Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij
Produkt archiwalny
Okap GLOBALO Silentio 80.1 Biały (bez silnika)

Okap GLOBALO Silentio 80.1 Biały (bez silnika)

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
Opis i dane

Opis i dane

Okap Globalo

Okap GLOBALO Silentio 80.1 o szerokości 79.6 cm i wysokości 10.5 cm. Urządzenie posiada oświetlenie LED oraz Timer. Okap nie posiada silnika.

Okap GLOBALO Silentio 80.1 Biały - Wygląd Ogólny

Oczyszczanie powietrza na maksymalnym poziomie

Okap GLOBALO Silentio 80.1 to urządzenie przystosowane do pracy w trybie wyciągu, czyli filtrowania powietrza w obiegu otwartym. Sprzęt zasysa opary i zanieczyszczone powietrze z kuchni, a następnie odprowadza je na zewnątrz budynku kanałem wentylacyjnym. Dodatkowo wyłapuje cząsteczki tłuszczu dzięki wbudowanemu filtrowi aluminiowemu.

Okap GLOBALO Silentio 80.1 Biały - Oczyszczanie powietrza na maksymalnym poziomie

Psst…! Tu pracuje cichy okap

Okap GLOBALO Silentio 80.1 ma cechę, która wyróżnia go na tle innych urządzeń: jest przeznaczony do pracy z silnikiem zewnętrznym (TW1.1), który należy zamontować poza kuchnią, np. na poddaszu lub w innym rzadko używanym miejscu. Wówczas podczas używania okapu właściwie nie słyszymy jego pracy (jedynie szum zasysanego powietrza), co jest niezwykle komfortowe przy codziennym użytkowaniu sprzętu. Silnik należy dokupić osobno.

Okap GLOBALO Silentio 80.1 Biały - Psst…! Tu pracuje cichy okap

Ekologiczne oświetlenie

Pasek LED o mocy 10 W wbudowany w okapie GLOBALO Silentio 80.1 świeci jasnym, równomiernym światłem, które sprawia, że przygotowywanie posiłków wieczorem staje się znacznie bardziej przyjemne, a kuchnia z rozświetloną kuchenką wygląda przytulniej. Używanie LED-ów jako źródła światła pozwala ograniczyć rachunki za prąd i pomaga dbać o środowisko.

Okap GLOBALO Silentio 80.1 Biały - Ekologiczne oświetlenie

Trwałe i estetyczne materiały

Okap podszafkowy GLOBALO Silentio 80.1 wykonano ze sprawdzonych materiałów: białego szkła hartowanego i stali nierdzewnej lakierowanej na biel. Są one odporne na chemikalia, wilgoć i uszkodzenia, a przy tym wyróżniają się wysoką estetyką, która pozwala urządzeniu dopasować się do każdej kuchni.

Okap GLOBALO Silentio 80.1 Biały - Trwałe i estetyczne materiały

Przeznaczenie i działanie

Okap do zabudowy GLOBALO Silentio 80.1 przystosowany jest do pracy z silnikiem zewnętrznym GLOBALO TW1.1. Pozwala to na umieszczenie turbiny w osobnym pomieszczeniu tak, by jej praca była w kuchni niesłyszalna. Okap włączysz i wyłączysz poprzez wygodny panel dotykowy lub pilot, a silnik zewnętrzny w tym samym czasie uruchomi się np. w garażu, piwnicy czy na poddaszu.

Jak zamontować silnik zewnętrzny?

To niezwykle proste. Wystarczy połączyć okap z silnikiem za pomocą dołączonego do zestawu 5-żyłowego kabla o długości 7 m. By para wodna i nieczystości były skutecznie usuwane z kuchni, zastosuj rurę okrągłą o średnicy 150 mm lub kanał płaski o wymiarach 220x90 mm z przejściem na okrągłą rurę fi 150 mm. Okap podłączysz do prądu standardową wtyczką zasilającą, która znajduje się przy jego korpusie. Co zyskujemy dzięki silnikowi zewnętrznemu? - więcej miejsca w zabudowie kuchennej – okap Silentio 80.1 ma jedynie 10.5 cm wysokości!

- ciszę i spokój podczas przygotowywania posiłków – pracę silnika słychać jedynie w tym pomieszczeniu, w którym został zamontowany.

- dyskrecję – wkład do zabudowy pozostaje niemalże niewidoczny, co umożliwia dopasowanie go do dowolnego stylu w kuchni.

- więcej miejsca w szafce, które możesz wykorzystać na przechowanie dodatkowych kuchennych akcesoriów.

- możliwość umieszczenia silnika w garażu, piwnicy, na strychu czy poddaszu.

Okap GLOBALO Silentio 80.1 Biały - Przeznaczenie i działanie

Dane techniczne

Kolor (wykończenie) Biały
Rodzaj okapu Do zabudowy w szafce
Wyposażenie Instrukcja obsługi w języku polskim, Pilot
Gwarancja 24 miesiące, Door To Door

Klasa energetyczna

B
Funkcje dodatkowe Timer

Regulacja prędkości

Skokowa

Sterowanie

Dotykowe
Tryb pracy Wyciąg

Oświetlenie

LED

Filtr przeciwtłuszczowy

Aluminiowy

Filtr węglowy

Nie
Liczba filtrów odtłuszczających 1
Głębokość [cm] 29
Szerokość [cm] 79.6
Wysokość [cm] 10.5
Głębokość maksymalna [cm] 29
Średnica wylotu powietrza [cm] 15
Instrukcja obsługi Pobierz
Szczegółowe warunki gwarancji Pobierz
Karta produktuPobierz
Nazwa producenta/importera GLOBALO
Opinie

Opinie

Akcesoria Raty

Raty

Instrukcje

Instrukcje

Instrukcja obsługi Okap GLOBALO Silentio 80.1 Biały (bez silnika)

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną