Polecane produkty podobne

Opis produktu

Ugotujmy coś smacznego!

Funkcjonalność to podstawa

Lubisz gotować? Nic prostszego! Poznaj płytę indukcyjną MIDEA MCIF -7222, która sprosta Twoim oczekiwaniom podczas gotowania. Wykonana jest z wysokiej jakości szkła i wyposażona jest w 4 strefy gotowania. Główną zaletą tej płyty jest łatwa konserwacja i czyszczenie - ponieważ nie posiada wystających elementów. Wyposażona jest w wiele funkcji ułatwiających przygotowywanie posiłków: minutnik, elastyczne gotowanie, Booster, 9 poziomów mocy, funkcja: pauza oraz podtrzymywanie ciepła. Posiada zabezpieczenie przed dziećmi.

MIDEA mała kuchnia płyta niewielki rozmiar szkło ceramika funkcje zabezpieczenie dzieci

Łatwe sterowanie, przyjemne gotowanie

Płyta posiada możliwość sensorowego sterowania. Czujniki dotykowe znajdują się pod szkłem płyty i zapewniają maksymalny komfort dla użytkownika. Panel sterujący jest łatwy w użyciu oraz intuicyjny. Dodatkowo - płaska, gładka powierzchnia płyty zapobiega gromadzeniu się brudu.

MIDEA płyta dotykowe sterowanie szkło czujniki dotyk komfort panel sterujący łatwe użycie intuicyjny booster

Zawartość zestawu

W zestawie z płytą indukcyjną MIDEA MCIF-7222 otrzymasz: instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.


Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie. Nasi specjaliści sprawdzą jakość istniejącej instalacji elektrycznej i pewnie zamontują płytę w przygotowanym prędzej otworze blatu. Każdorazowo potwierdzona zostanie sprawność działanie wszystkich pół grzewczych i bezpieczeństwo użytkowania płyty. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.

MIDEA usługa

Dane techniczne

Dane podstawowe

Rodzaj płyty: Indukcyjna
Wymiary (SxG) [cm]: 59 x 52
Wykonanie płyty grzewczej: Szkło
Kolor płyty grzewczej: Czarny
Moc przyłączeniowa [W]: 7200
Sterowanie płyty grzewczej: Sensorowe
Liczba pól grzewczych: 4
Funkcje: Wskaźnik ciepła resztkowego, Wolna strefa indukcyjna

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Płyta indukcyjna MIDEA MCIF -7222
Produkt archiwalny

Płyta indukcyjna MIDEA MCIF -7222

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756