Poradniki Eksperta

Hulajnoga elektryczna do 2000 zł – ranking [TOP10]

  2024-05-13


Hulajnoga elektryczna do 2000 zł to bardzo dobry wybór. W tej cenie można kupić pojazd, który świetnie sprawdzi się podczas codziennych dojazdów do pracy lub szkoły. Oferta jest naprawdę bogata. Jeśli interesuje Cię dobra hulajnoga elektryczna do 2000 zł, koniecznie przeczytaj nasz ranking.

10.0  / 10
2079,99 zł
10.0  / 10
1599,00 zł
9.0  / 10
1399,99 zł
8.5  / 10
1499,99 zł
8.5  / 10
1599,99 zł
8.5  / 10
1199,99 zł

Silnik o mocy 500 W

Pełna amortyzacja

Kierunkowskazy

3 tryby jazdy

Dość duża waga 

Ranking hulajnóg elektrycznych do 2000 zł otwieramy sprzętem marki MOTUS. Model Scooty 10 Plus to idealny sposób na poruszanie się po mieście. Świetnie sprawdza się jako pojazd na dojazdy do pracy i szkoły. Maksymalna prędkość została ograniczona zgodnie z przepisami do 20 km na godz. Silnik został umieszczony w tylnym kole, co przekłada się na lepszą kontrolę nad jednośladem. Wydajny akumulator o pojemności 15 Ah pozwoli przejechać nawet 60 km. Czas ładowania baterii to około 5-6 godzin, po których znowu jest gotowa do drogi. Hulajnoga elektryczna posiada również system odzyskiwania energii KERS oraz pełną amortyzację, która podnosi komfort i bezpieczeństwo.

2

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

10.0 / 10

Cztery tryby jazdy – eco, standard, sport i pieszy

Nowoczesny i wydajny silnik 300 watów

Tempomat

Brak amortyzacji

Hulajnoga elektryczna Aprilia E-SRZ to doskonały przykład połączenia stylu, wydajności i funkcjonalności. Ten nowoczesny środek transportu, został zaprojektowany z myślą o użytkownikach poszukujących nie tylko szybkiego, ale również komfortowego sposobu przemieszczania się po mieście. Konstrukcja Aprilii E-SRZ została starannie przemyślana, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort i wygodę podczas jazdy. Solidna rama gwarantuje stabilność i trwałość, co sprawia, że hulajnoga jest nie tylko łatwa w prowadzeniu, ale również wytrzymałą na intensywne użytkowanie. Jest to świetna hulajnoga elektryczna do 2000 zł. Ranking musiał o niej wspomnieć.

3

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

10.0 / 10

Maksymalne obciążenie to aż 100 kilogramów

Oświetlenie LED przód i tył

Czytelny wyświetlacz

Brak tempomatu

Jeśli szukasz niezawodnego środka transportu miejskiego, który zapewni Ci szybkie i wygodne przemieszczanie się po mieście, to Motus Scooty 8.5 będzie „strzałem w dziesiątkę”. Ten nowoczesny model łączy w sobie elegancki design z zaawansowaną technologią, zapewniając użytkownikowi nie tylko komfort, ale także bezpieczeństwo podczas jazdy. Motus Scooty 8.5 wyposażono w silnik o mocy 350 watów, który umożliwia płynne przyspieszanie się i osiąganie prędkości do 25 kilometrów na godzinę. Dzięki temu, bez problemu pokonasz nawet dłuższe dystanse, zachowując pełną kontrolę nad swoją jazdą. Bateria zapewnia zasięg do 25 kilometrów na jednym ładowaniu, co sprawia, że możesz swobodnie korzystać z hulajnogi przez cały dzień, bez konieczności częstego ładowania.

4

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

9.5 / 10

System odzyskiwania energii KERS

Koła o średnicy 10 cali

Silnik o mocy 350 W

Brak amortyzatora

Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 GEN 5 to pojazd, którym zawsze dotrzemy na czas do pracy, szkoły czy na spotkanie. Świetna alternatywa dla samochodów i komunikacji miejskiej. Ranking hulajnóg elektrycznych prezentuje modele o różnej mocy silnika, wielkości baterii i zasięgu. W tym modelu zastosowano silnik o mocy 350 W, który pozwoli na dynamiczną jazdę. Wydajny akumulator o pojemności 15 Ah, w zależności od wybranego trybu i stylu jazdy, umożliwi przejechanie nawet 65 km. MOTUS Scooty 10 ma wbudowany moduł Wi-Fi, dzięki któremu można ją połączyć z aplikacją mobilną. Umożliwia to monitorowanie za pomocą smartphone’a historii swoich przejazdów, a także sprawdzanie informacji o średniej prędkości i zużyciu baterii.

5

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

9.5 / 10

Akumulator o pojemności 7.8 Ah

Tylny hamulec tarczowy

Zasięg do 25 km

Koła mniejszej średnicy

Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 8.5 to nie tylko świetny pojazd od zabawy, ale również doskonały środek transportu dla nastolatka czy dorosłego. Hulajnogę napędza wydajny silnik o mocy 350 W. Napęd działa na przednie koło, pozwala on w optymalnych warunkach osiągnąć prędkość 25 km na godz. Hulajnoga została wyposażona w tylny hamulec tarczowy, dzięki któremu możemy swobodnie kontrolować tempo jazdy oraz szybko zatrzymać pojazd w awaryjnej sytuacji. Nasz ranking hulajnóg elektrycznych do 2000 zł podkreśla też, że czytelny wyświetlacz LCD informuje między innymi o prędkości, stanie baterii i wybranym trybie jazdy.

6

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

9.0 / 10

Aplikacja mobilna Android/iOS

Pneumatyczne opony 8,5 cala

Wysoka jakość materiałów

Brak sygnału ostrzegawczego

Xiaomi Mi Essential wyposażony został w silnik o mocy 250 watów, co zapewnia płynne przyspieszanie i osiąganie prędkości do 20 kilometrów na godzinę. Dzięki temu, szybko i sprawnie pokonasz dystanse w mieście, zachowując pełną kontrolę nad swoją podróżą. Wydajny akumulator zapewnia zasięg do 20 kilometrów na jednym ładowaniu. Solidna konstrukcja wykonana z wysokiej jakości materiałów, gwarantuje nie tylko trwałość, ale także stabilność podczas jazdy. Dzięki ergonomicznie zaprojektowanej platformie oraz wygodnemu układowi kierownicy, prowadzenie hulajnogi jest łatwe i komfortowe, nawet przez dłuższy czas.

7

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

9.0 / 10

Koła o średnicy 10 cali

Moduł Bluetooth

Potrójny system oświetlenia

Niewielka prędkość maksymalna

Kolejną w ranking hulajnóg elektrycznych do 2000 zł jest MOTUS Scooty 10. Ranking prezentuje modele nadające się do zabawy, jak również służące jako środek transportu. Dzięki mocnemu 350-watowemu silnikowi i wysokiej jakości podzespołom jazda hulajnogą jest szybka, płynna, ale i bezpieczna. Na kierownicy znajduje się intuicyjny wyświetlacz LCD prezentujący informacje takie jak prędkość, ustawiony tryb jazdy i stan baterii. Hulajnogę, dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth, możemy połączyć z telefonem i dzięki temu możemy mieć pod ręką wszystkie informacje, takie jak ilość przejechanych kilometrów, prędkość czy stan naładowania baterii.

8

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

8.5 / 10

Stała prędkość bez trzymania gazu

Pompowane opony

Hamulec tarczowy

Zasięg mógłby być większy

Hulajnoga elektryczna do 2000 zł Frugal Dynamic w kolorze czarno-czerwonym, może być idealnym wyborem dla Ciebie. Ten model łączy w sobie nowoczesny design z zaawansowaną technologią, oferując użytkownikowi wygodę i niezawodność podczas jazdy. Frugal Dynamic posiada w silnik o mocy 250 watów, co pozwala na płynne przyspieszanie się i osiąganie prędkości do 20 kilometrów na godzinę. Dzięki temu, szybko i sprawnie pokonasz dystanse w mieście, zachowując pełną kontrolę nad swoją podróżą. Pompowane opony sprawnie wyłapują wszelkie drgania i nierówności na drodze.

9

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

8.5 / 10

Podwójny system hamulców tarczowych

Wygodna, ergonomiczna kierownica

Ekologiczny akumulator

Brak amortyzacji kół

Szukasz niezawodnej hulajnogi elektrycznej, która zapewni Ci dynamiczną jazdę i niezrównane wrażenia podczas podróży? Hulajnoga elektryczna do 2000 zł Frugal Alpha Ex w kolorze czarnym czeka na Ciebie! Ciekawym rozwiązaniem jest tutaj system Easy Ride, który pozwala zachować stałą prędkość bez konieczności trzymania gazu. Oczywiście nie zabrakło świateł i sprawnego hamulca. To bardzo dobry sprzęt, który wyposażono w ekologiczny akumulator.

10

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

8.5 / 10

Osiąga prędkość 17 kilometrów na godzinę

Hamulec odcina napęd podczas hamowania

Mocna, stalowa konstrukcja

Zasięg 10 kilometrów

To już koniec naszego rankingu. Jesteśmy jednak przekonani, że teraz zakup hulajnogi elektrycznej do 2000 złotych nie będzie dla Ciebie żadnym wyzwaniem. Koniecznie zwróć uwagę jeszcze na ten młodzieżowy model. Razor Power Core E100 wyposażono w silnik o mocy 100 watów, co pozwala na płynne przyspieszanie i osiąganie prędkości maksymalnej do 17 kilometrów na godzinę. Dzięki temu możesz cieszyć się szybką i ekscytującą jazdą, zachowując pełną kontrolę nad swoim pojazdem. Hulajnoga może być używana przez osoby ważące do około 54 kilogramów. To naprawdę świetny sprzęt, a jego design z pewnością przyciąga uwagę przechodniów. Mocna stalowa konstrukcja jest gwarancją trwałości, która jest niezbędna podczas codziennej eksploatacji.

Powrót

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756