Gwarancja dostawy jutro

Jeśli zamówisz przez:

Dostawa jutro jeszcze przez:

Wkład filtrujący DAFI Unimax MG+ (Magnezowy)

Kod: 865134
DAFI
Liczba wkładów w zestawie
1
Opis i dane

Opis i dane

Napij się wody z magnezem

Filtr Mg+ Unimax filtruje i jednocześnie wzbogaca wodę w życiodajny magnez. Pokrywa ponad 20% dziennego zapotrzebowania dorosłego człowieka na ten pierwiastek. Ponadto spełnia podstawową funkcję wszystkich filtrów DAFI - redukuje zawartość metali ciężkich, usuwa większość substancji niekorzystnie wpływających na smak, zapach i barwę wody. Filtr DAFI Mg+ został stworzony z myślą o osobach, które chcą polepszyć jakości wody kranowej i sprawić, że stanie się ona idealna do picia. Woda przefiltrowana DAFI Mg+ polecana jest do spożywania „na surowo”, bez przegotowania. Świetnie nawodnia organizm, a magnez sprawia, że woda smakuje lepiej i jest zdrowsza. Filtr Mg+ nie redukuje nadmiernej twardości wody.


Rower Miejski INDIANA Moena S3B D1926

Zdrowa woda każdego dnia

Magnez jest niezbędny do prawidłowej pracy organizmu. Niektórzy stawiają na suplementy diety, zapominając przy tym, że podstawą powinno być przyjmowanie posiłków zaspokajających niedobory tego pierwiastka, jak również picie wody bogatej w magnez. Podaż magnezu w wodzie jest ilościowo znaczna. Magnez dobrze przyswaja się z produktów naturalnych, w tym także z wody. Włączając do diety wodę zawierającą ten pierwiastek możemy być pewni, że w łatwy i przyjemny sposób zapewniamy sobie źródło dobrze przyswajalnego magnezu. Biorąc pod uwagę wiele czynników, w tym także dość często stwierdzany niedobór magnezu w diecie godne polecenia jest celowe wzbogacanie jej w magnez.


Rower Miejski INDIANA Moena S3B D1926 - Rama

Filtrowanie krok po kroku

Krok 1. Górna pokrywa filtra wychwytuje zanieczyszczenia mechaniczne. Odpowiednio zaprojektowana, zapewnia właściwą cyrkulację wody poddawanej filtracji.

Krok 2. Siateczka filtrująca zatrzymuje znajdującą się w wodzie zawiesinę lub osad np.: pianę, tłuszcz, rdzę.

Krok 3. Magnezowa żywica jonowymienna usuwa z wody niektóre metale ciężkie i jednocześnie wzbogaca wodę kranową w cenne jony magnezu.

Krok 4. Węgiel aktywny redukuje chlor oraz związki organiczne znajdujące się w wodzie kranowej. Usuwa z niej nieprzyjemny zapach, jak również poprawia smak.

Krok 5. Dolna pokrywa o mikroporowatej strukturze przeprowadza powtórną filtrację mechaniczną, zapewniając najwyższą czystość wody.

Rower Miejski INDIANA Moena S3B D1926 - Koła

Co zyskujesz używając dzbanka z filtrem Dafi Mg+ Unimax?

Używając dzbanka DAFI z filtrem Mg+ Unimax oszczędzasz:

• Czas i siłę – nie musisz już dźwigać ciężkich zgrzewek wody ze sklepu

• Pieniądze – litr przefiltrowanej wody to koszt zaledwie 10 groszy

• Miejsce – niewielki gabarytowo filtr zapewnia ok. 150 l wody miesięcznie, co odpowiada nawet 300 półlitrowym butelkom jednorazowym

Korzystając z dzbanków filtrujących DAFI zyskujesz również gwarancję, że przyczyniasz się do ochrony środowiska. Dzięki wykorzystaniu produktów wielokrotnego użytku, ograniczane jest zużycie jednorazowych odpadów.

Rower Miejski INDIANA Moena S3B D1926 - Przerzutki

Dafi – bezpieczny wybór

Każdego dnia dostarczamy do gospodarstw domowych produkty wytworzone z surowców najwyższej jakości. Zapewniamy ich zgodność z krajowymi i międzynarodowymi przepisami bezpieczeństwa. Kontrolujemy naszych dostawców z zakresie zgodności surowców z wymaganiami zamówień. Wykonujemy bieżące analizy fizykochemiczne, mikrobiologiczne i organoleptyczne w zakresie badań laboratoryjnych wody uzyskanej po użyciu filtrów DAFI. Wykorzystujemy w tym celu nowoczesny sprzęt kontrolno-pomiarowy. Nasze produkty testowane są przez niezależne jednostki naukowo-badawcze. Zgodnie z odpowiednimi przepisami prawnymi, są badane zarówno w miejscu produkcji, jak i w instytucjach kontrolujących jakość wyrobów znajdujących się na rynku. W tym celu współpracujemy z akredytowanym laboratorium J.S. Hamilton Poland S.A., jak również z Instytutem Matki i Dziecka. W procesie produkcji korzystamy z technologii, których zastosowanie minimalizują negatywny wpływ na środowisko.

Rower Miejski INDIANA Moena S3B D1926 - hamulec

Dlaczego warto nam zaufać?

DAFI to pierwsza i jedyna polska marka, pod którą produkowane są filtry do wody i pojemniki próżniowe. Działamy na rynku od ponad 30 lat. Przez ten czas zdołaliśmy opracować liczne autorskie i opatentowane rozwiązania produkcyjne. Całość produkcji odbywa się w Polsce. W szerokiej mierze wykorzystujemy wysokiej klasy surowce produkowane w Niemczech i Stanach Zjednoczonych. Wszystkie działy odpowiedzialne za wdrażanie naszych wyrobów skoncentrowane są w dwóch fabrykach. Zapewnia to najlepszą kontrolę jakości, bliski kontakt z klientem oraz szybki serwis gwarancyjny.

Rower Miejski INDIANA Moena S3B D1926 - hamulec

Specyfikacja

Kolor Biało-niebieski
Gwarancja 24 miesiące
Liczba wkładów w zestawie 1
Możliwość przechowywania na drzwiach w lodówce Nie
Podziałka ilości wody Nie
Uchylna klapka wlewu wody Nie
Wskaźnik zużycia wkładu Nie
Przeznaczenie Dzbanki filtrujące
Zastosowanie Usuwanie chloru, Usuwanie kamienia
Nazwa producenta/importera DAFI
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Zenon
kupił/aWkład filtrujący DAFI Unimax MG+ (Magnezowy)
Super filtr, woda kryształ, polecam.

Ocena

Fantastyczna
Zuzanna
kupił/aWkład filtrujący DAFI Unimax MG+ (Magnezowy)
Wkład magnezowy DAFI świetnie filtruje wodę, a jednocześnie wzbogaca ją o jony magnezu. Redukuje zawartość metali ciężkich oraz substancji, które pogarszają smak lub zapach wody. To świetna alternatywa dla wody butelkowanej. Pamiętajmy, że wykorzystywanie produktów wielokrotnego użytku pozwala zmniejszyć ilość zbędnych odpadów. Filtr należy wymieniać co 30 dni, a woda w ciągu tego całego miesiąca jest cały czas smaczna i zdrowa.

Ocena

Fantastyczna
Rafał
kupił/aWkład filtrujący DAFI Unimax MG+ (Magnezowy)
Wkład filtrujący spełnia swoją rolę, polecam.

Ocena

Fantastyczna
Marta
kupił/aWkład filtrujący DAFI Unimax MG+ (Magnezowy)
Produkt bardzo dobry, tani, dostępny, polecam

Ocena

Fantastyczna
Monika
kupił/aWkład filtrujący DAFI Unimax MG+ (Magnezowy)
Jestem bardzo zadowolona z produktu, ponieważ woda ma bardzo dobry smak.

Ocena

Fantastyczna
Anna
kupił/aWkład filtrujący DAFI Unimax MG+ (Magnezowy)
Polecam filtr do wody wzbogacony magnezem.

Ocena

Fantastyczna
Mateusz
kupił/aWkład filtrujący DAFI Unimax MG+ (Magnezowy)
Bardzo polecam ten filtr, ponieważ woda po przefiltrowaniu jest o wiele lepsza i zdrowsza. Plus za to, że mineralizuje wodę i dodaje magnez. Dzięki niemu w dzbanku nie osadza się kamień, a my kupując go dbamy o środowisko od teraz koniec zakupu plastikowych butelek z wodą. Jest bardzo wydajny a kosztuje naprawdę mało.

Ocena

Fantastyczna
Maciej
kupił/aWkład filtrujący DAFI Unimax MG+ (Magnezowy)
Polecam w 100%. Woda lepsza jak kupna. Filtruje idealnie.

Ocena

Fantastyczna
Miłosz
kupił/aWkład filtrujący DAFI Unimax MG+ (Magnezowy)
Wysoka jakość filtracji. Kupując to możemy zatroszczyć się o środowisko.

Ocena

Fantastyczna
Aleksandra
kupił/aWkład filtrujący DAFI Unimax MG+ (Magnezowy)
Polecam filtr DAFI. Bardzo wydajny i prosty w użyciu.

Ocena

Fantastyczna
Promocje

Promocje

card
Teraz 50 %, reszta za pół roku!
Teraz płacisz 50 %, reszta za pół roku! *Kup produkt w kredycie z odroczoną płatnością i spłać ratę za 6 miesię...

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną