Oczyszczacz powietrza PHILIPS AC3829/10

(52)
Kod: 882460
 • Rodzaj filtra
  HEPAWęglowyWstępny
 • Nawilżanie
  Tak
 • Sterowanie smartfonem
  Tak
 • Wydajność [m3/h]
  310
 • Max. powierzchnia pomieszczenia [m2]
  37
 • Poziom hałasu [dB]
  20.5
Zobacz cały opis
Oczyszczacz powietrza PHILIPS AC3829/10
Oczyszczacz powietrza PHILIPS AC3829/10
Produkt dostępny w wybranych sklepach
2 099
99
Produkt niedostępny w sklepie internetowym
Produkt niedostępny w sklepie internetowym, powiadom mnie o jego dostepności Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny

Opis i dane

Oczyszczacz powietrza i nawilżacz 2w1 z aplikacją mobilną AC3829/10

Zdrowsze powietrze w Twoim domu

Oczyszczacz bazuje na całkowicie naturalnych metodach oczyszczania i nawilżania , nie jonizuje powietrza i nie stosuje szkodliwych środków chemicznych, jest również bezpieczny dla zwierząt. Usuwa do 99,97% cząsteczek o wielkości zaledwie 0,003 mikrona (800 razy mniejszych niż cząsteczki PM2,5) . Oznacza to, że usunie z powietrza szkodliwe cząsteczki PM2,5 i PM10, alergeny takie jak: kurz, roztocza, pyłki, zarodniki pleśni,
sierść zwierząt, a nawet bakterie i wirusy.

Oczyszczacze Philips skutecznie usuwają:

ZOSTAW SMOG ZA DRZWIAMI

Zgodnie z informacjami podawanymi przez Światową Organizację Zdrowia  powietrze w naszych domach może być od 2 do 5 razy bardziej zanieczyszczone niż na zewnątrz.* Zanieczyszczenia powietrza z zewnątrz mogą łatwo przedostać się do Twojego domu przez otwarte drzwi i okna. Naturalna wentylacja przepuszcza do pomieszczeń alergeny i cząsteczki pyłu zawieszonego PM2,5, które współtworzą smog.

Cząsteczka PM2,5

PM2,5 to cząsteczka, która wśród wszystkich zanieczyszczeń atmosferycznych jest najgroźniejsza dla zdrowia człowieka . Długotrwałe wdychanie powietrza zanieczyszczonego cząsteczkami PM2,5 skraca średnią długość życia , ponieważ przenikają one do najgłębszych partii płuc i wchłaniane są do krwiobiegu, zwiększając ryzyko chorób układu oddechowego i krążenia, a także nasilając ich objawy.

Skutki zanieczyszczenia powietrza w domu

Zanieczyszczenia w powietrzu, mogą przyczyniać się do problemów z oddychaniem , wywoływać alergie i astmę oraz zaostrzać ich objawy . W szczególności narażone są dzieci, kobiety w ciąży, osoby starsze i chorzy. Dbając o zdrowie oraz komfort codziennego życia należy skutecznie oczyszczać i nawilżać powietrze w domu.

* Rzeczywiste wartości to współczynniki dla powietrza wewnątrz / na zewnątrz wynoszące 1,62–6,37 w miesiącach letnich i 2,05–10,99 w miesiącach zimowych. Tekst i liczby pochodzą z opracowania: T. Salthammer Angewandte Chemie Int. Ed. 52, (2013), 3320;oryginalne dane pochodzą z opracowania: B. Wang et al. / Atmospheric Environment 41 (2007) 2851–2861.

Alergeny w Twoim domu? Możesz ograniczyć ich działanie


PYŁKI I ZANIECZYSZCZENIA

Dostają się do domu przez okna, naturalną wentylację lub wnoszone są przez ludzi.


CODZIENNE CZYNNOŚCI

Alergeny generowane są przez wiele codziennych czynności np. sprzątanie, a także poprzez zwierzęta domowe.


PLEŚNIE, BAKTERIE

Są to grzyby, które uwalniają swoje szkodliwe zarodniki do powietrza.

POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ

Fundacja Europejskiego Centrum Badań Alergii (ECARF) na podstawie przeprowadzonych badań klinicznych potwierdza, że oczyszczacze powietrza Philips pomagają łagodzić objawy alergii.*
* Test kliniczny przeprowadzony na oczyszczaczach powietrza Philips przy użyciu pyłków traw, Bergmann;sierpień 2015.

TECHNOLOGIA NANOCLOUD

Technologia nawilżania, w którą wyposażony jest oczyszczacz i nawilżacz powietrza, posiada certyfikat zaświadczający o jej higienicznym działaniu . Długotrwale chroni Twoje zdrowie utrzymując powietrze niemal wolnym od patogenów pleśni. Urządzenie nawilża, dzięki naturalnemu procesowi parowania. Cząsteczki wody są bardzo małe, dlatego zapewniają o 99% mniej bakterii w porównaniu do nawilżaczy ultradźwiękowych.

Skuteczne pochłanianie wody oraz optymalna efektywność parowania

Technologia NanoCloud wykorzystuje naturalny proces parowania polegający na pochłanianiu suchego powietrza , następnie łączenia go z cząsteczkami wody i uwalnianiu nawilżonego powietrza do otoczenia. Możliwe jest ustawienie poziomu nawilżania – 40%, 50%, 60% lub wybranie trybu automatycznego , w którym urządzenie samo dopasuje stopień nawilżenia dla komfortu w suchych porach roku. Tryb „samo oczyszczanie" wyłącza funkcję nawilżania, gdy nie jest potrzebna.

Bez ryzyka poparzenia

Dzięki technologii NanoCloud masz pewność, że nie ma ryzyka poparzenia się gorącą wodą lub parą . Nawilżacz w żaden sposób
nie podgrzewa wody w swoim zbiorniku.

Zbiornik na wodę

Pojemnik posiada okienko kontroli wody ,   gdy jej poziom znacznie opadnie, odpowiedni wskaźnik zaczyna migać, informując o konieczności jej uzupełnienia.

DLACZEGO ODPOWIEDNIE NAWILŻENIE POWIETRZA MA ZNACZENIE?

Suche powietrze ma niekorzystny wpływ nie tylko na nasze samopoczucie, sen czy zmniejszenie odporności, ale także może podrażniać nasze oczy, nos czy gardło. Dlatego tak ważny jest odpowiedni poziom wilgotności powietrza w pomieszczeniu, w którym przebywamy .

Dzięki zastosowaniu technologii NanoCloud , mamy możliwość stałego monitorowania wskaźników jakości powietrza oraz utrzymywania stałej wilgotności. Wystarczy wybrać preferowany poziom , by cieszyć się czystym i doskonale nawilżonym powietrzem . Urządzenie cechuje wysoka wydajność nawilżania - blisko 600 ml/h .

Zapomnij o plamach i osadzie na meblach, podłodze i ścianach . Uwalniana para wodna ze zwykłych oczyszczaczy zawiera minerały, wapno i magnez, które skraplają się na meblach, podłodze i ścianach, zostawiając biały osad. Technologia NanoCloud, zmniejsza cząsteczki pary wodnej i minerały zostają zatrzymane w zbiorniku wody urządzenia. Drobna mgiełka utrzymuje się w powietrzu dłużej co zapobiega powstawaniu mokrych plam  w Twoim mieszkaniu.

SPRAWDŹ JAK DZIAŁA

Filtr NanoProtect HEPA

Wychwytuje on do 99,97% cząsteczek o wielkości 0,003 mikrona .
Jest to wielkość najpowszechniejszych unoszących się w powietrzu alergenów, szkodliwych cząsteczek, bakterii i wirusów.

Zasięg działania do 80 m 2 oraz wygoda użytkowania

Efektywne oczyszczanie powietrza do 80 m 2 oraz monitorowanie jego stanu w czasie rzeczywistym

Wskaźnik kolorów  w wyraźny sposób informuje o jakości powietrza za pomocą 4 kolorów : od niebieskiego (dobry poziom alergenów i cząsteczek) do czerwonego (zły poziom alergenów i cząsteczek). Ponadto na wyświetlaczu widoczna jest liczba od 1 do 12, która wskazuje poziom alergenów unoszących się w powietrzu.

Dwa tryby wyświetlania zanieczyszczeń

Oczyszczacz informuje na bieżąco o stanie powietrza dzięki specjalnemu wskaźnikowi IAI poziomu alergenów oraz indeksowi stężenia szkodliwych cząsteczek PM2,5 w pomieszczeniu.

Tryb automatyczny i antyalergenowy

Wystarczy wybrać odpowiedni tryb pracy automatycznej, aby spersonalizować i zoptymalizować proces oczyszczania powietrza.
Do wyboru jest  tryb ogólny lub wrażliwy tryb antyalergenowy , który jest czuły na obecność alergenów w powietrzu.

Wygodne programowanie czasu pracy

Dodatkowo, dla większego komfortu użytkowania, oczyszczacz 2w1 został wyposażony w zegar, na którym można ustawić czas pracy urządzenia od 1 do 12 h.

5 trybów prędkości wentylatora

Umożliwiają swobodny wybór i ustawienie preferowanej prędkości wentylatora lub działanie automatyczne (do wyboru prędkości: Tryb snu, 1, 2 i 3 oraz Tryb turbo).

Tryb nocny

W trybie nocnym oczyszczacz zmniejsza prędkość pracy wentylatora i ogranicza poziom hałasu , by zapewnić spokojny sen. Oświetlenie urządzenia można przygasić lub wyłączyć w zależności od indywidualnych preferencji.

Blokada rodzicielska i praktyczne kółka dla Twojej wygody

Blokada uniemożliwi przypadkową zmianę ustawień  przez Twoje dziecko, dzięki czemu masz pewność, że urządzenie będzie pracowało zawsze według Twoich preferencji. Co więcej, oczyszczacz został wyposażony w kółka, dzięki którym wygodnie go przemieścisz .

ZDALNE STEROWANIE DZIĘKI APLIKACJI

Znasz aktualny poziom zanieczyszczenia
na zewnątrz i w domu.

Możesz ustawić oczyszczanie przed
powrotem do domu.

Wiesz, jakie aktywności danego dnia
nie są zalecane.

Jakość powietrza pod Twoją kontrolą

Aktualne informacje o jakości powietrza

WEWNĄTRZ

Monitorowanie mierzonych przez
oczyszczacz zmian jakości powietrza

Poziomu szkodliwych
cząsteczek PM2,5

Poziomu alergenów

NA ZEWNĄTRZ

Monitorowanie

Stężenia pyłków

Poziomu zanieczyszczenia powietrza

Zbieranie historycznych danych o zanieczyszczeniu powietrza, aby powiązać jego jakość z samopoczuciem (tygodniowo/miesięcznie/rocznie).

Zawsze i wszędzie

Poziom 
zanieczyszczenia

Aktualne informacje o natężeniu pylenia i zanieczyszczeniu powietrza.

Prognoza 
zanieczyszczenia

Dane historyczne oraz prognozowanie zanieczyszczenia powietrza i pylenia.

Sterowanie oczyszczaczem

Zdalne sterowanie oczyszczaczem, zawsze i wszędzie.

Wskazówki

Wskazówki, które pomagają zmniejszyć ryzyko narażenia
na zanieczyszczenia.

Technologia AeraSense

AeraSense to innowacyjna, inteligentna i automatyczna technologia zapewniająca precyzję i wydajność porównywalną do profesjonalnych czujników. Wykrywa cząsteczki mniejsze od PM2,5 i tak dostosowuje parametry pracy urządzenia, by w jak najszybszym czasie zapewnić zdrowsze powietrze.

Precyzyjny czujnik
Najlepszy w swojej klasie czujnik, monitorujący jakość powietrza w Twoim domu

Reakcja na zanieczyszczenia
W razie ich wykrycia, automatycznie pobudza oczyszczacz do intensywniejszej pracy

Wskaźniki LED
4 kolorowy system wskaźników informuje o jakości powietrza

VITASHIELD IPS. SYSTEM WIELOETAPOWEJ FILTRACJI

System inteligentnego oczyszczania VitaShield IPS skutecznie oczyszcza powietrze z prędkością wynoszącą nawet 310 m 3/godz . Usuwa do 99,97% niewidocznych dla oka zanieczyszczeń. Sprawdza się w pomieszczeniach o maksymalnej wielkości do 80 m 2 .

Filtr wstępny
Odpowiedzialny za wyłapywanie kurzu, włosów i sierści

Filtr z aktywnym węglem
Usuwa szkodliwe gazy i nieprzyjemne zapachy

Filtr NanoProtect HEPA
Filtruje cząsteczki o rozmiarze mniejszym niż PM2,5

HEALTHY AIR PROTECT. NIEUSTAJĄCA KONTROLA CZYSTOŚCI FILTRÓW

Healthy Air Protect. Nie musisz kontrolować stanu filtrów, specjalny alarm poinformuje Cię o konieczności czyszczenia filtra wstępnego lub wymiany pozostałych. Jeśli filtr nie zostanie wymieniony, urządzenie przestanie działać, ponieważ oczyszczanie nie byłoby skuteczne. Takie rozwiązanie daje Ci pewność, że powietrze będzie zawsze czystsze i zdrowsze.

Filtry wymienne . Należy pamiętać, że im bardziej zanieczyszczone filtry tym mniejsza efektywność oczyszczania. Dlatego wymiana filtrów jest bardzo ważna, aby skutecznie oczyszczać powietrze.

W OPAKOWANIU

 • Oczyszczacz powietrza
 • Filtr NanoProtect HEPA (FY2422) do 2 lat użytkowania
 • Filtr z aktywnym węglem (FY2420) do 1 roku użytkowania
 • Filtr NanoCloud (FY3435) do 1 roku użytkowania
 • Instrukcja obsługi

PORÓWNAJ PRODUKTY


Oczyszczacz 
i nawilżacz powietrza
2w1 AC3829/10
z aplikacją
Oczyszczacz powietrza
AC2889/10
z aplikacją
Oczyszczacz powietrza
AC1214/10
z aplikacją

Oczyszczacz powietrza
AC1215/10
Oczyszczacz powietrza
AC6608/10

Czystsze powietrze i optymalne nawilżenie, zasięg do 80 m 2
Efektywny oczyszczacz, doskonały do powierzchni do 79 m 2
Kompaktowy rozmiar, idealny do sypialni, zasięg do 63 m 2
Kompaktowy rozmiar, idealny do sypialni, zasięg do 63 m 2
Bardzo wydajny oczyszczacz do dużych pomieszczeń, zasięg do 169 m 2
Zastosowana technologia
Wieloetapowa filtracja VitaShield
Czujnik zanieczyszczenia AeraSense
Tryb antyalergenowy
Nawilżenie NanoCloud
Elektroniczny wskaźnik jakości powietrza
PM2,5, alergenów
PM2,5, alergenów

Alergenów, PM2,5 (poprzez aplikację)
Alergenów
PM2,5, alergenów
Stopnie wskaźników zanieczyszczeń
4
4
4
4
4
Prędkości wentylatora
5
4
4
4
5
Tryb automatyczny
Głośność w trybie cichym/nocnym
32 dBa
23 dBa
32 dBa
33 dBa
36 dBa
Programowanie czasu pracy
1-12h
1-12h
Czujnik Healthy Air Protect
Blokada Healthy Air Protect
Blokada rodzicielska
Kółka
Wydajność filtracji
Wydajność oczyszczania CADR
310 m 3/h
333 m 3/h
270 m 3/h
270 m 3/h
657 m 3/h
Bakterie
99,90%
99,90%
99,90%
99,90%
99,90%
Cząsteczki PM2,5
99%
99%
99%
99%
99%
Wirusy
99,90%
99,90%
99,90%
99,90%
99,90%
Przepływ powietrza
390 m 3/h
380 m 3/h
280 m 3/h
280 m 3/h
690 m 3/h
Maksymalny zasięg działania
80 m 2
79 m 2
63 m 2
63 m 2
169 m 2
Aplikacja mobilna
Akcesoria i szacowana żywotność
Filtr I
do 2 lat (FY2422)
do 2 lat (FY2422)
do 2 lat (FY1410)
do 2 lat (FY1410)
do 2 lat (FY6172)
Filtr II

do 1 roku (FY2420)
do 1 roku (FY2420)
do 1 roku (FY1413)
do 1 roku (FY1413)
do 1 roku (FY6171)
Filtr III
do 1 roku (FY3435)
Parametry
Wymiary (szer. x gł. x wys.)
295 x 424 x 693
359 x 240 x 558
541 × 325 × 211
541 × 325 × 211
365 x 350 x 530
Moc
45 W
56 W
50 W
50 W
82 WFilmy:Dane techniczne

Parametry

 • Kolor
  Biały
 • Załączona dokumentacja
  Instrukcja obsługi w języku polskimKarta gwarancyjna
 • Gwarancja
  24 miesiące
 • Charakterystyka

 • Filtracja powietrza
  Tak
 • Nawilżanie
  Tak
 • Rodzaj filtra
  HEPAWęglowyWstępny
 • Technologia oczyszczania
  AeraSense
 • Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza
  Tak
 • Wydajność [m3/h]
  310
 • Rodzaj
  Oczyszczacz powietrza
 • Techniczne

 • Max. powierzchnia pomieszczenia [m2]
  37
 • Głębokość [mm]
  295
 • Sterowanie smartfonem
  Tak
 • Szerokość [mm]
  420
 • Moc [W]
  45
 • Wyposażenie dodatkowe
  Brak
 • Funkcje dodatkowe
  Możliwość sterowania za pomocą smartfonaZabezpieczenie przed dziećmi
 • Wysokość [mm]
  690
 • Poziom hałasu [dB]
  20.5
 • Moc [W]
  45
 • Producent i znak zgodności

 • Nazwa producenta/importera PHILIPS
 • Znak zgodności
  Znak zgodności
 • Opinie

  5/5
  52 opinii
  52 użytkowników poleca ten produkt
  Ogólna
  5 /5
  Sortuj wg:
  Najbardziej przydatne
  5/5
  Moncineq 6 sierpnia 2019
  Idealny do małych mieszkań
  Użytkuję go od kilku tygodni i świetnie sprawdza się w „ciężkich warunkach”, gdyż mieszkam na śląsku a jakość powietrza pozostawia tu wiele do życzenia. Subtelny design odnajdzie się w każdym wnętrzu - w tym nowoczesnym jak i stylowym. Przed zakupem zastanawiałam się czy warto go mieć ale teraz już wiem, że to był świetny wybór. Oczyszcza i nawilża powietrze w całym mieszkaniu a nam śpi się zdrowo i komfortowo. Specjalna aplikacja, którą można pobrać na telefon pozwala na monitorowanie bieżącej jakości powietrza w pomieszczeniu, gdyż urządzenie jest niezwykle czułe nawet na przypalony obiad w kuchni. Jestem alergikiem i lepiej mi się oddycha.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Michał 10 maja 2020
  Bardzo dobry oczyszczacz z funkcją nawilżania
  Jestem bardzo zadowolony z urządzenia, które łączy w sobie 2w1. Oczyszczacz szybko wyłapuje zmiany zanieczyszczenia i alergenów. W trybie automatycznym zmienia odpowiednio prędkość wentylatora, by jak najszybciej oczyścić powietrze. Wtedy oczywiście pracuje dość głośno. Natomiast tryb nocny jest bardzo cichy. Można samemu sterować w 3 zakresach mocą wyświetlacza, co jest szczególnie ważne właśnie w trybie nocnym. To co było dla mnie bardzo ważne, to nawilżacz. Ostatnio powietrze było dość wilgotne, więc wiele nie musiał się napracować, ale jest to funkcja szczególnie ważna w okresie grzewczym. Zobaczę zatem jak będzie się sprawował w zimie.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Cristina 5 listopada 2018
  Polecam
  Oczyszczacz Philips dostałam od mojej mamy w prezencie, gdy dowiedziała się, że jestem w ciąży. Mieszkam na obrzeżach Warszawy gdzie ilość zanieczyszczeń w sezonie grzewczym jest dość duża. Od kiedy mam w domu ten produkt mam wrażenie, że jestem zdrowsza, lepiej śpię, no i przede wszystkim nie wdycham tego trującego smogu. Od kiedy urodziła się moja córeczka, również jestem spokojniejsza, że oddycha czystym powietrzem. Nie ma nic ważniejszego dla matki. Za pomocą aplikacji monitoruję sobie stan powietrza oraz wilgotność w miejscu gdzie śpi dziecko. A dodatkowo zauważyłam, że dziecko uspokaja się i lepiej śpi przy dźwięku pracy oczyszczacza.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Rob 11 maja 2020
  Super urządzenie
  Obsługa oczyszczacza z funkcją nawilżania powietrza Philips 2w1 AC3829 jest prosta, wręcz intuicyjna, a funkcja automatycznego dostosowania intensywności pracy do poziomu zanieczyszczeń w powietrzu pomaga w skutecznym i dokładnym oczyszczaniu powietrza. Uważam, że nie można nie docenić funkcji nawilżania powietrza, która pozwala na utrzymywanie odpowiedniej wilgotności w mieszkaniu. Wystąpiło złagodzenie objawów alergii i odczuwalna poprawa samopoczucia, lepszy sen, rano budziłem się mniej zmęczony i bez uczucia suchości w gardle. Zaletą jest to, że pracuje zaskakująco cicho, a tryb pracy nocnej powoduje, że jest praktycznie niesłyszalne.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Rob 12 maja 2020
  Super urządzenie
  Obsługa oczyszczacza z funkcją nawilżania powietrza Philips 2w1 AC3829 jest prosta, wręcz intuicyjna, a funkcja automatycznego dostosowania intensywności pracy do poziomu zanieczyszczeń w powietrzu pomaga w skutecznym i dokładnym oczyszczaniu powietrza. Uważam, że nie można nie docenić funkcji nawilżania powietrza, która pozwala na utrzymywanie odpowiedniej wilgotności w mieszkaniu. Wystąpiło złagodzenie objawów alergii i odczuwalna poprawa samopoczucia, lepszy sen, rano budziłem się mniej zmęczony i bez uczucia suchości w gardle. Zaletą jest to, że pracuje zaskakująco cicho, a tryb pracy nocnej powoduje, że jest praktycznie niesłyszalne.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Anetawz 5 sierpnia 2018
  Zdecydowanie polecam!!! Produkt idealny dla alergików!!!
  Produkt rewelacyjny, łączy w sobie zarówno oczyszczacz jak i nawilżacz powietrza przez co mamy kompleksowe rozwiązanie, nie musimy kupować dwóch oddzielnych urządzeń. Prosty w obsłudze. Dzięki aplikacji mobilnej możemy śledzić, monitorować i sterować naszym urządzeniem zdalnie za pomocą smartfona. Oczyszczacz dzięki zastosowanym filtrom szybko radzi sobie z zanieczyszczeniami powietrza. Urządzenie samo dostosowuje moc pracy. Oczyszczacz i nawilżacz jest idealnym rozwiązaniem dla alergików i astmatyków. Mi zdecydowanie pomógł dlatego mogę polecić w 100%. Oprócz wielu zalet zdrowotnych oczyszczacz i nawilżacz posiada nowoczesny design.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Eveli87 18 kwietnia 2020
  Super oczyszczacz
  Urządzenie spełniało wszystkie nasze oczekiwania. Po włączeniu ukazał się wysoki poziom alergenów w naszej sypialni, w której jest również kącik naszego synka. W bardzo krótkim czasie oczyszczacz poradził sobie z nimi. Powietrze było odczuwalnie lepsze, oddychało się znakomicie. Bardzo cicha praca - ustawienie urządzenie przy łóżeczku nawet w nocy nie przeszkadzało w śnie. Idealnym rozwiązaniem jest obsługa/kontrola oczyszczacza poprzez aplikacje mobilna. Można włączyć/ustawić wszystkie funkcje będąc nawet poza domem. Polecam szczególnie osobom które odczuwają suchość w gardle/nosie po przebudzeniu. Poprawia znacznie jakość spania.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Monika 14 kwietnia 2020
  Świetny wybór
  Oczyszczacz spełnił moje oczekiwania w 100%. Bardzo dobrze filtruje powietrze, które dostają się do domu z dworu, i usuwa wszystkie pyłki na które jestem uczulona. Dodatkowo urządzenie nawilża powietrze do wskazanego poziomu, co również poprawia komfort oddychania. Oczyszczacz ma kilka trybów pracy - od bardzo szybkiego oczyszczania - dość głośne, po tryb nocny, który jest tak cichy, że spokojnie stawiałam oczyszczacz przy łóżeczku niemowlaka bez obawy się dziecko się obudzi. Fajną opcją dla kanapowców jest również możliwość sterowania oczyszczaczem za pomocą aplikacji z telefonu. Jedyny minus oczyszczacza to jego gabaryty.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Marcin 14 kwietnia 2020
  Szybko usuwa smog i alergeny z pokoju
  Urządzenie w trybie automatycznym szybko reaguje na zmianę jakości powietrza i szybko je filtruje, usuwa też smród dymu. Fajną sprawą jest AeraSense, wykrywa stężenie alergenów w powietrzu. Moja dziewczyna jest alergiczką i podczas stosowania trybu antyalergenowego mniej kichała i czuła się lepiej (jest uczulona na kurz, roztocza i pyłki). Filtry wyłapują też inne cząstki - kupiliśmy nowy dywan i po jego rozłożeniu oczyszczacz w trybie automatycznym szybko wykrył zanieczyszczenie i je usunął. Można sterować za pomocą aplikacji - jest tam dużo danych o jakości powietrza w pokoju i w mieście.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Zachar1974 21 kwietnia 2020
  Philips Combi 2w1 AC3829/10 - oczyszczacz z regulacją wilgotności powietrza
  W pokoju na początku oczyszczacz wyświetlił że stężenia pyłów PM2.5 wynosi na poziomie 80 ug/m3 lub 90 ug/m3. Po godzinie pracy było już 5 ug/m3 wielkość pomieszczenia to około 30 m2. W trybie auto urządzenie wykorzystywało pełnią swojej moc co objawiało się dosyć głośną pracą. Sterowanie poprzez WIFI aplikacją z telefonu jest bardzo fajnym rozwiązaniem. Generalnie się sprawdza dobrze, powietrze jest świeże, nawilżone i oczyszczone. Wyświetlacz pokazuje jakość powietrza w domu. Filtr na załączonym zdjęciu pokazuje ile zanieczyszczenia powietrza zatrzymał po kilku dniach pracy. POLECAM
  Czy ta opinia była pomocna?
  Podziel się swoją opinią
  /5
  Ogólna
  Zaznacz wszystkie
  Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.

  Promocje

  PHILIPS - Filtr za 1 zł!
  Kup oczyszczacz lub nawilżacz Philips i odbierz filtr za 1 zł! Więcej

  Akcesoria

  Gwarancje Plus

  Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
  Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
  Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
  Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
  Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
  Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku

  Wypełniasz wniosek na stronie, potwierdzasz tożsamość wysyłając przelew 1 zł i podpisujesz

  umowę - wszystko przez Internet

       

  • Do 10 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Oczyszczacz powietrza PHILIPS AC3829/10
  Oczyszczacz powietrza PHILIPS AC3829/10
  Produkt dostępny w wybranych sklepach
  2 099
  99
  Produkt niedostępny w sklepie internetowym
  Produkt niedostępny w sklepie internetowym, powiadom mnie o jego dostepności Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 168 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 2099,99 zł
  2 099
  99