Produkt archiwalny
Zlewozmywak TEKA Universo 2C 1E MTX Stalowy
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem KUCHINOX Hunter SBUA411T Beżowy 44x67 + bateria
Cena z kodem
487 84 zł
539,99 zł
Cena przed kodem
487,85 zł
Najniższa cena
Porównaj
Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem KUCHINOX Hunter SBUA511T Szary 44x67 + bateria
Cena z kodem
489 62 zł
539,99 zł
Cena przed kodem
489,63 zł
Najniższa cena
Porównaj
Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem KUCHINOX Rab SBFA713Y Czarny 44x56 + bateria
Cena z kodem
487 83 zł
539,99 zł
Cena przed kodem
487,84 zł
Najniższa cena
Porównaj
Zlewozmywak jednokomorowy FRANKE Sirius SID 610-36 114.0496.104 Onyx 53x43
539 99 zł
Sugerowana cena producenta:
799 zł
Porównaj
Zlewozmywak jednokomorowy FRANKE Sirius SID 610-40 114.0496.101 Biały polarny 53x43
539 99 zł
Sugerowana cena producenta:
799 zł
Porównaj
Produkt archiwalny
Zlewozmywak TEKA Universo 2C 1E MTX Stalowy
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Dane techniczne
| Typ: | Wpuszczany |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal szlachetna (mikrotekstura) |
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Szerokość [cm]: | 116 |
| Ociekacz: | Tak |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 80 cm |
| Kolor: | Stalowy |
| Funkcje: | Ociekacz, Ochrona antykorozyjna, Odporność na chemikalia i środki piorące, Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania, Odporny na przyjmowanie brudu, Ogranicza do minimum tworzenie się osadów wapnia |
Fizyczne | |
| Szerokość [cm]: | 116 |
|---|---|
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Komora 1: | 340 x 400 x 170 mm |
| Komora 2: | 340 x 400 x 170 mm |
| Automatyczny korek: | Nie |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 8.70 |
Parametry | |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 80 cm |
| Zlewozmywak odwracalny: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Ochrona antykorozyjna, Odporność na chemikalia i środki piorące, Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania, Odporny na przyjmowanie brudu, Ogranicza do minimum tworzenie się osadów wapnia |
| Kolor: | Stalowy |
| Liczba komór: | 2 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 80 |
| Ociekacz: | Tak |
| Odpływ / zawór: | 3.5 cala |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Typ: | Wpuszczany |
| Seria: | Universo |
| Wycięcie: | 1140 x 480 mm |
| Wykonanie: | Stal szlachetna (mikrotekstura) |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Zestaw odpływowy |
| Gwarancja: | Door To Door, Dożywotnia |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | "TEKA POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Ulica i numer budynku: | ul. Żwirki i Wigury 14 |
| Kod pocztowy: | 02-092 |
| Miasto: | Warszawa |
| Adres elektroniczny: | teka@teka.com.pl |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Opinie
5/5
Wygląd
5 /5
Jakość wykonania
5 /5
Pojemność
5 /5
Łatwość czyszczenia
5 /5
Odporność na zarysowania
5 /5
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Potwierdzony zakup 0 opinii
Potwierdzony zakup
(0)
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Aneta D 19 stycznia 2019
Zlewozmywak TEKA
Bardzo przyzwoity produkt za rozsądną cenę, jestem bardzo zadowolona ze struktury MTX na której nie widać zacieków ani śladów zabrudzeń, zlewozmywak jakiego szukałam, spełnił moje oczekiwania.
Czy ta opinia była pomocna?