Telewizor SAMSUNG Excellence Line QE75QN900BT 75" MINILED 8K 120Hz Dolby Atmos

(1)
Kod: 465968
Porównaj
Ekran: 75" MINILED, 8K Ultra HD, 7680 x 4320px
Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz
Smart TV: Tak
System: Tizen TV
Dla graczy: Tak
Tuner: DVB-T2/HEVC/H.265, DVB-C, DVB-S2
Technologia HDR (High Dynamic Range): HLG
Złącza: HDMI x4, USB x3
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Samsung NEO QLED
Kolor obudowy: Srebrny
Graj bez użycia konsoli z XBOX GAME PASS
Pilot SolarCell zasilany energią świetlną
Zobacz opis produktu
Telewizor SAMSUNG Excellence Line QE75QN900BT 75" MINILED 8K 120Hz Dolby Atmos
Telewizor SAMSUNG Excellence Line QE75QN900BT 75" MINILED 8K 120Hz Dolby Atmos
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

Opis produktu

Absolutnie jedyny, ponad wszystkimi

Ekran QN900B wyświetla szczegółową, rozblendowaną grafikę, która prezentuje trwałość kolorów w technologii Quantum Dot.

Najważniejsze cechy

Quantum Mini LED

Quantum Mini LED

Neuronowy Procesor AI Quantum 8K

Neuronowy Procesor AI Quantum 8K

Bezgraniczny Ekran

Bezgraniczny Ekran

Dolby Atmos®

Dolby Atmos®

Precyzyjna kontrola podświetlenia ekranu

Quantum Mini LED


Odkryj niezauważone wcześniej szczegóły w ulubionym serialu lub filmie z technologią Quantum Mini LED. Kontrolowane podświetlenie ekranu wykorzystujące 14-bitową skalę luminancji sprawia, że nawet ciemne sceny są wyraźne i da się je komfortowo oglądać.

Prezentacja 3 kroków wyświetlania żywych obiektów na przykładzie nosorożca w technologii Wzmocnienia Głębi Obrazu.

Skalowanie do 8K dzięki sztucznej inteligencji

Neuronowy Procesor AI Quantum 8K


Przeżywaj jeszcze więcej intensywnych wrażeń kinowych dzięki obrazowi o jakości zbliżonej do 8K.* Zapewniają inteligentny procesor Samsung z algorytmem głębokiego uczenia się oraz 20 współpracujących z nim wielomodelowych sieci neuronowych. Sieci dostarczają procesorowi danych wejściowych o poszczególnych obszarach ekranu, a jego algorytm udoskonala kontrast i kolorystykę danej sceny. To sprawia, że wyświetlany obraz naprawdę wzbudza zachwyt.

* Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu. Skalowanie AI (dzięki sztucznej inteligencji) do jakości zbliżonej do 8K może nie mieć zastosowania do połączenia z komputerem oraz Trybu Gry.

Kobieta grająca w tenisa na korcie, którego trybuny są wypełnione kibicami. W lewym dolnym rogu pokazany jest Procesor 8K Lite.

Ekran bez ograniczeń

Bezgraniczny Ekran


Poczuj się jak w prawdziwym kinie! Niewidoczne krawędzie oraz zminimalizowana, cienka ramka pozytywnie wpływają na wrażenia, jakie odczuwasz podczas seansu.

Telewizor QLED ustawiony w jaskini, z góry sypie się piasek. Krawędzie ekranu są tak wąskie, że wydaje się, jakby telewizora tam nie było.

Spektakularny dźwięk przestrzenny

Dolby Atmos®


Wysokiej jakości dźwięk ma ogromny wpływ na odbiór każdego filmu i serialu. Technologia Dolby Atmos® i wbudowane wielokanałowe głośniki dostarczą Ci spektakularnych wrażeń podczas seansu. Dzięki nim poczujesz się jak w kinie.

* Wymagane źródło dźwięku w formacie Dolby Atmos®.

Telewizor QLED wyświetla dziecko bawiące się w deszczu. Fale dźwiękowe z Dolby Atmos rozchodzą się z telewizora, wypełniając pokój.
Zachodzące słońce i bezlistne drzewo stojące na polu. QLED 8K TV ma certyfikat Stowarzyszenia 8K.

Ultra rzeczywisty obraz

Autentyczna Rozdzielczość 8K


Daj się pochłonąć 8K i 33 milionom pikseli, które sprawiają, że obraz wydaje się ultrarzeczywisty. Sprawdź, jak rozdzielczość czterokrotnie wyższa od 4K oszałamia realizmem scen.

*Rozdzielczość 8K oznacza standard 7680x4320 pikseli. Wyjściowy format 8K oparty jest o obecne standardy przesyłania strumieniowego, łączności i dekodowania. Obsługa przyszłych standardów lub standardów podmiotów trzecich nie jest gwarantowana i może wymagać zakupu dodatkowych urządzeń lub adapterów.

Spektakularny kontrast i detale

Neo Quantum HDR 4000


Przekonaj się, jak intensywne emocje można odczuwać podczas oglądania. Linia telewizorów Neo QLED korzysta z funkcji Quantum Mini LED wzmacniającej wrażenia z oglądania. Neo Quantum HDR 4000 pogłębia kolory i poprawia kontrast każdej klatki tak, abyś jeszcze bardziej dał się wciągnąć w fabułę filmu.

* Zakres funkcji luminancji Neo Quantum HDR odnosi się do jasności mierzonej według własnych standardów i testów Samsung. Działanie Neo Quantum HDR zależy od warunków, w jakich odtwarzany jest obraz.
** Model 65'' posiada Neo Quantum HDR 3000.

Stado owiec na słonecznej łące zdaje się wychodzić z ekranu telewizora. Telewizor QLED odzwierciedla rzeczywiste jasne i ciemne kolory w najmniejszych detalach.
Telewizor QLED wyświetla matową, przypominającą fale grafikę, bez refleksów światła.

Eliminacja rozpraszających odblasków

Powłoka Antyrefleksyjna


Poznaj telewizor redukujący odbicia światła! Powłoka Antyrefleksyjna wyeliminuje z Twojego ekranu zbędne, rozpraszające odblaski świetlne, aby swobodnie dało się zatracić w tym, co najbardziej lubisz oglądać. Usiądź wygodnie w dowolnym miejscu salonu i rozkoszuj się doskonałym obrazem nawet w samo południe.

Optymalizacja jasności

Tryb Komfort dla Oczu


Automatyczne dostosowanie jasności obrazu oraz temperatury kolorów do pory dnia i oświetlenia sprawia, że oglądane treści są przyjazne dla oczu. Dzięki temu będziesz mógł jeszcze bardziej zrelaksować się przed ekranem.

*Funkcja używa lokalnego IP, by uzyskać informacje o pogodzie oraz godzinie wschodu/zachodu słońca.

Mężczyzna przed telewizorem QLED w nocy. Ekran wyświetla obraz zoptymalizowany w Trybie Komfortu dla Oczu.
Prezentacja 3 kroków wyświetlania żywych obiektów na przykładzie nosorożca w technologii Wzmocnienia Głębi Obrazu.

Trójwymiarowa głębia obrazu

Wzmocnienie Głębi Obrazu


Fenomenalna głębia obrazu, która odzwierciedla postrzeganie głębi przez ludzkie oko. Dzięki wsparciu sieci neuronowych technologia Wzmocnienie Głębi Obrazu zwiększa kontrast pierwszego planu, utrzymując tło na bazowym poziomie. Z jej pomocą wszystkie bliższe detale stają się jeszcze bardziej realistyczne i żywe.

Większa dynamika ruchu

Zaawansowany Upłynniacz Ruchu+


Sprawdź, jak komfortowo bierze się udział w rozgrywkach przy 120 Hz w 4K. Możesz zapomnieć o opóźnieniach, które do tej pory pogarszały Twoje wyniki w trakcie rywalizacji.

Ścigający się samochód wygląda o wiele wyraźniej na ekranie QLED niż na zwykłym ekranie dzięki poprawie ruchu do 120 Hz w 4K.
Zalety funkcji FreeSync Premium Pro ukazane na przykładzie szarpania obrazu, gdy jest ona wyłączona.

Płynna rozgrywka pozbawiona technicznych przeszkód

Zaawansowane Funkcje Dla Graczy+


Zapomnij o kwestiach technicznych, przez które byłeś pokonywany w rozgrywkach. Funkcja FreeSync Premium Pro zniweluje szarpanie obrazu i zapewni płynność ruchu, Automatyczny Tryb Gry umożliwi błyskawiczną odpowiedź na każdy ruch przeciwnika, a nowy Panel Gracza ułatwi ustawienie idealnych parametrów do gry. Zyskaj przewagę dzięki nowym technologiom i kieruj się prosto na podium!

* Wrażenia z oglądania mogą się różnić w zależności od rodzaju treści i procesora graficznego.

Kinowa jakość brzmienia

Dźwięk Podążający za Obiektem Pro 


Funkcja Dźwięku Podążającego za Obiektem PRO wraz z wbudowanym systemem głośników (6.2.4) sprawi, że udźwiękowienie każdego filmu wbije Cię w fotel. Przekonaj się, jak dźwięk precyzyjnie porusza się wraz z oglądanym na ekranie obiektem. Doznaj realistycznych wrażeń, oglądając i słysząc przejeżdżający pociąg czy galopujące konie. Doświadczaj intensywnych emocji, wybierając telewizor z dobrym dźwiękiem i poczuj się jak bohater fabuły!

Motocykle jadą przez piach, pozostawiając za sobą tumany kurzu. Telewizor QLED wydaje dźwięki brzmiące tak, jakby prawdziwy motocykl przejechał tuż obok.
Moduł One Connect Pro przymocowany do telewizora QLED, wyglądający jak podstawka.

Przewody pod kontrolą

Moduł One Connect Pro


Jak powiesić telewizor, żeby nie było widać kabli? Postaw na estetyczne rozwiązanie z modułem One Connect Pro. Podłącz wszystkie przewody do eleganckiej skrzyneczki i zapomnij o plątaninie kabli na ścianie lub za telewizorem. W zależności od potrzeb i możliwości przestrzennych moduł możesz ustawić obok lub przytwierdzić do podstawy TV.

Piękno minimalizmu

Absolutnie Bezgraniczny Design


Telewizor to nie tylko sprzęt dostarczający rozrywki, ale też ważny element wyposażenia salonu. Nie wybieraj pomiędzy nowoczesną elegancją a wyśmienitym obrazem – możesz mieć to wszystko z Absolutnie Bezgranicznym Designem i niezwykle smukłym profilem.

Zdjęcie profilowe TV QLED pokazujące jego ultrasmukły design.
Nowy SmartHub wyświetla wiele różnych aplikacji i rodzajów treści.

Intuicyjne centrum zarządzania

Nowy Smart Hub


Drażni Cię powolne wyszukiwanie ulubionego kontentu w Twoim smart TV? Ulepszony układ Smart Hub rozwiązuje ten problem – wszystko, czego potrzebujesz, jest pod ręką. Treści posortowano w intuicyjne kategorie, wyświetlane zgodnie z Twoimi wcześniejszymi zainteresowaniami.

* Usługi i rekomendacje mogą różnić się w zależności od regionu. Przed rozpoczęciem korzystania wymagane jest zaakceptowanie Regulaminu Smart Hub oraz Polityki prywatności. Wybrane usługi mogą wymagać rejestracji lub aktywowania subskrypcji.

Wygodne zarządzanie urządzeniami

SmartThings


Sterowanie urządzeniami stało się jeszcze wygodniejsze dzięki funkcji SmartThings. Wygodnie zarządzaj zarówno najnowszym sprzętem internetowym, mobilnym, inteligentnym, jak i urządzeniami starszej generacji. Twój telewizor wykryje je automatycznie i odda do Twojej dyspozycji. Obecny na pokładzie SmartThings Hub umożliwi Ci łatwe podłączenie zgodnego sprzętu bez konieczności użycia dodatkowych urządzeń. Możesz nimi sterować za pomocą pilota, a nawet własnego głosu.

* Dostępna technologia oraz funkcje mogą się różnić w zależności od kraju, usługodawcy, środowiska sieciowego lub produktu. Aktualizacje odbywają się bez powiadomienia. Wymagane jest podłączenie do Internetu oraz zarejestrowania urządzeń w aplikacji SmartThings. Podłączone urządzenia są sprzedawane oddzielnie.
** Usługa dostępna dla protokołu transmisji danych Wi-Fi/BLE (Bluetooth Low Energy). Protokół transmisji danych ZigBee wymaga zakupu IoTdongle.

Na ekranie telewizora widać menu SmartThings. Ikonki WiFi pokazane nad telewizorem, odkurzaczem samojezdnym i oczyszczaczem powietrza.
Mężczyzna prowadzi wideorozmowę z dwojgiem innych osób przez Google Duo.

Rozmowy na dużym ekranie

Wideorozmowy


Połącz bezprzewodowo swój telewizor z aplikacją do wideorozmowy i spędzaj czas z bliskimi na większym ekranie. Ciesz się łatwym i wygodnym dostępem do wideorozmów: wybierz aplikację Google Duo i ustaw kamerę - Samsung SlimFit, Logitech lub kamerę swojego urządzenia mobilnego.

* Wymagana dodatkowa, kompatybilna kamera Samsung SlimFit lub inna kompatybilna kamera podmiotów trzecich. Kamery sprzedawane osobno.
Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.


Nasi specjaliści zamontują podstawę, ustawią urządzenie we wskazanym miejscu i podłączą do istniejącej i sprawnej instalacji.


Dodatkowo uruchomimy telewizor po raz pierwszy i zaprogramujemy dostępne kanały telewizji naziemnej. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.


Telewizor PHILIPS PUS9206  - usługa

Dane techniczne

Dane podstawowe

Ekran: 75" MINILED, 8K Ultra HD, 7680 x 4320px
Smart TV: Tak
Android TV: Nie
Dla graczy: Tak
Tuner: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2/HEVC/H.265
Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz
Technologia HDR (High Dynamic Range): HLG
Złącza: HDMI x4, USB x3
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Samsung NEO QLED
Kolor obudowy: Srebrny

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

5/5
1 opinii
1 użytkowników poleca ten produkt
Ogólna
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (1)
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Max 9 października 2022
Szczera opinia
Po kilku dniach użytkowania telewizora SAMSUNG QE75QN900BT przyszedł czas na podzielenie się moją mini opinią na jego temat. Wygląd telewizora jest bardzo minimalistyczny, ultra cienka matryca (grubość TV bez nogi to 1,6 cm) z prawie niewidoczną milimetrową ramką, którą widać tylko ze względu na jasny srebrny kolor. Obraz na tym telewizorze jest bardzo jasny, ostry i wyraźny, ale to bardzo zależy od jakości i rozdzielczości filmu/serialu jaki się na nim wyświetla. Podnoszenie jakości obrazu do tych 8K (33 miliony pikseli) radzi sobie świetnie przy jasnych scenach, gdzie nawet film w 720p (0,9 miliona pikseli) dało się oglądać, co myślałem że nie będzie możliwe. Przy ciemnych scenach w filmach o bardzo niskiej rozdzielczości niestety pojawiają się już ogromne artefakty i ogląda się to bardzo nieprzyjemnie. Polecam na tym telewizorze oglądać filmy o rozdzielczości minimum 4K, ponieważ do tego został stworzony. Dla osób ciekawych jak wygląda sprawa podświetlania matrycy na tym telewizorze i oglądania filmów w nocy. Odpowiedź brzmi nie jest to OLED i tak na tym telewizorze widać podświetlenie. Moim zdaniem najlepiej ogląda się na nim w nocy ciemne filmy w trybie „Filmmaker” gdzie wydaje mi się, że jasność telewizora jest mocno ograniczona, ale za to wszystko wygląda bardzo ładnie nawet przy najciemniejszych scenach. Po przesiadce z OLED w trybie dynamicznym gdzie jasność telewizora jest bardzo wysoka w oczy rzuca się bardzo dużo niedoskonałości podświetlenia, czyli miejsc gdzie powinno być ciemno/czarno a jest szara poświata. Napiszę tutaj o dużej wadzie jaką zauważyłem w trybach wysokiej jasności (np. tryb dynamiczny), chodzi o niespójność jasności podświetlania, czyli zmianie poziomu jasności elementów, które powinny mieć jedną stałą jasność. Przykładowo zielone napisy pod filmem mają różne odcienie zieleni w zależności od jasności sceny w filmie, drugi przykład to przy PC jak się na dole pojawia jasny pasek odtwarzacza wideo cały obraz filmu robi się 20-30% ciemniejszy. Mam nadzieje, że Samsung dopracuje to w aktualizacji oprogramowania telewizora. Za takie pieniądze telewizor nie powinien mieć żadnej wady i powinien obsługiwać DOLBY VISION, dlatego nie mogę dać 5 gwiazdek. #PromocjaExcellenceLineSamsung
Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj przydatne usługi

Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.

Telewizor SAMSUNG Excellence Line QE75QN900BT 75" MINILED 8K 120Hz Dolby Atmos
Telewizor SAMSUNG Excellence Line QE75QN900BT 75" MINILED 8K 120Hz Dolby Atmos
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756