Bateria FALA Retro 3 75832 Brązowy
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
|---|---|
| Typ: | Stojąca |
| Wykonanie korpusu: | Mosiądz |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Kolor: | Brązowy |
| Funkcje: | Aerator Neoperl, Łatwe do utrzymania czystości, Napowietrzanie strumienia wody, System anti-calc, Głowica ceramiczna |
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez:Retro elegancja
Wygodnie i funkcjonalnie
Korpus CLEANbody baterii FALA Retro 3 75832 Brązowy nie posiada zakamarków, które gromadziłyby brud i bakterie. Dzięki ERGOsize wysoko usytuowany wylot zapewnia bardzo dużą przestrzeń dla swobodnego używania baterii. Unikalne rozwiązanie techniczne SMARTnut sprawia, że nie posiadając odpowiednich kluczy ani doświadczenia skutecznie i trwale zamontujesz baterię. Elastyczne wężyki w oplocie ze stali nierdzewnej są dłuższe o 15 cm, aby podczas montażu nie zaskoczyły Cię nietypowe sytuacje.
Oszczędzasz z aeratorem
Zamontowany na końcu wylewki baterii FALA Retro 3 75832 Brązowy aerator pomaga oszczędzać wodę. Dzięki aeratorowi bateria zasysa powietrze i miesza je z napływającą wodą. Krople wody zmieszane z powietrzem są pełniejsze, lżejsze i bardziej miękkie. Oprócz większej przyjemności oszczędzamy również na rachunku za wodę - napowietrzony strumień ma większą objętość, jest cichy i bez rozpryskiwania, przez co mamy wrażenie większej ilości wody przy jej mniejszym zużyciu. Chronimy też środowisko. Aerator szwajcarskiej firmy (Neoperl) o strukturze plastra miodu (zastępuje klasyczne wkłady siateczkowe, które mają tendencję do zarastania) zapewnia lepszą ochronę przeciwwapienną i odporność na zgniatanie.
Zawartość zestawu
Kupując FALA Retro 3 75832 Brązowy otrzymujesz: baterię, wężyki przyłączeniowe, zestaw mocujący, instrukcję obsługi i kartę gwarancyjną.
Dane techniczne
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
|---|---|
| Typ: | Stojąca |
| Wykonanie korpusu: | Mosiądz |
| Bateria trójdrożna: | Nie |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Kolor: | Brązowy |
| Funkcje: | Aerator Neoperl, Łatwe do utrzymania czystości, Napowietrzanie strumienia wody, System anti-calc, Głowica ceramiczna |
Parametry | |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Aerator Neoperl, Głowica ceramiczna, Łatwe do utrzymania czystości, Napowietrzanie strumienia wody, System anti-calc |
| Kolor: | Brązowy |
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Typ: | Stojąca |
| Bateria trójdrożna: | Nie |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Wężyki podłączeniowe, Zestaw montażowy |
| Retro: | Tak |
Techniczne | |
| Możliwość podłączenia filtra wody: | Nie |
| Otwór montażowy: | 35 mm |
| Wyciągana wylewka: | Nie |
| Wykonanie korpusu: | Mosiądz |
| Wysokość korpusu [mm]: | 305 |
| Wysokość wylewki: | 200 mm |
| Zasięg wylewki: | 185 mm |
| Opcja wody gazowanej: | Nie |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | TOYA SPÓŁKA AKCYJNA |
| Ulica i numer budynku: | Sołtysowicka |
| Kod pocztowy: | 51-168 |
| Miasto: | Wrocław |
| Adres elektroniczny: | info@yato.pl |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Raty
Inne produkty w kategorii
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez: