Multirabaty! Piąty wybrany produkt za 1 zł!

Do pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w styczniu.

Piekarnik SAMSUNG NV75A6649RS Eo Dual Cook Fiex Elektryczny Stalowo-czarny A+

(2)
Kod: 428362

Multirabaty! Piąty wybrany produkt za 1 zł!

Do pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w styczniu.

Wymiary (SxWxG) [cm]: 59.5 x 59.5 x 56.6
Pojemność [l]: 75
Wykonanie wnętrza piekarnika: Emalia ceramiczna
Sterowanie: Dotykowe, Elektroniczne
Rodzaj piekarnika: Elektryczny
Kolor frontu: Stalowo-czarny
Funkcje: Sterowanie smartfonem, Grill (opiekacz), Termoobieg
Zobacz cały opis
A+ Karta informacyjna produktu
Piekarnik SAMSUNG NV75A6649RS Eo Dual Cook Fiex Elektryczny Stalowo-czarny A+
Piekarnik SAMSUNG NV75A6649RS Eo Dual Cook Fiex Elektryczny Stalowo-czarny A+

Cena z kodem obowiązuje do dnia 6.07.2022 godz. 23:59

Cena z kodem
ME02-060722
2 699
00

Cena z kodem obowiązuje do dnia 6.07.2022 godz. 23:59

Cena regularna
3 049
00
Cena regularna: 3 049,00 zł
152,45 zł x 20 rat 0%
Rata dla ceny przed kodem rabatowym
Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro
Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
Sprawdź leasing dla firm
lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

Opis i dane

Charakterystyka

Połącz się z możliwościami

Wi-Fi 

Skorzystaj z aplikacji SmartThings na własnym smartfonie, by zdalnie kierować pracę piekarnika, z wykorzystaniem takich funkcji jak, przykładowo, asystent pieczenia.

Ciepło nie ucieka z komory znajdującej się na dole

Flex Door

Możesz przygotować dwie potrawy jednocześnie za sprawą technologii Dual Cook. Dzielone drzwi piekarnika umożliwiają otwarcie jego górnej części nie wpływając na dolną komorę, która wciąż pozostanie szczelnie zamknięta.

Dwie komory, dwa różne tryby pieczenia

Dual Cook 

Korzystanie z separatora dzielącego komorę piekarnika umożliwia pieczenie dwóch dań w tym samym czasie z różnymi ustawieniami warunków.

W urządzeniu zaprogramowano 60 przepisów

Auto Menu 

Sprawdź przepisy zaprogramowane w urządzeniu. Jest ich aż 60. Powstanie każdego związane jest ze współpracą z najlepszymi kucharzami z całego świata.

Dzięki czytelnemu panelowi, łatwy do obsługi

Intuicyjne sterowanie

Sterowanie dotykowe pozwala na łatwą obsługę. Ponadto urządzenie wyposażono w biały wyświetlacz LCD, a także pokrętła - również ułatwiające używanie piekarnika.

Wykorzystując piekarnik jesteś bardziej eko

Energooszczędność

Podziel piekarnik Dual Cook na dwie strefy i wykorzystaj jedynie komorę dolną lub górną. Pozwoli Ci to zredukować zużycie energii.

Dwie opcje czyszczenia automatycznego

Czyszczenie parowe lub katalityczne

Czyszczenie parą wodną, rozmiękczając zabrudzenia, pomaga łatwo je usunąć. Osadzające się natomiast na katalitycznych wkładach we wnętrzu piekarnika resztki pokarmów są rozpuszczane.

Łatwo wysuniesz obie blachy

Prowadnice teleskopowe

Wygoda i stabilność użytkowania dzięki wysuwającym się prowadnicom teleskopowym, które pomagają łatwo wyciągnąć blachy z piekarnika. Bezpieczne doprawianie dań w czasie ich pieczenia jest możliwe.

 Eleganckie wykończenie stalowe

Piekarnik przykuwa uwagę dzięki mnogości przemyślanych detali, w które go wyposażono. Jest wykończony w stalowym kolorze, co sprawia, że sprawdzi się w różnych aranżacjach, dopasowując się do nowoczesnej zabudowy. Przyglądając się frontowi urządzenia, zauważysz stylowy wyświetlacz LCD w kolorze białym z dotykowym panelem sterowania oraz wbudowany zegar kuchenny.

Znakomity efekt, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom

Sterowanie Wi-Fi

Masz stałą kontrolę nad pracą piekarnika - uruchomienie może odbywać się zdalnie, gdy nie przebywasz nawet w pobliżu. Wiesz też np. jak długo jeszcze potrwa pieczenie Twojego dania.

SmartThings

Obsługuj za pomocą smartfona

Potrzebujesz jedynie zainstalowanej aplikacji SmartThings na Twoim smartfonie, by cieszyć się wachlarzem opcji wspierających Twoją pracę w kuchni. Steruj urządzeniem z dowolnego miejsca. Możesz podglądać działanie piekarnika, ilość czasu pozostałą do zakończenia pieczenia oraz dostawać porady odnośnie trybu lub sposobu przyrządzania wybranego dania w oparciu o składniki. Do Twojej dyspozycji są także automatyczne programy, opcja zapisu przepisów i używania bazy pełnej receptur.

phpcjMYyj php6f3rw8 Obsluguj za pomoca smartfona 2

Kody błędów

Odczytuj informacje o błędach

Jeśli wystąpią problemy, zareagujesz szybciej dzięki pojawiającym się na wyświetlaczu komunikatom.

 Przypomnienia

Bądź na bieżąco, śledź komunikaty

Organizacja staje się prostsza, gdy używasz aplikacji i korzystasz z przypomnień - znajdziesz tam komunikaty dotyczące postępów w przygotowaniu potrawy oraz komunikaty o zakończeniu pieczenia.

Włącz zdalnie piekarnik

Piekarnik może zostać uruchomiony w każdej chwili

Zdalne włączanie piekarnika jest możliwe z dowolnego miejsca. Wybierz tryb pracy, nie wstając z fotela.

SmartThings

SmartThings Cooking

Korzystając z bazy przepisów dostępnej w aplikacji, z łatwością przygotujesz smaczne dania. Receptury możesz zmieniać w oparciu o swoje potrzeby. Bez trudu skorzystasz też z 60 programów automatycznych, czy też stworzysz listy zakupowe oraz użyjesz planera posiłków. Kontrola piekarnika jest również możliwa przez użycie asystenta głosowego.

Zmieniaj receptury, uwzględniając w nich swoje potrzeby
Własna spiżarnia
Produkty spożywcze pod pełną kontrolą

Jesteś na bieżąco z produktami przechowywanymi w spiżarni. Twórz również listy produktów, które chcesz kupić.

Zaplanuj posiłki

Łatwiej zaplanujesz menu na każdy dzień

Masz możliwość ustawić ręcznie planer lub skorzystać z planu generowanego automatycznie z uwzględnieniem Twoich wyborów żywieniowych.

Inspiracje i rekomendacje

Kieruj się wskazówkami, by zachwycać się efektami pracy piekarnika

Ugotuj pełen smaku posiłek z posiadanych już produktów. Wybierz je i kieruj się wskazówkami w aplikacji.

SmartThings

Przepisy w aplikacji

W aplikacji dostępne są informacje, w jaki sposób możesz sporządzić posiłek, który z trybów pieczenia powinieneś ustawić oraz inne przydatne wskazówki. Zapisz w aplikacji preferencje smakowe, a także nietolerancje pokarmowe.

Możesz sprawdzić każdy dostępny przepis i wybrać coś dla siebie

Funkcjonalne udogodnienia

W urządzeniu wykorzystuje się technologię Dual Cook Flex™. Oznacza to, że upieczesz w nim dwa dania naraz, dzielone drzwi natomiast umożliwią Ci nadzorowanie pieczenia potrawy w komorze górnej, nie tracąc jednocześnie ciepła w dolnej komorze.

Flex Door

Doglądaj potraw bez obaw

Doglądaj dania bez wpływu na temperaturę w innych częściach urządzenia. Miejsce w górnej komorze pozwoli Ci sprawdzać, co jakiś czas stan upieczenia, otwierając drzwi. Warunki w komorze dolnej, w której umieścisz wrażliwe na utratę ciepła potrawy, pozostaną niezmienione.

Twoje potrawy zyskują doskonały smak

 Dual Cook

1 piekarnik, 2 razy więcej możliwości

Możesz przygotować dwa posiłki, które wymagają różnych temperatur oraz czasu pieczenia jednocześnie. Tę możliwość zapewnia separator, który dzieli komorę na dwie części. Sprawia on również, iż zapachy różnych dań nie przenikają się między sobą. Tym sposobem oszczędzisz zarówno czas, jak i energię elektryczną.


Separator dzielący przestrzeń piekarnika usprawnia jego pracę

Dzięki Dual Cook, zyskujesz:

Więcej zaoszczędzonej energii

Zużywasz mniej energii, jeśli używasz tylko jednej komory

Przygotowując dania o mniejszej objętości możesz użyć tylko jednej z komór. Dzięki temu możesz zredukować zużycie energii aż do 20%*.

Oszczędność czasu

Potrzebujesz mniej czasu, by przyrządzić smaczne dania

Możesz też łatwo podzielić komorę piekarnika i upiec dwa posiłki z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb dotyczących parametrów, co pozwoli oszczędzić Twój czas.

* Całkowite zużycie energii zostaje zredukowane nawet do 20%. Wynik potwierdzono testami wewnętrznymi w oparciu o normę IEC-60350 (pieczenie ciasteczek, termoobieg, 155˚C, w porównaniu z pieczeniem w pełnej powierzchni piekarnika). Faktyczny poziom zużycia energii może być nieco inny, w zależności od rodzaju dania oraz wybranego trybu pieczenia i innych czynników.

Podwójny termoobieg

Doskonałe rezultaty pieczenia

Wewnątrz urządzenia działają dwa wentylatory, które odpowiadają za cyrkulację gorącego powietrza we wnętrzu urządzenia. Nie są od siebie zależne, a dzięki nim potrawy zawsze są dobrze wypieczone i smaczne.


Korzystaj z termoobiegu i zachwycaj się efektami pieczenia

Tryb ProRoasting

Idealnie opieczone mięso

Używając go wiesz, że potrawa będzie smakować wszystkim przy stole. Piekarnik nagrzewa się w tym trybie aż do temperatury 220°C. Zamknięte dzięki temu pory mięsa zachowują naturalne soki w środku, następnie obniża się temperatura i osiąga wskazany wcześniej poziom. Kolejnym etapem jest powolne opiekanie dania do momentu uzyskania świetnego smaku.

Dzięki temu trybowi uzyskasz efekt mięsa pełnego soków ze złocistą skórką

Podtrzymywanie ciepła 

Potrawa ma lepszy smak, gdy podaje się ją ciepłą

Twoje posiłki zawsze będą ciepłe i smaczne dzięki możliwości podtrzymania ich ciepła. Funkcja przeciwdziała także rozgotowaniu oraz wysuszeniu potraw.

Podgrzewanie talerzy

Ciepłe filiżanki i talerze

Podgrzane półmiski to rozwiązanie, które pozwoli Ci na zachowanie ciepła i smaku dania na dłużej. Sprawdzi się podczas przyjęć oraz na co dzień, umożliwiając Ci podawanie na stół pełnych smaku, ciepłych posiłków, bez względu na warunki.

Rozmrażanie

Rozmrażanie w szybkim tempie

Nie czekaj aż danie samo się rozmrozi. Z użyciem właściwej funkcji, odzyskanie jego świeżości szybciej z zachowaniem wartości odżywczych jest możliwe.

Ceramiczne wnętrze

Łatwe czyszczenie

Wnętrze pokrywa emalia ceramiczna. To niezwykle trwałe rozwiązanie, odporne na zarysowania i ścieranie. Jej gładką powierzchnię łatwo się czyści.

Lśniące czystością

Czyszczenie katalityczne

Czyszczenie odbywa się pod wpływem temperatury

Na wkładach katalitycznych osadzają się resztki po potrawach, które następnie rozpuszczają się w wysokiej temperaturze w czasie, gdy piekarnik pracuje.

Czyszczenie parą

Wyczyścisz łatwo parą

Pozbądź się zabrudzeń, używając jedynie miękkiej ściereczki. Musisz jedynie wlać na dno piekarnika trochę wody i uruchomić odpowiednią funkcję. Para wodna, która się pojawi rozmiękczy zabrudzenia, czyniąc je łatwymi do usunięcia.

Intuicyjny panel sterowania

1

Pokrętło wyboru trybu

2

Wyświetlacz

3

Górna komora

4

Start/Pauza górna komora

5

Czas gotowania

6

Połączenie wi-fi

7

Przycisk akceptacji

8

Pokrętło wyboru wartości

9

Dolna komora

10

Start/Pauza dolna komora

11

Oświetlenie piekarnika

12

Menu

13

Wstecz

Bezpieczeństwo

Abyś czuł się bezpiecznie, w urządzeniu wdrożono rozwiązania przeciwdziałające efektom awarii. Przed zmianą ustawień w trakcie pieczenia chroni przycisk temu zapobiegający. Automatyczne odcięcie prądu od piekarnika nastąpi dzięki zabezpieczeniu antyprzepięciowemu, w przypadku wahań prądu i napięcia.


Najlepiej w zestawie

Piekarnik kompaktowy 

NQ50A6539BS

Piekarnik kompaktowy odpowie na wiele potrzeb użytkowników; łatwy w obsłudze

Dania są perfekcyjne w środku oraz na zewnątrz dzięki urządzeniu łączącemu termoobieg z funkcją mikrofalówki. Dzięki temu Twoje jedzenie zawsze jest równomiernie i szybko podgrzane, a także smaczne.

Kuchenka mikrofalowa do zabudowy NQ50A6139BS

Model kuchenki NQ50A6139BS to rozwiązanie idealne dla osób ceniących funkcjonalność łączoną z designem

Jedną z jej cech jest 50 litrów pojemności. Dzięki możliwości podgrzewania i rozmrażania w niej potraw, codzienne przygotowywanie posiłków będzie łatwiejsze.

Szuflada podgrzewająca do zabudowy NL20J7100WB

Szuflada, w której znajdują się posiłki

Sprawdzi się, by utrzymać doskonałą temperaturę jedzenia, by żaden z elementów posiłku nie wystygł przed przygotowaniem całości. Dobrze współgra z piekarnikiem lub mikrofalą. 

Sprawdź wymiary
Zdjęcie przedstawiające piekarnik z wymiarami

A

Szerokość:  

595 mm

B

Głębokość:  

566 mm

C

Wysokość:  

595 mm

W opakowaniu

Warto wiedzieć

Możesz zaobserwować skroplenie się pary wodnej w dolnej części piekarnika, gdy pieczesz potrawy w górnej części piekarnika z użyciem separatora. 

Jest to proces naturalny, wynikający z faktu skraplania się gorącej pary wodnej na dolnej części szyby piekarnika (zimny element). W przypadku otworzenia drzwi piekarnika tuż po zakończeniu pieczenia, na dolną rynienkę pod drzwiami piekarnika może spaść kilka kropel wody.

Wskazówki dotyczące oszczędzania energii: 

• Aby zachować odpowiednią temperaturę oraz oszczędzić energię, należy jak najrzadziej otwierać drzwi piekarnika podczas gotowania.

• Należy zaplanować proces przygotowywania większej liczby potraw, aby uniknąć wyłączania piekarnika między pieczeniem potraw. Pomaga to zaoszczędzić energię i skraca czas ponownego nagrzewania piekarnika.

• Podczas pieczenia, które trwa dłużej niż 30 minut, można wyłączyć piekarnik około 5–10 minut przed końcem czasu - pomaga to oszczędzić energię. Pozostałe ciepło zostanie wykorzystane do dokończenia procesu przyrządzania potrawy.
Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie. Nasi specjaliści po sprawdzeniu szczelności istniejącej instalacji gazowej ustawią piekarnik we wskazanym miejscu, wypoziomują go i bezpiecznie podłączą do istniejącej i sprawnej instalacji. Po raz pierwszy uruchomimy piekarnik i potwierdzimy instalację wpisem do gwarancji. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.


Piekarnik zabudowa usługa

Dane techniczne

Dane podstawowe

Rodzaj piekarnika Elektryczny
Wymiary (SxWxG) [cm] 59.5 x 59.5 x 56.6
Pojemność [l] 75
Wykonanie wnętrza piekarnika Emalia ceramiczna
Typ prowadnic w piekarniku Teleskopowe
Sterowanie Dotykowe, Elektroniczne
Czyszczenie piekarnika Katalityczne, Parowe Steam Clean
Kolor frontu Stalowo-czarny
Funkcje Sterowanie smartfonem, Grill (opiekacz), Termoobieg

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

5/5
2 opinii
2 użytkowników poleca ten produkt
Wygląd
5 /5
Funkcjonalność
5 /5
Pojemność
5 /5
Prostota obsługi
5 /5
Szybkość podgrzewania
5 /5
Programy
5 /5
Cena/jakość
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (2)
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Rafał 10 października 2021
Samsung NV75A6649RS
Piekarnik Samsung NV75A6649RS to taki model, jaki zawsze chcieliśmy mieć. Największą jego zaletą jest oczywiście system DualCook, dzięki któremu można przygotować dwie potrawy na raz i zaoszczędzić sporo czasu, a także energii. Jest bardzo przestronny, bo 75l starczy na obiad dla naprawdę dużej rodziny. Poza tym wygląda bardzo nowocześnie i idealnie pasuje do naszej kuchni. Mam również pełne zaufanie do marki Samsung! #użytkownikSamsung
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Joanna W. 27 września 2021
Piekarnik Samsung NV75A6649RS
Jestem nową użytkowniczką piekarnika Samsung NV75A6649RS i jestem zaskoczona możliwościami tego urządzenia. Zobaczyłam go w telewizji i wiedziałam, że to TEN. Zaskoczenie jeszcze większe, kiedy dowiedziałam się, że różnych modeli SAMSUNG DUAL COOK jest mnóstwo. W końcu wybrałam ten model. Na początku poświęciłam chwilkę na "rozpracowanie" piekarnika. Byłam pod wrażeniem jego rozwiązań. Zadzwoniłam na infolinię , gdzie miły Pan wszystko mi wyjaśnił co i jak. Dwie minuty i jestem naprawdę w XXI w. Dodatkowo sterowanie przez wi-fi -rewelacja. Ogólne wrażenia bardzo pozytywne. Piekarnik nagrzany w ciągu 3 minut, gotowy do pracy.Bardzo ładnie się prezentuje w zabudowie razem z mikrofalówką , również z Samsunga. #użytkownikSamsung
Czy ta opinia była pomocna?

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Pęknięta szyba, w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Bez obaw, wymienimy ją.
Urządzenie przestało działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy jeśli naprawa okaże się niemożliwa.
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Urządzenie nie nagrzewa się, a skończyła się gwarancja producenta? Naprawimy awarię nawet do 6 lat od zakupu.
Zastanawiasz się jak dostarczyć uszkodzoną kuchnię do serwisu? Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Wariant zawiera wszystkie korzyści Ochrony Podstawowej oraz dodatkowo:
Urządzenie nie nagrzewa się, a skończyła się gwarancja producenta? Naprawimy awarię nawet do 6 lat od zakupu.
Zastanawiasz się jak dostarczyć uszkodzoną kuchnię do serwisu? Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
Naprawa urządzenia okaże się niemożliwa? Wymienimy je na nowe!
Pęknięta szyba, w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Bez obaw, wymienimy ją.
Urządzenie przestało działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy jeśli naprawa okaże się niemożliwa.

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Usługi

  Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

  Usługi realizowane przy dostawie kurierem

  Montaż piekarnika do zabudowy


  • Rozpakowanie urządzenia
  • Odłączenie zużytego sprzętu (w razie konieczności)
  • Montaż w przygotowanym miejscu
  • Usunięcie zabezpieczeń elementów ruchomych
  • Podłączenie do istniejącej I sprawnej instalacji elektrycznej
  • Uruchomienie piekarnika
  • Potwierdzenie instalacji wpisem do karty gwarancyjnej
  • Zabranie pozostałości opakowania

  Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

  Instrukcje

  Instrukcja obsługi Piekarnik SAMSUNG NV75A6649RS Eo Dual Cook Fiex Elektryczny Stalowo-czarny A+
  Piekarnik SAMSUNG NV75A6649RS Eo Dual Cook Fiex Elektryczny Stalowo-czarny A+
  Piekarnik SAMSUNG NV75A6649RS Eo Dual Cook Fiex Elektryczny Stalowo-czarny A+

  Cena z kodem obowiązuje do dnia 6.07.2022 godz. 23:59

  Cena z kodem
  ME02-060722
  2 699
  00

  Cena z kodem obowiązuje do dnia 6.07.2022 godz. 23:59

  Cena regularna
  3 049
  00
  Cena regularna: 3 049,00 zł
  152,45 zł x 20 rat 0%
  Rata dla ceny przed kodem rabatowym
  Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
  Sprawdź leasing dla firm
  U Ciebie
  W sklepie jutro
  Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
  Sprawdź leasing dla firm
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756