Produkt archiwalny

Piekarnik KALORIK OT1013BCRL

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Opis produktu

Piekarnik KALORIK OT1013BCRL

 

Elegancki i praktyczny piekarnik elektryczny OT1013BCRL marki Kalorik z rusztem do grillowania, rożnem i blachą do pieczenia. Pozwala na zrobienie wielu potraw: zapiekanek, ciast, pieczonych mięs oraz innych potraw przygotowywanych w wysokiej temperaturze. Piekarnik posiada wybór sposobu gotowania: piekarnik, grill lub kombinowany oraz funkcje termoobiegu. Element grzejny wykonany ze stali nierdzewnej zapewnia trwałość i niezawodność. Zastosowanie 60-minutowego timera i sygnału dźwiękowego kończącego pieczenie zmniejsza szanse na przypalenie przygotowywanego dania. Piekarnik OT 1013BCRL posiada dużą pojemność (40L), umożliwiając przyrządzenie większych porcji lub pieczenie dwóch potraw jednocześnie.

Dane techniczne

Dane podstawowe

Moc [W]: 1500
Pojemność [l]: 40
Sterowanie: Elektroniczne
Liczba grzałek [szt]: 1
Grill: Tak
Funkcje: Programowanie gotowania, Rożen obrotowy
Termoobieg: Tak
Wyposażenie: Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna

Opinie

3 opinie 3 użytkowników poleca ten produkt
Moc
4.7 /5
Jakość wykonania
4.7 /5
Funkcjonalność
4.7 /5
Pojemność
4.7 /5
Łatwość czyszczenia
4.7 /5
Prosta obsługa
4.7 /5
Szybkość nagrzewania
4.7 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię

Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły

Potwierdzony zakup
Bogusław Ł 26 marca 2017
Potwierdzony zakup
pozytywna polecam
jestem bardzo zadowolona z tego produktu bo spełnił moje oczekiwania pozdrawiam.
Czy ta opinia była pomocna?
Magdalena Wojciechowska 22 września 2016
Fenomenalny Piekarnik
Fenomenalny piekarnik . Przed pierwszym użyciem radzę starym sopsobem mojej babci nastawić na 10 min na maxa - powinno zacząć się z niego dymic -i tak ma być. Są to wszystkie nowe elementy, a więc powinny się wypalić . Przy kolejnych użyciach już nie będzie to koniecznie . Uwaga bardzo szybko się nagrzewa , nie to co mój stary piekarnik w kuchence , to oczywiście kolejny plusik . Wydaje się że jest bardzo ciężki ale wręcz przeciwnie , jak na swoje rozmiary niesamowicie lekki . Pieczenie - fantastyczne wyprubowałam już na frytkach oraz kurczaku z rożna . Rożno - niezastąpiona rzecz w kuchni kobiety !!! jak mogłam wcześniej żyć bez- sama nie wiem . Tak dobrego kuraka to nie pamiętam czy kiedykolwiek jadłam :D . Cena powala na kolana , żeby znaleść podobny piekarnik w takiej cenie nie ma szansy . nawet do 1000zł .Jeśli ktoś używał kiedyś prodiża to wie o czym ja móię . Producent już sprawdzony . Ważne - piekarnik 40 L . czyli średniej wielkości . nie zamieniła bym na mniejszy . Obudowa idealnie komponuje się w kuchni i jest naprawdę śliczna oraz nowoczesna . Normalnie najładniejsze urądzenie w kuchni . Jestem mega zadowolona .
Czy ta opinia była pomocna?
maria 19 kwietnia 2016
piekarnik
towar zgodny z opisem i moimi oczekiwaniami
Czy ta opinia była pomocna?