Produkt archiwalny
Zlewozmywak TEKA Clivo 45 B-TQ Topaz
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Zlewozmywak półtorakomorowy z ociekaczem FRANKE Basis BFG 651-78 114.0693.555 Czarny mat 50x78
Sugerowana cena producenta:
1 339 zł
Zlewozmywak jednokomorowy TEKA Square 50.40 TG 115230021 Kamienny szary 44x54
Produkt archiwalny
Zlewozmywak TEKA Clivo 45 B-TQ Topaz
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePasujący do każdej kuchni
Tequartz
Szeroki wachlarz kolorów i niespotykana wytrzymałość – tak można opisać mieszankę naturalnego kwarcu (70%) oraz akrylu (30%), które tworzą materiał Tequartz. Wykonane z niego zlewozmywaki nie tracą głębokiego koloru, są odporne na działanie środków czystości, wysokich temperatur oraz uszkodzenia mechaniczne. Zyskaj zlewozmywak, o którego trwałość i niezawodność nie musisz się martwić!
Funkcja suszenia
Zamiast kupować osobne ociekacze, które nie zawsze dodają aranżacji kuchennej urody, wybierz zlewozmywak z przewidzianym miejscem na suszące się naczynia. Po wyschnięciu schowasz je do szafki, a na Twoim blacie zapanuje ład.
Kolor topazu
Zachwyć się złotawym odcieniem topazu i miej pewność, że Twój zlewozmywak jest prawdziwym kamieniem szlachetnym w aranżacji kuchni.
Zawartość zestawu
W zestawie znajduje się:
- Syfon,
- Instrukcja obsługi w języku polskim,
- Karta gwarancyjna.
Dane techniczne
| Typ: | Wpuszczany |
|---|---|
| Wykonanie: | Tequartz |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość [cm]: | 49.5 |
| Szerokość [cm]: | 78 |
| Ociekacz: | Tak |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 45 cm |
| Kolor: | Topaz |
| Funkcje: | Otwór na baterię, Ociekacz, Brak |
Fizyczne | |
| Szerokość [cm]: | 78 |
|---|---|
| Głębokość [cm]: | 49.5 |
| Komora 1: | 345 x 425 x 190 mm |
| Głębokość komory 1: | 190 mm |
| Automatyczny korek: | Nie |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 23.00 |
| Długi bok [cm]: | 78 |
| Krótki bok [cm]: | 49.5 |
Parametry | |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 45 cm |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Kolor: | Topaz |
| Liczba komór: | 1 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 45 |
| Ociekacz: | Tak |
| Odpływ / zawór: | 3.5 cala |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Możliwość montażu młynka: | Tak |
| Typ: | Wpuszczany |
| Seria: | Clivo |
| Wycięcie: | 760 x 475 mm |
| Wykonanie: | Tequartz |
| Kształt: | Prostokątny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | "TEKA POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Ulica i numer budynku: | ul. Żwirki i Wigury 14 |
| Kod pocztowy: | 02-092 |
| Miasto: | Warszawa |
| Adres elektroniczny: | teka@teka.com.pl |