Piekarnik SAMSUNG NV73J9770RS Chef Collection Elektryczny parowy Inox A+

(7)
Kod: 833057
Porównaj
Wymiary (SxWxG) [cm]: 59.5 x 59.5 x 56.6
Pojemność [l]: 73
Wykonanie wnętrza piekarnika: Emalia ceramiczna
Sterowanie: Elektroniczne
Rodzaj piekarnika: Elektryczny parowy
Typ prowadnic w piekarniku: Teleskopowe
Kolor frontu: Inox
Funkcje: Sterowanie smartfonem, Grill (opiekacz), Termoobieg
Pieczenie pod osłoną pary - Gourmet Vapour
Termosonda
Zobacz opis produktu
A+ Karta informacyjna produktu
Piekarnik SAMSUNG NV73J9770RS Chef Collection Elektryczny parowy Inox A+
Piekarnik SAMSUNG NV73J9770RS Chef Collection Elektryczny parowy Inox A+
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

Opis produktu
Poznaj linię Samsung Chef Collection. Pierwszą kolekcję urządzeń kuchennych, stworzoną przy współpracy z najlepszymi szefami kuchni.

Do naszych produktów wprowadziliśmy funkcje polecone przez szefów z Club des Chefs. Elitarnego grona mistrzów, uhonorowanych gwiazdkami Michelin.

WYBRANE CECHY

Gourmet Vapor Cook™

Technologia Gourmet Vapour™ to wspomagany przez gorącą parę proces pieczenia nadający potrawom chrupkości.

Sterowanie Wi-Fi

Prosta w obsłudze aplikacja pozwala na zdalne zarządzanie pracą piekarnika za pomocą połączenia
Wi-Fi.

Programy automatyczne

Skorzystaj z bazy aż 80 predefiniowanych ustawień piekarnika, idealnie dostosowanych do przygotowywania najróżniejszych potraw.

Czyszczenie pyrolityczne

Czyszczenie pyrolityczne wykorzystuje bardzo wysoką temperaturę i wypala wszelkie resztki potraw oraz zabrudzenia, zostawiając łatwy do zebrania popiół.

Termosonda

Za pomocą sondy wkładanej do mięsa i podłączanej do specjalnego gniazda wewnątrz, zawsze wiadomo kiedy mięso jest dobrze upieczone.

Intuicyjne sterowanie

Zmiana temperatury, czasu pieczenia oraz zarządzanie programami jest prosta na czytelnym, dotykowym wyświetlaczu LCD.

Precyzyjna kontrola temperatury

Dzięki specjalnym algorytmom piekarnik zapewnia bardzo precyzyjną kontrolę temp. podczas pieczenia.

Łagodne domykanie

Miękkie zamykanie drzwi rozpocznie się przy ustawieniu pod kątem około 15 stopni. Całkowite zamknięcie następuje w ciągu 5 sekund.

Chłodne drzwi piekarnika

Drzwi piekarnika pozostają cały czas chłodne podczas pracy, chroniąc przed oparzeniami.

gotowanie na najwyższym, restauracyjnym poziomie

Doskonała równowaga smaku i konsystencja potraw. Technologia Gourmet Vapour™

Gourmet Vapour™ to technologia stosowana w profesjonalnych piecach konwekcyjnych. Podczas pieczenia sucha para o temperaturze 105℃, rozprowadzana jest po całej komorze wraz z gorącym powietrzem. Potrawa zostaje pokryta delikatną i mikroskopijną warstwą, co daje wyjątkowy efekt – czyli idealną chrupkość, soczystość i aromat.

Perfekcyjnie przygotowane mięso. Termosonda

W prosty sposób skontrolujesz temperaturę potrawy i określisz, czy jest już idealnie upieczona. Nie musisz przy tym otwierać drzwi i uwalniać ciepła.

Doskonałe rezultaty. Precyzyjna kontrola temperatury

Każde wahanie temperatury w piekarniku może sprawić, ze pieczenie się nie uda, dlatego właśnie dzięki specjalnym algorytmom piekarnik Chef Collection zapewnia bardzo precyzyjna kontrole temp. podczas pieczenia.

Smacznie na co dzień. Predefiniowane ustawienia piekarnika do przyrządzania różnych typów potraw

W pamięci piekarnika dostępnych jest 80 profesjonalnych przepisów kulinarnych najlepszych światowych szefów kuchni. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniej receptury lub nie masz czasu, aby stworzyć coś wyjątkowego - to rozwiązanie jest dla Ciebie! Wybierz danie z menu, a na panelu wyświetlą się szczegóły przepisu. Dokładne informacje o przepisach i przygotowaniu danej potrawy znajdują się w instrukcji obsługi.

Duża komora. Jeszcze więcej możliwości

Piekarnik Samsung to, aż 73 litrów pojemności, oznacza to większy komfort pieczenia. Możesz teraz przygotować kilka porcji w tym samym czasie lub jedno większe danie. Idealnie sprawdzi się przy organizowaniu np. przyjęcia świątecznego. Wygoda użytkowania, która pozwala na więcej.

Zdalne gotowanie i pieczenie. Bezprzewodowa kontrola

Wbudowana funkcja łączności Wi-Fi pozwoli na zdalne monitorowanie pracy piekarnika i sterowanie nim z poziomu aplikacji*. W prosty sposób wybierzesz ustawienia, czy odbierzesz powiadomienia o pracy piekarnika – teraz to wszystko na Twoim smartfonie.

* Dostępna dla smartfonów iPhone i urządzeń z systemem Android. Wymagane połączenie z Internetem.

intuicyjne sterowanie

Sterowanie piekarnikiem jest wyjątkowo proste, a pieczenie o wiele łatwiejsze. Dzięki kolorowemu, w pełni dotykowemu wyświetlaczowi LCD 4,6", panel sterowania jest bardzo czytelny i przyjazny użytkownikowi. Za pomocą kilku ruchów ustawisz program pieczenia, temperaturę, czas, oświetlenie czy blokadę rodzicielską.

funkcjonalne udogodnienia

Proste i skuteczne. Czyszczenie pyrolityczne

Pyroliza to skuteczny i wygodny sposób czyszczenia piekarnika. W trakcie cyklu czyszczenia pyrolitycznego temperatura wewnątrz piekarnika wzrasta do około 500ºC, dzięki czemu wszystkie zabrudzenia (tj. tłuszcz i resztki jedzenia) ulegają zwęgleniu i zostają zamienione w łatwy do usunięcia popiół.

Ekologiczne czyszczenie parą. Vapour Clean™

Wystarczy wlać wodę na dno piekarnika i uruchomić program samoczyszczenia. Gorąca para rozmiękczy zaschnięte zabrudzenia, a Ty wygodnie usuniesz je miękką ściereczką. Cykl samoczyszczenia piekarnika nie wymaga dodatkowych detergentów, a uciążliwe szorowanie zabrudzeń już nie będzie konieczne.

Wygodne pieczenie. Prowadnice teleskopowe Easy Glide

Piekarnik posiada blachy do pieczenia, które płynnie się wysuwają i są bardzo stabilne nawet, gdy stawiasz na nich ciężkie naczynia. Jest to możliwe dzięki prowadnicom teleskopowym Easy Glide. Teraz możesz bezpiecznie i wygodnie mieszać, przekładać i doprawiać potrawy – bez bałaganu i zachlapań.

Ceramiczne wnętrze. Wysoka efektywność i odporność

Ceramiczna i specjalnie profilowana komora piekarnika zapewnia nie tylko wysoką efektywność jego pracy, ale dzięki warstwie emalii ceramicznej jest także wyjątkowo odporna na uszkodzenia i znacznie łatwiejsza w utrzymaniu czystości i higieny.

bezpieczeństwo

Piekarnik został wyposażony w szereg rozwiązań, tak by jego użytkowanie było jeszcze bardziej bezpieczne i komfortowe. Możesz teraz piec ulubione ciasteczka albo pizze z małymi pomocnikami, bez obawy że Ty lub Twoje dziecko poparzycie się w trakcie wspólnej pracy. W urządzeniu zastosowano specjalną antyoparzeniową zimną szybę i automatyczną blokadę przed przypadkowym otwarciem drzwi piekarnika w trakcie pieczenia. Dodatkowo piekarnik wyposażono w zabezpieczenie antyprzepięciowe.

Zabezpieczenie antyprzepięciowe

Urządzenia elektryczne narażone są na uszkodzenia instalacji, podczas skoków napięcia. Zabezpieczenie przepięciowe chroni piekarnik przed skutkami dużych wahań prądu, odcinając automatycznie urządzenie od zasilania.

Zabezpieczenie otwierania drzwi

Piekarnik posiada automatyczną blokadę drzwi, która uruchamia się, gdy temperatura wewnątrz urządzenia przekroczy 300°C. Dodatkowo, posiada zabezpieczenie przed przypadkowym włączeniem przycisków piekarnika.

Zawsze zimna, czterowarstwowa szyba

Drzwi piekarnika zostały wykonane z czterowarstwowej szyby, która izoluje otoczenie od wysokiej temperatury wewnątrz. Dzięki temu front urządzenia pozostaje chłodny nawet podczas długiej pracy i nie ma ryzyka oparzeń.

rysunek techniczny

 • A Szerokość: 595 mm
 • B Głębokość: 566 mm
 • C Wysokość: 595 mm

zawartość opakowania

porównaj produkty

 
NV73J­9770RS


NV75J­7570RS

Wymiary w mm (SxWxG) 595 x 595 x 566 mm 595 x 595 x 566 mm
Waga 45.9 kg 42.8 kg
Front Stal nierdzewna + czarne szkło Stal nierdzewna + czarne szkło
Wyświetlacz Wyświetlacz dotykowy LCD
Niebieski wyświetlacz LED
Sterowanie Dotykowe Intuicyjne sterowanie Guide Lighting
Prowadnice teleskopowe
Pojemność 73 l 75 l
Klasa energetyczna A+ A
Programy Auto Menu 80 40
Funkcja podgrzewania talerzy
Funkcja podtrzymywania ciepła
Technologia Dual Cook Podwójne pieczenie z technologią Dual Cook
Technologia Gourmet Vapour™ Pieczenie pod osłoną pary 
Precyzyjna kontrola temperatury
Czyszczenie parowe
Czyszczenie pyrolityczne
Tryby pieczenia 14 24
Tryb Pro-Roasting
Profesjonalny tryb Pro-Roasting
Profesjonalny tryb Pro-Roasting
Grzałka Górna 1100 W 1100 W
Grzałka Dolna 1100 W 1100 W
Tryb konwencjonalny 1800 W 1800 W
Zakres temperatur 30~300 (grill 100~300)℃ 30~275 (grill 100~300)℃
Blokada bezpieczeństwa
Łagodny domyk drzwi
Timer i zegar kuchenny
Moduł Wi-Fi
Zdalne sterowanie i monitorowanie pracy piekarnika
Termosonda
Rożen
Blachy
2 blachy do pieczenia
2 blachy do pieczenia
Ruszty 2 ruszty
1 ruszt
Wewnętrzne oświetlenie  1 x 25 W (halogenowe) 1 x 40 W (halogenowe)

WARTO WIEDZIEĆ

Czy można gotować “na parze” w piekarniku elektryczno-parowym z technologią Gourmet Vapour™?
Para wytwarzana w piekarniku to “para sucha” o temperaturze przekraczającej 100°C, która działa w połączeniu z funkcją termoobiegu i grzałki. Temperatura w piekarniku jest stale wspomagana przez gorącą parę, aby lepiej nawilżać pieczone potrawy, a jej intensywność można ustawić na niską, średnią lub wysoką. Przy użyciu wybranych funkcji, bez problemu można przygotować także warzywa, ale nie będzie to tradycyjne gotowanie na parze.

Czy trzeba odkamieniać piekarnik używający czyszczenia parowego?
System czyszczenia parowego Vapour Clean™, bez konieczności odkamieniania urządzenia, może działać łącznie przez dwie godziny. Po tym czasie konieczne jest uruchomienie cyklu usuwania kamienia, a bez jego przeprowadzenia nie jest możliwe rozpoczęcie kolejnego pieczenia. Piekarnik odmierza czas pozostały do kolejnego procesu odkamieniania i informuje użytkownika, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Co to jest pyrolityczne czyszczenie piekarnika?
Wnętrze piekarnika pozostanie czyste bez straty czasu i wysiłku na szorowanie oraz bez konieczności używania drogich środków czystości. System czyszczenia pyrolitycznego rozgrzewa komorę piekarnika, wypalając cały tłuszcz i pozostałości po gotowaniu. Wnętrze odzyskuje nieskazitelną czystość, wystarczy wymieść z niego odrobinę popiołu.


Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie. Nasi specjaliści po sprawdzeniu szczelności istniejącej instalacji gazowej ustawią piekarnik we wskazanym miejscu, wypoziomują go i bezpiecznie podłączą do istniejącej i sprawnej instalacji. Po raz pierwszy uruchomimy piekarnik i potwierdzimy instalację wpisem do gwarancji. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.

ddd

Dane techniczne

Dane podstawowe

Rodzaj piekarnika: Elektryczny parowy
Wymiary (SxWxG) [cm]: 59.5 x 59.5 x 56.6
Pojemność [l]: 73
Wykonanie wnętrza piekarnika: Emalia ceramiczna
Typ prowadnic w piekarniku: Teleskopowe
Sterowanie: Elektroniczne
Czyszczenie piekarnika: Parowe Steam Clean, Pyroliza
Kolor frontu: Inox
Funkcje: Sterowanie smartfonem, Grill (opiekacz), Termoobieg

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

3.4/5
7 opinii
5 użytkowników poleca ten produkt
Wygląd
5 /5
Funkcjonalność
4.6 /5
Pojemność
5 /5
Prostota obsługi
4.8 /5
Szybkość podgrzewania
5 /5
Programy
4.8 /5
Cena/jakość
4.8 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (3)
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Marcin 21 maja 2021
Super
Wygląda świetnie w kuchni, ultra nowoczesny, pełna elektronika.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Joanna 6 października 2019
Rewelacja
Piekarnik świetny. Prosty w obsłudze nawet mój mąż zaczął kuchcić w nim. Mnóstwo programów automatycznych i zwykłych. Suszenie owoców rewelacja. Fakt, że po pół roku używania wyświetlacz padł ale bez problemu i szybko wymienili, przyjechali pół godzinki i zrobione. Teraz wszystko w porządku, użytkuje go od 2,5 roku numer
Czy ta opinia była pomocna?
4.3/5
Łukasz 29 sierpnia 2019
Lukasz
Piekarnik jest dobrej jakosci, dobrze zbudowany interfejs dla użytkownika. Pojemność odpowiednia, dobrze piecze. Dla mnie ogromnym minusem jest brak automatycznej aktualizacji zegara przez Wi-Fi, Po każdym uruchomieniu piekarnika trzeba ustawić czas. Drugim minusem jest brak możliwości ustawienia na stałe zegara na wyświetlaczu (po 5 min wyłącza się ). Ocena po 7 miesiącach użytkowania.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
ZOFIA J 22 września 2018
Super
POZYTYWNA, POLECAM.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Justyna M 27 czerwca 2017
POLECAM
REWELACYJNY PIEKARNIK! PIĘKNY, NOWOCZESNY WYGLĄD, PRECYZJA DZIAŁANIA I WIELE FUNKCJI. POLECAM!!!
Czy ta opinia była pomocna?

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Zbita szyba, w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Bez obaw, wymienimy ją.
Urządzenie przestało działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy jeśli naprawa okaże się niemożliwa.
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Urządzenie nie nagrzewa się, a skończyła się gwarancja producenta? Naprawimy awarię nawet do 6 lat od zakupu.
Zastanawiasz się jak dostarczyć uszkodzoną kuchnię do serwisu? Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Wariant zawiera wszystkie korzyści Ochrony Podstawowej oraz dodatkowo:
Urządzenie nie nagrzewa się, a skończyła się gwarancja producenta? Naprawimy awarię nawet do 6 lat od zakupu.
Zastanawiasz się jak dostarczyć uszkodzoną kuchnię do serwisu? Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
Naprawa urządzenia okaże się niemożliwa? Wymienimy je na nowe!
Zbita szyba, w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Bez obaw, wymienimy ją.
Urządzenie przestało działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy jeśli naprawa okaże się niemożliwa.

Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

     

• Do 20 tys. złotych

• Bez wychodzenia z domu

• Minimum formalności

• Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Rezerwujesz towar przez internet,

wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

     

• Do 31 tys. złotych

• Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

• Decyzja nawet w 15 minut

Usługi

Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

Usługi realizowane przy dostawie kurierem

Montaż piekarnika do zabudowy

 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Odłączenie zużytego sprzętu (w razie konieczności)
 • Montaż w przygotowanym miejscu
 • Usunięcie zabezpieczeń elementów ruchomych
 • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji elektrycznej
 • Uruchomienie piekarnika
 • Potwierdzenie instalacji wpisem do karty gwarancyjnej
 • Zabranie pozostałości opakowania

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert
Dowiedz się więcej
269 99
134,99

Wniesienie urządzenia do pomieszczenia/lokalu


 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia (na życzenie)
 • Ustawienie we wskazanym miejscu (na życzenie)
 • Zabranie pozostałości opakowania (na życzenie)

Usługa nie obejmuje montażu i uruchomienia


W celu sprawnej realizacji usługi przygotuj swobodne przejście do miejsca ustawienia urządzenia.Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert
Dowiedz się więcej
59 99

Instrukcje

Instrukcja obsługi Piekarnik SAMSUNG NV73J9770RS Chef Collection Elektryczny parowy Inox A+
Piekarnik SAMSUNG NV73J9770RS Chef Collection Elektryczny parowy Inox A+
Piekarnik SAMSUNG NV73J9770RS Chef Collection Elektryczny parowy Inox A+
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756