- Strona główna ›
- AGD do zabudowy ›
- Okapy ›
- Okap ELICA Lane B BL MAT A 72 Czarny 395m3/h 61dB klasa D Włącznik i wyłącznik oświetlenia
Okap ELICA Lane B BL MAT A 72 Czarny 395m3/h 61dB klasa D Włącznik i wyłącznik oświetlenia
Polecane produkty podobne
Powiew nowoczesności w Twojej kuchni
Stylowy design i funkcjonalność
Poznaj funkcjonalny i elegancki okap marki ELICA. Jego obecność w kuchni, pozwoli na pozbycie się niechcianych zapachów podczas gotowania. Stylistyka wykonania okapu wpasuje się do nowoczesnych, kuchennych wnętrz. Szerokość - 71,4 cm. Może pracować w trybie pochłaniacza oraz wyciągu. Okap jest całkowicie zintegrowany z szafką, w pełni płaski design idealnie sprawdza się w przypadku kuchni liniowych. Dzięki listwie LED okap zapewnia optymalne i równomierne rozproszenie światła na płycie kuchennej.
Oświetlenie LED
W okapie zastosowano oświetlenie ledowe, które zapewnia doskonałe doświetlenie płyty grzewczej bez ryzyka oślepienia. Energooszczędne oświetlenie w postaci diod LED sprawia, że okap pomaga zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Emitowane światło ma przyjemną dla oka barwę i natężenie, które nie męczy wzroku. Dzięki temu wieczory w kuchni to czysta przyjemność!
Filtr aluminiowy i węglowy
Filtr przeciwtłuszczowy wyłapuje drobinki tłuszczu, więc należy czyścić go w zależności od intensywności gotowania. W celu wyczyszczenia filtra tłuszczowego należy go wymontować i umyć ciepłą wodą z dodatkiem środków rozpuszczających tłuszcz lub w zmywarce do naczyń, ustawiając go pionowo. W trybie pracy jako pochłaniacz - filtry węglowe pochłaniają zapachy związane z gotowaniem. Filtry węglowe nie nadają się do mycia ani do regeneracji i powinny być wymieniane nie rzadziej niż raz na 3 miesiące lub częściej w przypadku intensywnego korzystania z okapu. Filtry węglowe dostępne osobno (opcjonalne).
Zawartość zestawu
Kupując okap ELICA Lane B BL MAT A 72 w zestawie otrzymujesz: urządzenie, instrukcję obsługi i kartę gwarancyjną.
Dane techniczne
| Szerokość [cm]: | 71.4 |
|---|---|
| Głębokość [cm]: | 28.3 |
| Rodzaj okapu: | |
| Tryb pracy: | |
| Wydajność maksymalna [m3/h] (tryb standardowy): | 395 |
| Poziom hałasu [dB]: | 61 |
| Filtr przeciwtłuszczowy: | Aluminiowy |
| Oświetlenie: | LED |
| Sterowanie: | Manualne (przyciski) |
| Kolor (wykończenie): | Czarny |