Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij

Oczyszczacz PHILIPS AC6608/10

Kod: 882461
PHILIPS
Max powierzchnia pomieszczenia [m2]
78
Nawilżanie
Nie
Sterowanie smartfonem
Nie
Wydajność [m3/h]
657
Poziom hałasu [dB]
36, 65

Cena z kodem: NOCNA

3 299,00

Cena z kodem: NOCNA

3 299,00
3 627,00
W tym roku nie płacisz! Pierwsza rata w kwietniu 2021

Cena z kodem: NOCNA

3 299,00
3 627,00

lub zamów telefonicznie

756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

Oczyszczacz powietrza AC6608/10

Zdrowsze powietrze w Twoim domu

Dwa grube filtry NanoProtect HEPA posiadają solidną i stabilną strukturę. Wydajniej oczyszczają powietrze z cząsteczek i mają długi okres eksploatacji. Wychwytują do 99,97% cząsteczek o wielkości nawet 0,3 mikrona. To znaczy, że oczyszczają powietrze z alergenów, szkodliwych cząsteczek, bakterii i wirusów.

Oczyszczacze Philips skutecznie usuwają

ZOSTAW SMOG ZA DRZWIAMI

Światowa Organizacja Zdrowia informuje, że powietrze w naszych domach może być od 2 do 5 razy bardziej zanieczyszczone niż na zewnątrz.*Przez otwarte drzwi i okna do Twojego domu z zewnątrz wpadają zanieczyszczenia powietrza wraz z alergenami. Przedostają się one do pomieszczeń także przez naturalną wentylację.


Najgroźniejsza dla zdrowia człowieka, wśród wszystkich zanieczyszczeń, jest cząsteczka PM2,5. Długotrwałe wdychanie powietrza zanieczyszczonego PM2,5 skraca średnią długość życia, ponieważ cząsteczki te, wnikając do organizmu wywołują i nasilają choroby układu oddechowego i krążenia.

* Rzeczywiste wartości to współczynniki dla powietrza wewnątrz / na zewnątrz wynoszące 1,62–6,37 w miesiącach letnich i 2,05–10,99 w miesiącach zimowych. Tekst i liczby pochodzą z opracowania: T. Salthammer Angewandte Chemie Int. Ed. 52, (2013), 3320; oryginalne dane pochodzą z opracowania: B. Wang et al. / Atmospheric Environment 41 (2007) 2851–2861.

Cząsteczka PM2,5

Najgroźniejsza dla zdrowia człowieka, wśród wszystkich zanieczyszczeń, jest cząsteczka PM2,5. Długotrwałe wdychanie powietrza zanieczyszczonego PM2,5 skraca średnią długość życia, ponieważ cząsteczki te, wnikając do organizmu, wywołują i nasilają choroby układu oddechowego i krążenia.

Skutki zanieczyszczenia powietrza w domu

Zanieczyszczone powietrze jest szczególnie niekorzystne dla dzieci, kobiet w ciąży, osób starszych i chorych. Może przyczyniać się do problemów z oddychaniem, wywoływać i nasilać objawy alergii i astmy. Oczyszczanie powietrza w domu, pozwoli Ci zadbać o zdrowie oraz komfort życia Twojej rodziny.

Alergeny w Twoim domu? Możesz ograniczyć ich działanie


PYŁKI I ZANIECZYSZCZENIA

Dostają się do domu przez okna, naturalną wentylację lub wnoszone są przez ludzi.


CODZIENNE CZYNNOŚCI

Alergeny generowane są przez wiele codziennych czynności np. sprzątanie, a także poprzez zwierzęta domowe.


PLEŚNIE, BAKTERIE

Są to grzyby, które uwalniają swoje szkodliwe zarodniki do powietrza.

POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ

Fundacja Europejskiego Centrum Badań Alergii (ECARF) na podstawie przeprowadzonych badań klinicznych potwierdza, że oczyszczacze powietrza Philips pomagają łagodzić objawy alergii.*

Produkt bezpieczny – posiada atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego
- Państwowego Zakładu Higieny
.

* Test kliniczny przeprowadzony na oczyszczaczach powietrza Philips przy użyciu pyłków traw, Bergmann; sierpień 2015.

DOSKONAŁA WYDAJNOŚĆ

Podwójna filtracja, to aż 6 filtrów!

Podwójny, wieloetapowy system filtracji usunie nawet do 99,97% wszystkich drobinek rozmiaru 0,3 mikrona unoszących się w powietrzu*. Oznacza to, że usunie cząsteczki PM2,5 oraz typowe alergeny. System wieloetapowej filtracji, składający się aż z 6 filtrów: 2 filtry wstępne, 2 filtry węglowe, 2 filtry NanoProtect HEPA, jeszcze wydajniej oczyszcza większe powierzchnie.

* Usuwa 99,97% cząsteczek o wielkości powyżej 0,3 mikrona: testy przeprowadzono w laboratorium zewnętrznym i zbadano powietrze przechodzące przez filtr.

Filtry NanoProtect HEPA

Są wyjątkowo skuteczne w oczyszczaniu powietrza z zanieczyszczeń i posiadają długi okres eksploatacji. Eliminują nawet bardzo małe cząsteczki, o wielkości zaledwie 20 nm (ponad 100 razy mniejsze niż cząsteczki PM2,5), w tym bakterie i niektóre wirusy*. Dodatkowo, te wielowarstwowe, zintegrowane filtry zapewniają kompleksową ochronę i o 2,4 raza dłuższy czas użytkowania.

* Usuwa 99,9% mikrobów H1N1: test przeprowadzono w siedzibie firmy Airmid. Wynikiem testu było zmniejszenie ilości mikrobów grypy A (H1N1) o ponad 99,9% w ciągu 20 minut działania.

Teraz 2 x więcej czystego powietrza

Podstawą wydajniejszego oczyszczania jest kształt oczyszczacza z dwoma wentylatorami oraz zoptymalizowana krzywizna tunelu aerodynamicznego. Podwójny wlot powietrza pomaga wzmocnić jego strumień, tak aby zapewnić bardzo wysoki współczynnik dostarczania czystego powietrza (CADR).

Skuteczne usuwanie formaldehydu

12 x większa sprawność i 10 x lepsza wydajność usuwania formaldehydu. Aktywny węgiel wyłapuje i rozkłada formaldehyd na nieszkodliwe substancje. Mikropory aktywnego węgla tworzą powierzchnię absorpcji, która zapewnia wysoką wydajność i długi czas eksploatacji podczas oczyszczania powietrza z toluenu.

Zasięg działania do 78 m² oraz wygoda użytkowania

Wskaźnik ilości cząsteczek PM2,5 oraz alergenów

Pokazuje stan powietrza w czasie rzeczywistym, wyświetlając aktualny poziom szkodliwych cząsteczek PM2,5 oraz monitoruje stężenie alergenówi wskazuje na skali od 1 do 12 stan potencjalnego zagrożenia. Oczyszczacz odnotowuje nawet najmniejsze zmiany w powietrzu.

Stan jakości powietrza

Panel urządzenia posiada wskaźnik, który na bieżąco informuje o jakości powietrza za pomocą 4 kolorów: od niebieskiego (niski poziom alergenów i cząsteczek) do czerwonego (wysoki poziom alergenów i cząsteczek).

Dostosuj prędkość działania wentylatora

Wybierz najbardziej odpowiadającą Ci prędkość pracy wentylatora (do wyboru prędkości 1, 2, 3 oraz tryb snu i tryb turbo). Możesz również ustawić działanie automatyczne.

Włącz lub wyłącz światło

Do dyspozycji masz 2 ustawienia światła. Możesz je włączyć lub wyłączyć, w zależności od potrzeb.

Prosta konstrukcja i łatwa obsługa

Wystarczy włączyć tryb automatyczny i już można cieszyć się czystszym powietrzem. Równie proste jest ustawienie indywidualnych preferencji użytkowania.

Niezakłócony sen

Urządzenie posiada specjalnie zaprojektowany tryb, by oczyszczać powietrze także nocą i nie zakłócać snu domownikom. Powietrze zostaje szybko oczyszczone i stale monitorowany jest jego stan. Światła urządzenia zostają przyciemnione lub wyłączone, praca jest cicha.

Blokada rodzicielska i praktyczne kółka dla Twojej wygody

Blokada uniemożliwi Twojemu dziecku przypadkową zmianę ustawień, dzięki czemu masz pewność, że urządzenie będzie pracowało zawsze według Twoich preferencji. Dodatkowo, oczyszczacz posiada kółka, dzięki którym wygodnie go przemieścisz.

Technologia AeraSense

AeraSense to innowacyjna, inteligentna i automatyczna technologia zapewniająca precyzję i wydajność porównywalną do profesjonalnych czujników. Wykrywa cząsteczki mniejsze od PM2,5i tak dostosowuje parametry pracy urządzenia, by w jak najszybszym czasie zapewnić zdrowsze powietrze.


Precyzyjny czujnik

Najlepszy w swojej klasie czujnik, monitorujący jakość powietrza w Twoim domu.


Reakcja na zanieczyszczenia

W razie ich wykrycia, automatycznie pobudza oczyszczacz do intensywniejszej pracy.


Wskaźniki LED

4 kolorowy system wskaźników informuje o jakości powietrza.

Unowocześnione rozwiązanie VitaShield IPS

System inteligentnego oczyszczania VitaShield IPS został unowocześniony o aerodynamiczną konstrukcję, która w połączeniu z filtrami NanoProtect HEPA zwiększa ilość dostarczanego czystego powietrza. Oczyszczacz posiada podwójny wlot powietrza, dzięki temu strumień zostaje odpowiednio wzmocniony, a to zapewnia wysoki współczynnik dostarczania czystego powietrza (CADR) — 657 m3/h.


2 filtry wstępne

Odpowiedzialne za wyłapywanie kurzu, włosów i sierści.


2 filtry z aktywnym węglem

Usuwają szkodliwe gazy
i nieprzyjemne zapachy.


2 filtry NanoProtect HEPA

Filtrują cząsteczki o rozmiarze mniejszym
niż PM2,5.

HEALTHY AIR PROTECT. NIEUSTAJĄCA KONTROLA CZYSTOŚCI FILTRÓW

Healthy Air Protect. Dla Twojej wygody, specjalny alarm przypomni Ci, że trzeba wyczyścić filtr wstępny lub wymienić pozostałe. W przypadku, gdy filtr nie zostanie wymieniony, urządzenie przestanie działać, ponieważ nie byłoby skuteczne. To rozwiązanie daje Ci pewność, że oczyszczasz zawsze spełnia swoją rolę.

Filtry wymienne. Należy pamiętać, że im bardziej zanieczyszczone filtry, tym mniejsza efektywność oczyszczania. Dlatego wymiana filtrów jest bardzo ważna, aby skutecznie oczyszczać powietrze.

W OPAKOWANIU

  • Oczyszczacz powietrza
  • 2 filtry wstępne
  • 2 filtry NanoProtect HEPA (FY6172) do 2 lat użytkowania
  • 2 filtry z aktywnym węglem (FY6171) do 1 roku użytkowania
  • Instrukcja obsługi

PORÓWNAJ PRODUKTY

Oczyszczacz powietrza
AC6608/10
Oczyszczacz powietrza
AC2889/10 z aplikacją
Oczyszczacz powietrza
AC3259/10 
 z aplikacją
Oczyszczacz powietrza
AC1215

Oczyszczacz
i nawilżacz
2w1 AC3829/10
z aplikacją
Bardzo wydajny oczyszczacz do dużych pomieszczeń, zasięg do 78 m2
Efektywny oczyszczacz, doskonały do powierzchni do 39 m2
Wydajny oczyszczacz, zasięg do 47 m2
Kompaktowy rozmiar, idealny do sypialni, zasięg do 32 m2
Czystsze powietrze i optymalne nawilżenie, zasięg do 37 m2
ZASTOSOWANA TECHNOLOGIA
Wieloetapowa filtracja VitaShield IPS
Czujnik zanieczyszczenia AeraSense
Tryb antyalergenowy
Nawilżenie NanoCloud
Elektroniczny wskaźnik jakości powietrza
PM2.5, alergenów
PM2.5, alergenów
 PM2,5, alergenów
alergenów
PM2.5, alergenów, poziomu nawilżenia
Stopnie wskaźników zanieczyszczeń
4
4
4
4
4
Prędkości wentylatora
5
4
5
4
5
Tryb automatyczny
Głośność w trybie cichym/nocnym
36 dB
23 dB
33 dB
33 dB
32 dB
Programowanie czasu pracy
1-12h
1-24h
1-12h
Czujnik Healthy Air Protect
Blokada Healthy Air Protect
Blokada rodzicielska
Kółka
WYDAJNOŚĆ FILTRACJI
Wydajność oczyszczania CADR
657 m³/h
333 m3/h
397 m3/h
270 m3/h
310 m3/h
Bakterie
99,90%
99,90%
99,90%
99,90%
99,90%
Cząsteczki PM2,5
99%
99%
99%
99%
99%
Wirusy
99,90%
99,90%
99,90%
99,90%
99,90%
Przepływ powietrza
690 m3/h
380 m3/h
401 m3/h
280 m3/h
390 m3/h
Maksymalny zasięg działania
78 m2
39 m2
47 m2
32 m2
37 m2
Aplikacja mobilna
AKCESORIA I SZACOWANA ŻYWOTNOŚĆ
Filtr I
do 2 lat (FY6172)
do 2 lat (FY2422)
do 2 lat (FY3433)
do 2 lat (FY1410)
do 2 lat (FY2422)
Filtr II
do 1 roku (FY6171)
do 1 roku (FY2420)
do 1 roku (FY3432)
do 1 roku (FY1413)
do 1 roku (FY2420)
Filtr III
do 1 roku (FY3435)
PARAMETRY
Wymiary (szer. x gł. x wys.)
365 x 350 x 530
359 x 240 x 558
366 × 251 × 698
325 × 211 x 541
424 x 295 x 693
Moc
82 W
56 W
60 W
50 W
45 W

Dane techniczne

Kolor Biały
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Filtracja powietrza Tak
Nawilżanie Nie
Rodzaj filtra HEPA, Węglowy, Wstępny
Technologia oczyszczania AeraSense
Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza Tak
Wydajność [m3/h] 657
Rodzaj Oczyszczacz powietrza
Sterowanie smartfonem Nie
Moc [W] 82
Wyposażenie dodatkowe Brak
Funkcje dodatkowe Czujnik AeraSmart, Zabezpieczenie przed dziećmi
Poziom hałasu [dB] 36, 65
Max. powierzchnia pomieszczenia [m2] 78
Moc [W] 82
Max powierzchnia pomieszczenia [m2] 78
Nazwa producenta/importera PHILIPS
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Hanna
kupił/aOczyszczacz powietrza PHILIPS AC6608/10
Produkt Ok.

Ocena

Zła
Dorota
kupił/aOczyszczacz powietrza PHILIPS AC6608/10
Bardzo duża wydajność oczyszczacza pozwala na zastosowanie w większych pomieszczeniach, a w mniejszych oczyści je bardzo szybko. Zdecydowana różnica w jakości oddychania odkąd pracuje w moim domu. POLECAM

Ocena

Fantastyczna
Piotr
kupił/aOczyszczacz powietrza PHILIPS AC6608/10
Bardzo duża wydajność.

Ocena

Fantastyczna
Zenek
kupił/aOczyszczacz powietrza PHILIPS AC6608/10
Bardzo dobrze oczyszcza powietrze z alergenów. Cicha praca, łatwość transportowania, tryb nocny (bez świecenia kontrolek), super wydajność. Bardzo dobry dla alergików dla alergików.

Ocena

Fantastyczna
Magdzia
kupił/aOczyszczacz powietrza PHILIPS AC6608/10
Oczyszczacz posiada automatyczny tryb pracy dla alergików oraz możliwość manualnego ustawienia prędkości, co pozwala na dostosowanie urządzenia do własnych potrzeb. Odkąd posiadam to urządzenie to w moim odczuciu jakość powietrza jest lepsza, dzieciom łatwiej się oddycha - głównie podczas snu, wreszcie przesypiają całą noc. Ponadto mam wrażenie, że w niewielkim stopniu ustąpiły objawy alergii u mojego dziecka ,typu katar, łzawienie oczu.
W mieszkaniu jest zauważalnie mniej kurzu i pyłków. Wbudowany wskaźnik bardzo szybko reaguje na zmiany powietrza. Po otwarciu okna, czy drzwi od razu widać różnice w odczycie. Polecam.

Ocena

Fantastyczna
Maciek
kupił/aOczyszczacz powietrza PHILIPS AC6608/10
Polecam wszystkim ten oczyszczacz powietrza, cicho pracuje, ma intuicyjną obsługę. Bardzo dobrze radzi sobie z pyłkami, roztoczami - idealne dla alergików! Działa natychmiast po "wyczuciu" zanieczyszczonego powietrza.
Jestem bardzo zadowolony z tego urządzenia.

Ocena

Fantastyczna
Anna81
kupił/aOczyszczacz powietrza PHILIPS AC6608/10
Fajnie wygląda, jest łatwy w obsłudze, funkcja turbo wymiata, jest cichy a jednocześnie bardzo wydajny. Bardzo szybko oczyszcza i odświeża powietrze. Polecam.

Ocena

Fantastyczna
Anna81
kupił/aOczyszczacz powietrza PHILIPS AC6608/10
Oczyszczacz jest super, intuicyjna obsługa, jest cichy i bardzo szybko oczyszcza i odświeża powietrze - lepiej się oddycha, mam lepsze samopoczucie i znacznie lepiej się śpi. Polecam.

Ocena

Fantastyczna
Piotr R
kupił/aOczyszczacz powietrza PHILIPS AC6608/10
Miałem dość smogu i tego zapachu z kominów również w domu i wybrałem oczyszczacz PHILIPS. Cała rodzina zadowolona i teraz już wiedzą, że to był dobry wybór. Polecam rodzinom z małymi dziećmi.

Ocena

Fantastyczna
Wioletta
kupił/aOczyszczacz powietrza PHILIPS AC6608/10
Bardzo dobry oczyszczacz. Wydajny w dużych i wysokich pomieszczeniach. Monitoruje czujnie jakość powietrza i dostosowuje do niego prędkość oczyszczania. Cicha praca umożliwia korzystanie z niego w nocy. Do polecenia alergikom.

Ocena

Fantastyczna
Promocje

Promocje

card
Teraz 50 %, reszta za pół roku!
Teraz płacisz 50 %, reszta za pół roku! *Kup produkt w kredycie z odroczoną płatnością i spłać ratę za 6 miesię...
card
Piąty wybrany produkt 99% taniej!
Piąty wybrany produkt 99% taniej!
card
PHILIPS - Filtr za 1zł do oczyszczaczy i nawilżaczy!
Kup oczyszczacz lub nawilżacz Philips i odbierz f iltr za 1 zł!
Akcesoria Gwarancje Plus

Gwarancje Plus

Wybierz Gwarancję Plus

Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Warunki ubezpieczenia
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Warunki ubezpieczenia
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Warunki ubezpieczenia
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Warunki ubezpieczenia
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Raty i Leasing

Raty i Leasing

Prowadzisz firmę? Weź produkt w leasing

Poznaj i zaakceptuj ofertę
Uzupełnij dane i dokonaj wpłaty własnej
Podpisz umowę
Ciesz się zakupami
 • Decyzja leasingowa w 3 minuty!
 • Wtedy, gdy tylko chcesz - pracujemy dla Ciebie 24 h/7
 • Wszystko załatwisz online
 • Bez żadnych dodatkowych wniosków ani dokumentów
 • Wprowadzisz zakup w koszty Twojej firmy
 • Dostępny również dla nowych firm

Nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów za rozpatrzenie wniosku, ubezpieczenie itd.


Sam dostosujesz parametry leasingu do swoich potrzeb

- okres trwania leasingu 24, 30, 36, 42, 48 miesięcy

- opłata wstępna od 10 % do 30

- opłata końcowa (wartość wykupu) od 20 % do 0.1 % - zależna od okresu trwania leasingu

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną