Polecane produkty podobne

Opis produktu

Nowość w świecie chłodziarko-zamrażarek!

Pełny NO FROST

Technologia NO FROST eliminuje potrzebę regularnego rozmrażania zamrażarki, oszczędza to czas i zachowuje optymalne warunki przechowywania. Od teraz nie musisz ręcznie rozmrażać całego urządzenia bo lodówka zrobi to za Ciebie.

Lodówka BERG BRGCZ248FBI no frost bez rozmrażanie bez szronu

Szuflada na pizzę

To unikalna cecha, która z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom pizzy, pozwalając przechowywać ulubione smakołyki. Szuflada jest całkowicie wysuwana, gwarantując korzystne wykorzystanie przestrzeni.

Lodówka BERG BRGCZ248FBI szuflada na pizze płaska wysuwana

Komora Zero

Komora zero jest idealnym rozwiązaniem do przechowywania delikatnych produktów jakimi są mięso i ryby, w odpowiednio niskiej temperaturze. W niższej temperaturze owoce i warzywa dłużej zachowają świeżość.

Lodówka BERG BRGCZ248FBI komora zero

Balkonik na butelki

Specjalny balkonik na butelki umieszczony na drzwiach lodówki gwarantuje stabilne przechowywanie szklanych butelek. Teraz Twoje butelki będą bezpieczne a Ty zaoszczędzisz miejsce na szklanych półkach.

Lodówka BERG BRGCZ248FBI szklane butelki balkonik stabilność

Oświetlenie LED

Oświetlenie wnętrza diodami LED nie tylko sprawia, że wnętrze jest dobrze widoczne, ale także jest energooszczędne. Ciesz się lepszym komfortem wizualnym w swojej lodówce i jednocześnie zmniejsz rachunki za prąd.

Lodówka BERG BRGCZ248FBI Oświetlenie LED widoczność oszczędność energii

Sterowanie elektroniczne

Zaawansowane sterowanie elektroniczne umożliwia kontrolowanie temperatury w chłodziarce i zamrażarce, zapewniając optymalne warunki przechowywania.

Lodówka BERG BRGCZ248FBI sterowanie elektroniczne panel

Co zawiera zestaw?

Kupując lodówkę BERG BRGCZ248FBI w zestawie otrzymujesz: urządzenie, kartę gwarancyjną oraz instrukcję obsługi.


Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.

Po pewnym podłączeniu lodówki do istniejących oraz sprawnie działających instalacji zostanie ona wypoziomowana i unieruchomiona wewnątrz zabudowy. Dla pełnej wygody i ergonomii użytkowania lodówki zmieniamy kierunek otwierania drzwi. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.

Pamiętaj, że nieprawidłowo wypoziomowana chłodziarka może głośno pracować, doprowadzić do rozszczelnienia drzwi i wzrostu zużycia prądu. Ma to również wpływ na żywotność samego agregatu.

Lodówka zabudowa usługa

Dane techniczne

Dane podstawowe

Wymiary (WxSxG) [cm]: 179 x 54 x 55
Pojemność [l]: 180 chłodziarka + 68 zamrażarka
Roczne zużycie prądu: 280 kWh = 322 zł
Sterowanie: Elektroniczne
Położenie zamrażarki: Na dole
Zmiana kierunku otwierania drzwi: Tak
Bezszronowa (No Frost): Pełny No Frost
Funkcje dodatkowe: Komora zero, Oświetlenie LED

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Lodówka BERG BRGCZ248FBI
Produkt archiwalny

Lodówka BERG BRGCZ248FBI

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756