Produkt archiwalny
Frytkownica beztłuszczowa AIGOSTAR 300010IBT Air Fryer
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Air Fryer Frytkownica beztłuszczowa GÖTZE & JENSEN AF610K 6l 8 automatycznych programów
Produkt archiwalny
Frytkownica beztłuszczowa AIGOSTAR 300010IBT Air Fryer
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneOpis produktu
Poznaj komfortowe użytkowanie
Specyfikacja
Frytkownica beztłuszczowa AIGOSTAR 300010LVU o mocy 1650 W to zdrowe pieczenie bez użycia oleju. Urządzenie na gorące powietrze opieka za pomocą 360-stopniowej cyrkulacji powietrza. W porównaniu do smażenia na oleju metoda ta lepiej zatrzymuje wilgoć i świeży smak żywności, zapewniając niską zawartość tłuszczu oraz niską ilość kalorii. Wyróżnikiem frytkownicy jest w szczególności duża pojemność. Objętość wynosi aż 10 litrów. Urządzenie posiada nowoczesny panel dotykowy LED. Jest łatwy w obsłudze. Temperaturę można ustawić w zakresie od 65 ⁰C do 200 ⁰C, a timer do 60 minut. Frytkownica beztłuszczowa AIGOSTAR 300010LVU zawiera 6 wstępnie ustawionych programów. Z pomocą przycisków można łatwo wybrać jeden z zaprogramowanych programów (frytki, ciasto, ryba, wołowina, kurczak i tosty). Aby zapewnić bezpieczne użytkowanie, urządzenie posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem.
Dane techniczne
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 1900 |
| Pojemność misy [l]: | 7 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 7 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Funkcje dodatkowe: | Dźwiękowy sygnał gotowości, Grillowanie, Opiekanie, Pieczenie, Smażenie, Szybkie nagrzewanie, Timer, Wyświetlacz |
| Wykonanie misy: | Pokryta powłoką nieprzywierającą |
| Zasilanie: | 220-240V / 50-60Hz |
Smażenie | |
| Pojemność misy [l]: | 7 |
|---|---|
| Pojemność koszyka [kg]: | 7 |
| Ilość koszy: | 1 |
| Kształt koszyka: | Kwadratowy |
| Frytkownica beztłuszczowa: | Tak |
Funkcje | |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Termostat : | Elektroniczny |
| Programator czasowy: | Tak |
| Regulacja temperatury: | Tak |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Filtr antyzapachowy: | Nie |
| Gotowanie na parze: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Dźwiękowy sygnał gotowości, Grillowanie, Opiekanie, Pieczenie, Smażenie, Szybkie nagrzewanie, Timer, Wyświetlacz |
Fizyczne | |
| Wykonanie misy: | Pokryta powłoką nieprzywierającą |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
Techniczne | |
| Zasilanie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Moc [W]: | 1900 |
| Waga [kg]: | 5.9 |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.) [cm]: | 41.6 x 34.6 x 31.8 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 5.90 |
Parametry | |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Kolor: | Czarny |
| Wyposażenie : | Kosz na frytki, Misa |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | AIGOSTAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Ulica i numer budynku: | Jerzego Michałowicza |
| Kod pocztowy: | 02-495 |
| Miasto: | WARSZAWA |
| Adres elektroniczny: | info.pl@aigostar.cn |