Polecane produkty podobne

Opis i dane

Profesjonalny sprzęt grzewczy

Funkcje

Funkcjonalny termowentylator ADLER AD 7723 to jedno z tych urządzeń, które warto mieć przy sobie w okresie jesienno - zimowym. Jego najważniejszym atutem jest duża moc, dzięki której może on podnieść temperaturę nawet w dość dużym pomieszczeniu. Co więcej, sprzęt ten jest wyposażony w termostat i system monitorujący temperaturę.

Masażer BEURER MG 100

Przyjemność płynąca z ciepła

Dzięki aż 2 kW mocy, termowentylator ADLER AD 7723 może wygenerować całkiem sporą dawkę ciepła i - dzięki niej - podnieść temperaturę, gdy za oknem panuje jesień lub zima. Co więcej, urządzenie to wyposażone jest w termostat, który pozwala na regulację temperatury w zakresie od 10 do nawet 35 stopni Celsjusza. Mało tego - układ ten może być obsługiwany również za pośrednictwem dedykowanego pilota. Odtąd będzie można rozkoszować się solidną dawką ciepła i to bez konieczności podnoszenia się z ulubionego fotela.

Masażer BEURER MG 100

Rozbudowany wyświetlacz

Jak na profesjonalny sprzęt grzewczy przystało, termowentylator ADLER AD 7723 został wyposażony w dodatkowy wyświetlacz, który informuje użytkownika o podstawowych parametrach pracy. Za pomocą tegoż wyświetlacza można sprawdzić bieżącą temperaturę w pomieszczeniu, nastawy termostatu, a także określić, jaka temperatura ma panować w pokoju przez najbliższe kilka godzin. Co ważne - wskazania wyświetlacza są bardzo dobrze widoczne i to nawet w ciągu dnia, co jest zasługą odpowiednio jasnych diod LED.

Masażer BEURER MG 100

Ergonomiczne ustawienie

Niewątpliwie kolejną, ważną cechą urządzenia jest możliwość ustawienia go zgodnie z oczekiwaniami użytkownika. Termowentylator ADLER AD 7723 może oscylować poziomo w zakresie 45 stopni, dzięki czemu jego użytkownik może ustawić go dokładnie tak, jak wymaga tego sytuacja w danym pomieszczeniu. Co ważne, system regulacji ustawienia działa bardzo płynnie i stabilnie, co ma wpływ na bezpieczeństwo pracy termowentylatora.

Masażer BEURER MG 100

Bezpieczeństwo to podstawa

Ważną cechą termowentylatora ADLER AD 7723 jest zaimplementowanie w nim szeregu różnych zabezpieczeń, dzięki którym korzystanie z niego jest dużo łatwiejsze i - co ważne - również bezpieczniejsze. Takim systemem zabezpieczającym jest np. czujnik przegrzania, który odłącza zasilanie w momencie przekroczenia wartości temperatury granicznej. Innym, ważnym zabezpieczeniem jest automatyczny wyłącznik, który odłącza zasilanie w momencie przewrócenia się urządzenia.

Masażer BEURER MG 100

Ceramiczna wkładka

Warto też dodać, że termowentylator ADLER AD 7723 Biało-czarny posiada specjalną, ceramiczną wkładkę, która zastępuje standardową, elektryczną grzałkę. Jej zastosowanie w tym urządzeniu nie jest przypadkowe. Wręcz przeciwnie - warstwa ceramiki rozgrzewa się do znacznie niższej temperatury, dzięki czemu żywotność grzałki jest zdecydowanie wyższa. Co więcej, zaprojektowany w ten sposób układ nie spala kurzu, co wpływa na ograniczenie emisji charakterystycznego i nieprzyjemnego zapachu. Podsumowując, termowentylator ADLER AD 7723 to urządzenie, które oferuje wiele ciekawych funkcji. Trudno wyobrazić sobie zimę bez tego gadżetu.

Masażer BEURER MG 100

Co w zestawie?

Termowentylator ADLER AD 7723 Biało-czarny posiada kartę gwarancyjną oraz instrukcję obsługi.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Moc maksymalna [W] 2000
Element grzejny Ceramiczny
Liczba poziomów grzania 2
Regulacja mocy Tak
Możliwość użytkowania w łazience Tak
Nawiew zimnego powietrza Nie
Funkcje Termostat, Regulacja wysokości nawiewu, Możliwość użytkowania w łazience, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa, Regulacja mocy

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Produkt archiwalny

  Termowentylator ADLER AD 7723 Biało-czarny

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
   Brak podobnych produktów
   Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756