Stojak podłogowy GEMBIRD TVS-86F-01 do TV 55-86 Cali Czarny/Drewno
Kod: 2076116
Typ uchwytu:
Rozmiar ekranu [cal]: 55 – 86
Maksymalne obciążenie [kg]: 40
Standard VESA: 100 x 100, 100 x 200, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 400, 600 x 400
Sposób montażu:
Regulacja w pionie: Tak
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Sprawdź
Zamów telefonicznie 756 756 756
Opis produktu
Stylowy drewniany stojak na telewizor to idealne rozwiązanie dla osób ceniących elegancję i funkcjonalność. Obsługuje większość telewizorów LCD o przekątnej od 55 do 86 cali. Posiada bezstopniową regulację wysokości, co pozwala na dostosowanie go do indywidualnych potrzeb. Dodatkowo, jest zgodny z standardem VESA, maksymalnie 600 mm x 400 mm, a także oferuje zintegrowane zarządzanie kablami, co zapewnia porządek i estetykę w przestrzeni.
Specyfikacja:
Materiał: stal, plastik, buk.
Wykończenie powierzchni: malowanie proszkowe.
Kolor: czarny / drewno.
Obsługiwany rozmiar ekranu: 55" - 86".
Obsługa VESA: 100 x 100 mm - 600 x 400 mm.
Regulacja wysokości: 1130 - 1440 mm.
Nośność: 40 kg.
Zarządzanie kablami: tak.
Masa netto: 10,2 kg.
Wymiary: 1025 x 500 x 1475 mm.