Produkt archiwalny
Lodówka WHIRLPOOL ARG 590/A+
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Łyżworolki NILS EXTREME NA11230A (43-45) Różowo-czarny
Produkt archiwalny
Lodówka WHIRLPOOL ARG 590/A+
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneIdealne zarządzanie przestrzenią
Szklane półki
Lodówka WHIRLPOOL ma półki ze wzmocnionego szkła z zaokrąglonymi krawędziami, które zapobiegają wyciekom. Zaprojektowane, by połączyć piękno i funkcjonalność oraz zapewnić Ci najwygodniejsze korzystanie.
Dwie szuflady chłodziarki
Ta lodówka WHIRLPOOL ARG 590 jest wyposażona w dwie szuflady w chłodziarce, dzięki czemu nigdy nie zabraknie miejsca na warzywa i owoce.
XlentFit
Lodówkę WHIRLPOOL ARG 590 możesz postawić przy ścianie, bez zachowania jakiegokolwiek odstępu, a i tak otworzysz ją bez żadnego problemu.
Co zawiera zestaw?
Kupując lodówkę WHIRLPOOL ARG 590 w zestawie otrzymujesz: urządzenie, kartę gwarancyjną oraz instrukcję obsługi.
Zadbaj o swoją wygodę
W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.
Po pewnym podłączeniu lodówki do istniejących oraz sprawnie działających instalacji zostanie ona wypoziomowana i unieruchomiona wewnątrz zabudowy. Dla pełnej wygody i ergonomii użytkowania lodówki zmieniamy kierunek otwierania drzwi. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.
Pamiętaj, że nieprawidłowo wypoziomowana chłodziarka może głośno pracować, doprowadzić do rozszczelnienia drzwi i wzrostu zużycia prądu. Ma to również wpływ na żywotność samego agregatu.
Dane techniczne
| Gwarancja: | 24 miesiące, Door To Door |
|---|---|
| Model: | ARG 590/A+ |
| Bezszronowa (No Frost): | Brak |
| Front na wyposażeniu: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Liczba agregatów: | 1 |
| Liczba drzwi: | 1 |
| Liczba termostatów: | 1 |
| Położenie zamrażarki: | Wewnątrz |
| Zmiana kierunku otwierania drzwi: | Tak |
| Pojemność użytkowa [l]: | 111 lodówka + 18 zamrażarka |
| Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania [h]: | 14 |
| Nazwa: | EUROPEAN APPLIANCES POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Ulica i numer budynku: | ul. 1 Sierpnia 6A |
| Kod pocztowy: | 02-134 |
| Miasto: | WARSZAWA |
| Kostkarka do lodu: | Nie |
| Sterowanie: | Mechaniczne |
| Sterowanie smartfonem: | Nie |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 32.8 |
| Szerokość [cm]: | 59.6 |
| Liczba pojemników na warzywa: | 1 |
| Liczba półek: | 2 |
| Liczba półek na butelki: | 0 |
| Rodzaj półek: | Szklane |
| Sposób odszraniania (rozmrażania) chłodziarki: | Automatyczne |
| Dystrybutor wody: | Nie |
| Szybkie chłodzenie: | Nie |
| Głębokość [cm]: | 54.5 |
| Wysokość [cm]: | 81.5 |
| Wymiary (WxSxG) [cm]: | 81.5 x 59.6 x 54.5 |
| Klasa klimatyczna: | |
| Klasa zamrażarki: | **** |
| Szybkie zamrażanie: | Nie |
| Liczba pojemników w zamrażarce: | 1 |
| Sposób odszraniania (rozmrażania) zamrażalnika: | Manualne |
| Zdolność zamrażania [kg/24h]: | 2 |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie znalazłeś produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.