jest w nim duża ilość funkcji, gry również wyglądają zjawiskowo. System jest szybki, aplikacje otwierają się natychmiastowo. Minusy? Telewizor szybko się nagrzewa oraz moim zdaniem jak na taki telewizor wadą są głośniki. Czytając recenzje przed zakupem, wiele osób chwaliło głośniki, niestety głośność ich jest średnia, bas słabo słyszalny, plus za Dolby w nich, chodź średnio słyszalny. Polecam do niego kino domowe lub soundbar. Dzięki nim telewizor będzie kompletny, a wrażenia niezapomniane.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
STANISŁAW 24 lipca 2023
Telewizor SAMSUNG Excellence Line QE65QN900BT 65" - COŚ WSPANIAŁEGO
TELEWIZOR ZROBIŁ NA MNIE REWELACYJNE WRAŻENIE, NA SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ ZASŁUGUJE NIESAMOWITE NASYCENIE KOLORÓW ORAZ BARDZO CZYNNY PRZESTRZENNY DŹWIĘK KTÓRY ODDAJE NIESAMOTWITE WRAŻENIA, JEGO FUNKCJE ORAZ APLIKACJE DZIAŁAJĄ BEZ ZARZUTU- WSZYSTKO PŁYNNIE I SPRAWNIE. SZCZERZE POLECAM. #OpiniazPromocjiCashback #PromocjaSamsungCashbackBigTv2
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
AleksandraM 29 lipca 2023
Super Telewizor
Świetny Telewizor- piękne kolory i dobra jakość dźwięku #OpiniazPromocjiCashBack, #PromocjaSamsungCashbackBigTv2
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Paweł 12 kwietnia 2023
Jakość bez zastrzeżeń
Telewizor Samsung QE65QN900BT nabyłem 06-04-2023 wraz z uchwytem do mocowania na ścianie. Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Telewizor oferuje znakomitą jakość obrazu i przyzwoity dźwięk, który jest jeszcze lepszy po podłączeniu soundbaru. Odbiornik jest bardzo zaawansowany technologicznie i może działać w ramach „inteligentnego domu” przy użyciu oryginalnej aplikacji SmartThings firmy Samsung. Po podłączeniu do internetu można korzystać z dostępnych serwisów streamingowych i przeglądać strony internetowe. Przy użyciu funkcji bluetooth możliwe jest sparowanie telewizora ze smartfonem i słuchanie muzyki, przy czym na ekranie pojawiają się interesujące wizualizacje. Telewizor świetnie nadaje się dla graczy; podłączyłem go do konsoli Xbox - wrażenia z gry są naprawdę niesamowite. Obsługa telewizora jest intuicyjna i łatwa. Inteligentny pilot obsługuje nie tylko sam telewizor, ale po podłączeniu dekodera Canal+ rozpoznaje urządzenie i pozwala na jego pełną obsługę przy użyciu tego samego pilota. Do 16-04-2023 telewizor można nabyć w ramach promocji (#PromocjaExcellenceLineSamsung) - warto się pospieszyć!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
SławekK 12 kwietnia 2023
Rewelacyjny telewizor od Samsunga
#PromocjaTheFrameSamsung Od dłuższego czasu zabierałem się do kupna nowego telewizora. Po długim wybieraniu z szerokiej oferty na runku wybór padł na telewizor SAMSUNG Excellence Line QE65QN900BT. I to był właściwy wybór. Już wyjęcie go z pudła sprawia wrażenie ! Super cienka konstrukcja, kształty przyjemne dla oka sprawiają bardzo pozytywne wrażenie. Pomieszczenie nabiera nowego wymiaru. Po włączeniu następuje już tylko zachwyt. Ekran świetnie oddaje barwy, oglądając programy czy to krajobrazy czy pomieszczenia czujesz, że przebywasz wewnątrz. Po prostu integrujesz się ze środowiskiem. Dźwięk w połączeniu z nagłośnieniem zachwyca. Telewizor wart swojej ceny i szczerze polecam go każdemu.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Zbigniew 13 marca 2023
Telewizor SAMSUNG Excellence Line QE65QN900BT 65" - the best
Dwa miesiące temu podjąłem decyzję o wymianie telewizora z 15-letniej plazmy 42" na nowszy 65". Ze zdumieniem stwierdziłem, że na rynku są nie tylko ledy, ale jakieś Qledy i Oledy. Po zapoznaniu się z różnymi opiniami wybrałem jeden z telewizorów Oled Sony i kiedy już miałem odklikać zakup zobaczyłem reklamę Samsunga z linii Exellence. Po zapoznaniu się z prezentowanymi testami i opiniami szybko zdecydowałem się na zakup tego telewizora. Sam wygląd urządzenia robi dobre wrażenie, gdyż ze względu na prostą formę bryły telewizora oraz brak ramki wokół ekranu, będzie on się dobrze prezentował praktycznie w każdym pomieszczeniu. Oglądanie rozpocząłem od programów w rozdzielczości HD i muszę przyznać, że się nie zawiodłem. Obraz jest klarowny, czerń dorównuje tej, którą widziałem w telewizorze OLED, nie zauważyłem też smużenia w czasie dynamicznego przesuwania się jasnych obiektów na ciemnym tle. Jeśli chodzi o dźwięk, po lekkiej dostępnej korekcie w ustawieniach fabrycznych można uzyskać całkiem niezły efekt przestrzenny z samego telewizora. Po zalogowaniu się na Netflixie w celu sprawdzenia odbioru w 4k odpaliłem film przyrodniczy "niesamowity świat grzybów" z nadzieją, że tu również się nie zawiodę. Muszę przyznać... że jak się to mówi "opadła mi szczęka". Nie przypuszczałem, że taki obraz można uzyskać na ekranie telewizora. To jest po prostu żywe. Szacunek dla Koreańczyków za to co zrobili na tym miniledzie. Ten telewizor jest perfekcyjny pod prawie każdym względem. Piszę prawie, bo jest niewielki mankament, no cóż... mógłby być nieco tańszy. Ale po za tym, jeśli ktoś chce przeznaczyć taką kasę na telewizor, to ten można brać w ciemno. Na koniec śmieszna, prawdziwa historyjka - wczoraj oglądałem film dokumentalny o Szkocji. Na ekranie ukazało się kilka owiec. Mój leżący na kanapie berneński pies pasterski uniósł głowę, usiadł, powoli zszedł na podłogę, podszedł do telewizora i dotknął nosem ekranu. Cofnął się i po chwili namysłu zajrzał za telewizor. To chyba faktycznie jest jak żywe. #PromocjaExcellenceLineSamsung
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Zbigniew 13 marca 2023
Telewizor SAMSUNG Excellence Line QE65QN900BT 65" - the best
Dwa miesiące temu podjąłem decyzję o wymianie telewizora z 15-letniej plazmy 42" na nowszy 65". Ze zdumieniem stwierdziłem, że na rynku są nie tylko ledy, ale jakieś Qledy i Oledy. Po zapoznaniu się z różnymi opiniami wybrałem jeden z telewizorów Oled Sony i kiedy już miałem odklikać zakup zobaczyłem reklamę Samsunga z linii Exellence. Po zapoznaniu się z prezentowanymi testami i opiniami szybko zdecydowałem się na zakup tego telewizora. Sam wygląd urządzenia robi dobre wrażenie, gdyż ze względu na prostą formę bryły telewizora oraz brak ramki wokół ekranu, będzie on się dobrze prezentował praktycznie w każdym pomieszczeniu. Oglądanie rozpocząłem od programów w rozdzielczości HD i muszę przyznać, że nie zawiodłem się. Obraz jest klarowny, czerń dorównuje tej, którą widziałem w telewizorze OLED, nie zauważyłem też smużenia w czasie dynamicznego przesuwania się jasnych obiektów na ciemnym tle. Jeśli chodzi o dźwięk, po lekkiej dostępnej korekcie w ustawieniach fabrycznych można uzyskać całkiem niezły efekt przestrzenny z samego telewizora. Po zalogowaniu się na Netflixie w celu sprawdzenia odbioru w 4k odpaliłem film przyrodniczy "niesamowity świat grzybów" z nadzieją, że tu również się nie zawiodę. Muszę przyznać... że jak się to mówi "opadła mi szczęka". Nie przypuszczałem, że taki obraz można uzyskać na ekranie telewizora. To jest po prostu żywe. Szacunek dla Koreańczyków za to co zrobili na tym miniledzie. Ten telewizor jest perfekcyjny pod prawie każdym względem. Piszę prawie, bo jest niewielki mankament, no cóż... mógłby być nieco tańszy. Ale po za tym, jeśli ktoś chce przeznaczyć taką kasę na telewizor, to ten można brać w ciemno. Na koniec śmieszna historyjka - wczoraj oglądałem film dokumentalny o Szkocji. Na ekranie ukazało się kilka owiec. Mój leżący na kanapie berneński pies pasterski uniósł głowę, usiadł, powoli zszedł na podłogę, podszedł do telewizora i dotknął nosem ekranu. Cofnął się i po chwili namysłu zajrzał za telewizor. To chyba faktycznie jest jak żywe. #PromocjaExcellenceLineSamsung
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Stefeks 27 marca 2023
SUPER TELEWIZOR
#PromocjaExcellenceLineSamsung Produkt z najwyższej półki, wykonanie i jakość bez zastrzeżeń. Telewizor ma bardzo dobrą jakość obrazu. Filmy 4K są o wiele ładniejsze niż na porównywalnym modelu 4K...filmy 8K tylko przez Hdmi z kamery Canon R5 bajka. Polecam wszystkim fotografom jako monitor pokazowy dla klientów, sprzedaż gwarantowana. Zdjęcia wyglądają obłędnie. Telewizor wymaga wręcz dokupienia soundbara.Brakuje basu Filmy w jakości HD wyglądają jak 4K bajki i animacje wręcz wciągają. Kolory powalają. Polecam kalibrację, poprawiła oddawanie kolorów w trybie filmowym, dobrze wydane pieniądze. Co do czerni, jest całkowita jak OLED nie ma właściwie odblasków z podświetlenia, działa to znakomicie. Obejrzane Avatar 4K wrażenia lepsze niż w kinie...oczywiście soundbar niezbędny. Ciekawa funkcja to dublowanie obrazu na smartfona, oglądasz mecz idziesz do toalety i oglądasz dalej , nic ci nie umknie. Telewizor posiada 3 wejścia USB 3.1 filmy 4 ka bez problemu są odtwarzane 8k trzeba się trochę postarać , tylko H265 i AV i specjalne Pendrive USB 3.1 ale wiadomo wysokie bitrate ma wymagania. Ja korzystam z Hdmi jako wejścia sygnału 8K i to chyba najlepsze rozwiązanie.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Marcin 1 listopada 2022
Cudowny telewizor dla wymagających
Zakupiłem telewizor z wariantem 65”. Używam tego telewizora w prawdzie zaledwie od kilku dni, natomiast z całą pewnością mogę już stwierdzić, że był to strzał w dziesiątkę! Od czasu zakupu cała rodzina z jeszcze większą przyjemnością ogląda :) Instalacja, programowanie bardzo proste i intuicyjne. Zdecydowanie najlepszy zakup od dłuższego czasu. Niesamowita jakość dźwięku (bardzo przestrzenny), niczym w kinie, aż chce się oglądać. Świetna głębia kolorów, są wyraziste, idealnie odwzorowane z rzeczywistością. Nieskazitelna jakość obrazu. Jest po prostu przepiękny, wspaniała technologia Quantum Dot. Odcień czerni jest powalający. Zauważalna różnica podczas oglądania w ulubionym serwisie Netflix i w wielu innych. Różnorodność funkcji, aplikacji na najwyższym poziomie. Dodatkowo warto wspomnieć o lekkim pilocie solar niepotrzebującym baterii. Telewizor jest mega cienki. Ramka jest minimalistyczna, mimo 65 cali, które zakupiłem wygląda zgrabnie. Sprawia wrażenie bezgranicznego ekranu. Super tryb do oglądania filmów w nocy ,,Filmmaker”. Telewizor idealnie dopasowany do ściany, wygląda jak obraz. Miło zaskoczyło mnie również podłączenie zaledwie jednym kabelkiem. Telewizor jest idealny pod każdym względem. Jestem zadowolony z zakupu. Serdecznie polecam z całą rodziną!! #PromocjaExcellenceLineSamsung
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Marek 28 października 2022
Opinia po 2 tyg. użytkowania
Opinia po 2 tyg. Użytkowania. Jestem od 2 tyg. posiadaczem TV Samsung QE65N900BT i chciałbym się podzielić pierwszymi wrażeniami i doświadczeniami z w/w TV. Model ten zrobił na mnie b. dobre wrażenie. Dizajn - cienka ramka robi duże wrażenie, jakby ekran był bez ramki. Obraz posiada b. dużo ustawień. Każdy znajdzie coś dla ,,swojego oka ,,Jakość obrazu bardzo dobra, jednak uwarunkowane jest to jakością sygnału(sprawdzić można poprzez źródła udostępniane poprzez Internet). Obsługa i menu pilota bardzo intuicyjne dla użytkownika. Pilot ergonomiczny, dodatkowo na plus jest wyposażenie pilota na solar. Fajna sprawa z kalibracją obrazu TV (przy pomocy smartfona). Dźwięk przyzwoity, chociaż nie jest to najwyższa półka. Dopiero po podłączeniu soundbara możemy się cieszyć jakością dźwięku. Minusem jest to, że na obecną chwilę nie możemy korzystać z komend głosowych w j. polskim. Bardzo fajna sprawa z przystawką One Connect. Podłączone urządzenia możemy sterować polotem od TV. Podsumowując telewizor godny polecenia. Moja ocena w skali 1-5 wynosi 5, ponieważ wspomniany TV swoimi możliwościami jest o krok dalej od możliwości jakie posiadamy na obecną chwilę w zakresie odbioru obrazu w rozdzielczości 8K.
Czy ta opinia była pomocna?
Produkt archiwalny

Telewizor SAMSUNG Excellence Line QE65QN900BT 65" MINILED 8K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756